Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

странна ситуация


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#31 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 17 July 2005 - 07:18 PM

спахме заедно и на двамата ни беше за пръв път (аз съм на 18 тя на 14)

Много готино... да спиш с МАЛОЛЕТНА! ;) :o Осъзнаваш ли, че ти си почти зрял мъж, а тя е детенце?! Тя е малко момиченце! :huh:

...и я виждах че е много влюбена в менеи много ценях това! Обаче аз като не много интелигентен човек еидн път бях спипан да се целувам с друго момиче,

Интересно... цениш нейната привързаност към теб, но се целуваш с други момичета? :huh:

мина известно време и аз скъсах с нея!

Пак много интересно! :huh: Кефи те, "обича" те, ти цениш всичко това и изведнъж късаш с нея?!? B) WTF?!

но ето че аз отивам а тя пристига заедно с един друг от форума :( не ми каза здрасти, не говори с мен (почти нищо не си казахме, само здрасти след 15 минути) след 2 часа те двамата пак си тръгнаха първи, не личеше да има нещо между тях, нещо по интимно!

Чакай малко, ти късаш с нея, тя много ти се моли да отидеш (т.е. ти в началото не си искал, ама тя те е убедила с много молби)... кажи ми тогава КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ТЕ ИНТЕРЕСУВА ДАЛИ ИМА НЕЩО ИНТИМНО МЕЖДУ ТЯХ?! НАли си скъсал с нея! Искаш да не се ч**а с други докато умре ли? :blink:

на другия ден влезнаха в АйСиКю и двамата и ме направиха на две стотинки, казаха ми че са спали заедно и куп още гадости...

Искала е да те накара да ревнуваш...

... и ето че стигаме до днешния ден, обадих и се да се видиме защото вече знаех че искам да съм с нея и че този път ще направа всичко възможно да съм перфектен...

...и ти си лапнал въдицата. :P

сега се прибрах супер щастлив и видях че ми е писала емейл че да го забрава този ден и че не иска друго освен да сме приятели, не разбирам, днес е понеделник, тя в петък ме молеше да ходиме пак и че много иска да ме види :(

ох хора не разбирам, акъла ми не го побира няма никаква логика :(

Нормално... ТЯ Е НА 14 ГОДИНИ! :ph34r: Няма какво да разбираш - в женския свят няма логика, особвно когато става въпрос за чувства изпитвани от 14 годишно момиче! ;)

Казваш, че оня от другия форум бил гадняр... казваш, че тя те обича защото много пъти си я виждал да плаче за теб - кой я е карал да плаче?! Май това си ти и твоите постъпки!
КОЙ Е ГАДНЯРА не разбрах...? Да се гавриш с чувствата на беззащитно, крехко, малолетно създание...

Извинявай, с този пост не ти помоагам, а и случката вече е приключила, но ти за мен си напълно аморален тип и всъщност ти самия не знаеш какво искаш, а очакваш от малкото момиче да знае и само да ти се метне на врата... :blink:

P.S. Вероятно реагирам толкова остро защото сестра ми е на 14... ;)

#32 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 17 July 2005 - 08:58 PM

интересн отговор да, всъщност отчасти си доста прав, аз бях гадняра, всъщност не мога да кажа че имах някакви чувства към нея тогава, първия път затова тогава определно може да се каже че бях гадняра.
Сега вече сме заедно ПАК от 20 юни :P всичко е много по-добре отпреди, старая се максимално, за да е идеално всичко и да поправа грешките които съм правил преди ;)

#33 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 17 July 2005 - 09:35 PM

Бъди нежен и внимателен с нея! Тя е още малка и не заслужава да бъде наранявана - психиката й може да не го понесе и да я травмираш много лошо за цял живот!
Пожелавам ти успех и приятни мигове и на двама ви! :P

#34 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 18 July 2005 - 11:41 PM

разбира се :P няма да си позвола още една по сериозна грешка!

#35 darkeye

darkeye

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 12 August 2005 - 09:43 PM

може да не съм прав ама ми прилича на ''близко-далече''а може просто да е адски объркана и не ми разправяите че е малко дете 14-годишните не са тъпи и влюбят ли се във някои по-голям не го правят случаино

#36 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 12 August 2005 - 11:11 PM

не ми разправяите че е малко дете  14-годишните не са тъпи и влюбят ли се във някои по-голям не го правят случаино

Правиш някакви следствени връзки, които са неверни. Това, че 14 годишните са малки е така, но това, че били тъпи никой не го твърди!
Слушай, всеки има свое виждане и разбиране за нещата... аз разбира се мога да приложа някакви НЛП техники и с голяма вероятност да те убедя в това, което аз искам, но не виждам смисъл да го правя.
Но и двамата знаем, че 14 годишно момиче е ДЕТЕ! Дете, което все още не познава любовта и не е готово за полов живот. При 14 годишно дете психиката е доста крехка, желанията са неясни и всичко е доста объркано. Не случайно по закон се водят МАЛОЛЕТНИ и не носят никаква отговорност пред закона - 14 гдишен/а не може да отговаря за действията си, не може да мисли и разсъждава като възрастен човек.
Освен всичко, в Наказателен Кодекс на Република България:
Чл. 151. (1) Който се съвъкупи с лице, ненавършило 14-годишна възраст, доколкото извършеното не съставлява престъпление по чл. 152, се наказва с лишаване от свобода от две до пет години.
(2) Който се съвъкупи с лице, навършило 14-годишна възраст, което не разбира свойството или значението на извършеното, се наказва с лишаване от свобода до три години.


Защо подобни наказания не са предвидени в случай на секс с 18 годишна? Защото е преценено, че 14-15 годишните НЕ МОГАТ самостоятелно да взимат отговорни решения каквото е решението да правиш секс с някого. ;)

По темата мога да пиша наистина много, но както казах в началото не виждам смисъл. :)

#37 Fucus

Fucus

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 18 August 2005 - 04:14 PM

Правиш някакви следствени връзки, които са неверни. Това, че 14 годишните са малки е така, но това, че били тъпи никой не го твърди! ...


Е, НК е писан преди почти 40 години и не отчита акселерацията от тогава насам.
Мозъкът вярно не им се е втвърдил на 14 годишните, но наблюдавам, че използват готови шаблони на поведение от по-големите, ТВ и пр. и то по много шаблони, а ежедневието е над 3/4 шаблони (включително общуването им с хиени като нас). Така, че не е лишено от смисъл да се подходи като към пълноценни кучици (targets), а те, дори и само за да играят по правилата на играта на големите ще направят (или поне опитат) очакваното от нас :huh:

Апропо имам наблюдения върху сегашната си LTR (26), която е гледана малко в саксия и познавам 15 годишни с по-оформени представи за света ;)

#38 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 20 August 2005 - 02:15 PM

Bogicata като гледам го е закъсал , хихиих чака го затвор ;) ако го хванат... ХАХАХААХХА :huh:

#39 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 23 August 2005 - 01:34 PM

Bogicata като гледам го е закъсал , хихиих чака го затвор ;) ако го хванат... ХАХАХААХХА :huh:

<{POST_SNAPBACK}>


шшшшшшшшшшш тихо ...така и не свикнах с черния хумор ...освен когато сама се иронизирам ...