Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Да избираш или да бъдеш избиран?


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 15 November 2005 - 05:09 PM

От край време на мъжът е вменявана ролята на ловец, къде заради "хищническите му нагони", къде заради теориите за по-силна половинка и пр. и пр. :D То тази тръпка е твърде силна - да преследваш, да победиш, да омотаеш в сладки мрежи жертвата. :blink:
Обаче, какво мислите за ситуацията, когато вие самите се окажете "преследвана жертва" ?
Губи ли се от чара на жената, когато тя самата е по-активната страна и първа прави първата крачка? И това достатъчна причина ли е тя да загуби вашия интерес?

#2 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 17 November 2005 - 06:57 PM

здрасти силиа,
не мисля че една жена може да загуби от чара си - това зависи само от начина и на действие според мен :P . преди повече от половин година бях изправена пред този проблем и тук във форума мъжката част само ми даваше акъл какво да направя , ама пусти страх :P мина цял месец преди да се престраша да си мръдна пръста.
оттогава до сега не съжалявам за това което направих. пък като гледам и пича не съжалява :)
една жена винаги може да бъде и активната страна, но не трябва да губи чара си и маниерите си - в смисъл че не би и подхождало да се държи като мъж ;) да смърди на пот коне и пури и да псува като каруцарин :D :blink: :blink: :lol: :huh: - това беше в кръга на майтапа...
не смятам, че един мъж би загубил интерес към теб ако ти направиш първата крачка ....
но да видим и мъжката част какво ще каже ;)

#3 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 17 November 2005 - 07:05 PM

абе доста е странно....като цяло по-голямата част от мъжете , които все още притежават така наречената изключителна мъжественост, винаги те първи правят крачката и това трябва да е така. Ако той не е направил крачката, значе просто не е заинтересован от нея.

Но пък има и други мъже които толкова се притесняват да тръгнат първи, че едва ли не чакат ....... и така изпъскат голяма част от шансовете си.
А жената просто трябва да покаже че е заинтересована....

Оф сега в главата ми изплуваха 100 неща по тая тема, но това горе е едно от моите съждения по въпроса.

Ще се радвам да видя и други мнения от мъже :P

#4 KHAN

KHAN

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 21 November 2005 - 09:17 PM

Както бях писал в еднин друг форум.
"търсим такива жени. Нестава въпрос само за свалката а и за това че въпросната жена знае какво иска и се стреми да го постигне. Щом го прави тука ще го прави навсякъде във всяка друга ситуация.Силна личност която си струва да накараш да те обикне. Е винаги има едно на ум че ако го е напраила с теб може и да го направи и с някой друг докато сте заедно но с развитието на връзката тези неща се изяснават. Къде си скъпа"
Леко допълнение свалката трябва да е все пак как да се изразя на ниво както и жената трябва да пази ниво. Все пак колкото и да сме лесни всичко си има граници. Както вие търсите истински мъж така и ние търсим истинска жена и като сваляш не трябва да губиш нищо от своята жественост ако го правиш направи го с финесссссс

#5 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 24 November 2005 - 05:14 PM

А дали мъжът винаги прави първата крачка... Или така си мисли... :)
Защото в много случаи жената прави първата крачка, а мъжа даже не разбира :) :) :D

Иначе ми е забавно да съм "жертва" :D
Само че не винаги, имал съм много неприятни моменти с прекалено настойчиви дами бррр... Та ча косата ми настръхва.... :rolleyes:

Edited by Alen Blade, 24 November 2005 - 05:15 PM.


#6 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 24 November 2005 - 10:47 PM

Само че не винаги, имал съм много неприятни моменти с прекалено настойчиви дами бррр... Та ча косата ми настръхва.... :)

Даа, това не е готино... едно врме ме беше нападнала неква туркиня.. баати не мога да се оттърва! правеше планове да се женим, да имае деца, бля-бля... добре че си замина за Турция та не се наложи да ставам груб. :rolleyes:

#7 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 25 November 2005 - 09:24 AM

Само че не винаги, имал съм много неприятни моменти с прекалено настойчиви дами бррр... Та ча косата ми настръхва.... :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>


Е, аз нямах предвид такава силна експанзия чак .... :)

То си е ясно, че всяка агресия, пък била тя и под формата на "сваляне", независимо дали от страна на жена или на мъж, е ужасно досадна и пр.

Ставаше въпрос за абсолютно фино и деликатно "насочване" ... с финессс :)

#8 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 26 November 2005 - 09:14 AM

Е, аз нямах предвид такава силна експанзия чак ....  :)

То си е ясно, че всяка агресия, пък била тя и под формата на "сваляне", независимо дали от страна на жена или на мъж, е ужасно досадна и пр.

Ставаше въпрос за абсолютно фино и деликатно "насочване" ... с финессс  :)

<{POST_SNAPBACK}>


Е при елегантно насочване е добре, стига да предизвика интереса ми... Все пак не съм за веднъж нали :rolleyes:

#9 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 26 November 2005 - 08:20 PM

Хелоу :rolleyes:
Директен отговор на въпроса, което си е според мен - НЕ, нито чара се губи, нито каквото и да било от качествата на жената, дори напротив - засилват се (разбира се изключвам нахалното, натрапчиво и досадно поведение) ;) Това го правят само жени, които знаят какво искат, как да го постигнат, самоуверени и пр. :) Има и такива, но сами разбирате, че това са т.нар. купонджийки, склонни повече към секс за една нощ, поддадени на "животинското" в се*е си, на момента и малко инстинкт, разбира се :) Има и такива, които те пожелават за по-дълго, но това са още по-малък процент.
Такова нещо като "мъжа трябва да е ловеца, гонещия" и пр. няма, щом някой харесва някой, ако има смелостта отива и му го показва - по-често това е мъжа, защото жените са в шаблона "срамно е", "ще ме помислят за ку*ва", "ами общественото мнение" и т.н., които са все някакви заблуди - харесваш ли нещо - посягаш да си го вземеш ..... затова там ябълката в рая, нали се сещате B)

Обаче, какво мислите за ситуацията, когато вие самите се окажете "преследвана жертва" ?

Отдавна не ми се е случвало, но съм готов да се разтопя на първата, която ми окаже такъв "натиск" :):):D Разбира се ще има игра от моя страна, точно така както Вие, мили дами, играете с нас :D освен ако не съм много разгонен :D по дяволите, щях да забравя, че трябва да е минимум 6-7 по десетобалната ;)

#10 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 09 January 2007 - 11:33 PM

Няма лощо ти да анправиш първата крачка. Поне можеш да провериш доколко той си заслужава. За съжаление трябва да призная, че много малка част от мъжете знаят какво да правят и повечето чакат тя да "им даде знак", което те го разбират като "да дойде и да свърши цялата работа, след което аз да се фукам, че съм я свалил".

Така че действай, но си имай едно на ум. Е, ако е само за секс - няма какво да мислиш...

#11 Bat_Jorkata

Bat_Jorkata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 16 March 2007 - 11:14 PM

да ви кажа хора до сега мн често е имало момичета, който да ми се свалят, но бившето гадже беше върха. Изпита ме като ме накара да и измия косата веше се каносала. Въпросното нещо стана в банята в мойта стая докато още бях в общежитията. Съблече се гола до кръста, под предлога, че да не и се мокрели дрехите ;))) На която атака не издаржах и се понатиснахме и понамокрихме в банята то това си е и очаквала тя после ми го каза :D, жалко че я загубих, но има и такива моменти :PНо просто случката беше мн яка,вие какво ще кажете дами,вие бихте ли направили това :P

#12 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 21 August 2008 - 03:15 PM

Аз някакси предпочитам аз да съм активния. Иначе не получавам тръпката от борбата, а само наградата. Не че я отказвам, но половината удоволствие го няма

#13 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 22 August 2008 - 12:32 AM

Ако е колкото да направи лафа,е в рамките на нормалното.Останалото е вече нахалство,дори и наглост :angry:

#14 Stefani

Stefani

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 28 August 2008 - 11:03 PM

Според мен е нормално една жена да насочи мъжа с поглед с усмивка, жест или с думи.Но мисля че мъжа трябва да напарви първата крачка и да извоюва това което желае. Това им е в кръта на мъжете да бъдат ловци. Просто първичното и животинското се обажда у тях в такива моменти винаги!