Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

странна ситуация


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#16 Dimas

Dimas

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 09 June 2005 - 02:44 PM

Братле, какво ти казах схощи? Помниш ли? Оказва се, че не само аз сам на това мнение(имам предвид Boy-Toy).

Колкото до другата част от дискусията... оставете човека да си избива комплексите на воля. Той ще разбере(надявам се), че всяко действие си има равно по сила и посока противодействие.

Успех!

#17 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 09 June 2005 - 02:47 PM

ми аз не казвам че не сте прави, напротив, аз съм на същото мнение, обаче какво мога да направа, обичам я и това е, малка голяма обичам я, не мога да тръгна да си търся друга, защото няма смисъл да си имаш гадже само колкото да кажеш виж имам си приятелка, тъпо е :angry:

#18 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 09 June 2005 - 08:46 PM

човек няма смисъл по-добре я остави защото ще страдаш много повече, просто всичко проключи. Знам какво ти е от личен опит, в момента аз почти съм се преборил с това и мога да ти кажа че така е по-добре отколкото да продължиш да страдаш заради нея.

Послушай ме , успех

#19 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 09 June 2005 - 09:13 PM

хммм май всички това викат, ма твърдата ми глава любовта не подминава току така :angry: искам да чуя едно мнениице от мастъра :ph34r: :( :D

#20 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 13 June 2005 - 12:15 PM

леле боже 14 години..... :(
абе пич я се вземи в ръце .... тя не знае пикае ли и се или ..... :ph34r:
и едва ли си решил че тя е единствена . я по добре се замисли това твоето дива страст ли е или любов... , защото при нея 100% е само интерес.. :angry:

#21 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 13 June 2005 - 12:30 PM

Пич, сори, ама определено няма да давам съвети как се свалят 14-годишни лапета...

14 години??? Тя е дете бе!

Няма значение колко си мислиш, че те обича, няма и значение на колко години е по принцип, начинът да се дървиж с нея е един - чети темите... Ако я искаш де... Ако не я искаш, продължавай така, както караш досега...

#22 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 13 June 2005 - 08:44 PM

леле боже 14 години..... :D
абе пич я се вземи в ръце .... тя не знае пикае ли и се или ..... :(
и едва ли си решил че тя е единствена . я по добре се замисли това твоето дива страст ли е или любов... , защото при нея 100% е само интерес.. :ph34r:

<{POST_SNAPBACK}>


мила не е интерес аз познавам и двамата ...но да тя е дете и изобщо не е в час с много неща ...държание спрямо него , поведение и разговори когато е с приятелите му , разсъждения, мислене абе...да ...но въпреки това е добричка само че нещата се промениха на 180 градуса от като и промиха мозъка трети лица ...е аз говорих с нея много пъти но ефекта е нулев ...опитвам се да кажа и на Боги че смисъла е никакъв на нея и трябва време да порастне и да се усъзнае и той колкото и да се опитва да я върне няма да стане...избора е нейн и сама трябва да разбере че е сгрешила ...урока и ще е суров но дано си вземе поука :angry:

за мен битката е загубена...съжелявам...

#23 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 15 June 2005 - 05:31 PM

ами то има някво развитие ама странна работа е всичко :angry: има целувки ден през ден, държи се супер добре с мене, като сме заедно, мила е, добра е, гушкаме се! Обаче не иска да ходиме и като си говори с някой друг по айсикю примерно казва за мен какво ли не, че съм лъжец, че съм подъл и така нататъка, вчера с един приятел си говориха в съседната стая и той после като ми разказа, щях да се хвана за главата! Некви супер гадостите, по-късно същия ден останахме до късно вечерта двамата с нея, прегръдки и така нататъка изпратих я до тях, а това е зверски далече от нас и тфа беше, не мога да разбера защо пред другите така се изказва за мен и казва че съм и безразличен и куп подобни неприятни изказвания, а с мен си е супер... :ph34r:

#24 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 15 June 2005 - 05:41 PM

на 14 години тя още си няма представа какво прави пич,незнае какво иска и така нататъка.......като гледам ти искаш нещо повече от това няма само да се задоволиш с подобно отношение от неина страна........дори и да тръгнете пак ще мине известно време и съм сигурен че ще осъзнаеш това...........

а пък колкото до тоя паяка ако е същия тоя го познавам и е крадец на телефони има около 70 кражби знайни! само във Варна дори веднъж беше гепил тела на един авер и то с доста смешна сценка....после си изпати....абе с 2 думи "ДИВЕН И ПРОТИВН ГАЗАР" маи станаха 3 ама аиде :ph34r: ако е същия за който ти говоря намери начин да го махнеш от нея и после си замини като пич :angry:

#25 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 June 2005 - 05:32 PM

а пък колкото до тоя паяка ако е същия тоя го познавам и е крадец на телефони има около 70 кражби знайни!  само във Варна дори веднъж беше гепил тела на един авер и то с доста смешна сценка....после си изпати....абе с 2 думи "ДИВЕН И ПРОТИВН ГАЗАР" маи станаха 3 ама аиде  :) ако е същия за който ти говоря намери начин да го махнеш от нея и после си замини като пич  :)

<{POST_SNAPBACK}>


не е същия

#26 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 16 June 2005 - 05:49 PM

и аз така си помислих

#27 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 25 June 2005 - 12:48 AM

за всички които не вярваха казвам че вече ходиме с момичето от няколко дена B)

#28 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 25 June 2005 - 08:13 AM

Имам един въпрос........
кажи ми често........ Същото ли е чувството и усещането, както и преди да станат тези глупости ?

#29 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 28 June 2005 - 05:03 AM

богицата успех :))

#30 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 11 July 2005 - 07:15 PM

Имам един въпрос........
кажи ми често........ Същото ли е чувството и усещането, както и преди да станат тези глупости ?

<{POST_SNAPBACK}>

отдавна не съм влизал :angry: ами всичко върви все по добре и по добре :lol: вече си казваме обичам те и така нататъка всеки ден се виждаме, пак спахме заедно, а на онзи чак му даде игнор защото пак се опита да хитрее нещо ма го спипахме :lol: