Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

ПОМОЩ


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 R00bin_H00d

R00bin_H00d

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 13 June 2005 - 07:40 PM

Регистриран съм от няколко месеца, но досега не съм писал нищо. Въпреки това много ценя мнението на всички от този форум.
Става дума за едно момиче по което страшно много си падам и тя ме харесва и нещата до голяма степен се получават м/у нас. Трябва да отбележа че съм сравнително млад (16 години, 9ти клас). По неприятно стечение на обстоятелствата досега не сме излизали с това момиче, макар да съм сигурен че го иска и да съм я канил но просто винаги изникваше нещо и плановете ни се проваляха. Няма да влизам в подробности, но днеска се случи нещо непредвидено. Тя малко ме отбягваше последните два дни и аз се изнервих и и написах смс уж шеговито защо си играе с мен. Не знам дали съм сгрешил но тя ми отговори че винаги е била искрена с мен, и често си е мислила за нас двамата, но й се струвало че много бързам (аз съм търпелив, но няма начин да се видим лятото и исках да тръгнем преди да започне ваканцията). Освен това ми писа че започвала да се съмнява дали е достатъчно добра за мен и че не искала да ме нарани защото мн ме ценяла и още повече се бояла че може да ме изгуби. Казах й че ще говорим наживо утре. Предстои ми мн тежък разговор, не искам да я изгубя или да проваля малкото което има межу нас.
Наясно съм че проблемите ми са може би детиснки и тн, но наистина бих оценил ако някой ми помогне. Трябват ми някакви съвети за утре.
Благодаря предварително!

#2 Iv4nNn

Iv4nNn

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 13 June 2005 - 08:26 PM

:ph34r: мамалиии...споко бе човек ако тфа е верно дето ти го е казала и не се е ебавала с те*е начи си пада доста по те*е отиаш утре извеждаш я и почваш да действаш....отначало например може да ибягваш темата и като усетиш момента - да засегнеш взаимоотношенията м/у вас. ако сичко е ок..ако не се спичаш а действаш кат тре*е...давай киси киси :angry:

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 13 June 2005 - 09:13 PM

Наясно съм че проблемите ми са може би детиснки и тн, но наистина бих оценил ако някой ми помогне. Трябват ми някакви съвети за утре.
Благодаря предварително!

<{POST_SNAPBACK}>


еххх защо да са детински ...знаеш ли и на 30г можеш да имаш същия проблем само че ще го виждаш и усещаш малко по различно което е нормално ...

от кога усещаш че ти имаш чуства и от кога те са взаимни т.е. и тя иска но има страхове...и защо да и се вижда че бързаш все пак сам казваш че последните два месеца не се виждате често ...два месеца понякога са малко а понякога твърде много време за да разбереш дали искаш да си снякой по често...

виж първо според мен срещите и общуването ви трябва да е по често за да разбере тя ика ли тази връзка и да махне объркването си ...в един момент тя сама ще търси срещите с теб и нещата сами ще тръгнат ...

ако неможете да се виждате често обаче това принципно си е проблем ...т.е. или няма да се получи или след време пак ще се разделите .../просто споменавам всички страни както ги виждам /

сега ти я искаш но спомена че цяло лято няма да можете да се виждате ...защо? и в такъв случай пак има три вариатна дори повече...

1.да тръгнете сега и да се видите след лятото.../какво ходене ще е .../
2.да тръгнете сега и в края на лятото да разбереш че има друг...
3.да не тръгнете сега а в края на лятото ако и двамата го искате все още ...
4.да се разберете като мине лятото да говорите пак и тогава нещата може и да са същите но може и да са много по различни....

мога да изброявам още много неща но смисъл няма...кажи сега защо лятото ще сте разделени и как виждаш ти нещата ...всъщност има и друго ти казваш че не искаш да загубиш това между вас ...а какво е то? само приятелство или ...

#4 R00bin_H00d

R00bin_H00d

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 14 June 2005 - 05:38 AM

Благодаря мн за мненията. Вчера се бях панирал нещо са съм тпезвен. Ще отида и ще й кажа какво чуствам. Проблема с лятото е че заминавам и затова няма да се видим. Може би ако имам късмет, ще се срещнем ама ще е или в началото или съмвсем в края на ваканцията. Малко тъпа е ситуацията. Като се замислих не ми е нужно да тръгваме, стига ми да има нещо за да знам че имаме някакво бъдеще. Тя ме харесва и затова не бърза, а аз все не бях сигурен. Са отивам на даскало, ако не се е оплучил поста както трябва това е защото е мн рано и не знам какво пиша.

#5 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 14 June 2005 - 04:43 PM

Не се притеснявай на всички( или поне на повечето) ни се е случвало да попадаме в подобни ситуации. Трябва да и обясниш колко държиш на нея, колко я обичаш и т.н. Бъди нежен, учтив... а бе въобще джентълмен и тем подобни глупости... Е не са глупости ама... :angry: И бъди преди всичко се*е си, бъди естествен. Не се опитвай да изглеждаш нещо което не си, защото обикновено си личи, освен ако не си много добър лъжец, или артист та да не звучи толкова грубо, ама по добре не се опитвай... Първо трябва да потренираш :ph34r: . Е това е!

Успех, и да разкажеш как е минало :(

#6 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 15 June 2005 - 05:25 PM

прочетох мненията и съм съгласен с тях няма какво да добавя освен да ти пожелая успех горе главата има далеч далеч по сложни ситуации от тази ще се справиш

#7 R00bin_H00d

R00bin_H00d

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 16 June 2005 - 10:37 AM

Нещата горе долу се наредиха, бях се*е си и казах каквото си мисля. Щяхме да отидем на един купон ама тя не можа в последния момент (за пореден път). Сега обаче имам друг проблем. Когато започнах да я свалям сичко си вървеше доста добре, но нещата доста се проточиха и сега знам че и е доста скучно защото говоря много малко :) Една нейна приятелка ми каза че преди е искала да стане нещо между нас но вече не е била толкова убедена... Не знам какво да правя.

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 June 2005 - 05:29 PM

сега знам че и е доста скучно защото говоря много малко :)

<{POST_SNAPBACK}>


това наистина е проблем за да върви добре една връзка и двамата трябва да се чуствате добре и да се забавлявате не да се притесняваш непрекъснато какво да говориш и как да се държиш това трябва да идва от вътре /и не го сдържай ако го правиш/ когато излизате трябва да имаш идея какво ще правите и къде предлагаш и една две идеи и ако тя остави избора на теб направи го ...

щом разговора те притеснява толкова и още неможеш да се отпуснеш или си срамежлив /незнам какъв е проблема/ та водиш я на място където няма да се налага да говориш много в същото време ще е забавно ...като боулинг , кино, билярд, дискотека ...

но първо трябва да се пребориш с нея и да я накараш да излезе с теб от там ако направиш това нещата сами ще тръгнат защото забавлявайки се заедно ти ще се отпуснеш а тя ще усети че с теб може да се забавлява ...а разговорите ще тръгнат щом се отпуснеш ...

#9 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 16 June 2005 - 05:56 PM

просто бади се*е си ве мен пак вече ако си пасвате ще бадете заедно
отпусни се .....не допускай една жена да ти нарежда какво да правиш
дръж си на мнението

#10 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 28 June 2005 - 11:05 PM

И в крайна сметка какво стана?
Аз искам да ти задам следните въпроси:
Защо ти е това момиче? Няма ли НИТО ЕДНО, което да ти харесва повече, което да искаш да имаш?
Защо си мълчалив в нейно присъствие? По принцип ли си така или смао при нея? Какво те спира да говориш докато си с нея?
Аз ти предлагам да забравиш за това момиче поне временно - сега заминаваш и няма да се виждате. Ти просто я харесваш и нищо повече. Вие не сте женени десет години за да тъгуваш за нея. Просто я махни от мислите си и там където отиваш се огледай за някоя по-хубава девойка - хвани се с първата, която ти хареса и ще видиш колко бързо ще ти мине, че тази твоята не е сигурна дали иска да сте заедно или не иска. :)
УСПЕХ!

#11 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 20 July 2005 - 04:18 PM

Първо на първо, разбери тя иска ли да е с теб или не... Ако се колебае отрежи я, за какво ти е да ти се прави на важна и да четкаш самочуствието и...
Разговорите може да са проблем, ако си по-мълчалив, но не се притеснявай за това какво да си говорите, просто остави всичко да дойде от самосебеси...
Пък и както каза vbTheKing едва ли е само тя... Хвани си някое готино момиче и се забавлявай... :P

Действай ;)