Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

ПОМОЩ


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 4efo

4efo

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 27 July 2005 - 11:42 PM

Свалях едно момиче ... но то ми каза че не иска да сме гаджета защото сме били приатели . А тя неискала след като скъсаме да се учуждим един от друг.
Как да я сваля?Много я харесвам!ПОМОЩ!!!

#2 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 28 July 2005 - 06:59 PM

Първо - бъди по-конкретен!
Дай повече информзация за да можем да погледнем ситуацията обективно и да ти дадем правилният съвет.
Уточняващи въпроси - от кога се познавате, колко близки приятели сте, от кога я сваляш, как точно си я свалял и как точно си й показал, че я харесваш, опиши точната ситуация когато ти е казала това да останете приятели, тя на каква възраст е, а ти на каква си, какви са ви допирните точки в общуването (живеете в един блок, пазарувате в един и същи магазинм ходите заедно на кафе... - какво точно правите и колко често общувате) и т.н. ? :)

#3 Pustro_M

Pustro_M

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 21 January 2006 - 05:06 PM

И аз имах същия проблем но така и не остана ре6ен просто я забравих :D :D

#4 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 17 March 2006 - 07:48 PM

И аз имах същия проблем но така и не остана ре6ен просто я забравих


Ти си решил проблема си - забравил си я :P Това е решението !!
В повечето случаи си е чиста загуба на време и средства да гониш мацка, която иска да сте си "само приятели". Тогава търсиш грешките си, които си направил на първите няколко срещи, защото точно в тях се крие отговора на въпроса "ще спя ли с нея ??"

ПС : Видях, че темата е супер стара и забравена, но го написах, за да вдъхна малко кураж и да посъветвам младите Дон Жуановци :P

Edited by Shnureaga, 17 March 2006 - 07:50 PM.