Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 2 votes

Cocky And Funny


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#31 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 27 February 2010 - 03:32 AM

Не разбирам как всеки може да се цупи за нещо което не е направил какво трябва и после това не му било вярно,темата е хубава и това,че не е сработила при някой не означава,че при други няма да сработи,както казва Бат Кико всичко е важно,език на тялото,поглед,глас и т.н. Колко неблагодарници има в този форум не е истина. Поне едно благодаря за темата кажете,просто хей така,за човека който е отделил време да напише нещичко за другите,замислете се как може да сте толкова неблагодарни,всичко се прави за вас за да ви се помогне по някакъв начин и накрая какво,оо това не подейства както трябва,еми оправете си държанието и тогава пак говорете.При мен работят отлично,не ги използвам много често но се случва от време на време да вкарам някоя шегичка.ако момичето е слабо заинтересувано от теб,много ясно,че няма да подейства C&F. Благодаря на NRG за темата,очаквах да открия повече примери,но то защо да се занимаваш заради някакви пичове които нямат никакво уважение.

#32 Johny_Walker

Johny_Walker

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 19 March 2010 - 06:06 PM

Бях сготвил нещо и се обаждам на таргет-а:
– Направил съм еди какво си и си мислех, че искаш да го пробваш. А, и ще съм много доволен ако не ти хареса - ще има повече за мене.

Поздрави!

Edited by Johny_Walker, 19 March 2010 - 06:07 PM.