Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 2 votes

Cocky And Funny


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#16 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 02 April 2009 - 11:31 AM

Вие всички луди ли сте? Тези фразички са колкото наивни толкова и тъпи. Като кажа нещо подобно и ме гледат сякаш съм извънземен. И тази дето се подмокрила - госпожо, иди на доктор още днес.

#17 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 02 April 2009 - 12:24 PM

Като кажа нещо подобно и ме гледат сякаш съм извънземен.


не думичките са извънземни, колега... а по-скоро начина, по който ги изричаш, погледа, изражението, стойката, ръцете, държанието ти като цяло е извънземно... може и като един хубав голям дъб да те гледат или бук... или някое иглолистно :mellow:

мен ме гледат като каквото си поискам ;)

#18 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 02 April 2009 - 03:24 PM

Сега какво, правиш си реклама ли? Или сам си си повярвал? Много си ме видял ама си сигурен кое какво. Зависи и на кого ги казваш. Тия тъпотийки не можеш да ги сервираш на всяка жена, някой не са инфантилни.

#19 Sweet88

Sweet88

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 02 April 2009 - 04:42 PM

Ако те чуя да говориш така на Дон Кико още веднъж, пиши си завещанието. Какво се отваряш а, голям мъж ли си , малчооо

#20 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 02 April 2009 - 09:44 PM

Компанийката, проблем ли имате някакъв? Струва ми се, че истински се затруднявате да спазвате правилата.
Ако нямате конкретен отговор по конкретна тема, не се чувствайте длъжни да пишете глупости!

1. Пишете на кирилица.
2. Придържайте се към заглавието на темата.
3. Спазвайте добрия тон.


#21 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 03 April 2009 - 01:02 PM

Зависи и на кого ги казваш. Тия тъпотийки не можеш да ги сервираш на всяка жена, някой не са инфантилни.


натуралното Cocky&Funny всеки го ползва /дори да не знае, че е такова/
това Cocky&Funny наистина е забавно, но за да се получи, трябва да си в правилната нагласа /вътрешно усещане...трудно ми е да го обясня, но това състояние е много ценно.../

всичко нагласено и заучено...не звучи както трябва, защото в заучените примери се прекалява с Cocky и ефекта е обратен ...освен това, ако ти не си в правилната нагласа, омазването е още по-сериозно

не е нужно да си инфантилен/а, за да се забавляваш :mellow:

ПС - на последното Cocky&Funny /натурално/ което гледах, се смях със глас ;)

Изображение

#22 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 03 April 2009 - 08:40 PM

Е защо се смя? Нали трябва да те възбуди и да правите секс?

#23 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 04 April 2009 - 12:05 AM

Е защо се смя? Нали трябва да те възбуди и да правите секс?


КФ (C&F - Cocky & Funny) - Закачлив, игрив и забавен

Cocky & Funny е само подправка към общуването /за мен/

http://donjuancentre...amp;#entry16022
http://donjuancentre...&...ost&p=12955

#24 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 04 April 2009 - 09:18 AM

Аз доколкото разбрах от "библията" това е подход за съблазняване.

#25 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 04 April 2009 - 09:35 AM

"Cocky + funny = мокри гащички". Така пише там. Ако не вярваш потърси, няма да давам линкове. Сега ако при теб няма този ефект значи или ти си недостижима, или човекът пред теб не може да свърши работата както трябва.

#26 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 04 April 2009 - 12:19 PM

"Cocky + funny = мокри гащички". Така пише там. Ако не вярваш потърси, няма да давам линкове. Сега ако при теб няма този ефект значи или ти си недостижима, или човекът пред теб не може да свърши работата както трябва.

ДЖ Библията, която въпреки всичко смятам, че всеки трябва да прочете, дори и съвсем схематично, смятам също и че не е абсолютно вярна. Знам също, че и повечето хора, които са я прочели, са усетили нейната относителност при повечето ситуации.

Както всяка теория тази тук не е и 90% вярна. Не се зачитай толкова сериозно и не смятай всичко прочетено, дори за наполовина вярно индивидуално за теб. ДЖ Библията е само началния вятър (тласък); ти обаче определяш посоката му впоследствие...

Edited by Xtigyro, 04 April 2009 - 01:48 PM.


#27 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 04 April 2009 - 01:04 PM

Значи най-накрая стигнахме до извода, че всичко е субективно, неясно и непредвидимо и всеки да се оправя както може.

#28 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 04 April 2009 - 01:50 PM

Значи най-накрая стигнахме до извода, че всичко е субективно, неясно и непредвидимо и всеки да се оправя както може.

Не. Ако нямаш достатъчно опит, тя е абсолютно нужна.
След време достигайки някакво добро ниво (успеваемост сред момичетата/жените), ти започваш да пишеш своята преработена "ДЖ Библия".

Edited by Xtigyro, 04 April 2009 - 01:55 PM.


#29 LifeStyle

LifeStyle

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 04 April 2009 - 02:06 PM

Не. Ако нямаш достатъчно опит, тя е абсолютно нужна.
След време достигайки някакво добро ниво (успеваемост сред момичетата/жените), ти започваш да пишеш своята преработена "ДЖ Библия".

ИМЕННО! Библията представлява първоначални насоки, описващи алфа чертите и разбиващи социалните заблуди. Статията за лошото момче е отговор на много от въпросите на AFC. Когато става въпрос за достигане до едно добро ниво в това изкувство, човек се убеждава че много от нещата в нея не са точни. Всеки изминава своя път сам, точно в това е красивото за мен, в самоусъвършенстването и разкриването на нови гледни точки.

#30 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 08 April 2009 - 05:56 PM

"Cocky + funny = мокри гащички". Така пише там.


Така пише там и аз мога да го потвърдя ;)

Под cocky and funny аз разбирам леко(или малко повече) пиперливо чувство за хумор. Хората са го използвали преди да бъде измислен тоя термин, след като са го научили и след като са го забравили(NRG :rolleyes:). Няма нужда от тия всичките наименования и други глупости. Всъщност може би има нужда - за да разбереш нещата в детайл и след време да разбереш, че всичко може да бъде много по-лесно.

sense & simplicity

ха-ха, втория пост на NRG ме накара да се усмихна. И аз така като те*е :huh: Да не си гледал RSD blueprint/чел нещо на Tyler(Alex, Tim)?

Edited by x3m, 08 April 2009 - 05:57 PM.