Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Имам нужда от съвет


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#16 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 15 June 2005 - 06:08 PM

леле ебаси дългата тема :D цялата я изчетох обаче :D защо и в мойта тема не ми даваха такива изчерпателни отговори :lol:
не разбирам жените, не разбирам как могат по такъв начин да загърбват чувствата си и да им обръщат гръб! Тия жени трудно прощават, подосаждал си и малко, голяма работа, все едно е непростимо! Кво толкова си сбъркал че сега така да не ти обръща никво внимание!!! :angry: ако трябва да дам и аз некъв акъл какво да правиш.... хммм.... трудна ситуация, трудно ще се свържеш с нея ми се струва :( единствения начин е мейл и телефон казваш ти, ами ако и се обадиш от друг телефон дали ще се спечеш много яко? сигурно да! Намери някакъв начин да я откриеш и видиш защото ако е само по мейл или смс не виждам начин :D после вече послушай Митака, но според мен най-важното е да има среща на живо и да забравиш такива неща от рода, срам ме е притеснявам се! Защото аз лично като съм влюбен права много неща, подарявал съм цвете а повярвайте ми потях се от срам :ph34r: писал съм и съм чел стихотворения, та ти сега ще ми се спичаш за това момиче ;) по смело щото после ще те е яд
ПОЗДРАВ Систем оф а даун - БЪОБ
хаха защо не мога да пиша на англииски бе :D

#17 [BM]Neophyte

[BM]Neophyte

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 15 June 2005 - 06:14 PM

brato... kvo da ti kaja!? az jiveia vuv UK ot 3-4 godini tuk gajeta izbiagvam!!! zbilijavam se samo sus madami ot BG i kvo da ti kaja i az imah takava lubov na jivota... probvai se pishi i obadi i se no ne prekaliavai zashtoto ot moia opit... si4ko mi izglejda zagubeno! prosto niama smisul da se tormozish... i ti kazvash prez 2 sedmici se vijdate za po niakoi den... az ne q vijdah sus po 8-9 meseca! znaesh li nai veroiatno si q naranil to4no tolkova kolkoto i tia teb samo4e tia ve4e ne vijda vuv teb Mujkia tip koito moje da ponese mnogo... ne vijda vuv teb mom4eto koeto nosi na naprejenie!!! sujaliavam da te razo4arovam taka no tova e surovata istina, jivotut e ku4ka i vse pak produljava taka 4e.. jivei!

#18 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 15 June 2005 - 06:29 PM

брато напоследък даваш съвети само от рода "забрави я, нищо няма да стане", помниш ли преди година като ми помогна

#19 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 15 June 2005 - 07:18 PM

spoko vseki si ima mnenie ne priemam savetite na vsi4ki bukvalno na doverie ....po priroda sam optimist .,....ve4e po4nax s momi4etata da sum pesimist kakto i da e......predi malko kato si stoqx pod du6a mi doide edna ideq bix iskal da q spodelq s vas da vidq kakvo mislite....zna4i ideqta e slednata da i pokaja tazi tema da q pro4ete......da to4no taka pro4el si pravilno da i pokaja tazi tema da razbere kak stoqt ne6tata kak sa v deistvitelnost vsi4ko..... kak ,za6to i kak........golata istina bez razni pleiboiski istorii
v emailite koito i pratix ne sum obqsnqval ni6to prosto s nqkolko izre4eniq i kazax 4e bix iskal da q vidq i i dadox malko info za tova kakvo pravq dokato ne se vijdame kolkoto da se zainteresuva...moje bi se nalaga da obqsnq.....predi taka i ne obqsnix za6to sam se darjal taka v kraq na vruskata i moje bi trqbva da i obqsnq za da mi prosti a kakuv po lesen na4in da obqsnq vsi4ko osven da i pokaja temata....nz vie kakvo mislite

Edited by rukspin, 15 June 2005 - 07:22 PM.


#20 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 15 June 2005 - 07:21 PM

упс написах това на латиница моя грешка сега не ми се пише наново мастер дж сорка