Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Когато момичето ти дава напразни надежди


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 TNT

TNT

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 27 June 2005 - 09:41 PM

:) Сигурно всеки рано или касно се сбласквал с този проблем.Това е просто най-използвания трик на мадамите.Няма смисъл да казвам че и аз сам го изпитал,макар и да сам доста неопитен в свалките.Вярно е че без жените ние МЪЖЕТЕ сме за никаде,но тябва ли по- такав гаден и НЕТАКТИЧЕН на4ин да ни режат.АЗ ли4но предпочитам да ми казват всичко,право в очите,макар после да страдам,за6тото ако ме накарат да се надявам 4е не6то може да се полу4и и после болката е наистина ЖЕСТОКА.давам ви много пресен пример сас мен :В Събота ме отряза моми4ето в което за парви пат осетих трепетите на ЛЮБОВТА,и то как само....Каза ми че харесва друг и то по-голям от мен.Вярно е 4е е поне 4естна към мен , но в продължение на 2 седмици се ми 6е усмихва6е и казва6я 4е сам и много симпати4ен,а после какво :ЯКА БАЛТИЯ и тва е просто нямам логи4но обяснение по този вапрос .Ако и Вие мислите като мен ,МОЛЯ пи6ете по темата.

Благодаря!

#2 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 28 June 2005 - 11:32 PM

Любов... това е много силно чувстов и младите хора като теб често бъркат любовта със силното привличане/харесване. Не е възможно да изпитваш любов към момиче, с което дори не си се целувал, а само ти се е усмихвала в продължение на две седмици!!! :) Любовта от пръв поглед съществува - да... във сапунените сериали. Тук в реалния живот няма такова нещо. :)
Един пикапйор (дон жуан) не може да си позволи да изпита подобни чувства за такъв кратък период от време. ;)
Ако ти се смяташ за пикапьор, а тя не те иска!? Пратия я в пу*ката й майчина тази кучка! Наеби приятелката й. Наеби целия клас. Наеби цялото шибано училище в особено извратена форма като пощадиш само пазача Пешо. Накрая седни с него да изпиеш бутилка уиски и си лафете кви курви са всички. После дръпвайки си от цигарата наеби училището още веднъж!
Ако не се смяташ за пикапьор, но искаш да станеш - чети, практикувай, практикувай, пак чети, дискутирай и пак практикувай! А тази твоята я забрави засега. След половин година ще се върнеш и ще й покажеш какво е изпуснала.
Ако не си пикапьор и не искаш да ставаш такъв - какво правиш тук по дяволите?! Защо пишеш в този форум?! :)

Това е човече - жените са лукави и си играят игрички, но тук се учим как да играем на тяхната игра. Как да станем играчи и как да ги победим в тази игра!
Не се отчайвай и не си режи вените заради тази девойка. Запомни едно - Жените са много ТИ си един!. Така че да не ти пука за тази и минавай на следващата! :)


УСПЕХ! :D

#3 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 01 July 2005 - 02:43 AM

Пратия я в пу*ката й майчина тази кучка! Наеби приятелката й. Наеби целия клас. Наеби цялото шибано училище в особено извратена форма като пощадиш само пазача Пешо. Накрая седни с него да изпиеш бутилка уиски и си лафете кви курви са всички. После дръпвайки си от цигарата наеби училището още веднъж!

<{POST_SNAPBACK}>


Ха-ха! Кефиш ме, ама много! :) :P

#4 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 02 July 2005 - 04:33 PM

цитат: "Вярно е че без жените ние МЪЖЕТЕ сме за никаде"
хаха не е така по скоро е обратното ние мъжете вършим работата жените и се наслаждават .... но това си има и добри страни ние мъжете с течение на времето се развиваме докато жените се развиват по малко от нас те и затова са по тъпи и с течение на времето ще стават още по..освен ако нещо не се промени но се съмнявам.....
нашата мъжка сексуалност ни кара да ги харесваме и да им прощаваме всякакви недостатъси само и само да ги вкараме в леглото защото сме жадни за обич :)) и те вече си мислят че са принцеси и че всичко им е позволено и си мислят че са умни и са мн готини само защото сме им се предложили :P)хаха....ние мажете сме по изобрететелни и умни защото ситуациите го налагат постоянно няма жена която има да ни върши наготово работата нали ( е има но се броят на пръстите на двете ръце)и за да се справим трябва да мислим постояно и мозъците ни се развиват докато жените в доста случаи всичко им идва наготово.... винаги има някои заблуден мъж навитак да върши черната работа срещу мила дума :P ..и не си правят много труда.....не при всички е така но при повечето.....вече остатъка са жени които наистина си заслужават
а по темата да кажа 4е..
в живота винаги се случват нелогични неща самия факт че тя така е постъпила с теб и се е подиграла с чуствата ти по такув начин не говори добре за нея.....кофти е наистина и на мен ми се е случвало но има и добра страна ти не би искал да бъдеш с момиче което така прави нали ....тапото е че си загубил 2 седмици заради някаква лажкиня

Edited by rukspin, 02 July 2005 - 04:43 PM.


#5 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 06 July 2005 - 01:31 PM

хей ръкспин,
я се вземи в ръце и помисли малко повече :lol: . и къде ако смея да попитам прочете, че жените се развиват донякъде и после спират. общоизвестен научен факт е, че през пубертета момчетата изостават в развитието си с около 2 години. и още нещо всеки човек се развива според възможностите си. ако си движил само с бавно развиващи момичета е сори пич ама май си имаш проблем....
и още нещо ако ти твърдиш, че се налага да търпиш капризите на момиче, що не си зададеш въпроса - какво тя е принудена да търпи... :lol:
и защо си мислиш че при жените всичко идва наготово.... леле абе теб майка ти как те е възпитавала? :lol:
четох предишните ти постове чета и този бълвоч.... знаеш ли какво - преди си имал проблем обаче сега го задълбочаваш....

но човек се учи докато е жив... а доколкото разбирам имаш цял живот да учиш... и дано се справиш добре :lol:

#6 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 06 July 2005 - 07:22 PM

. и още нещо всеки човек се развива според възможностите си. ако си движил само с бавно развиващи момичета е сори пич ама май си имаш проблем.

<{POST_SNAPBACK}>


Хей rukspin не искам да мислиш,че защитавам жените.обаче zizi е права,че ако се движеш с тъпунгери,вазможността да станеш нещо повече от тъпунгер е минимална :lol: :lol: :lol:

#7 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 07 July 2005 - 01:07 PM

хей, zizi :lol: не го приемай толкова лично... :lol:
То момчето верно говори малко глупости и пресилва нещата, ама и ти пък много се връзваш... :lol:

#8 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 07 July 2005 - 04:09 PM

ама как да не се върже човек, като поставя всички жени под един знаменател...
верно че и аз си имам мнение по въпроса за жените - 98% от тях са тъпи кози - ама има и още 2% които са нормални същества. ама то и мъжете са така, обаче аз не ги нападам публично /е има и изключения :lol: /....

обаче всеки един мъж е възпитаван от жена - майка си - и означава , че дължи уважение на жените поне за това :lol:

#9 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 07 July 2005 - 04:40 PM

ама как да не се върже човек, като поставя всички жени под един знаменател...
верно че и аз си имам мнение по въпроса за жените - 98% от тях са тъпи кози - ама има и още 2% които са нормални същества. ама то и мъжете са така, обаче аз не ги нападам публично /е има и изключения :lol: /....

обаче всеки един мъж е възпитаван от жена - майка си - и означава , че дължи уважение на жените поне за това :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Съгласен съм с теб че не тртябва да слагаш всички жеми под един знаменател и че им дължим уважение, но по скоро за това че са ни "довели" на този свят. За мен въпроса с възпитанието е малко спорен :lol: , не си спомням много да са ме "възпитавали" по-скоро бях оставен да си правякаквото си искам... възпитанието ми, доколкото имам такова :lol: е в по-голямата си част взето от разни книги...


Та толкова по въпроса за възпитанието...

Иначе и ние мъжете сме си болкуци в една голяма част... Може ли всяка вечер да се напиваш и да пребиваш жената и децата си примерно... Но не е само това, това е просто върха на айсберга. Има много по-дребни на пръв поглед неща които обаче са много важни за вас жените и на които ние не обръщаме достатъчно внимание... Просто понякога сме прекалени егоисти... Пиша тиези неща общо на до голяма степен те се отнасят лично към мен... а най-лошото е че го осъзнавам :lol: и не правя достатъчно за да се променя... Е все пак вече намалих пиенето, а жена не съм удрял от 3 ти клас...

Аа много се размислих, а мисленето по-принцип е вредно за мозъка :o


Хайде стига толкова....

#10 CaSaNoVa

CaSaNoVa

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 05 January 2008 - 04:25 PM

zizi я помисли малко и ти,ако жените бяха по-умни,по-могащи и т.н.т...
То Господ нямаше да е мъж,ами жена.Защо най-великите личности са мъже? Сама си отговори на този вапрос