Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 2 votes

Cocky And Funny


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 07 September 2005 - 09:56 AM

Нарочно написах заглавието с главни букви. Няма по-бърз начин да съобщиш всичките правилни становища, начини на мислене, вярвания, личен имидж, комфорт, увереност и сила от този, да бъдеш ЗАКАЧЛИВ и ЗАБАВЕН. Изключение вероятно ще бъде една перфектна маска на Джони Деп.
Може да се нарече концентрирана лингвистична техника за флиртуване и създаване на сексуално напрежение. Всички вие знаете или поне сте чували за това.
Пускам този постинг с предложение отговорите на него да съдържат само ПРИМЕРИ (за предпочитане лично изпробвани) за COCKY and FUNNY поведение. Не ме интересува дали вие сте ги измислили, спонтанно или след 2 безсънни нощи, дали сте ги прочели от книги за съблазняване, или където и да било...
Нека да направим 'колекция' просто за да могат начинаещите, когато се ровят в този форум, търсейки новото си аз, да не се питат 'К'ва по дяволите е тая абривиатура КФ ?!', а да имат образец за тази техника. Пък и повярвайте ми, лично аз когато не съм в цветисто настоение и се сетя за няколко C and F примера, сам се забавлявам с това произведение на човешкия мозък. Как тогава да не се смее и момичето? :unsure:

#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 07 September 2005 - 10:17 AM

Аз: Хей. Не ме забеляза когато влязох в бара, нямаше контакт с очите ни, което ме кара да мисля, че или съм заченат със стъклени сперматозоиди или ти не си много контактна. Разчупи и двете ми опасения като ми кажеш името си... :unsure:
(Кажете това САМОУВЕРЕНО и накрая широко се усмихнете)


Аз: Здравей. Виждам, че явно си добро, срамежливо момиче и стоиш самичка тук без момчетата да ти обръщат внимание... ето защо реших да дойда и да ти дам вниманието си :(
(Кажете това САМОУВЕРЕНО и накрая широко се усмихнете)

#3 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 07 September 2005 - 10:06 PM

За начинаещите е по-добре да се обясни концепцията ан C&F отколкото да се дават примери и шаблони...
Тия дни ще пусна някоя статия.

#4 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 07 September 2005 - 10:54 PM

Да, една статия би била уместна. Мислих дали да набавя малко теория, но самa по се*е си тя е безсилна. По-рационално е да се зададе основа върху която естествено да се надграждат обяснения, обосновки, тънкости и не на последно място - отговорът на въпроса "Защо C&F?" Затова започнах с примерите. Те са основата. В този форум има всичко друго, освен тези ПРИМЕРИ.
Когато още прохождах в теориите за съблазняване, изчетох куп обяснения за C&F, но едва когато в един бар видях с очите си как се борави с техниката, осъзнах силата й.

vbTheKing, очакваме статията.

#5 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 08 September 2005 - 07:57 AM

момчета,
на това аз му викам : да притежаваш чувство за хумор и да знаеш как да го използваш, без да ставаш смешен . :unsure:

#6 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 08 September 2005 - 04:49 PM

zizi, аз обичам да навлизам по-надълбоко в нещата :unsure:

#7 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 08 September 2005 - 04:55 PM

естествено, никой не го оспорва... хуморът винаги трябва да притежава дълбочина и смисъл - иначе е грозен.

а един мъж с чувство за хумор е незаменим събеседник и определено може да си отвори много врати .... :(


обаче много рядко се случва да се заучават дадени фрази - и да се използват на място. това е като други дарби - трябва да идва отвътре ... ;)

но все пак ВИ ЖЕЛАЯ УСПЕХ!!!!! /а ако се сетя нещо и аз мога да ви добавя... :unsure: /

Edited by zizi, 08 September 2005 - 04:58 PM.


#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 08 September 2005 - 05:36 PM

Аз:  Хей. Не ме забеляза когато влязох в бара, нямаше контакт с очите ни, което ме кара да мисля, че или съм заченат със стъклени сперматозоиди или ти не си много контактна. Разчупи и двете ми опасения като ми кажеш името си... :unsure:
(Кажете това САМОУВЕРЕНО и накрая широко се усмихнете)
Аз:  Здравей. Виждам, че явно си добро, срамежливо момиче и стоиш самичка тук без момчетата да ти обръщат внимание... ето защо реших да дойда и да ти дам вниманието си ;)
(Кажете това САМОУВЕРЕНО и накрая широко се усмихнете)

<{POST_SNAPBACK}>


:( харесва ми идеята ...забавно е :D

#9 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 08 September 2005 - 07:21 PM

Момичето е напрегнато, притеснено, тялото й е в неестествена поза. Ето какво ще направите тук. Хванете я бавно и нежно за раменете и кажете с тон на чичо доктор:
"Мисля, че наистина трябва да поработим върху позата ти..." :unsure:


"Хей. Банално е това дето ми говориш. Хм..... Можеш ли с едно изречение психически да ме изнасилиш и да падна между краката ти, молейки за милост?" :(

Продължавайте да пишете.

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 09 September 2005 - 10:00 AM

"Хей. Банално е това дето ми говориш. Хм..... Можеш ли с едно изречение психически да ме изнасилиш и да падна между краката ти, молейки за милост?" :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>


:( мога ...дори ми се прииска да го направя ...

#11 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 01 October 2005 - 10:19 AM

Какво чакаш ;)
А по темата наистина който притежава чувство за хумор има много.Аз се обучавам на това изкуство от както съм се родил B)

#12 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 26 March 2009 - 07:19 PM

Един линк с много Cocky and Funny примери .... и доста добре обяснени.

Тук

#13 Trifon

Trifon

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 26 March 2009 - 09:09 PM

За да бъдеш C&F трябва шегите и закачките да са кратки,прости и лесни за разбиране, много от момичетата просто ги мързи да мислят, или не са на особено високо интелектуално развнище (особено пък онези, лигавите, натокани кучки по дискотеките), затова майтапите не трябва да съдържат някакви сложни думи, или някакви съвсем извъртяни сложни самоиронии, които са разбираеми единствено за предполагаемия ухажор, и само той може сам да си се смее на тях (като това за стъклените сперматозоиди)
Хуморът взаимстван от художествената литература, или английският тип хумор предполагат известна начетеност от страна на дамата, която ще бъде сваляна, зависи и от това дали изобщо ще се замисли, върху остроумната шега, която сме казали, или ще ни се изхили надменно и ще каже "Я се разкарай и не ме занимавай с глупости".
C&F означава да тестваш мацката с някаква съвсем проста закачка, кратко изречение, първата реплика, която ще кажеш трябва да бъде колкото се може по кратка, от рода на "Как сте госпожице?" , "Я, портфейла ви падна на земята" и т.н. и от реакцията на мацката, разбираш как ще продължиш по нататък.

#14 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 26 March 2009 - 10:48 PM

Брей колко интелект е извирал от мен септември 2005-та! Колко елегантна и поетична тема съм засукал! Срам! Може би това е причината тогава повечето ми гаджета да бяха с .JPG след името си...

ЪПДЕЙТ номер 1, март 2009:

Мило дневниче,

- от години не използвам предварително научени cocky and funny фрази. Дейвид ДиАнджело да ме прощава;
- вече дори нямам такъв израз в мозъка и речника си (cocky and funny);
- pick-up маркетинга ще изгуби много в мое лице, защото когато видя набъбналите гърди, светлите очи и сладките устни на някое момиче, нямам време да използвам нито една C&F фраза. Отивам при нея и й казвам "Здравей!" преди да почна да мисля.
- не използвам pick-up lines. (О, ДААА!!! Pick-up linessss!!!) Хах...
- обичам натурални сокове и шейк от банан.

#15 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 30 March 2009 - 01:16 PM

Виждам че вече всички са луднали по c&f
Дори и Дейвид ДиАнджело го казва в няколко интервиута "Cocky comedy (Cocky&Funny) е само оръжие в арсенала ви, НЕ ЦЕЛИЯ АРСЕНАЛ"
Нищо не гарантира 100% успех
NRG последния ти пост мн ми хареса...промяна му е майката !