Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Малко нет проблем :)


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 09 September 2005 - 10:12 PM

След час и половина имам среща с две момичета от интернет за които незнам почти нищичко, дано да се получи шоу току виж съм си намерил и приятелка, че в последно време е закъсвация
Нещо обаче ме мъчи отвътре, един разговор днес ме накара да се замисля... Казах че не мога да скъсам момиче и че дори да искам да прекратя връзката няма да го направа, за да не нарана човека до мен, чуда се това дали ме прави добър човек или долен лъжец, все пак я лъжа, че искам да съм с нея, но пък от друга страна го права, за да е щастлива, случвало ми се е няколко пъти, но накрая идва момента в който въпреки, че искам аз да прекратя връзката но не го права а вместо това момичето с което съм сложи край, се чувствам някак си... неприятно, гадно ти става така някак си отвътре, чувстваш се нежелан... отхвърлен може би, дори и антипатичен за този човек... Може би трудно понасям промените продължавам да се чудя има ли смисъл да се започва връзка ако човека ти харесва само на външен вид и нямаш чувства. Все пак от една страна чувствата могат изведнъж да те ударят в главата, от друга може само да се измъчваш и евентуално да измъчваш и нея. Отново се достига до въпроса дали това е добро или лошо действие Дори незнам, не мога да го обясна пред самия се*е си. Ето след малко имам няква среща и се надявам да стане нещо, защото едното момиче ми харесва, обаче все пак незнам нищо за нея, дали ще се получи, дали само единия ще започне да изпитва чувства и ако да дали аз ще съм този който ще страдам.... Сега като го пиша това и си мисля, че трябва да се рискува, ако си седиме вкъщи, за да не се привържеме към някой и за да не ни наранят е глупаво, защото не е сигурно, че ще бъдеш наранения, не е задължително всичките ти връзки да завършват с неблагоприятен край за теб, по-добре е да се опита, може пък както си седиш вкъщи и се криеш от любовта да има някой навън който е готов да ти даде тази любов от която бягаш... освен това живота може да ти го нач**а на чувствата и не само чрез любовта, колкото и да се криеме и пазиме от тези неща те се случват по един или друг начин, случват се и хубави случват се и лоши и неприятни неща, за всичко си има време, но когато и да ни се случи нещо което би ни разплакало ние трябва да сме готови и да го посрещнеме, във всеки един момент трябва да знаеш че може днес или да е най-щастливия ти ден или най-нещастния, а това няма как да го разберем затова хора аз излизам след малко с главата напред към съдбата пък каквото стане


Срещата с тези момичета мина повече от добре, мина много добре, оказаха се много свестни много забавни беше смешно и си изкарахме много добре. Видяхме се на концерта на Корн който също си го биваше, но там само за малко, а днес ми гостуваха. Дам, бяхме у нас изръсих се за Вино, един приятел донесе вино и шампанско та имахме 2 бутилки вино (едната от 91 година испанска) и 1 бутилка шампанско, пак си изкарахме добре, забавно беше, няколко часа прекарахме у нас, те имаха някакъв ангажимент да ходат до една градинка но не отидоха което е добре всъщност та накратко у нас се снимахме бихме се с възглавници (деца), обсъдихме концерта музиката която ни интересува, общи неща общо взето дойде момента да се изпращаме, отидохме до спирката.... още малко закачки, но нищо повече... изпратихме ги и всичко си мислех, че е минало многодобре, докато един приятел, който дойде у нас за последните 10-15 минути не ни заби самочувствието в земята, как сме се били изложили и незнам си кво още малко се сдухах, много даже подробно не ми се разказва защото не го помня, но вече се чуда дали изобщо да ги кана на среща пак и дали изобщо да се виждаме скоро по каквато и да било причина


малиии дано сте го изчели :unsure: значи, с две думи аз много си падам по едното момиче и искам да има нещо, а тва го казах на нейната приятелка и тя.... с две думи каза че няма да стане, тази същата приятелка си има приятел, а момичето по което си падам си няма, много ме спича тоя момент дето ме отрязаха, е какво да права :(

#2 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 10 September 2005 - 01:40 AM

B) Относно първата част на писанието - човече, отдаваш прекалено голямо значение на тия ЧУВСТВА! Просто се отпусни и се забавявай! Ако момичето те привилича само на външен вид - общувай с него, прави секс, но с поведението си покажи, че не изпитваш дълбоки чувства. Не й давай напразни надежди и така няма да се стига до трудни и неприятни мооменти, вкоито трябва да я нараниш.
Рано или късно ти ще се влюбиш, но това ще стане едва когато си общувал с достатъчно на брой красиви и умни момичета. Когато това стане ти ще имаш достатъчно опит, че да задържиш избранницата си при теб, да я накраш да се влюби в теб и всичко да е перфектно! :)

Сега малко коментар на втората част:

Срещата с тези момичета мина повече от добре, мина много добре, оказаха се много свестни много забавни беше смешно и си изкарахме много добре.

Щом смяташ, че е минало добре - значи това е така! Вярвай в се*е си и в собствената си преценка!
Ако ти си се забавлявал, ако момичетата са се забавлявали и видимо им е било приятно - значи всичко е било О.К. ! ;)

изпратихме ги и всичко си мислех, че е минало многодобре, докато един приятел, който дойде у нас за последните 10-15 минути не ни заби самочувствието в земята, как сме се били изложили и незнам си кво още  малко се сдухах, много даже

Ти тоя твой приятел не го слушай какво приказва!
Няколко въпроса, които ще те накарат да се замислиш:
1> Тоя приятел толкова ли е добър с момичетата, че да оценява как сте се справили?
2> Дали целта му не е била точно да ви смаже самочувствието? (подбуден от това да си освободи пътя към момичетата, да се направи на голям разбирач, да ви е гадно... и т.н.)
3> Той може ли обективно да прецения цялата ситуация, след като е присъствал само 10 минути?
4> ТИ сам не можеш ли да прецениш как си се справил, че слушаш НЯКОЙ СИ?! :blink:

подробно не ми се разказва защото не го помня, но вече се чуда дали изобщо да ги кана на среща пак и дали изобщо да се виждаме скоро по каквато и да било причина

Кратко, точно и ясно - ДААААААА!!! Има смисъл разбира се!!! Ако някое от момичетата ти харесва - покани го на среща (без приятелката й, само вие двамата)!

значи, с две думи аз много си падам по едното момиче и искам да има нещо, а тва го казах на нейната приятелка и тя.... с две думи каза че няма да стане

Първо - ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ СИ СПОДЕЛЯЛ НАМЕРЕНИЯТА СИ С ТАЗИ ПРИЯТЕЛКА?!?! :blink: Очакваш да се впусне да ти помага и да ви "сватосва" ли?! Стига бе - да не си в детската градина?!
ЗАЕБИ ПРИЯТЕЛИ И ПРИЯТЕЛКИ! НЕ слушай ТВОИ приятели, НЕ се обръщай за помощ към НЕЙНИ приятели/ки! Действай САМ!

много ме спича тоя момент дето ме отрязаха

Аз нещо не видях момент където да са те отрязали... :blink: Ако това дето ти е изръсила ПРИЯТЕЛКАТА Й, те спича и го считаш за "ОТРЯЗВАНЕ", то май не си много настоятелен и не преследваш целите си! НЕ позволявай подобна глупост да те спре. Свържи се с момичето, което ти харесва и я покани на среща - само ТИ и ТЯ! Нямам време да обяснявам десетките причини, поради които тази приятелка те е "отрязала", но повярвай ми - ТЯ ГОВОРИ ГЛУПОСТИ!

е какво да права :(

ДЕЙСТВАЙ! Когато прочетеш това, просто се свържи с момичето, което ти харесва, определи среща и кажи, че искаш да се видите само двамата - без приятели, които да ви пречат да си поговорите приятно!
Ако се съгласи да излезете - значи работата е почти готова! ;)

УСПЕХ! ;)

P.S. Припомням накратко правилата за канене на среща. Не казвай реплики от сорта на "айде някой път да се видим..."! Бъди кратъък и точен. Определи ден и място, остави на нея да определи часа. Пример: "Здравей! .... Бля-бля... хайде да излезем само двамата и да прекараме приятно известно време заедно. Предлагам утре пред *****. В колко часа ще ти е удобно?"

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 10 September 2005 - 01:09 PM

:blink: съгласна съм с всичко което написа vbTheKing

Боги и аз ти казах да не слушаш приятелката и...

и какво значи това тя не си търси сериозно гадже ...тези неща не можеш да ги определиш ...може да се е разочаровала също като теб от някой но появи ли се мъж с който тя се чуства добре нещата сами ще се случат ако и двамата го искате...а чуствата остави за по късно ...сега просто се забавлявайте докато сте заедно ...

#4 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 11 September 2005 - 03:49 PM

1> Тоя приятел толкова ли е добър с момичетата, че да оценява как сте се справили?
2> Дали целта му не е била точно да ви смаже самочувствието? (подбуден от това да си освободи пътя към момичетата, да се направи на голям разбирач, да ви е гадно... и т.н.)
3> Той може ли обективно да прецения цялата ситуация, след като е присъствал само 10 минути?
4> ТИ сам не можеш ли да прецениш как си се справил, че слушаш НЯКОЙ СИ?! :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

амм значи ;)
1. Виждал съм го десетки пъти как си ляга с момичета които познава от половин, един час :) незнам как го прави ама е гениален просто.
2. Не, той си има приятелка от доста време и досега не и е изневерил
3. Ми ние му поразказахме това онова :blink:
4. Ами, като се замисли човек, не беше гениално от моя страна ;) малко като в детската градина се държах, гъделичкания, некви подобни глупости :blink:

може да се е разочаровала също като теб от някой но появи ли се мъж с който тя се чуства добре нещата сами ще се случат ако и двамата го искате...а чуствата остави за по късно ...сега просто се забавлявайте докато сте заедно ...

<{POST_SNAPBACK}>

амми вчера лафихме по чата случайно ииии се лигавихме нещо, ама по едно време някак си минахме на сериозни разговори и разбрах, че явно наскоро е преживяла нещо наистина яко гадно, но незнам какво, по думите и личеше, че я е боляло :(

#5 volk

volk

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 12 September 2005 - 09:36 AM

Абе пич за да немаш проблеми от тоя сорт и да не се спичаш трябва да се научиш да уважаваш се*е си. Не да си егоист! Но не и да лижеш гъза на когото и да било. Много го удряш на чувства, че чак ходиш с момиче от страх да не я отрежеш...а и на сичкото от горе после се чувстваш се едно ти е турила пръста отзаде! С две думи кур брато! Когато ти е неприятно нещо не го прави. Живее се само веднъж. Не вярвам, че след години искаш като си спомниш за миналото си да виждаш един отрязан мухльо.
Значи приятелю само силните оцеляват. Ако оставяш една мацка да те мачка тя ще го направи. Това е заложено в човека. Когато ходиш с момиче никога не я оставяй да те мачка, не я мачкай и ти...трябва да се уважавате взаимно.

продължавам да се чудя има ли смисъл да се започва връзка ако човека ти харесва само на външен вид и нямаш чувства

Това пич с извинение е глупав въпрос. Не можеш да си влюбен в една мацка още когато я видиш...ако чувстваш че си най-вероятно си внушаваш. Достатъчно е да прекарваш добре с момичето и да ти харесва. За по сериозна връзка вече трябват чувства ама една връзка става сериозна с времето и => с времето идват и чувствата.
Още приятелю ти говориш като човек когото са наранявали хиляди пъти. Недей така...заеби тия неща зад гърба си. Не трябва да те е страх от момичетата. Не го давай толкова чувствено и влюбчиво. Много мислиш за чувства давай го малко по лекомислено.
АКО С ТАЯ НЕ СТАВА ДАВАЙ СЪС СЛЕДВАЩАТА. ИГРАЙ БРАТКО САЩОТО САМО ТОЗИ КОЙТО ИГРАЕ ПЕЧЕЛИ, ВЯРНО ЧЕ ИМА РИСК ДА ЗАГУБИ НО БЕЗ РИСК НЕ Е ИНТЕРЕСНО. ЗАБИВКИТЕ С МАЦКИТЕ СА КАТО КОМАР...КЕФА Е В РИСКА И ПЕЧАЛБАТА, А ЗАГУБАТА Е СТИМУЛ ДА ПРОДЪЛЖИШ ДА ИГРАЕШ.
По въпроса с мацките в чата заеби ги и хвани да заговориш някое момиче някъде по улицата или в даскало или където решиш за да се научиш да играеш.
УСПЕХ :blink:

#6 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 12 September 2005 - 11:35 PM

1. Виждал съм го десетки пъти как си ляга с момичета които познава от половин, един час  :blink: незнам как го прави ама е гениален просто.

Тогава се учи от него, копирай поведението му, искай му съвети, но НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ да смазва самочувствето ти! Просто слушай какво ти приказва и сам преценявай кое, как да правиш.
И също така... ИГРАЙ ДО КРАЙ! Като си се завъртял с оная мадама - действай, пък каквото стане. Това, че според него сте се изложили нека да не те спира! :blink:

#7 Fatalnia

Fatalnia

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 14 September 2005 - 01:25 PM

Тогава се учи от него, копирай поведението му, искай му съвети, но НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ да смазва самочувствето ти! Просто слушай какво ти приказва и сам преценявай кое, как да правиш.
И също така... ИГРАЙ ДО КРАЙ! Като си се завъртял с оная мадама - действай, пък каквото стане. Това, че според него сте се изложили нека да не те спира! :blink:

<{POST_SNAPBACK}>


Братле, тука вероятно става дума за някакви бройки по време на купони, където изобилства алкохола и общо взето всеки си има едно на ум, че отива поне със скритата идея да се изч**а. Иначе как нашия човек ще бъде толкова много пъти пряк свидетел не знам...Ако е такъв случая аз тоя човек не мога да го нарека PUA, докато не го видя как работи в поне още 5 социални ситуации. За теб не е нужно да обяснявам защо, но за другите пояснявам. Няма да развивам теории, само ще дам пример. Личен приятел - поне 20 бройки по купони и партита, нито една съблазнена, при други обстоятелства, нямал е и приятелка досега. Всички го мислят за голям *бач, а пичът ми иска съвети как да преодолее срамежливостта си и да може да говори спокойно с момичета без да е пил и без да на диско, купон и прочие. не е едиственият, който знам със подобни характеристики, този просто е ярък случай, който естествено си има своите достойнства, много хора и това не могат да правят.

Пак казвам, че не знам какъв случая с приятеля на Boqicata, но ако е нещо подобно да се има предвид, че е в пъти по-трудно да се запознаеш с някоя на улицата и след два да я вкараш в леглото, отколкото да ти отнеме половин час на някакво пиянско събиране (аз тия специално отдавана съм ги изключил тотално, защото там тръпката е нулева)

#8 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 14 September 2005 - 02:41 PM

ам при всякакви условия... аммм един път се събираме през деня просто да гледаме видео и спа с една мацка, на морето некви под нашия балкон мацки, едната много хубава, еми те се качиха при нас и след пет минути моя френд и тая мацка изчезнаха, на другия ден разбрах кво е станало, един път ухажвах едно друго момиче няколко дена, седмица примерно и тоя пича идва отнякъде и незнаеше, че аз такова нали и след 10 минути си се целуват, ммм има и други, трябва да помисля ама както и да е :blink: много е добър

мен пък ме е срам и пиян да си говора с момичетата... в смисъл само когато харесвам някоя и ми е много сдухано :blink: иначе няма проблеми ако ми е безразлична, затва само по интернет си говора с всеки свободно :blink:

#9 Fatalnia

Fatalnia

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 15 September 2005 - 08:39 PM

Евала на пича в такъв случай, а ти я карай по-лежерно :blink:

#10 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 18 September 2005 - 10:40 AM

амммм мерси хора, обаче искам да ми обясните ситуацията в която се намирам в момента защото ми е наистина... абе нищо не вдевам.
Става въпрос за една нова мацка, та въпросната мацка си лафихме няколко дена, седмица най-много и всичко окей, отвсякъде изглеждаше, че ако се видиме ще стане нещо, така говореше пускаше някви намеци, та снощи се видяхме, много готина мацката всъщност и отидохме на дискотека с нейната компания, еми влезнахме там и аз некво едва ли не се почувствах сам вътре, все едно не съм с нея ами съм си отишъл сам на диско, ходи по некви сепарета с тоя с оня, мноу рядко да си полафиме и то за некви секунди. Междудругото ми спомена, че им казала че съм и братовчед... баси тъпото. Другото шит беше че по едно време почна се лигави с неква мацка, което окей... става да речем, ама след малко почна да се лиже и с некъв тъп пич, емииии добре де аре някой да ми обясни тогава закво изобщо се е видяла с мен и защо се държа така? Не схващам изобщо

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 September 2005 - 05:24 PM

емииии добре де аре някой да ми обясни тогава закво изобщо се е видяла с мен и защо се държа така? Не схващам изобщо

<{POST_SNAPBACK}>


:) защото е гадна ...защото за нея мъжете са играчки ...защото си мисли че като е красива може да се държи както си иска ...ГРЕШКА която вие мъжете трябва да поправите в такива жени ...препоръчвам ИГНОР...действа безотказно защото тя ще се вбеси че ти не си един от многото лазещи в краката и...

това си е подигравка която аз не бих търпяла ...тръгвам си веднага ...

#12 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 18 September 2005 - 07:09 PM

да де да, тва е ясно че ще го направа, нещо напоследък много почнаха се гаврат с мен, обаче кво излиза, че се видяла с мен само за да ми напраи гадно ли, няма логика, няма смисъл, просто е тъпо, не ми стана толкова гадно, даже е тъпо изобщо тя да си мисли че ще ми е гадно :) нито я познавам от толкова много време нито имам некви чувства да кажеш :)

#13 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 20 September 2005 - 08:43 PM

обаче кво излиза, че се видяла с мен само за да ми напраи гадно ли, няма логика, няма смисъл, просто е тъпо...

<{POST_SNAPBACK}>

Логика НЕ ТЪРСИ! Просто не се опитвай да разгавадаш какво и защо прави дадено момиче!

амммм мерси хора, обаче искам да ми обясните ситуацията в която се намирам в момента защото ми е наистина... абе нищо не вдевам.
***
защо се държа така? Не схващам изобщо

<{POST_SNAPBACK}>

Чувстваш ли се объркан? Разсъждаваш ли върху ситуацията? Задаваш ли си въпроси? .... ;)
Това е искала да постигне!

еми влезнахме там и аз некво едва ли не се почувствах сам вътре, все едно не съм с нея ами съм си отишъл сам на диско...

След като си се почувствал така - просто действай както би действал, ако наистина си отъшъл на диското сам! :P

това си е подигравка която аз не бих търпяла ...тръгвам си веднага ...

По тоя начин би показала, че ти пука! Че се чувстваш засегната... :)
Как бих постъпил аз - наблюдавам действията й първите 5 минути. Като реша, че не ме кефи кво прави - айде у лево! Игнор! Все едно не я познавам - правя си шоуто, гледам си кефа, при наличие на хубави targets - веднага съм при тях и действам! :P Оная като види, че не ми пука за нейните глупави действия, ще й стане кофти, ще разбере, че за мен тя не е никоя и не може да ме засегне с поведението си. В края на вечерта ще й пожелая приятна вечер и ще си тръгна от дискотеката с красива девойка. ;)
Bogicata, имай предвид горното, ако пак изпаднеш в подобна ситуация! А след като тя вече е постъпила така с теб - ЗАЕБИ Я! :)

#14 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 20 September 2005 - 10:04 PM

Чувстваш ли се объркан? Разсъждаваш ли върху ситуацията? Задаваш ли си въпроси? .... :D
Това е искала да постигне!

<{POST_SNAPBACK}>

Защо :P

След като си се почувствал така - просто действай както би действал, ако наистина си отъшъл на диското сам! ;)

<{POST_SNAPBACK}>

аз попринцип не обичам да хода на дискотека, защото хората които познавам ходат на чалга, черно и комерс които на мен не ми допадат, а сам няма да тръгна на диско, амммм пък и като знам какво имаш предвид... някак си шубето щеше да ме хване, там сам и се опитвам да се навра до некоя мацка :)

По тоя начин би показала, че ти пука! Че се чувстваш засегната... :)
Как бих постъпил аз - наблюдавам действията й първите 5 минути. Като реша, че не ме кефи кво прави - айде у лево! Игнор! Все едно не я познавам - правя си шоуто, гледам си кефа, при наличие на хубави targets - веднага съм при тях и действам! ;) Оная като види, че не ми пука за нейните глупави действия, ще й стане кофти, ще разбере, че за мен тя не е никоя и не може да ме засегне с поведението си. В края на вечерта ще й пожелая приятна вечер и ще си тръгна от дискотеката с красива девойка. B)
Bogicata, имай предвид горното, ако пак изпаднеш в подобна ситуация! А след като тя вече е постъпила така с теб - ЗАЕБИ Я! :P

<{POST_SNAPBACK}>

ми и аз така направих B) не мога да повярвам, за пръв път да направа нещо което поне не е било погрешно

#15 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 20 September 2005 - 10:29 PM

Защо  :)

Е те тука вече съм пас... :P :)