Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

за любопитния поглед


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 KHAN

KHAN

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 29 August 2005 - 10:48 PM

--------------------------------------------------------------------------------

ТА питането ми е следното. За онзи любопитен поглед когато се разминаваш с жена. И тя първо те поглежда от разтояние 6-7 метра и напоследък ми се случва ако точно тогава успея да я погледна и я гледам постоянно в очите и тя ме гледа ама не отлепя поглед от мен изобщо. Защо тъй. Питам жените . И защо гледате в очите и кога ви се случва да неможе да си махнете погледа.Чел съм разни статии но интересува ме мнението на жените

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 29 August 2005 - 11:54 PM

--------------------------------------------------------------------------------

ТА питането ми е следното. За онзи любопитен поглед когато се разминаваш с жена. И тя първо те поглежда от разтояние 6-7 метра и напоследък ми се случва ако точно тогава успея да я погледна и я гледам постоянно в очите и тя ме гледа ама не отлепя поглед от мен изобщо. Защо тъй. Питам жените    . И защо гледате в очите и кога ви се случва да неможе да си махнете погледа.Чел съм разни статии но интересува ме мнението на жените

<{POST_SNAPBACK}>


случвало ми се е ...чела съм статии по въпроса и принципно хората които се притесняват извъртат погледа си в друга посока .. а тези които не го правят или искат да са по силни от теб или те предизвикват ...

след като прочетох статията вече не се притеснявам от погледите с които се срещам на улицата /не и както преди/ напротив дори съм правила експеримент кой повече ще издържи той или аз ...ще имам ли смелоста да не сваля очи от него докато ме отмине...и се получи той се притесни и свали погледа си...

определено не си позволявам да го правя със всеки а само с мъж който ми харесва :)

Attached Files

  • Attached File  eyes.jpg   46.68К   51 downloads


#3 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 31 August 2005 - 12:35 AM

случвало ми се е ...чела съм статии по въпроса и принципно хората които се притесняват извъртат погледа си в друга посока .. а тези които не го правят или искат да са по силни от теб или те предизвикват ...

след като прочетох статията вече не се притеснявам от погледите с които се срещам на улицата /не и както преди/ напротив дори съм правила експеримент кой повече ще издържи той или аз ...ще имам ли смелоста да не сваля очи от него докато ме отмине...и се получи той се притесни и свали погледа си...

определено не си позволявам да го правя със всеки а само с мъж който ми харесва  :)

<{POST_SNAPBACK}>


не всеки мъж си сваля погледа от притеснение B)
Напоследак изобщо не се заглеждам,оставям това на момичетата...а видя ли,че някоя ме зяпа на улицата вдигам си главата още по нависко и я отминавам.
А има и друго :) ако момичето е грозновато със сигурност пък няма да я погледна,ако ще и очите и да изпокапят пред мене :P
Така,че не всичко е от притеснение :ph34r:)) пък и някой може да го болят очите и да не издържа на напрежението - хихихи ;) :)

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 31 August 2005 - 01:09 AM

не всеки мъж си сваля погледа от притеснение  :)
Напоследак изобщо не се заглеждам,оставям това на момичетата...а видя ли,че някоя ме зяпа на улицата вдигам си главата още по нависко и я отминавам.

<{POST_SNAPBACK}>


сладурче тва ми е ясно B) но аз говорех за мъжете които ме харесват ...вижда се , усеща се и лошо няма но немогат да преудолеят притеснението си и извръщат очи или се правят на разсеяни точно когато се разминаваме...

а ти не си вири носа толкова може да те заболи врата :)

#5 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 31 August 2005 - 10:36 AM

сладурче тва ми е ясно  B) но аз говорех за мъжете които ме харесват ...вижда се , усеща се и лошо няма но немогат да преудолеят притеснението си и извръщат очи или се правят на разсеяни точно когато се разминаваме...

а ти не си вири носа толкова може да те заболи врата  :)

<{POST_SNAPBACK}>


аз не си виря носа ,а главата :) :P ;) ами то ме болеше преди 2-3 години като гледах как вие Жените си ги вирихте и незабелязвахте(или по скоро забелязвахте,ама се правехте на голяма работа)мъжете около вас.Винаги когато съм бил с приятели много ме е хващало яд ,когато мине някоя напилена мацка и те ще си изкревят вратовете да я гледат,а те се изпачила и даже и не ги и поглежда.Та затова и аз съм сега така,нека ме гледат,пък аз ще си мина покрай тях(жените) с вдигната глава...да видят че не само те могат да се надуват! B) :ph34r: :D :)

#6 KHAN

KHAN

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 31 August 2005 - 11:15 PM

айде бе жени споделете мнение :) :) B) :ph34r:

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 31 August 2005 - 11:34 PM

айде бе жени споделете мнение  :)  B)  :ph34r:  :)

<{POST_SNAPBACK}>


ми то две жени пишем във форума... аз и зизи :P ама тя нещо е в липса ...утре ще и свирна :)

#8 KHAN

KHAN

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 01 September 2005 - 07:32 AM

мерси за което :) :)

#9 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 01 September 2005 - 08:16 AM

леле каква темичка сте заформили ... :)
значи това според мен си е чиста проба предизвикателство от страна на нежния пол / нещо като дуелите преди много години :) /. когато на една жена и е интересен един мъж на улицата тя съвсем естествено започва да го гледа в очите - или по друг начин казано го предизвиква ... и понеже все пак сме жени :P и все още битува практиката мъжът да направи първата крачка - тя хвърля ръкавицата и чака да види какво ще се получи. в момента ми изниква в съзнанието следната картинка - два диви бизона застанли един срещу друг и се гледат в очите и всеки момент ще се нахвърлят един върху друг.... :) B) :ph34r:

приеми го като предизвикателство... определено ако не си и интересен тя ще те погледне и ще отмине... , но щом те зяпа прекалено настойчиво - работата е ясна ;)
прекалено втренчения поглед издава интерес. изключвам факта, когато двама заклети врагове се наблюдават - тогава те се изучават за евентуално допуснати грешки, но това не е по тази тема ... :D

#10 Nikoi

Nikoi

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 01 September 2005 - 03:33 PM

[B][FONT=Optima]

не всеки мъж си сваля погледа от притеснение  :)
Напоследак изобщо не се заглеждам,оставям това на момичетата...а видя ли,че някоя ме зяпа на улицата вдигам си главата още по нависко и я отминавам.
А има и друго  :)  ако момичето е грозновато със сигурност пък няма да я погледна,ако ще и очите и да изпокапят пред мене  :P
Така,че не всичко е от притеснение B))) пък и някой може да го болят очите и да не издържа на напрежението - хихихи  ;)  :)

<{POST_SNAPBACK}>


какво разбираш под "зяпа"?И то нема лошо да си вириш носа, но внимавай да не го фраснеш някъде :ph34r: Има и друго човече-за един истински дон жуан и мъж с претенции грозновати?!-нема такова понятие.Красивите жени са за мъже без въображение и не е важно с колко жени си ходил, а колко жени си покорил-а това, да останеш в сърцето на някоя жена, си е цяло изкуство!, което ти силно се съмнявам да притежаваш! :D

#11 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 08 September 2005 - 03:59 PM

[B][FONT=Optima]

какво разбираш под "зяпа"?И то нема лошо да си вириш носа, но внимавай да не го фраснеш някъде :(  Има и друго човече-за един истински дон жуан и мъж с претенции грозновати?!-нема такова понятие.Красивите жени са за мъже без въображение и не е важно с колко жени си ходил, а колко жени си покорил-а това, да останеш в сърцето на някоя жена, си е цяло изкуство!, което ти силно се съмнявам да притежаваш! ;)

<{POST_SNAPBACK}>



Съгласен съм с те*е пич наистина е важно дори една жена да те носи в сърцето си...

Е кой знае може и аз да съм в някое ;) :D :P

Дано не е само едно надявам се... :unsure:

#12 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 10 September 2005 - 09:48 PM

Не винаги сваляме поглед от притеснение. Аз например като ходя навън и ако е слънчево не ми понася много на очите(особено ако съм легнал късно :blink:). Затова в такива дни ако съм без очила ходя с леко наведена глава. Не знам явно съм по-чувствтелен към слъчевата светлина.

#13 lollabunny

lollabunny

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 18 September 2005 - 11:44 AM

Е, стигнахме до извода, че жените по-рядко свалят поглед първи :)

Аз лично поглеждам почти всички, с които се разминавам, но за да спра поглед на някого, нещо трябва да ме е впечатлило. А да го зяпам и да не отмествам поглед може да ме накарат две неща:
1. Човекът ми изглежда интересен и искам да видя колко е силна психиката му. Тук няма значение дали е мъж или жена.
2. Човекът ме привлича и искам да ме забележи. Тук вече имат някакво значение полът, възрастта и външният вид.

Разбира се, погледът е един вид усъществяване на контакт, а фактът, че след него не следва нищо, е предизвикателството-първият ход е направен, вторият се очаква от противниковата страна.

#14 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 18 September 2005 - 03:31 PM

хехе :Р кво почнаха всички да се оправдават, слънчево било и незнам си кво още :P тва и мен ме накара да се замисля преди известно време, аз лично си свалям погледа в случаи когато момичето не е само, много важно е тогава да си свалиш погледа, че иначе може да видиш отблизо ръката на приятела и :) Иначе друга причина поради която не винаги гледам докрай е, че след тва започвам да се чуда... абе тая мацка дали и харесах и некви такива мисловни въпроси. Иначе е готино да гледаш докрая :)

#15 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 20 September 2005 - 09:20 PM

след тва започвам да се чуда... абе тая мацка дали и харесах и некви такива мисловни въпроси.

Когато ходя по улицата не нося слънчеви очила, слънцето не ми пречи, не гледам надменно... и мъже и жени - всеки гледам право в очите до последния момент - докато се разминем. А подобни въпроси, като тези на Bogicata не си задавам никога! :) Кво ми пука дали някакво момиче, с което сме се разминали и вероятно никога повече няма да видя, ме е харесала или не. :)