Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Evilface


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 shout

shout

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 23 June 2005 - 03:02 PM

zdraveite B)
mnogo me kefi toq site i reshih da postna edno neshto,koeto za men e mnogo vajno
nadqvam se nekoi da mi dade otgovor
az sym na 20 god i nikoga sym nqmal problemi s momichetata,opazil gospod
samo che s godinite stanah strashen
ne grozen,a strashen...neshto ot roda na jack nickelson,nali se seshtate,ne e grozen choveka,ama navqva ujas...
ta i az taka.tva si mi e rodov beleg
jivota syshto mi e ostavil otpechatuk na liceto i sega veche moga pulnocenno da plasha horata
useshtam kak nepoznatite se pritesnqvat kato se zapoznaem
kak moga da "smekcha" toq efekt ?

#2 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 23 June 2005 - 04:02 PM

Че защо пък трябва да го смекчаваш? B) Не е толкова важно какъв е човек външно, важна е вътрешната красота...

Освен това вземи например рокерите, е верно че повечето са доста плашещи, обаче какви гаджета водят...

По въпроса дамите може да кажат по-точно за това...

Пък и спомни си приказката за красавицата и звяра B)

Просто бъди се*е си и се приеми такъв какъвто си, това е...

#3 darkeye

darkeye

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 05 August 2005 - 08:24 PM

интересно

#4 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 07 August 2005 - 06:58 PM

Че защо пък трябва да го смекчаваш?  :)  Не е толкова важно какъв е човек външно, важна е вътрешната красота...

Защото многохора ще избягат, преди да са видяли вътрешната му красота... ;)

shout, това плашещо излъчване иддва не само от лицето ти. То идва от вътрешната ти нагласа, от настроението ти, от bоdylanguage-a ти и т.н.
Всичко това МОЖЕ да се поправи. Трябва обаче много работа, трябва да се упражняваш. :)
Имам един приятел, който преди около месец имаше излъчване на наемен убиец. Походка, визия, изражение, глас... всичко беше толкова плашещо, че не можеше да спре момиче на улицата дори да я попита как да стигне до някъде! Плашеха се и бягаха... :unsure: вече не е така, но го постигнахме с много труд.
shout, ако искаш се свържи с мен да ти дам малко по-лични съвети.

#5 Grand Master

Grand Master

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 14 August 2005 - 11:15 PM

Има лесно решение:
Повече ;) и по-малко :huh:

#6 Fei

Fei

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 15 November 2005 - 09:41 PM

vbTheKing я дай малко info как си променил външния и вътрешния вид на този човек? :blink:

#7 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 24 November 2005 - 11:17 AM

Защото многохора ще избягат, преди да са видяли вътрешната му красота... :rolleyes:

shout, това плашещо излъчване иддва не само от лицето ти. То идва от вътрешната ти нагласа, от настроението ти, от bоdylanguage-a ти и т.н.
Всичко това МОЖЕ да се поправи. Трябва обаче много работа, трябва да се упражняваш. :)
Имам един приятел, който преди около месец имаше излъчване на наемен убиец. Походка, визия, изражение, глас... всичко беше толкова плашещо, че не можеше да спре момиче на улицата дори да я попита как да стигне до някъде! Плашеха се и бягаха... :) вече не е така, но го постигнахме с много труд.
shout, ако искаш се свържи с мен да ти дам малко по-лични съвети.

<{POST_SNAPBACK}>


Да, и на мене ще ми е много интересно да разбера как си го променил....
Да не би да си го постригал или направил някоя прическа?Или просто си му променил настроението му,както казжаш :"То идва от вътрешната ти нагласа, от настроението ти" ,ама не ми се вярва,,,,щото както знаете има една поговорка "Вълка козината си мени,ама нрава НЕ "
Та....колкото до гласа....не ми се вярва да го промениш.освен ако не си му дал един високоговорител и да барбори през него.
Не се засягай от написаното ми погоре,но някои неща,които и казал немогат да се променят. :)

#8 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 24 November 2005 - 11:15 PM

vbTheKing  я дай малко info как си променил външния и вътрешния вид на този човек?  :)

Да ти го опиша ли искаш? :) Трудничко ще ми е... за да схванеш от какъв първоначално в каккъв се е превърнал накрая просто трябва да го видиш, да збележиш всички дребни детайли в него и т.н. така да описвам с думи, без дори да имам снимки - не става. :)

Да не би да си го постригал или направил някоя прическа?Или просто си му променил настроението му,както казжаш :"То идва от вътрешната ти нагласа, от настроението ти"

Всичко сме променили.. и прически, и стил на обличане, и походка, и стойка, и вътрешни нагласи, убеждения, страхове... B)

ама не ми се вярва,,,,щото както знаете има една поговорка "Вълка козината си мени,ама нрава НЕ "

Тва се отнася за вълците... тука сме интелигентни хора и всеки може да се промени към по-добро... стига да го иска истински, да има мотивацията и средствата, с които да го постигне.

Та....колкото до гласа....не ми се вярва да го промениш.

Едно време и ти си бил келяво пишлеме, ама си решил да правиш упражнения, да тренираш почти всеки ден в продължение на месеци, дори години.... и я се виж сега къв си станал. :rolleyes: По същия начин си има упражнения за глас. И ако някой има неприятен за слушане, писклив, дрезгав, тих, прекалено висок и т.н. глас, той може да го промени към по приятен, басов глас... с подходящите упражнения, постоянство и желание. :D

Не се засягай от написаното ми погоре,но някои неща,които и казал немогат да се променят. :D

Не се засягам по никакъв начин... разбираемо е да не вярваш без да си го видял. ;)

#9 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 November 2005 - 12:33 PM

Всичко сме променили.. и прически, и стил на обличане, и походка, и стойка, и вътрешни нагласи, убеждения, страхове... :)

<{POST_SNAPBACK}>


колко време ти беше нужно за да направиш цялостната промяна и най вече ме интересуват последните три :rolleyes:

#10 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 25 November 2005 - 12:59 PM

Цялостната промяна... човек се развива и променя непрекъснато - през целия си живот. Няма точни времеви граници на "промяната".
Това, което мога да кажа, е времето за което са се появили видими признаци на подобрение и развитие на личността, коренна промяна в поведението, външния вид, убежденията и премахване на страховете - два месеца.

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 November 2005 - 04:12 PM

Цялостната промяна... човек се развива и променя непрекъснато - през целия си живот. Няма точни времеви граници на "промяната".
Това, което мога да кажа, е времето за което са се появили видими признаци на подобрение и развитие на личността, коренна промяна в поведението, външния вид, убежденията и премахване на страховете - два месеца.

<{POST_SNAPBACK}>


естествено че човек се променя през целия си живот ...това го знам :rolleyes:

питах от както ти си се заел да помогнеш колко време отне тази промяна...

два месеца ? мисля че за два месеца неможеш да промениш коренно убежденията на някой освен ако той не е под 18г и тогава не е съвсем сигурно до колко трайна ще бъде промяната...същото мисля и за страховете...

инъче за промяната на външен вид и начин на поведение :) ок съгласна ...

#12 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 26 November 2005 - 12:34 AM

два месеца ? мисля че за два месеца неможеш да промениш коренно убежденията на някой освен ако той не е под 18г и тогава не е съвсем сигурно до колко трайна ще бъде промяната...същото мисля и за страховете...

А защо мислиш така?

#13 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 26 November 2005 - 10:14 AM

два месеца ? мисля че за два месеца неможеш да промениш коренно убежденията на някой освен ако той не е под 18г и тогава не е съвсем сигурно до колко трайна ще бъде промяната...същото мисля и за страховете...

инъче за промяната на външен вид и начин на поведение  :rolleyes: ок съгласна ...

<{POST_SNAPBACK}>


Възможно е, дори бих казала, че при лица над 18 г. е по-ефективно и по-лесно постижимо. Дори, ако изхождаш от това, че при тях липсва вечната съпротива към всеки и всичко, особено що се отнася до съвети от най-различно естество, която се наблюдава при подрастващите тинейджъри.
Естествено, съгласна съм, че при лица над 40-годишна възраст, също е трудно постижимо, но там вече играят други фактори - закостенялост, страх от промени и пр. и пр.

Но когато и самият човек има желание за промяна, независимо от възрастта, резултатът ще е налице, дори и за месец-два.

Трябва да ти кажа, че можеш да си промениш външния вид, но това не би довело до желания резултат, ако не е съчетано с промяна начина на поведение и мислене, т.е. вътрешните убеждения.
Защото всичко всъщност е въпрос на излъчване. Начинът, по който те възприемат останалите.
И дори с променена прическа, нямаш ли излъчване на позитивно мислещ и уверен в се*е си човек, другите не биха те възприели по този начин. А ти ще го имаш това излъчване, ако ТИ самият се чувстваш така.

И както обичам да казвам, всичко е в самите нас. И ако имаме желание за промяна, всичко е възможно за максимално кратък период от време.
Естествено с помощта на хора, които знаят как да го направят това реално.

Моите поздравления, vbTheKing!!!

Edited by Silia, 26 November 2005 - 10:17 AM.


#14 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 November 2005 - 12:23 PM

Възможно е, дори бих казала, че при лица над 18 г. е по-ефективно и по-лесно постижимо. Дори, ако изхождаш от това, че при тях липсва вечната съпротива към всеки и всичко, особено що се отнася до съвети от най-различно естество, която се наблюдава при подрастващите тинейджъри.
Естествено, съгласна съм, че при лица над 40-годишна възраст, също е трудно постижимо, но там вече играят други фактори - закостенялост, страх от промени и пр. и пр.


аха ми супер аз ще се радвам ако всеки който иска да се промени към добро го постига при това толкова лесно ...но тези хора са много малко ...

тук ще се радвам ако чуя мнението на зизи :) която за мен е здраво стъпила , много земна , можеща и знаеща какво иска жена ...за която бих се радвала ако направи само една промяна в се*е си но тя упорито се дърпа като магаре въпреки че я иска и знае че е за нейно добро ... не може :rolleyes: защо ли? точно защото знае какво иска и защото тази така полезна за нея промяна няма да я направи щастлива ...

Но когато и самият човек има желание за промяна, независимо от възрастта, резултатът ще е налице, дори и за месец-два.


то и аз искам много неща , но едно е да искаш друго е да можеш и съвсем различно да се получи....

човешката природа , психология , начин на приемане на околния всят , принципи , морал , среда , характер ...всичко това е една много сложна съвкупност от фактори които ни определят като хора ... да кажеш "аз ще те променя за 2месеца" ....това ми звучи ужасно наивно ...и за мен може да се приложи но на хора които лесно се подлагат на манипулация , защото промяната е точно това ...да хванеш най тънките места и да ги използваш за да постигнеш желания резултат , защото дори да има съгласие от двете страни няма да се получи ако не знаеш точно кога и точно какво да направиш за да успееш ....

Трябва да ти кажа, че можеш да си промениш външния вид, но това не би довело до желания резултат, ако не е съчетано с промяна начина на поведение и мислене, т.е. вътрешните убеждения.


това го знам но пак зависи от целите нали?

колкото до вътрешните убеждения , страхове и начин на мислене те не се насаждат а се изграждат с времето и опита ...

а ако си объркан или си се загубил в собствените си мисли , проблеми и страхове затова има психолози които се борят заедно с пациентите си години за да променят начина им на мислене да ги насочат в правилната за тях посока , да махнат в тях чувството за вина , гняв , болка , за да им помогнат да не се чувстват като най големите неудачници , за да им помогнат дори да се почувстват по красиви /тук визирам хората с анорексия и булимия/

Защото всичко всъщност е въпрос на излъчване. Начинът, по който те възприемат останалите.
И дори с променена прическа, нямаш ли излъчване на позитивно мислещ и уверен в се*е си човек, другите не биха те възприели по този начин. А ти ще го имаш това излъчване, ако ТИ самият се чувстваш така.


хората те приемат не само като външност, не само като излъчване, но и като човек...

#15 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 26 November 2005 - 01:20 PM

аха ми супер аз ще се радвам ако всеки който иска да се промени към добро го постига при това толкова лесно ...но тези хора са много малко ...


Ами да, малко са ..., по простата причина, че като страничен наблюдател човек вижда повече и може да дава правилни съвети на другите, обаче когато касаят лично негови проблеми, по-трудно се изпълняват, просто защото става въпрос лично за него ....

От друга страна едно е да знаеш и да искаш, но друго е да намериш наистина сили в се*е си да го постигнеш.


..за която бих се радвала ако направи само една промяна в се*е си но тя упорито се дърпа като магаре въпреки че я иска и знае че е за нейно добро ... не може  :) защо ли? точно защото знае какво иска и защото тази така полезна за нея промяна няма да я направи щастлива ...

Може ли пак да уточниш - знае, че промяната ще бъде за нейно добро, обаче няма да я направи щастлива ?**?
Това е противоречие, само по се*е си.
Освен, ако аз и ти не влагаме различен смисъл от общоприетия в думите добро и щастие ....


то и аз искам много неща , но едно е да искаш друго е да можеш и съвсем различно да се получи....


Ами тези три неща - искането, моженето, и получаването зависят единствено от теб. А това, че си търсиш разни оправдания, и обикновено обвиняваме и се оправдаваме с неща, които уж не зависят от нас, може да означава само едно - че не си достатъчно силна и упорита в желанията си и във възможностите за осъществяването им.


колкото до вътрешните убеждения , страхове и начин на мислене те не се насаждат а се изграждат с времето и опита ...

Да, по принцип си права, но само по принцип. Ние се формираме като личности в процеса на израстването ни, като върху нас влияят различни фактори.
Обаче ... Има толкова много насадени предубеждения и страхове от вън, които са си точно насадени.


а ако си объркан или си се загубил в собствените си мисли , проблеми и страхове затова има психолози които се борят заедно с пациентите си години за да променят начина им на мислене да ги насочат в правилната за тях посока , да махнат в тях чувството за вина , гняв , болка ,

Ами да, ще се борят, не години, ами и векове .... Дотогава докато ТИ самият не проумееш, че всичко е само В ТЕБ и никъде другаде.
Но си е трудно да приемеш, че от теб зависят нещата и ти си този, от който зависят дали ще се случват или не .... Ами нали това е свързано с поемане на отговорност за се*е си, за това кой си и какво правиш ....
Трудно е да приемеш, че НЕ ДРУГ, а точно ТИ си виновен за живота си ....
Винаги е по-лесно да "обвиниш" друг и друго за неуспехите си и за това, че не можеш.


хората те приемат не само като външност, не само като излъчване, но и като човек...


А аз какво казвам ???!!!!! ..... :rolleyes: