Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Здравейте на всички


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Samuel

Samuel

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 28 June 2005 - 02:19 PM

[B] Случайно попаднах в този сайт вече не помня и какво точно търсех. Харесва ми идеата да се обменя опит, много е оригинално и необходимо. Нека да поразчупим ледовете и да живеем по начина по който искаме. Прочетох доста неща тук и доста умни неща видях. Забелязах че тук влизат и момичета /и на 30г. няма значение :) / което е много хубаво за да има мнения все пак и от двете страни :) Не съм съгласен със това, че не трябва да се взима мнение он жени. Аз съм на 25 и от опит знам,че със сигурност ако познавате /не всяка/ някоя опитна с която сте гъсти, със сигурност ще научите повече дори ако познавате най голямия ДЖ. Опс шефката :) имам работа ще пиша пак.

#2 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 28 June 2005 - 03:49 PM

привет ;)
и добре дошъл в глутницата :) :) :)

#3 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 28 June 2005 - 08:21 PM

ооо шефката шефката ..ммм :)

#4 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 28 June 2005 - 11:16 PM

ооо шефката шефката ..ммм :)

<{POST_SNAPBACK}>

Споко,да не те е страх от шефката,ами и кажи и тя да вземе да посещава форумчето:)))туко виж ти я предумаме да ти увеличи заплатата :)

#5 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 29 June 2005 - 01:56 AM

Споко,да не те е страх от шефката...

Защо смяташ, че го е страх? :) Той казва "Опс шефката, имам работа...", като не уточнава каква работа. :)
Нали се сещаш, че е възможно той да ч**а шефката и причината заради която да спре да пише да е че шефката му е седнала в скута? :)

#6 Samuel

Samuel

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 30 June 2005 - 10:59 AM

[B] Не ч**ам шефката :P Тя е жена на около 35 много точна, но пълничка и определено не е мой тип. С други думи - е не мога да пия толкова че да ми стане :) А най важното е не да има нещо там в кревата, а да получаваш това което искаш. Като се замисля какъв бях на 19 и действах без са се замисля, сега много повече мисля и по малко действам - дали може да ми даде в кревата това което искам. Вече го усещам като прекарам 20мин с една жена. Усещам дали е чувствена без да я преценявам съзнателно. Дали характера ми допада ... Вече не правя секс преди тя да ми хареса и отватре. Ако ще да е мис Свят.

#7 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 30 June 2005 - 02:11 PM

...... - дали може да ми даде в кревата това което искам. Вече го усещам като прекарам 20мин с една жена. Усещам дали е чувствена без да я преценявам съзнателно. Дали характера ми допада ... Вече не правя секс преди тя да ми хареса и отватре. Ако ще да е мис Свят.

<{POST_SNAPBACK}>

Йеее това ми хареса :P

#8 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 30 June 2005 - 03:18 PM

супер... това е твърдение на нормално мислещ мъж... :P
поздравления :) :P ;)

#9 Samuel

Samuel

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 30 June 2005 - 06:52 PM

Ами такова ми е мисленето.Постъпките много ми зависисят от настроението. Имах едни приятели с които учехме заедно и ако видехме някой да излиза с момиче си говорехме така - Ти даваш ли и го? така питахме дали правят нещо :P Зизи ти какво разбираш под нормален мъж? Това е мн широко понятие. Доколкото видях в темите си омъжена, а да си призная отначало ти давах 18 години не повече :P Явно доста добре си запазила някои черти - като желание за нови неща, игривост, закачливост и подобните им, което си е хубаво :) Аз не те познавам, но тук мъжката част определено си има мнение за теб и другите жени ;)

#10 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 01 July 2005 - 12:22 PM

какво разбирам под нормален мъж....
това е много странна и едновременно трудна тема.
да започна така - значи за мен нормалния мъж е този, който има утвърдени принципи в живота. мисли изключително с горната си глава. не се инересува толкова от външния вид на една жена, колкото от това какво може тя да му даде в общуването помежду им - разбирай информация, логично мислене, свобода на духа, интереси във всички направления. това да може да споделя с нея и тя с него. даже разбирай и това да вършат и глупости отвреме навреме /защото на всеки се случва да го хапи коня понякога/.
нормалният мъж е и този, който не се срамува да подари цветя или подарък - с или без повод - само и само да види радостният поглед на жената до се*е си. този който и показва че има нужда от нея, който я обича и я прави щастлива. да я обгражда с внимание...
също така той може да си изневерява постоянно, но да го прави така, че жената до него да не разбира и да се чувства единствената в живота му.
разбира се това важи също и за жените. темата никога не е била и няма да бъде еднозначна....
горе долу това е моето мнение. има още доста да се каже, но сега съм на работа и нямам много време.

п.п. е и какво от това че съм по голяма от повечето тук. това не означава че е минал валяк отгоре ми :P :) :P ;)

#11 Samuel

Samuel

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 02 July 2005 - 02:50 PM

Общо взето ни съвпадат мненията с малко изключения. Например аз трудно подарявам цветя. Определено тя трябва да ми е показала че има чувства към мен. Иначе за първа среща,свалка никога цветя. Да жените наистина искат да бъдат единствени,но това е нереално. Не може една дългогодишна връзка 10-15 и да няма кръшкане. А колкото до валяка не се държиш така сякаш е минал през теб :P Даже го определям като свежарско като ученичка.

#12 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 04 July 2005 - 08:30 AM

абе пич, кой ти е казал да подаряваш цветя на първа среща? аз ти говоря за тогава , когато вече сте заедно и прехвърчат искри помежду ви. B)
определено ако на първа среща някой мъж мъж ми се появи с цветя - аз няма да се появя на срещата. сигурно ще потъна в земята от срам хахааааааааа :P :) :P

и да ти кажа прав си за изневерите при дългите връзки. някъде бях чела, че това да бъдеш с един партньор дълги години - си било равносилно на мазохизъм... ;)