Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Проблем


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 problemnia

problemnia

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 18 September 2005 - 09:57 PM

аз съм на 12 обаче се развих много бързо и сега съм 175 и на външен вид съм като на 14-16.затова се и влача с хора около тази възраст и психически се чуствам по голям отколкото съм.преди 6 месеца се срещнах в чата с едно момиче което наскоро навърши 15.3 месеца след като се запознахме ние се видехме, но много преди това аз я почуствах много близка.скоро разбрах че я обичам и досега не спирам да мисла за нея.Още не съм и признал чуствата си.
Дайте някакъв съвет, ще съм ви благодарен

#2 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 19 September 2005 - 05:25 PM

лелеееееееее първата ученическа любов :P , това чувство се помни цял живот... въпреки, че сега от висотата на годините не може да се каже, че е любов, а просто увлечение :)

не си уточнил нищо. дай малко инфо - колко пъти сте се срещали? как си се държал с нея? тя знае ли, че си по-малък с 3 години от нея? на тази възраст това е огромна разлика, отличаваща се не с ръст, а по скоро разбирания и такива неща.... :)

#3 problemnia

problemnia

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 19 September 2005 - 07:09 PM

значи сигурен съм че не е просто увлечение.За нататък често се срещаме обаче аз се държа с нея като с приятел

#4 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 19 September 2005 - 10:16 PM

ми престани тогава да се държиш с нея като с приятел :)

#5 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 20 September 2005 - 08:26 PM

аз съм на 12

Малък си още за тия работи... :) Като почне да ти става пишката пак се обади! ;)

и на външен вид съм като на 14-16.

А на акъл? :P

Дайте някакъв съвет, ще съм ви благодарен

Ето ти някакъв съвет - като пускаш Еврофутбол играй права колонка - много кинти падат! :P

Слушай, като не си поставил цел, аз не мятам на боб и не мога да позная какво искаш. :)
ПОстави си ясна цел какво искаш да постигнеш в отношенията си с това момиче - до къде искаш да стигнеш?
След това дай максимално подробна информация за ситуацията.
След това ЧЕТИ ВСИЧКО изписано в тоя форум и си прави изводите.

Тая работа да се влюбваш в момиче дето сте чатили... много смешно звучи. ;)

#6 longboy

longboy

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 20 September 2005 - 09:36 PM

Ето ти някакъв съвет - като пускаш Еврофутбол играй права колонка - много кинти падат! :)

<{POST_SNAPBACK}>

1во Следвай тоя съвет за Еврофутбола - с тея кинти си обурудвах мн яко ПЦто
2ро - нападай и се не бой

#7 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 31 December 2005 - 05:37 PM

vbTheKing за едно не си прав-пишката.На мен почна да ми става като бях на 12.Но наистина,много път предстои да извърви това момче,сега се формират представите...по-добре да живее още малко в оная приказка на 12-13 годишишните.
Един допълнителен съвет-пускайте суперджакпот на няколко пъти с 20 стинки вместо да залагате на сигурни мачове :)

#8 bboy

bboy

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 31 December 2005 - 06:45 PM

Мхм и още един от мен - get a fuckin job! С тва тото и тоя еврофутбол... за никъде :)

#9 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 02 January 2006 - 11:43 AM

vbTheKing за едно не си прав-пишката.На мен почна да ми става като бях на 12.

Говоря образно - казал съм го на шега. :P По принцип ерекция получават и бебетата, така че пишката със сигурност му става. :)
А ти като удариш Супер Джакпота се обади да черпиш по една бира... аз до тогава ще пускам права колонка от 3 мача. :)

#10 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 02 January 2006 - 01:53 PM

Хо Хо аз като го удара и нема да ми видите очите(не че са много ги виждате) :rolleyes: ама веднага ше се направа на големото добро утро и ше забрава всичките си приятели. :rolleyes:

#11 darkeye

darkeye

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 13 January 2006 - 12:51 PM

е някои приятели цял живот не се забравят а моя съвет е забавляваи се с мацката докато дръпнеш с годинка поне и след това затоплете отношенията :D

#12 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 13 January 2006 - 05:07 PM

И какво стана сега? Някой със спечелен джакпот има ли? :D

#13 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 14 January 2006 - 05:26 PM

Хахаха ми Силия нека да помисля :D аз-не съм спечелил,никой не се е похвалил,ти не си излизала с мен,значии никой :D