Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Нужда от съвет


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Nenor

Nenor

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 20 August 2005 - 06:36 PM

Страшно много харесвам едно момиче, дори вече май съм влюбен в нея, но не знам как да пристъпя към по-интимни отношения с нея, целувка примерно.Много се сближих с нея, но все не ми стиска да й го кажа.
Кажете ми как да и кажа, че я харесвам много или да предизвикам желание да се целунем у нея. 10x предварително

#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 21 August 2005 - 09:04 PM

Радвам се за теб, човече. Радвам се, че си открил момичето за теб или поне си мислиш че е така. Ти я харесваш, затова забрави всякакви задръжки и й кажи по директен или индиректен начин, че ти допада като характер, като държание, като половинка. Но в никакъв случай не казвай словосъчетанието "Луд съм по теб!". Звучи изтъркано и не е фраза на човек, уважаващ се*е си.

Още не си я целунал, а си влюбен в нея. Интересно. Но не е уникално. Питаш дали да й кажеш направо или да предизвикаш у нея желание да те целуне. Приятелю, малко трябва да се позамислиш и ще видиш, че едното е следствие от другото. Кажи й че я харесваш и искаш да я направиш най-щастливото момиче, до колкото зависи от теб, кажи й го така че да отекне дълбоко в душата й, и е вероятно да те бутне на земята за да те скъса от френски целувки вместо само да те цунка по бузката :huh:

Импровизация. Не забравяй - ИМПРОВИЗАЦИЯ.


#3 Nenor

Nenor

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 22 August 2005 - 09:35 AM

Радвам се за теб, човече. Радвам се, че си открил момичето за теб или поне си мислиш че е така. Ти я харесваш, затова забрави всякакви задръжки и й кажи по директен или индиректен начин, че ти допада като характер, като държание, като половинка. Но в никакъв случай не казвай словосъчетанието "Луд съм по теб!". Звучи изтъркано и не е фраза на човек, уважаващ се*е си. 

Още не си я целунал, а си влюбен в нея. Интересно. Но не е уникално. Питаш дали да й кажеш направо или да предизвикаш у нея желание да те целуне. Приятелю, малко трябва да се позамислиш и ще видиш, че едното е следствие от другото. Кажи й че я харесваш и искаш да я направиш най-щастливото момиче, до колкото зависи от теб, кажи й го така че да отекне дълбоко в душата й, и е вероятно да те бутне на земята за да те скъса от френски целувки вместо само да те цунка по бузката :huh:

Импровизация. Не забравяй - ИМПРОВИЗАЦИЯ.

<{POST_SNAPBACK}>


Мерси за съвета. Тя след няколко дена се връща от море и съм решил да й кажа, че много я харесвам, обаче по по-интересен начин, доколко сполучлив е вие ще кажете.
Преди 2 дена ходих на дискотека и там с една мацка се заговорихме и танцувахе, абе харесахме се. Започнахме да се целуваме, обаче не преставах да мисля за момичето, което страшно много си харесвам.Даде ми телефона си, но нямам намерения да й се обадя.
Както и да е, ще заведа момичето в, което май съм влюбен на някакво романтично място може би в Южния парк в София има едно беседка от, която има страхотна гледка и там ще й разкажа за случката в дискотеката и ще завърша с това, че там съм разбрал какво всъщност тя значи за мен, че много я харесвам и тн.
Според вас дали ще се хване! Или по-старомодния начин е по-сигурен.

Edited by Nenor, 22 August 2005 - 09:35 AM.


#4 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 22 August 2005 - 03:44 PM

Ще стане. Това с момичето в дискотеката е много силен коз, но трябва да проличи че го казваш искрено. Внимавай за интонацията на гласа и езика на тялото ти. Ако не подейства - в което дълбоко се съмнявам - пробвай старомодния начин или това, което ти предложих в първия постинг.
И най-важното - не й говори как не можеш да живееш без нея и нейната любов, неща от тоя сорт, защото е смешно и далеч не толкова мъжествено погледнто отстрани! Нека тя си има едно на ум, че ти можеш да имаш всяка, която поискаш, но това никога да не се казва и доказва :huh:

Както виждам, имаш въображение, а то е билета към сърцето й.


#5 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 02 September 2005 - 04:32 PM

Кажи й че я харесваш и искаш да я направиш най-щастливото момиче, до колкото зависи от теб, кажи й го така че да отекне дълбоко в душата й

Всичко точно, само няма да се съглася с това "кажи й" !!! Това са глупости! Такива неща НЕ СЕ КАЗВАТ! Не сме в детската градина, където гадже си хващаш така "ТИ ме харесваш, аз те харесвам - значи сме гаджета." и се хващате за ръчички. :) Тъпо е.
По индиректен начин с действия и поведение, погледи, усмивки, внимание тя трябва да усети, че я ахресваш и когато има подходящ момент - просто я целуни! Това е! Лесно е, просто е!

Идеята ти с момичето от дискотеката може и да подейства, но аз лично не бих разчитал на подобно нещо и сега ще обясня защо - много момичета няма да оценят това, че си си мислел за нея, а ще придадат огромно значение на това, че ти ВСЕ ПАК СИ СЕ ЦЕЛУВАЛ С ДРУГА! за нея това е ИЗНЕВЯРА въпреки, че НЕ СТЕ ЗАЕДНО все още.

УСПЕХ!

П.П. Както каза BoY-ToY не се прехлаасвай много и не се обяснявай в любов! Тва е огромна грешка!
Нямам време сега да обсянвам защо - четете материалите.

#6 Nenor

Nenor

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 02 September 2005 - 08:11 PM

Мерси много за съветите!
Стана работата с нея, всичко потръгна, но както писах по-горе трябваше да я чакам няколко дена да се върне от почивка.Тя си дойде на 31-ви, веднага почти се видяхме, целувахме се, гушкахме се, абе бях най-щастливият човек на света. Но до днес ( 2-ри )- сутринта си тръгна за Канада, тя по принцип живее там и няма да си идва в България може би година, до другото лято, ако не и по-следващото.
Тъй че от най-щастливият станах, най-нещастният човек на Земята, идва ми да се гръмна. Как може да се влюбя точно в най-неподходящото за мен момиче
:) .

#7 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 03 September 2005 - 10:21 AM

Тъй че от най-щастливият станах, най-нещастният човек на Земята, идва ми да се гръмна. Как може да се влюбя точно в най-неподходящото за мен момиче
:( .

<{POST_SNAPBACK}>

Спокойно - ще ти мине скоро. ;) С това момиче си бил супер малко време! Има хора, които са заедно по 2, 3, 5... години, обичат се, ценят се, но в даден момент един от дваамта решава, че трябва да се разделят... представяш ли си как се чувства другият? :unsure:

Както се казва - FTOW (fuck ten other women) и ще ти мине! :D

#8 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 07 September 2005 - 08:36 AM

Мерси много за съветите!
Стана работата с нея, всичко потръгна, но както писах по-горе трябваше да я чакам няколко дена да се върне от почивка.Тя си дойде на 31-ви, веднага почти се видяхме, целувахме се, гушкахме се, абе бях най-щастливият човек на света. Но до днес ( 2-ри )- сутринта си тръгна за Канада, тя по принцип живее там и няма да си идва в България може би година, до другото лято, ако не и по-следващото.
Тъй че от най-щастливият станах, най-нещастният човек на Земята, идва ми да се гръмна. Как може да се влюбя точно в най-неподходящото за мен момиче
:( .

<{POST_SNAPBACK}>


След време ,всяка рана заздравява :unsure:

#9 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 08 September 2005 - 03:41 PM

Е спокойно Nenor мисля че всеки един се е влюбвал в не съвсем подходящи хора, или поне си мисли така...

Не приемай влюбването като присъда, а по-скоро като предизвикателство към самия теб...

#10 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 09 September 2005 - 10:11 AM

  Както и да е, ще заведа момичето в, което май съм влюбен на някакво романтично място може би в Южния парк в София има едно беседка от, която има страхотна гледка

<{POST_SNAPBACK}>

дано не си я заавел точно там :unsure: там съм правил секс :(

#11 Nenor

Nenor

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 09 September 2005 - 11:59 AM

Не не я заведах там , щото вече нямаше смисъл. Евала за секса пич, звучи доста лудо.
Вече започва да ми минава, днес имам среща с една пичка от морето и може да излезе нещо, ако не се изложа много ! :unsure: