Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

странна ситуация


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 06 June 2005 - 08:52 PM

хора имам да ви разкажа една дългичка историика, но след днешния ден не виждам изход, дойде ми като гръм от ясно не*е :)
всичко започна март месец, видях се с едно момиче от интернет за което не знаех нищо, тя се оказа много хубава и ме харесваше, отидохме на кафе както си му е реда и след няколко часа имаше целувка, ходих с това момиче 2 месеца, спахме заедно и на двамата ни беше за пръв път (аз съм на 18 тя на 14) и я виждах че е много влюбена в менеи много ценях това! Обаче аз като не много интелигентен човек еидн път бях спипан да се целувам с друго момиче, милата много рева :( обаче ми каза че ще ми прости защото не може да си представи да ме изгуби :) мина известно време и аз скъсах с нея! Така ходихме 2 месеца и бяхме скъсали 2 седмици и тя много искаше пак да се съберем.... сега последните дни малко по-подробно, ние се запознахме от един форум и в събота имахме среща на форума, предната вечер тя много ме молеше да отида, аз понеже много си обичам срещите на форума и отидох освен това не я бях виждал 2 седмици и много щях да се зарадвам да я вида пак :) но ето че аз отивам а тя пристига заедно с един друг от форума ;) не ми каза здрасти, не говори с мен (почти нищо не си казахме, само здрасти след 15 минути) след 2 часа те двамата пак си тръгнаха първи, не личеше да има нещо между тях, нещо по интимно! на другия ден влезнаха в АйСиКю и двамата и ме направиха на две стотинки, казаха ми че са спали заедно и куп още гадости, и ето че стигаме до днешния ден, обадих и се да се видиме защото вече знаех че искам да съм с нея и че този път ще направа всичко възможно да съм перфектен, тя се съгласи да се видим, аз отидох на срещата с цвете, за пръв път през живота си подарявам свете, отидохме в борисовата градина и седяхме там поне 5 часа, валеше много силно а ние бяхме на една пейка с един чадър, по едно време аз я прегърнах и седяхме прегърнати адски много време а тя каза "вярваш ли ми че мога да седа така с години" и така няколко пъти се прегръщахме и накрая се целунахме, и не само един път ами няколко пъти B) сега се прибрах супер щастлив и видях че ми е писала емейл че да го забрава този ден и че не иска друго освен да сме приятели, не разбирам, днес е понеделник, тя в петък ме молеше да ходиме пак и че много иска да ме види :) а този от другия форум е супер гадняр, такива ги приказва че не се учудвам ако и е промил мозъка по някакъв начин, незнам какви ги е говорил, даже днес тя ми каза че като са били двамата в айсикю и той я е карал да пише всичко и дори и взел клавиатурата и каза че много съжалява за тази случка B) ох хора не разбирам, акъла ми не го побира няма никаква логика :( каза ми и че не са спали заедно, незнам дори дали ходат :( какво да права искам да съм с нея, просто го чувствам и знам какво искам но това направо ме уби :(

#2 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 06 June 2005 - 09:37 PM

Гадно ми е за теб човече, сега ще ти обясня защо е правила всичко това.

Първо тя е дошла с друг човек на срещата на форума за да изревнуваш много, за да ти покажа че 'уж' може и без теб. А после онези объркващи ситуации "искам те - не те искам" са от това че тя е все пак само на 14 , жените попринцип НЕ знаят какво искат дори в зряла възраст, какво очакваш от 14-годишно момиче. Мен така едно момиче ме въртя 3 години... гггрррхх, не искам да се сеща, за това.
Виж човек само ще ти кажа, че тя все още си те харесва , даже повече от харесва, личи че и ти су хлътнал по нея. Мога да те посъветвам да не й се обаждаш известно време, ако тя ти се обади... това ще значи че те иска и може и да се получи нещо ако си изиграеш картите правилно. Може и друго да направиш. Просто срещнете се, питай я какви са тези работи "искам те- не те искам" , и й кажи че ти я искаш и ако и тя иска да бъде с теб , да спре да се държи така , а да те целуне :)

УСПЕХ
надявам се това да помогне.

ПП: мале за първи път на 14 годинки...... ужас, тази днешна младеж!

#3 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 06 June 2005 - 09:58 PM

да, попринцип и аз съм ги забелязал че не знаят какво искат, но за нея мога да кажа че ме обича(ше) виждал съм я много пъти как плаче заради мен, работата е там че този е такава хиена, много добре може да извърти главата на хората, адски подъл е, и имам няколко предположения, той не ме харесва хич даже, или иска да ми е гадно и я използва нея за да ме съсипе или иска да спи с нея, не искам да чакам и да не и се обаждам, не искам да му давам никакъв шанс да спи с нея, защото ако го направи ще ме убие и мен а ще зареже и нея, тогава тя ще разбере той какъв е но ще е твърде късно :) ако не беше той просто съм убеден че тя нямаше да се държи така! в петък беше готова на всичко виждах я че е готова, но само за 2 дена през които са се виждали всичко се промени, той има пръст в тая работа и мисля че трябва колкото се може по скоро да го спра :()

14 години, ми кой както си го чувства :))) ами какво ще кажеш за 18 за първи път :)

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 06 June 2005 - 10:03 PM

Гадно ми е за теб човече

УСПЕХ
надявам се това да помогне.


<{POST_SNAPBACK}>



ехххх злато а знаеш ли че онзи другия е ГАДЕН ПЕДАЛ А??? :) ФАК ЗНАЕШ ГО...ДА СИ ЧУВАЛ ЗА ЕДИН ...ПАЯКА МУ ВИКАТ :( Е...СЪЩИЯ ЗАДНИК :) ...сега разбираш че битката ще е трудна и...офффф незнам тоя промива мозъци много добре а тя е само на 14.....гадост :)

Attached Files



#5 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 06 June 2005 - 10:20 PM

какво :) вие откъде го познавате :( :) :) така де орхидейката си я знам отдавна и знам ние откъде го познаваме него обаче другия точен пич

Edited by Bogicata, 06 June 2005 - 10:21 PM.


#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 07 June 2005 - 03:54 PM

какво  :( вие откъде го познавате  ;)  :)  :) така де орхидейката си я знам отдавна и знам ние откъде го познаваме него обаче другия точен пич

<{POST_SNAPBACK}>


e вече ти казах от къде ...а нещата се развиват бързо и дано има напредък защото аз ужасно се изнервиххххххххх B) имам много работа и това ми къса яко нервите B) :( :) познавам ви и двамата ....дано и дойде акъла и твоя също защото сега я искаш да не стане така че ако тя се върне и ти пак да се изложиш лично ще те размажа да знаеш :)

НО ПЪРВО НАПРАВИ ОНАЗИ СРЕЩА /със другите жертви на въпросния задник / ТЯ ЩЕ ИЗЯСНИ МНОГО НЕЩА!!!!

#7 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 07 June 2005 - 04:00 PM

ами пич ако тя легне да спи с него...... ще разбереш каква е й тя до известна степен.


А ТОЯ ШИБАНЯК ВЕЧЕ МИ ПИСНА............. НАПРАВО ЧАШАТА ПРЕЛЯ, ПИСНА МИ ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С НЕГО, ЗА ТОВА "bOGICATA" ИМАМ ПРЕДЛОЖАНИЕ ЗА ТЕБ, НО ЩЕ ТИ ГО КАЖА НА ЛС!

#8 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 07 June 2005 - 04:05 PM

оф просто се виж с нея й кажи каквото мислиш пък каквото ще да става бе пич. Кажи й че я обичаш, кажи й че другия го прави нарочно това, но внимавай как го казваш да не вземеш да я ядосаш.

Как го намесихме пак тоя в тоя форум бе...........

#9 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 07 June 2005 - 04:38 PM

оф просто се виж с нея й кажи каквото мислиш пък каквото ще да става бе пич. Кажи й че я обичаш, кажи й че другия го прави нарочно това, но внимавай как го казваш да не вземеш да я ядосаш.

Как го намесихме пак тоя в тоя форум бе...........

<{POST_SNAPBACK}>


оффф злато от два дена съм посредник и си скъсах нервите да и обеснявам че той е един лъжец от най добрите ама не чува дете е и вярва на лъжеца мазен а той иска само да накара боги да се чуства зле и само я използва после ще я зареже баси как да го вкарам в главата и :angry: :ph34r:

#10 MuTaKa

MuTaKa

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 07 June 2005 - 04:56 PM

еййй.. тоя Владко си е е*ал майката:angry:)) не е спал с нея, вярвай ми! 100% съм сигурен...

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 07 June 2005 - 04:58 PM

еййй.. тоя Владко си е е*ал майката:angry:)) не е спал с нея, вярвай ми! 100% съм сигурен...

<{POST_SNAPBACK}>



да още не е ...знам....е и??? искаш да кажеш че има чисти помисли...не на мене тея ...НЕ МУ ВЯРВАМ НЕ И НА НЕГО...

МАЛКО СА ХОРАТА НА КОИТО ВЯРВАМ ...ВЕЧЕ СЕ БРОЯТ НА ПРЪСТИТЕ МИ...И ВСЕ ПОВЕЧЕ ОТ ТЯХ ОТПАДАТ ....

Edited by diva orxideia, 07 June 2005 - 05:00 PM.


#12 Original_Sin

Original_Sin

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 07 June 2005 - 11:34 PM


А тя е само на 14!
Звучи ми като в онази песен "А ти си само осми кла-а-ас..."
Кой малко послъгва в момента а? :о)
Хм... звучат ми отвсякъде някакви зле прикрити обещания. Защо не се усмихнат всички останали и да оставят "дамата", Бог-незнам си кой и третият човек просто да натрупат опит.

П.П. Не си виновен ти, приятелю, че си на 18г., а фактът, че вярваш в това, че любовта може да е истинска при хора под 20-годишна възраст... Та те не правят разлика между какво е да обичаш и какво е да си влюбен!!! Аз няма да те съжалявам, най-малкото защото си мъж и сам можеш да намериш начин да отстояваш честта си (между редовете пишеш, че е накърнена). :о)


#13 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 08 June 2005 - 06:39 AM

оф просто се виж с нея й кажи каквото мислиш пък каквото ще да става бе пич. Кажи й че я обичаш, кажи й че другия го прави нарочно това, но внимавай как го казваш да не вземеш да я ядосаш.

Как го намесихме пак тоя в тоя форум бе...........

<{POST_SNAPBACK}>

ами какво да ти кажа, нали ви казах че в понеделник се видях с нея и беше много хубаво, даже идеално си беше всичко :angry: вчера съм си говорил с нея от 12 на обяд и така до вечерта до 9 ли незнам до колко, по какъв ли не начин и казвах колко съм я заобичал и какво ще направа :ph34r: а лошото е и че тя не ми вярва, не вярва на никой че паяка е долна мижатурка :( просто толкова се отчаях че няма накъде...

#14 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 08 June 2005 - 01:31 PM

Не може да очакваш истинска любов от 14-годишно момиче.

Не може да очакваш трезво мислене и ценностна система от 14-годишно момиче. (Има изключения... но не и в този случай)

Най-много боли от тях, малките супер сладки момиченца, защото те НАИСТИНА се влюбват в теб, но след време разбират, че това е било повече любопитство... и пламъка изчезва. Оставаш ти - влюбен, страдащ, сам и объркан.

Казвам го от личен опит. Набори сме с теб, затова уважавам всичко което пишеш.

Имай достойнство. Намери си момиче(та) от твоя калибър и ТИ оправлявай връзката!


#15 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 09 June 2005 - 02:35 PM

Става все по сложно и по сложно, а аз все повече откачам и откачам :angry: накратко.... вчера пак имаше целувки но в същия момент не ме иска, побърквам се честна дума...