Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Виртуални свалки


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 09 September 2005 - 10:15 PM

интересно ми е.... всички тук във форума имате някаква връзка с интернет общността, самия факт че пишете във форум ви прави част от интернет общноста, със сигурност много от вас чатят или пък са регистрирани в сайтове за запознанства, как подхождате и изобщо.... какво правите за да се видите с някое момиче от интернет първо и второ какво правите след като вече сте се видяли

#2 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 10 September 2005 - 12:57 AM

ЧАТЪТ Е БОЗА, когато се използва за пикап! :(
Да, аз пиша по форуми, използвам ICQ и IRC. НО само и единствено като евтин, удобен и бърз начин за комуникация с приятели и познати! :unsure:

НЕ си губете времето с чат - това е моят съвет!

Все пак, ето ти и една статия относно твоя въпрос:

Бележка на преводача (Мирослав Писешки, nefertum): Това са основни стратегии на поведение. Тук няма конкретни съвети, вълшебни хапчета и рецепти. Конкретното им приложение зависи от всеки.

Модел на поведение “Награда”
Необходимо е да не се прекалява. Бъзик, постоянен, но умерен. Това е нужно да се прави грамотно, за да не се обижда много тя. В този модел веднага да се взима телефона не си струва. Общуваш няколко дни, за да я позаинтересуваш повече, а когато виждаш, че момичето е заинтересувано, когато вече вървят съобщения “Къде си?”, “Къде изчезна?”, то момичето е вече готово. Взимай телефона й и звъни.

Модел на поведение “Приятел”
Ти не особено намекваш за секс в своя контекст, ти общуваш, предизвикваш доверие, общуваш на всички теми, но не за такива банални неща като работа, училище, семейство, места за почивка. Моделът е добър с това, че приспива бдителността на момичетата, които се тревожат за това, че не са готови за секс за една нощ. Разбира се, след това, когато се срещнете те ще разберат колко силно са се заблуждавали ;) недостатъка на модела е в това, че в средата на общуването е необходимо умело да подмениш фрейма на отношенията от приятел на любовник.

Оупенъри
Как да отвориш разговора с момиче на сайт за запознанство? Отначало е необходимо да изследваш нейната анкета за наличие на зацепки, за какво можеш да се захванеш.
Ако в анкетата всичко е пусто и няма никакви бележки за това от какво се увлича и нищо не я отблъсква, то тук най-добрия шаблон от реалността “Здравей!”, не работи. Всички така пишат, ти не си всички! Защо да изглеждаш като банален ТФН (типичен фрустриран неудачник)? Може да ползваш опупенъри: “А хайде ние с теб да не се запознаем”, “На твоята майка, зет не й ли трябва?” (макар, че те вече са много изтъркани, но е по-добре от “Здравей!”) Или се съставя оригинално писмо, което привлича, но то не трябва да е твърде напраскано.

Получаване на номера, изкарване на среща
Както и в реалността, телефонът го искаме не просто като цел: “Дай телефона”, а като средство за постигане на друга цел – среща “Да отидем тази вече да пием еди-кво си? Къде да ти позвъня?” И ето ти го заветния телефон. Има особеност: при запознанството в интернет, ако ти не позвъниш след няколко дни, за теб просто ще забравят! Ти можеш да се изгубиш в нейното тефтерче...

По материали на Pegas и Чиз


#3 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 10 September 2005 - 10:07 PM

Абе стига глупости, моля ви! Каква е тази чат-мания в последно време? За свалки не става работата. Аз чата го ползвам мноо рядко. Когато няма какво да правя влизам и започвам да ги ебавам подред. Вече бягат от мен като от опарени, защото знаят, че ще ги насоля здраво. Най-много ме радва да бъзикам дъртите чичковци или някоя който се прави на егати гъзара. От такива места нищо сериозно няма да излезе пълна загуба на време.

#4 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 11 September 2005 - 03:43 PM

изобщо не си прав мой човек :) аз мога да кажа, че съм се запознавал поне с 50 човека от интернет, аммм такова.... всичките ми приятелки са от интернет, да ги сложим грубо казано десетина. Така че въпрос на подход и късмет и така нататъка, аз вече бая съм се усъвършенствал в нет разговорите :blink: ама на живо ако трябва да взема номера на някоя мацка съм пълно дърво :blink: некво незнам... яко е да се видиш с някой с който само сте си писали 2-3 дена :( не е като ептен да не се познавате, нали :blink:

#5 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 12 September 2005 - 11:29 PM

некво незнам... яко е да се видиш с някой с който само сте си писали 2-3 дена :blink: не е като ептен да не се познавате, нали  :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

Според мен си е по яко да изч**аш някоя с която сте се срещали и сте си приказвали 2-3 дена след като сте се запознали, отколкото да загубя 2-3 дни само докато стигна до ЗАПОЗНАНСТВОТО! :blink:
Не разправяй колко си се усъвършенствал в нет разговорите, защото ако си усъвършенстван в разговорите "на живо" ще можеш да прилагаш комуникационните си умения и в чата.
Мисля някъде из форума бях пуснал един мой чат-лог. Прочети го - така(дори доста по-скоростно) действам и на живо.
Вместо да губиш време в чат - седни да прочетеш малко теория по pick-up и после излизай на улицата да се запознаваш с реални, красиви девойки! :)

#6 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 30 January 2006 - 07:43 PM

интересно ми е.... всички тук във форума имате някаква връзка с интернет общността, самия факт че пишете във форум ви прави част от интернет общноста, със сигурност много от вас чатят или пък са регистрирани в сайтове за запознанства, как подхождате и изобщо.... какво правите за да се видите с някое момиче от интернет първо и второ какво правите след като вече сте се видяли

<{POST_SNAPBACK}>

Виж аз имам доста добър отит в запознаствата и срещите от итнернет и от сега ти го казвам ги забрави. Знам че няма да ме послушаш както и аз не бих послушал никого с този съвет преди.

Та използвай методи за комуникиране където има снимка. Влизай в сайтове където има профили и евентуало да пише каква е целта на контакта- не е много важна да кажа, но все пак го имай впредвид.
Та сега малко за разговорите- първо търси профил на който да харесаш снимката, както и физическите данни- внимавай, снимката може да е стара, но физическите данни обикновенно са точни.
Та имай нещо впредвид- внимай какво пишеш в профила- да не е много ангажиращо щото плаши и да не е много сМешно щото със сигурност ще хваниш накоя която няма какво да прави на работа и ще те върти напразно.
Това е моя текст в профила:

Сега ще Ви кажа как мисля, не как се описвам. Няма лошо в това човек да срещне друг човек и да го опозное и хареса. не говоря само за чисто физическия смисъл на нещата. Тук искам да кажа че физичското привличане е хубаво нещо и ако някой му се спори съм готов, но живота не е това. Не е и броя вдишвания и издъшвания които правиш той е това което те кара да ти спира дъха. Искам да кажа че в този сайт можеш да си намериш всичко- от пълни идиоти до човека който ще те кара да ти омекнат краката. И в това е смисъла- за какво да си пишете седмици и да се чудите дали да обсъждате "как се прави боб с наденица", просто кажете хайде да пием една бамбуча. Звучи просто нали- Бамбуча, пробвайте човека отсреща на монитора може да Ви накара да изкарате една скучна вечер, да ви разсмее до толкова да хванете мускулна треска или просто да се окаже любовта на живота Ви (от сега казвам че ако това стане искам да ми се похвалите). Ефекта на бамбучата може да е същия както при рекламата- да биете шамари или да гледате влюбено- е лошо няма всички сме хора- това е човешко и дай боже всеки му. Е хора полафете си с човека срещу Вас, вижте го дали ви харесва, излезте и пийте една бамбуча и вижте какво става- живота не е зад компютъра, той е всичко това което се случва. Човека срещу вас може да Ви промени отвътре, да промени живота Ви и да бъде истинстата Ви любов или просто да стане най- добрия Ви приятел. Не се отказвайте от контактите извън сайта- те могат Ви променят, да променят живота Ви или просто да си прекарте готино.Тука май трябваше да кажа нещо и за мен- абе квот и да кажа ще ви излъжа, каквото ми кажете за вас сигурно и вие ще ме излъжете, казах Ви истината издва с живия контакт. Все пак тук съм за забавление и да убия част от свободното ми време. Не съм манияк на тема "ай да са видим ма" (в това онтошиние не съм закасал). Просто исках да ви кажа че случайните контакти с хора при мен са помогнали да се променя и да променя много неща около мен. Тук съм за забавление, не да си търся гадже и да ме задирят хора преминали на другия тротоар просто да става купона. Хайде нека всички които се мислят за чувствителни, много красиви, умни и начетени, момчета и момичета с интелигентни нагласи с обилни словосъчетания като ;))))) или :РРРР - София адрес 4000, за останалите приятно ми е. Е бамбуча и успех. ------- Тук трябваше да кажа нещо за партныора. Има едно нещо пред което не мога да устоя в една жена- това е женственост. Намира се трудно, звучи тъпо и общо, но аз си знам най- добре. За мен женствеността е нещо което не притежават всички жени- това че човек е от жински пол не значи че го притежава както и това че някой индивиди от мъжки пол са си чисти пу**. Сега се надавам да сте ме разбрали щото със сигурност се срещали въпросните пу*** или да го кажем културно мухлювци. Това нещо е наистана сложно за обяснение и както жени Вие разбирате дали даден мъж си заслужава така и аз разбирам за човека срещу мен. Все пак съществува щастието, комуникацията, бамбучата, и чуството за хумор. Нали съм тук за забавление тъй че считайте че това поле под черните букви отгоре дето пише "За партньора: " пише- Да може да ми отговори на въпроса как петела оправя кокошката като си няма инструмент. Не ми вярвате ли? Виждали ли сте петел с точилка и камбанки?

Имай впредвид че не е толкова важно какво пише в профила, но с думите от там можеш да се захванеш за нещо- след малко ще ти кажа мойта стратегия. след едно простичко съобщение една мацка ми върна нещо за Боба с наденица и почна ожесточения спор. Видяхме се и на втората среща бяхме на Витоша. Та пише нещо с което може да се захване човек.
Един от начините ми за започване на разговор е следния- харесваш си една девойка, копираш част от профила да речем изискванията за партныора: красив, умен забавен и интелигентен Копираш го в съобщението и добавяш нещо от теб ето пример:
не започвай с zdr, здравей или изобщо квит де е въпроси.


просто не се сдържах
красив, умен забавен и интелигентен, не много висок, леко грубоват, голям пакостник, лека чаровна усмивка, да целува навсякъде, бавно да съблича и да търси най- слакото място и да не го оставя да почива от целувки нежно с езиче ... айде да не продължавам че настина ставам простак. Знам че е така, но просто не се сдържах.


Та няма значение каква глупост ще напишеш след просто не се сдържах. Важното при целия процес на общуване да предизвикаш накаква емоция, да предизвиквай човека или просто да го караш да ти връща отговор без да си му задал въпрос. Аз много мразя да задавам въпроси- такива неща като къде работиш, кво учиш обикновенно не питам. Тук философията е следната- не задаваш въпроси защото от другата страна трябва да знае че ако не ти отговори или нещо сгреши това ще е последното съобщение. С други думи изказвай мнение и пускай нещо с което да може да се захване.
Трябва да ти е ясно и това- нямаш работа да се занимаваш седмици да и пишеш- ако не ти даде телефона днес докато пишеш съобщенето значи няма да стане- нисък интерес. И не се страхувай да искаш да се срешнете- сам усещай момента кагото ще и кажеш че искаш да се видите. Захвашай се с нещо просто- например С теб трябва да обменим опит. Хайде да се видим. или нещо подобно ако сте спорили за нещо. Няма значение как ще подходиш- трябва да е лека полека. Демек първо я питаш искаш ли да се видите и тогава и казваш да ти изпрати телефона.
Яко не ти връща съобщение на твойто не пиши пак. Нисък интерес или не си подходил правилно или пък няма за какво да се закачи абе с две думи пак нисък интерес и NEXT.
Ако ти откаже или започне да криволичи и бяга
Ти си несриозна и няма какво да се занимавам с теб. и не пращай повече нищо
Ако се съгласи но не иска повече подробнсости за теб кажи и че не се досещаш какво точно и трябва, а и дори да го получи истината е в живия контакт. Върни и и контра като сега ще се съгласиш с мен ако ти кажа същото- да кажеш нещо повече за теб- казах ти истината е в живия контакт.
Просто не се страхувай да ги режеш.
Ако се съгласи искаш и нейния телефон
Ако ти върне нещо от рода на прати твоя телефон- Момичетата не се обаждант на момчетата. ти си несериозна и няма какво да се занимавам с теб. Никога не казвай чао обаче.
Пращай това пак дори и да ти върне нещо различно от телефона.
Като го получиш зъвънни да се запознаеш офицялно или пак за някоя подобна простотия. С други думи да провериш телефона.

Имам и един друг подход.
Виждам някоя която харесна спонтанните работи или нещо подобно и и искам мнението щото не знам дали съм прав за това което съм написал в профила или съм луд. Абе нещо подобно.
Връщат ми естаствено че съм прав, но по интересното е след това. Последния път върнах това.

Знам че съм прав. Исках просто да те видя наживо. Знам че това тук са глупости и губене на време. Истината е в живия контакт. Ще се съгласиш с мен- няма да се лъжем- големи хора сме и сме наясно че това тук са глупости. Хайде ако искаш да се видим.

Известно време нямаше никаквъв отговор. В профила си пишеше че е чаровна студентка по финанси. върнах и нещо от рода на

явно съм прибързал- кажи ми ако нещо повече ти трябва- само не ми питай за разликато между труд и работа, между капоталови и фондови пазари и ....

Върна ми телефоно си с предложиние за кафе. Звъннах и станах офлайн.
На първа среща веднага си подаде безата да я целуна, спрете пръсти с моите и отидохме към едно заведение. Там се получи добре. И аз до момента не мога да си го обясня това но стана.

Още един подход- започваш да се караш с нея (без да я обиждаш) за нещо си му- вариянти бол- от тъп профил до това дето го е писала за мъжете че са говеда ....... все тая карайте се малко с нея и постепенно сменете на нещо по- готино. Нататък ви е ясно.


Малко за секса.
Та имах една снимка с вратовръзка.
С едно момиче стана голяма история докато и взема телефона- въртя ме и шмекеруваше, но ми беше интересно.
Вземах го и пак си писахме и по едно време ме пита какво ще направя ако и завържа очите с вратовръзката. Имай впредвид това беше тест. Ако и кажеш нещо от рода на Ще ти пръста трътката си изгубил. Питах я сигурна ли е че иска да знае- с други думи я подготвих. Върнах нещо доста дълго и цензуринато като започнах от лекото докосване, бавното преминаване от вратлето до нейното ухо и топлия дъх... до езичето което стига до най- сладкото място. Абе НЛП в писмен вид.

И като си вземал телефона избягвай да си онлайн когато е и тя и изобщо всякакви контакти онлайн.
Ако се сетя нещо пак ще драсна два реда.
И ПИШИ НА КИРИЛИЦА[SIZE=7]
И ПАК ТИ КАЗВАМ ЗАБРАВИ ИНТЕРНЕТ КАТО НАЧИН ЗА ЗАПОЗНАВСТВО- ИСТИНАТА Е В ЖИВИЯ КОНТАКТ

#7 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 30 January 2006 - 10:41 PM

Свалки и флиртчета по нета-смени дилъра!Не е работа.

#8 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 31 January 2006 - 02:30 AM

Виждам,че много от вас са скиптично настроени за тези чатове,тези сайтове и т.н. ...!Но знаете ли какво,повече запознанства можете да направите именно по тези сайтове и чатове ,отколкото на улицата,защото именно във виртуалният свят е мястото ,където човек може да премахва всички ограничения и бариери,да премахне пристиснението си от разговорите си,които води със своя събеседник( да,има и такива,които се притесняват,има и такива които,незнаят как се започва и поддържа разговор, и именно тука е тяхната тренировачната зона).
Чувал съм хиляди истории за тия чатове,че 4атят само грозни,смотани,тъпи,дебели....а яките мацки само 10 % - съжелявам ,че ще ви разочаровам,обаче не е така,това ,че вие попадате на такива си е ваша работа.
Впрочем има толкова много сайтове за запознанства, и има толкова красиви и хубави момичета ....Вярно по интернета неможеш да изч....ш никой,обаче можеш да се запознаеш с него и после да го изч....ш.Та какво ще излезен на края,че все пак не е напразно изгубено времето ти в тия чатове и сайтове.
60% от моите приятели и приятелки са от това витруално пространство,и знаете ли кое е най хубавото?Че тия приятели са пръснати из България и във всеки град си имам по няколко и като дойде лятото къде ще съм и при кого?Ами как къде на Варна при приятелките(с които съм се запознал благодарение на тези чатове и сайтове).
А и още нещо...Вече 2 години съм с едно момиче,на което страшно много държа и което страшно много обичам и познайте какво?Запознах се с нея преди 2 години именно от тези чатове.
ами това е,айде Bye.

#9 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 31 January 2006 - 03:01 AM

Виждам,че много от вас са скиптично настроени за тези чатове,тези сайтове и т.н. ...!Но знаете ли какво,повече запознанства можете да направите именно по тези сайтове и чатове ,отколкото на улицата,защото именно във виртуалният свят е мястото ,където човек може да премахва всички ограничения и бариери,да премахне пристиснението си от разговорите си,които води със своя събеседник( да,има и такива,които се притесняват,има и такива които,незнаят как се започва и поддържа разговор, и именно тука е тяхната тренировачната зона).
Чувал съм хиляди истории за тия чатове,че 4атят само грозни,смотани,тъпи,дебели....а яките мацки само 10 % - съжелявам ,че ще ви разочаровам,обаче не е така,това ,че вие попадате на такива си е ваша работа.

<{POST_SNAPBACK}>


Съгласен съм с теб но само да кажа едно уточние. При мен смисъла от сайтовете за запознанства, не е да си лафя сума ти време, а да взема телефона, на накоя яка мадама без много зор. Дай да направим така. Кажи си твойта стратегия и начин на действие за да може и други такива като мен и теб да минат през този път. Много си прав за това

виртуалният свят е мястото ,където човек може да премахва всички ограничения и бариери,да премахне пристиснението си от разговорите си,които води със своя събеседник( да,има и такива,които се притесняват,има и такива които,незнаят как се започва и поддържа разговор, и именно тука е тяхната тренировачната зона).

Кавото и да си говорим запозваването в интернет е нещо което рано или късно повечето ще опитат. Дай да им дадем основи.
Истината е в живия контакт, но това е добра щкола за трениране.

Искам да вметна и нещо друго. По горе посочих пример за това какво да правим ако започве да си иска културно както ознази ме пита за врътовръзката. Чудесен начин да се потренира малко НЛП. Същото което можеш да съчиниш тук можеш и да го съчиниш в ухото на някоя и тя да те пожелае. С конкретния пример за въпросната девойка- започна да ми праща съобщения как искам да я ч**ам без да сме се виждали на живо. с нея нямаше ръкостискане отначало или други простотии- тръгна да ми вади сливиците с език.
Това ми е мисълта- полека полека човек задобрява, не винаги се получава, но ефекта може да е смайваш.


Оплеснах се малко. Драсни два реда ако искаш да кажеш как стават при те*е нещата. Просто обмяна на опит.

#10 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 31 January 2006 - 03:36 AM

Съгласен съм с теб но само да кажа едно уточние.  При мен смисъла от сайтовете за запознанства, не е да си лафя сума ти време, а да взема телефона, на накоя яка мадама без много зор.


Първо лафя си единствено с момичета,които ми допадат,които са на моята четстота и ми е приятен чата с тях.Дори да е яка мацката,не ми ли допада чата с нея, я отрязвам.Та исках да кажа следното:Върви ли ти чата с някоя мадама,не само телефона й ще е твой,а и самата тя.

Дай да направим така. Кажи си твойта стратегия и начин на действие за да може и други такива като мен и теб да минат през този път. Много си прав за това


Нямам стратегия,просто започвам със едно здравей и една усмивка,от там нататък каквото ми дойде и зависи към какви насоки ще се насочи разговорът ни.Стратегията тука е много относително нещо.Просто,я карай повече да се усмихва.

Кавото и да си говорим запозваването в интернет е нещо което рано или късно повечето ще опитат. Дай да им дадем основи.

Основата е точно тук,където няма притеснение.А рано или късно ще опитат живия контакт.

Истината е в живия контакт, но това е добра щкола за трениране.


така е,истината е в живия контакт,но както и ти каза,това е добра школа за трениране.

Искам да вметна и нещо друго. По горе посочих пример за това какво да правим ако започве да си иска културно както ознази ме пита за врътовръзката. Чудесен начин да се потренира малко НЛП. Същото което можеш да съчиниш тук можеш и да го съчиниш в ухото на някоя и тя да те пожелае.  С конкретния пример за въпросната девойка- започна да ми праща съобщения как искам да я ч**ам без да сме се виждали на живо. с нея нямаше ръкостискане отначало или други простотии- тръгна да ми вади сливиците с език.

радвай се

Това ми е мисълта- полека полека човек задобрява,


така е;) Повторението е майка на знанието

не винаги се получава, но ефекта може да е смайваш.


Не всеки ден е Великден,но все пак има в годината един такъв ден ;)

Оплеснах се малко. Драсни два реда ако искаш да кажеш как стават при те*е нещата. Просто обмяна на опит.


драснах малко повече от 2-3 реда :P :( :)

Edited by qkiq_sladur, 31 January 2006 - 03:41 AM.