Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Evilface


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#16 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 26 November 2005 - 05:29 PM

два месеца ? мисля че за два месеца неможеш да промениш коренно убежденията на някой освен ако той не е под 18г и тогава не е съвсем сигурно до колко трайна ще бъде промяната...същото мисля и за страховете...

А защо мислиш така?

Отговори ми точно и конкретно на това.

#17 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 26 November 2005 - 05:42 PM

....но тя упорито се дърпа като магаре въпреки че я иска и знае че е за нейно добро ...

защото знае какво иска и защото тази така полезна за нея промяна няма да я направи щастлива ...

Тук си противоречиш прекаленио много! :rolleyes: Хем я иска, хем упорито се дърпа като магаре?! :)
Знае какво иска... Какво точно иска? Промяната няма да я направи щастлива въпреки, че за нея е полезна... ами явно Зизи е решила, че предпочита да е щастлива, отколкото да направи промяната след която няма да е щастлива - тя знае какво иска, тя иска да е щастлива! :) Така че примерът ти със Зизи е съвсем излиззшен и неподходящ за темата.

да кажеш "аз ще те променя за 2месеца" ....това ми звучи ужасно наивно ...

А това кой и къде го казва?! :) Ти питаш за колко време съм постигнал промяна точно в конкретния случай - аз отговарям. Абсолютно никъде не съм казал, че мога да променя всекого за два месеца... всичко е индивидуално.

и за мен може да се приложи но на хора които лесно се подлагат на манипулация , защото промяната е точно това ...да хванеш най тънките места и да ги използваш за да постигнеш желания резултат , защото дори да има съгласие от двете страни няма да се получи ако не знаеш точно кога и точно какво да направиш за да успееш....

Всеки се поддава на манипулация! Стига да знаеш КАК да му звъздействаш...стига да намериш слабите му места.
И аз знам точко какво и точно кога да направя за да постигна целта.

P.S. Съсредоточи отговора си към въпроса в горното ми мнение, на това тук не му обръщай внимание.

#18 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 29 November 2005 - 04:01 PM

ехаааааа ама така сте задълбали в дебрите на психоанализата, че не е истина... B)

вижте сега всички - всеки човек е изтъкан от страхове, неспособност на дадена промяна, предрасъдъци, невъзможност за достигане на определено ниво и други.
верно е че, само от него зависи да промени това, НО ....

vbTheKing - моите уважения /имаш страхотна логика по повечето въпроси, непривична за възраста ти/ , но да твърдиш, че си променил някого за 2 месеца си е чисто самохвалство - ако беше така ти щеше да бъдеш следващия Фройд :P . не искам да те обидя - в момента просто разсъждавам .... ти си променил държанието, походката, нагласата на дадения човек - само че вътрешните му страхове, възпитанието, възприятието към света, неговите дълбоко скрити демони - не си ги променил. по простата причина, че за тези трансформации е необходимо страшно много време. няма значение, че даденият индивид осъзнава, че тази промяна води към по добро за него. никога не подценявайте вътрешните демони на един човек. те са доста по силни от терапевта и доста упорити и е нужен огромен труд.
по този повод мога да спомена това, което дива орхидея казва за мен. искам да ви кажа че е права. и ще ви кажа защо - първо - аз като всеки нормално мислещ човек осъзнавам предимствата и недостатъците си. второ - отдавна съм разбрала, че това за което ми говори орхидеята е в моя полза - в случая не говоря за нещо материално - говоря за това че ако направя тези промени /не желая да коментирам подробности / самата аз ще бъда може би по щастлива.
НО В ТОЗИ СЛУЧАЙ аз трябва да пренебрегна принципите си, възпитанието си, погледа си върху живота и ценностната си система. ТОВА НЯМА ДА ГО НАПРАВЯ НИКОГА!
и ще ви кажа защо - защото тогава наистина няма да съм аз. аз съм това което мисля правя и чувствам, а тази промяна ще ме превърне в друг човек. а аз съм това което съм.
та да се върна на въпроса - необходими са огромни усилия от даден човек да се промени коренно - даже и да го иска. това силиа изисква време. никой не ти е казал, че не може да стане - просто иска време....
и още нещо vbTheKing - ти сам казваш че всеки се поддава на манипулация - да вярно /е ... почти всеки / , но в даден момент, когато ти няма да си край този човек, когото си се хванал да преобразяваш - той може пак да бъде обхванат от неговите си демони и да си възвърне предишните мисли и чувства. това са неща, които зависят от лабилността или стабилността на дадена психика, а това е вродено - то не се манипулира или променя. верно че всеки иска да се промени към по добро, но не всеки може да го направи - просто не всеки има заложено генетично - риска в се*е си.

в заключение искам да кажа следното - радвайте се, когато имате желание и възможност да помагате на хората. това е страхотно качество. НО не си мислете че може да промените коренно даден индивид - промяната във всеки характер започва с раждането и завършва със смъртта, а вие приятели все пак не сте богове.

#19 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 29 November 2005 - 04:27 PM

....... това са неща, които зависят от лабилността или стабилността на дадена психика, а това е вродено - то не се манипулира или променя. верно че всеки иска да се промени към по добро, но не всеки може да го направи - просто не всеки има заложено генетично - риска в се*е си.

<{POST_SNAPBACK}>


Само едно ще кажа - ОПРАВДАНИЯ.
Това са само оправдания и нищо повече.
Нима вътрешните демони не сме самите ние ??? Кой управлява или не тези демони ???
ТИ и само ТИ
И това да твърдиш, че нещо е генетично заложено и да се осланяш на това - си е чиста проба оправдание, за това, че си слаб и че НЕ ИСКАШ.

#20 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 29 November 2005 - 05:22 PM

Само едно ще кажа - ОПРАВДАНИЯ.
Това са само оправдания и нищо повече.
Нима вътрешните демони не сме самите ние ??? Кой управлява или не тези демони ???
ТИ и само ТИ
И това да твърдиш, че нещо е генетично заложено и да се осланяш на това - си е чиста проба оправдание, за това, че си слаб и че НЕ ИСКАШ.

<{POST_SNAPBACK}>


само едно ще ти кажа...имаш още много да учиш ...

PS: имам чуство че много лично приемаш нещата ...мислиш си че много знаеш ли...нека ти кажа аз съм на 30г и все още се уча и не твърдя че винаги и за всичко съм права ...но не анализирам хора които не познаваш така крайно като теб...

прекалено си крайна не мислиш ли..принципно оправданието е като задника всеки си го има но ти наистина не знаеш за какво говорим и повярвай ми грешиш ...но няма да го обсъждам тук ...лично е .../затова не отговорих на въпросите ти до сега оставих това на зизи/

НЕ ВСИЧКО НЕ ВИНАГИ ЗАВИСИ САМО И ЕДИНСТВЕНО ОТ ТЕБ....ако точно това е което ти твърдиш аз твърдя че ти още летиш из облаците и някой ден ще паднеш в собствения си капан от илюзии ...

виждам че доста неща си чела но едно е да четеш друго е да разбираш и съвсем друго да си минал от там...

когато някой иска да промени друг то тази промяна не винаги е добра за всеки ...това по повод на изказването ти че от страни се вижда по добре...по добре за кой ? за теб или за човека който има нужда от промяна/според кой пак питам/ ок казваш че от страни по добре се вижда , принципно да ...но нали всички ние сме различни ...има една приказка " не виждаме нещата такива каквито са те а каквито сме ние" е в този ред на мисли ако ти и аз гледаме в една точка то бъди сигурна че ще видим различни неща там ...и ако на теб това което виждаш ти харесва то същото не е задължително да важи и за мен...

успех все пак ...и меко кацане ...

#21 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 29 November 2005 - 06:09 PM

Не обичам да водя безпредметни и излишни спорове. Но щом си решила да се заяждаш, а не да четеш какво и защо пиша, ето ти моят отговор:

само едно ще ти кажа...имаш още много да учиш ...

Никъде не твърдя обратното.
Човек се учи докато е жив. И който смята обратното - значи нищо не знае.

PS: имам чуство че много лично приемаш нещата ...мислиш си че много знаеш ли...нека ти кажа аз съм на 30г и все още се уча и не твърдя че винаги и за всичко съм права ...но не анализирам хора които не познаваш така крайно като теб...


Лично ли? И кого анализирам така крайно? И за какво твърдя, че съм винаги права?
Аз изказвам моята гледна точка, която е в резултат на определени наблюдения и знания.
И която е в отговор на темата - Кога, как и дали е възможно човек да се промени, а не zizi и нейното нежелание да се променя.

Бих могла да съм й полезна, ако знам подробности, но не и така. И затова въобще не се занимавам с нея. Но явно тя го е приела лично, а ти като нейна адвокатка бързаш да се намесиш с несъстоятелна защита.


НЕ ВСИЧКО НЕ ВИНАГИ ЗАВИСИ САМО И ЕДИНСТВЕНО ОТ ТЕБ....ако точно това е което ти твърдиш аз твърдя че ти още летиш из облаците и някой ден ще паднеш в собствения си капан от илюзии ...


ДА, твърдя, че всичко зависи от теб. Дали ще си силен или слаб, дали ще си зависим или независим, дали ще искаш или ще се оставяш на течението. Ти сам си градиш живота. От теб зависи как и доколко искаш да се променяш, в зависимост от теб самия, това което си ти.
Знам, че има много препятствия и зависимости, с които човек иска или не иска трябва да се съобразява. Обаче .... от него зависи до каква степен ще бъде зависим от външно влияние и пр. Негово е правото да ИЗБИРА кой ще е и какъв ще е. А дали ще се възползва от това си право .... ? Пак е въпрос на ИЗБОР. ЛИЧЕН ИЗБОР.
Човек сам взема решения за собствения си живот. И да се оправдаваш, че нещо е просто генетично заложено, за мен е глупаво. Казах вече защо.

когато някой иска да промени друг то тази промяна не винаги е добра за всеки


Ти не четеш ли горните ми постове???

Този някой, за който ти говориш е просто страничен наблюдател (познат, роднина, приятел), който си изказва мнението на база на това, което другият му е казал, пречупено през собствените му разбирания. И вече от другия зависи как и дали ще си извлече максимални ползи от това, което са му казали, като си го пречупва през собствената си призма, защото само той най-добре знае как стоят нещата. (Идеалната цел на форумите)

Но когато този някой е специалист и си разбира от работата, и другият се обърне за помощ към него, бърз и ефективен резултат ще има, ако този човек си повярва в собствените сили, а не като се оправдава с разни глупости.

Акцентът, който правиш върху поста ми, от където е горната извадка е погрешен.
Там ставаше въпрос, че винаги е по-трудно сам да изпълниш даден съвет и точно затова именно от ТЕБ зависи дали ще успееш или не и пр. и пр.

успех все пак ...и меко кацане ...

<{POST_SNAPBACK}>


Благодаря!

Edited by Silia, 29 November 2005 - 06:26 PM.


#22 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 29 November 2005 - 07:54 PM

силия,
може би не четеш или не разбираш какво съм писала....
никъде не съм казала, че ме е страх. и откъде си извади този извод? :unsure:

това че аз не желая да се променям не означава, че ме е страх - напротив ... ако изобщо знаеше що за човек съм никога нямаше и да си го помислиш.
има моменти в живота на всеки, когато е по добре да мислиш с главата си и за последиците на дадена промяна.
според мен ти нямаш още 20години. когато порастнеш достатъчно и преживееш достатъчно /дай боже само хубави работи/, тогава ще осъзнаеш много неща. и че само голата смелост не е достатъчна за този живот.
вярно е че всичко е въпрос на личен избор, но скъпо момиче, не е само това - нима искаш да кажеш, че гладуващите бедни народи са в това положение понеже го искат - неееееееееее просто стечение на обстоятелства. нима искаш да кажеш, че мъжете които тръгват на война и оставят семействата си го искат - нееееееее те просто защитават родината си .... и още много примери мога да дам но нямам време сега.
понякога личният избор не е достатъчен. не можеш с голото желание в ръка да парадираш че си велика - и видите ли аз съм герой щото се променям. ако го направиш въпреки всичко и всички - окей ! браво!
но не всеки има вътрешната сила да го направи /НЕ ВИЗИРАМ СЕБЕ СИ/ не че не го иска. просто всички хора са различни и характерите им са различни.
но ти нямаш моралното право да ги наричаш страхливци....
когато постигнеш това което аз съм постигнала досега в живота си и достигнеш определено ниво на познанието - заповядай на нова дискусия по вечните житейски въпроси.

и моля те престани да се заяждаш. не е прилично да критикуваш посетителите на този форум за личните им мнения. затова хората са различни, защото мислят различно.

#23 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 29 November 2005 - 09:05 PM

zizi, никъде в горните ми постове не съм визирала ЛИЧНО теб.
И незнам защо виждаш в моите постове обвинения ЛИЧНО към теб.

Пак повтарям: дали ще се променя или не, и в каква степен и посока, си определя всеки, на база собствени разбирания и светоглед, това е личен избор. Дори и нежеланието за промяна, поради каквито и да са причини, пак е ИЗБОР, който ТИ самият правиш.


вярно е че всичко е въпрос на личен избор, но скъпо момиче, не е само това - нима искаш да кажеш, че гладуващите бедни народи са в това положение понеже го искат - неееееееееее просто стечение на обстоятелства. нима искаш да кажеш, че мъжете които тръгват на война и оставят семействата си го искат - нееееееее те просто защитават родината си .... и още много примери мога да дам но нямам време сега.


Доколкото си спомням говорехме за промяната вътре, във всеки един от нас, и това, което можеш да направиш ТИ със собственият си живот.
А примери като твоите и аз мога да ти дам - не можеш да избираш родителите си и роднините си, града и държавата, в които си роден и още и още ЗАЛОЖЕНИ и НЕЗАВИСЕЩИ от ТЕБ подобни ФАКТОРИ. Това е УСЛОВИЕТО. То е ЗАДАДЕНО, но от ТЕБ зависи как ще РЕШИШ задачата и дали ще я решиш. По начин, по който ще те удовлетворява най-добре теб и това, което си ти.


но не всеки има вътрешната сила да го направи /НЕ ВИЗИРАМ СЕБЕ СИ/ не че не го иска. просто всички хора са различни и характерите им са различни.

Именно.

но ти нямаш моралното право да ги наричаш страхливци....

Права си. Нямам. И не го правя.
Обаче имам право да съм несъгласна с това, което правят, т.е. неправят много хора с живота си. Макар, че това не ме засяга.
Има хора, които просто са се примирили с някои неща, забили са глава в натрапени обществени норми и предразсъдъци и поради страх от промяна към по-добро просто живуркат. И не защото така им харесва и не го осъзнават, а защото не искат да прогледнат и да направят първата крачка, страх ги е от новото. И просто си търсят извиняващи ги причини, уж независещи от тях, а такива няма. И пр. и пр.
Нужно ли е да давам примери?

когато постигнеш това което аз съм постигнала досега в живота си и достигнеш определено ниво на познанието - заповядай на нова дискусия по вечните житейски въпроси.

А ти познаваш ли ме, че да твърдиш нещо подобно??? Откъде знаеш аз какво съм/не съм постигнала???

и моля те престани да се заяждаш. не е прилично да критикуваш посетителите на този форум за личните им мнения. затова хората са различни, защото мислят различно.

<{POST_SNAPBACK}>

Не критикувам никого. А просто изказвам лично мнение.
Нима не мога да го правя??? Или форумът е запазен само за вас???

Edited by Silia, 29 November 2005 - 09:13 PM.


#24 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 30 November 2005 - 04:52 AM

Не критикувам никого. А просто изказвам лично мнение.
Нима не мога да го правя??? Или форумът е запазен само за вас???

<{POST_SNAPBACK}>


мога да ти напиша много неща ,но съм ужасно уморена /до сега работих ,а утре ме чака тежък ден /

аз смятам че е по добре да спрем до тук...ако никой друг не се включи в темата няма да пиша освен ,ако не намеря време за нещо така безмисленно /извинявай/

просто се хващаш за най малкото и почваш да го дъвчеш ,а дори не разбираш за какво говорим със Зизи ...


PS: във този форум е добре дошъл всеки който спазва правилата му и ние най малко определяме това ...както сама знаеш но естествено най добрата защита е нападението с риторични въпроси ...

айде със здраве

#25 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 30 November 2005 - 09:45 AM

мога да ти напиша много неща ,но съм ужасно уморена /до сега работих ,а утре ме чака тежък ден /
аз смятам че е по добре да спрем до тук...ако никой друг не се включи в темата няма да пиша освен ,ако не намеря време за нещо така безмисленно /извинявай/
просто се хващаш за най малкото и почваш да го дъвчеш ,а дори не разбираш за какво говорим със Зизи ...
PS: във този форум е добре дошъл всеки който спазва правилата му и ние най малко определяме това ...както сама знаеш но естествено най добрата защита е нападението с риторични въпроси ...
айде със здраве

<{POST_SNAPBACK}>


Е, честито!
Спечели приза за най-безсмислен пост, който просто можеше да си спестиш. (Визирам и още една тема).

Или като си със незнам колко си броя постове си мислиш, че всичко ти е позволено и си всемогъща? Отново риторичен въпрос. :unsure:

А за нападението с риторични въпроси, нали знаеш кога е нападение и кога е успешно? Когата човекът отсреща го приема за такова. Явно доста се засегнахте от моите постове, от което мога да си направя съответните изводи.

Между другото, наистина ли си мислите, че не разбирам за какво говорите с недомлъвки със zizi?
Толкова е прозаично и ясно.
НО ... пак казвам, не става въпрос за zizi като конкретен пример.

И тъй като с вас само преливаме от пусто в празно, защото не си правите труда въобще да вникнете в това, което пиша ... затова спирам.

#26 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 30 November 2005 - 12:46 PM

И тъй като с вас само преливаме от пусто в празно, защото не си правите труда въобще да вникнете в това, което пиша ... затова спирам.

<{POST_SNAPBACK}>



силия, оставам с впечатлението, че не приемаш други мнения различни от твоите.
достатъчно ясно разбирам какво искаш да кажеш, но моето мнение се различава от твоето.

аз също спирам да пиша, защото е ясно, че няма смисъл....

#27 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 03 December 2005 - 12:36 PM

Събраха се три жени на едно място и какво стана :D :D :D
Коя от коя по-умници .... трите фукли :D :D

Изказвайте мнения и не се опитвайте да промените чуждото, то е ясно, че на 30 г. егото е като Стара Планина, която е трудна за метаморфозация :D
На кой се доказвате !?
За какво въобще спорите ?!
За това, че zizi хем иска хем не иска да се промени ?! (или въобще не ставаше дума за нея ;) )
Вместо да бяхте дали акъл и идеи на момчето вие си мерите *ишките, дето даже ги нямате....
За 2 месеца е възможна страшно голяма промяна (предимно вътрешна - убеждения, принципи и пр. ..... хирурзите може и по-бързо да се справят с опаковката :D), но не и ако си на 30 г. :D Може би, затова не сте съгласни с твърдението на vbTheKing :unsure:
В края на краищата всеки си знае за него, извадете си нужната информация от този спор и го прекратете, защото пълните форума с женските си булшитове :D
Peace out (къде е смайлито с целувчицата)

#28 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 04 December 2005 - 10:56 PM

Събраха се три жени на едно място и какво стана  :D  :D  :D
Коя от коя по-умници .... трите фукли  :D  :D

аха... а в една друга тема ти също си се проявил като "такава" ама найсе ...

Изказвайте мнения и не се опитвайте да промените чуждото, то е ясно, че на 30 г. егото е като Стара Планина, която е трудна за метаморфозация :D
На кой се доказвате !?
За какво въобще спорите ?!

не съм се опитвала да променям ничие мнение само казах моето ...
на никой не се доказвам...
ако не си разбрал прочети пак темата вместо да пишеш оффтопици ...

За това, че zizi хем иска хем не иска да се промени ?! (или въобще не ставаше дума за нея  ;) )
Вместо да бяхте дали акъл и идеи на момчето вие си мерите *ишките, дето даже ги нямате....

аз само дадох пример с нея и всички за това се хванахте ... принципно и аз искам да променя някой неща но не винаги и не всичко зависи само от мен /не ми пробутвайте приказките дето вече ги знам че ми писнаха..."ако си силна и искаш всичко си зависи само от теб" ...бла бла.../

За 2 месеца е възможна страшно голяма промяна (предимно вътрешна - убеждения, принципи и пр. ..... хирурзите може и по-бързо да се справят с опаковката :D), но не и ако си на 30 г.  :D Може би, затова не сте съгласни с твърдението на vbTheKing  :unsure:

точно с това не съм съгласна ...вътрешната промяна е много по трудна и изисква повече време ...

В края на краищата всеки си знае за него, извадете си нужната информация от този спор и го прекратете, защото пълните форума с женските си булшитове  :D

ако всеки си знае за него си какъв е смисъла да пишем ...
аз кога съм ти казвала къде да пишеш и какво? а защо си мислиш че ти имаш това право?
някой застави ли те насила да го прочетеш ? тогава неразбирам защо толкова си се разпискал ?

PS: ако беше видял датата на последния пост /за което е нужно да навдигнеш леко шапката си/Изображение :D и беше прочел добре щеше да разбереш че и трите се отказахме да пишем по темата /за се*е си и зизи съм сигурна /

айде със здраве ...дишай дълбоко брой до десет и се усмихни :D и не очаквай отговор ако решиш да отговориш на поста ми :D

#29 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 05 December 2005 - 12:04 AM

аха... а в една друга тема ти също си се проявил като "такава" ама найсе ...

Знам, че ме следиш, но няма да казвам защо, за да не се фукам :D

Не съм писал оффтопици, ако прочетеш внимателно дума по дума това, което съм написал и извлечеш НЕ САМО нападките ми, ще забележиш мнението ми, а именно, че такава промяна е възможна. Но ти явно си конфликтна личност и не виждаш нищо друго освен негативизъм ... е сори, ама не ми допадаш.

принципно и аз искам да променя някой неща но не винаги и не всичко зависи само от мен /не ми пробутвайте приказките дето вече ги знам

Няма да ти го обясняваме на по-прост език, то е ясно - "едно си знае diva orxideia и си бае" :D Живей си объркания живот и не променяй лошотията си, която фактически е цялата ти същност :unsure:
Понеже знам, че няма да се съгласиш с това, давай на лични, да не офтопицираме (много обичам, когато плодородния ми мозък роди някоя подобна думичка) :D

вътрешната промяна е много по трудна и изисква повече време ...

Изрично споменах Стара Планина, което беше метафорично, нооооо ....
Ясно е, че на твоите години промяната е трудна, затова, ако обичаш не налагай своето мнение и не обезкуражавай младежите :D

ако беше видял датата на последния пост /за което е нужно да навдигнеш леко шапката си/

Да ти вдигам шапка ?! айде моля ти се .... ;) ти наблегни на изтъкнатия детайл от аватара ми и се чувствай поздравена и поласкана, че ти обърнах това внимание :D

и не очаквай отговор ако решиш да отговориш на поста ми

Ще съм ти благодарен, ако удържиш на обещанието си, но знам, че атракшъна си е свършил добре работата :D
ПС : "съжелявам" се пише с "а"....личи си кой е бягал от часовете като малък и е разучавал нещата около ....... тука вече ще ти дойде множко, а не е хубаво да се натоварваш психически. Не ми обръщай внимание, нов съм и се опитвам да се опозная с това общество тук и да се интегрирам.
ПС 2 : И понеже е малко късно - няма да те афектирам повече (слагам цайсите)

#30 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 06 December 2005 - 05:01 PM

Леле тука се заформя голям скандал май а?:unsure: