Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Имам нужда от съвет


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 21 May 2005 - 12:33 AM

Здравеите бих желал да 4уя някакви съвети по моя проблем защото просто сам не мога да взема решение в следващите моменти ще разберете защо.
Значи ходех с едно момиче 3 месеца в края на миналото лято и страшно много се обичахме аз и бях първия в сексуално отношение.Родени сме на в една година 1983.Връзката ни беше много романтична много готино си пасвахме и се допалвахме абе голяма любов.....имам известен опит с момичетата и мога да кажа че друго като нея едва ли бих срещнал докрая на живота си толкова много си пасвахме и се допалвахме дори без думи,постояно си четяхме мислите и желанията бяхме на 7 мото не*е от щастие
Всичко беше много хубаво докато не се наложи тя да замине за друг град и да продължи следването си там... ....решихме да подържаме връзка и да се виждаме за 2-3 дена на всеки 2 седмици. Раздялата беше много трудна както за мен така и за нея няма да крия че доста плаках дори и пред нея просто не можах да се сдаржа .И така се опитахме да продалжим връската си от разстояние писахме си смс-и,е-маили, чат но беше адски трудно в края на втората седмица вече като се чуехме по телефона и гласовете ни бяха тъжни.

Тук е момента да вметна че преди нея имах една кофти връзка в която доста ме лагаха и разиграваха а аз си бях с розовите о4ила и не виждах нищо и така де доста си изпатих от тази връзка доста страдах незаслужено и после се бях отчуждил и леко намразил момичетата......Тази моя приятелка успя да ме накара отнова да мога да изпитвам чуства и да мога да обичам.
И когато се разделихме с нея почнах да се самнявам в нея безпричинно и да и искам сметка за наи различни неща самнявах се в нея обивинявах я без причина.........просто не мислех в този момент самото чуство на раздяла ме накара да се чуствам както с предишната ми ПРЕЦАКАН и сигурно затова така правех се самнявах в нея БЯХ СИ ЗАГУБИЛ ДОВЕРИЕТО В ЖЕНИТЕ или и аз незнам просто не мислех в този момент беше ми доста некомфортно и доста страдах. И така мислех за това по сял ден и цяла нощт доста се измачвах и накрая реших да не страдам повече и да се разделим когато си доиде.
И така доиде този момент тя си доиде видяхме се някак си беше по странно измачено пак се зарадвахме един на друг правихме секс но не беше същото някак си разстоянието и тагата от липсата на другия притапиха момента на радост.Тя беше взела същото решение като мен да се разделим и така разделихме се и то как се много целуфки и преградки и мили думи.Мина известно време и тогава реших че прекалено много я обичам пак и такава връзка рядко се среща. И казах и за решението ми но не както трябва за по телефона и то тажно просто не можах лиспваше ми и тя за разколеба просто много беше изстрадала както и аз за да повторим всичко това и каза че ще си помисли. Но аз пак се проявих и понеже се колебаеше (ЗНАЕХ 4Е МЕ ОБИ4А МНОГО НО ВЕДНЪЖ КАТО ЗАГУБИШ ДОВЕРИЕ В ЖЕНИТЕ И СЕ САМНЯВАШ ВЪВ ВСИЧКО) и аз пак я обвинявах задавах и вапросчета има ли друг еи такива тромозех я по телефона и по маила все че има друг ....опитвах се да мисля но не ми се отдаваше в момента и няправих грешни изводи и взех грешни решения и така измачвах я а тя ми повтаря6е че няма друг и си личеше че много страда и че казва истината и накрая не издаржа каза че не иска да ме вижда повече няма да ми дига телефона и няма да ми чете пощата и така и стана .............званях не вдигаше,тарсих я навсякаде бях се побаркал от любов, държах се ло6о със сестра и с маика и с баща и и по едно време изтрезнях осазнах какви грешки сам направил и как отчуждих любимата ми изках да и кажа за предишната ми нещастна връзка за това защо се даржах така но нямаше как нямах връзка с нея..... .........накрая и пратих смс че ще си прережа вените .....не че мислех да го направя просто незнаех какво да направя какво да кажа че да се сваржа с нея....научавах от сестра и и от маика и че не иска да говори с мен и толкова беше.........постепено се отказах мислех че с времето болката ще мине но не е така вече мина почти 9 месеца оттогава а аз още си спомням отвреме на време за нея и сажелявам че момичето което сам обичал наи много досега от всички се получи така с нея
не мога да намеря кураж да и се обадя или да отида до тях страх ме е от отказ след толкова време и да видя че съм вил в заблуда ,ще ми се отрази доста зле.....но пак от друга страна много мисля за нея и искам да я видя момичето което сам обичал наи много и ме боли от това което стана все още ме боли от това че останах неразбран вярвам че тя тогава ме обичаше много и все решението за да не страдаме и двамата но пак и не ме изслуша и така ме накара да страдам.............незнам не мога да взема решение моля помогнете доста голям роман написах малко е обаркан но е почти 2 вечерта и ми се спи нядявам се 4е ми е простено благодаря предварително

Edited by rukspin, 21 May 2005 - 12:49 AM.


#2 chopin_si.v

chopin_si.v

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 21 May 2005 - 12:13 PM

В такива ситуации ако не рискуваш ,не знаеш
какво губиш.Всеки е бил отхвърлян в някои
етапи на живота си.Всички страдаме и въпреки
това не можеш да се затвориш в мъката си.
Моят съвет е да отидеш при това момиче и
да говориш лице в лице с нея.Да и обясниш
как стоят нещата.Обикновено мъжете се
притесняват да говорят открито за дълбочината
на чувствата си но в случая ти трябва съвсем
откровенно да и признаеш как се чувстваш.
Ако наистина желаеш нещо,ти трябва да се бориш
за него-казвам ти го от личен опит.Ако не
опиташ,никога няма да разбереш дали е можело
да получиш още един шанс.
Както вече си забелязал,трябва и да се опиташ да
гледаш малко по-трезво на нещата.често,когато се
чувстваме несигурни в се*е си,започваме да си
фантазираме.И това води до не особено благоприятни
събития.
От мен толкова за сега.Успех

#3 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 21 May 2005 - 11:51 PM

Може и да те разочаровам, но с това момиче трудно можеш да имаш нещо оттук нататък...

СЛЕДВАЩАТА!

във всеки случай с усилията, които ще вложиш, можеш да имаш няколко като нея, пък дори и да стане нещо, пак ще се разделите много бързо...

#4 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 22 May 2005 - 05:43 AM

ne e taka master dj mnogo barzo sadi6 za situaciqta i kak da ti kaja i az si mislex kato teb drugite gi ima mnogo vsqkaki krasivi,ne tolkova krasivi i t.n no tazi s koqto nai mnogo si dopadam e tq i ne moga taka da zaeba situaciqta otstarni ti se struva lesno no ne e taka

#5 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 22 May 2005 - 09:31 AM

ами мастер дж е прав според мен....... виж аз също имам проблем с жената с най-много си допадам, знам какво чувстваш , аз също си мислех че може да се оправят нещата, но не се оправиха, а ставаха даже още по-лоши за мен! В момента съм на такова ниво, че предпочитам да не я виждам, защото иначе ме боли като я гледам и се сещам за хубавите ни мигове заедно. Моята връзка с тази жена продължи 3 години и наистина смятам, че тя е перфектната и няма да срещна друга, но обстоятелствата ми забраняват да бъда с нея!!!
А ти си бил с това момиче само 3 месеца........ човек, за 3 месеца неможеш да опознаеш напълно един човек и да кажеш че тя е твоят живот за напред.
Така, че аз ти препоръчвам същотот което и мастер дж...... той ми даден на мен много добри съвети за да се оттърва от страданието.
Хубаво ще е да го послушаш!
Ако обаче си толкова инат :) Пробвай се, нищо няма да загубиш , отиди при нея, излезте говоре те си за пропуснатото време заедно, кажи че много ти е липсвала..... целуни я , ако тя ти отвърне със същото и НЕ усещаш че между ВАС имам някаква ПРАЗНИНА, то продължете напред!
Но ако пък те отреже.............знаеш ли каква ще е болката ? Ако не аз ще ти кажа......... НЕПОНОСИМА!
Пожелавам ти да вземеш решение и то да се окаже правилното!!!
УСПЕХ

#6 chopin_si.v

chopin_si.v

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 22 May 2005 - 06:00 PM

Аз имам чувството,че вие май не четете внимателно. :)
Мацката не е направила нищо за да го нарани
умишлано.Тъй че няма за какво да я съдите.
И ако наистина все още има нещо между вас
(а така както го описваш явно са били силни
чувства)се надяваме на Happy end
Действай!!! :) :)

#7 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 22 May 2005 - 08:36 PM

ne e taka  master dj mnogo barzo sadi6 za situaciqta i  kak da ti kaja i az si mislex kato teb drugite gi ima mnogo vsqkaki krasivi,ne tolkova krasivi i t.n no tazi s koqto nai mnogo si dopadam e tq i ne moga taka da zaeba situaciqta otstarni ti se struva lesno no ne e taka

<{POST_SNAPBACK}>

Ако си допадахте толкова, колкото си мислиш, щяхте още да сте заедно и разстоянието нямаше да е проблем...

Не съм казал, че е лесно.

#8 rookie dj

rookie dj

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 25 May 2005 - 03:52 PM

виж 9 месеца са много време..

възможно е тя да е с някой друг, а ако този друг не я измъчва с ревност и т.н. ще ти е трудно да я спечелиш отново.. твоя коз са чувствата.. трябва да и ги докажеш, но не кат си прережеш вените :) (по тоя начин ще й докажеш само че си слаб и изтормозен.. така можеш да я накараш да те съжалява но не и да те ОБИЧА.. ти тва ли искаш? я се стегни! жените не обичат ревльовци!)

1-ВО бъди наясно със се*е си.. ти си пич.. тя те е обичала.. спомни си какви комплименти ти е правила, с какво си я впечатлявал.. сега трябва да направиш същото - да я впечатлиш! .. но най важното е да си позтивно настроен :)

отиди при нея.. (там в града в който учи) най- важното е в момента в който те види да разбере че при теб всичко е било наред тези 9 месеца :) накарай я да се замисли.. "нали щеше да си реже вените?!", "нали много ме обичаше", "дали пък не е лъгал?!", "дали не се е подигравал с мен" и т.н. важното е да я учудиш, да предизвикаш любопитството й.. така тя ще се заинтересува от теб(кво си правил, кво правиш и т.н.) тя ще се обърка като те види там в прекрасно настроение.. ще и стане любопитно кво търсиш там и дали си отишъл при нея..

трябва да изглеждаш добре и да си уверен в се*е си.. се едно няма начин тя да не те желае, се едно тя е щяла да си реже вените за те*е ;) се едно си преодолял болката и си имал много жени през това време..

ако тя е с някви приятелки е много важно кат я видиш да й се усмихнеш искрено, да й се зарадваш(се едно съвсем не си очаквал да я видиш) и да се държиш се едно не сте се виждали от 10години но сте се разделили в невероятно добри отношения.. много е важно да направиш добро впечатление на приятелките й.. щом са й приятелки значи тяхното мнение е важно за нея.. пък и ако те те пожелаят бъди сигурен че и тя ще те пожелае..

като те пита кво правиш там кажи й "по работа"(тва е яко щот ти наистина си там по работа:P само дет тя още незнае каква, предизвикай любопитството й и не й казвай)
дръж се нормално, бъди уверен, първата среща не трябва да е много продължителна и не трябва да разкрива сичко.. говори си с нея 5 минути и след тва си погледни часовника и й кажи че имаш работа и ще я потърсиш.. вземи й телефона.. важно е тя да изпитва глад за информация относно теб(с ена дума - интерес.. трябва да възбудиш интереса й:P)

ако се справиш добре тя определено ще ти даде телефона си(ако го е сменила) и ще те чака да й се обадиш.. обади се на следващи ден и направи няква среща(разговора трябва да е кратък, трябва да се държиш дружелюбно, приятелски.. се едно искаш да си приказваш много с нея но нямаш никакво време).

ВАЖНО е да закъснееш за срещата!

отиди 10минути по-късно и й се извини, след тва може да се поразходите.. да си говорите.. не бързай да говориш за вас двамата.. дръж се се едно тва наистина е било преди 10г и нищо не помниш.. остави я да ти разказва за се*е си.. ако те попита какво правиш тук й кажи че бачкаш нещо, но не ти се приказва за тва щот и без тва по цял ден си зает и ти е писнало..

като заговорите за връзки, гаджета и т.н. й кажи че още не си намерил щастието си.. че сега имаш приятелка която е много красива но характерите ви са много различни и искаш да скъсаш с нея.. точно затова и си приел командировката.. за да се откъснеш за малко! след това се усмихни и кажи че тва не те наранява много щот секи влак си има пътници и че за секи си има човек който е точно за него, след като онази не е за теб закво да си губиш времето и т.н. и т.н.

задавай й повече въпроси, а своите отговори не завършвай докрай.. така че винаги да има за какво да те пита:P прекарай с нея 30 минути.. след тва се престори че някой ти звъни.. поговори.. ядосай се и й кажи че трябва да си вървиш(ако проличи разочарование значи имаш шанс:)) кажи и че утре ще си свободен към 18 примерно и я питай за среща на която да си довършите разговора.. ако се навие, кажи речи ти е вкърпа вързана..
наследващия ден гледай да правите нещо което тя харесва.. гледай да се забавлявате чудесно.. бъди щастлив, весел, дръж се естествено, абе забавлявай се.. на края на вечерта ще сте доста близки и ще можете без прегради да си говорите за всичко.. говорете, пускай шеги(ако я разсмиваш 30% е твоя) накрая навечерта я целуни и й кажи че си прекарал чудесно.. че си бил забравил колко хубаво е да си с някой с който ти е толкова приятно и с който мислите по еднакъв начин(или нещо от тоя род:) по желание) сега вече ти ще си прецениш.. има 2 пътя:
1. ако видиш желание в очите й я целуни и сичко шси дойде по местата
2. ако не видиш такова нещо поне ще знаеш че си опитал и че шси останете в добри отношения.. ще сте си приятели и след време кой знае:)

айде! успех

Edited by rookie dj, 25 May 2005 - 03:56 PM.


#9 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 01 June 2005 - 08:57 AM

Ако си допадахте толкова, колкото си мислиш, щяхте още да сте заедно и разстоянието нямаше да е проблем...

Не съм казал, че е лесно.

<{POST_SNAPBACK}>



Там е работата че заради по бившата ми приятелка която доста ме беше разигравала аз почнах да се държа кофти с нея без причина нямах доверие в нея и я изгубих....тя е единственото момиче за което като се замисля няма никаква така да се каже женска вина ако ме разбирате както имам предвид ама никаква и именно затова сажелявам наи-много,защотото никога не се срещат такива момичета искам да поправя нещата поне да знам че ми е простила

Edited by rukspin, 01 June 2005 - 09:08 AM.


#10 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 01 June 2005 - 09:02 AM

rockie dj 10x за съвета и аз мислех да направя нещо подовно но просто нямам смелост ....с което и да е друго момиче всичко това което го каза мога да го направя няма никакъв проблем да го направя защото знам че момичетата си падат по такова даржание типично Playboy-sko но някак си именно с нея не мога да се държа така....... ще направя всичко вазможно

Edited by rukspin, 01 June 2005 - 09:09 AM.


#11 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 01 June 2005 - 09:05 AM

има и друг проблем и да отида в другия град не мога да я намеря там не я знам каде е точно така че този вариант малко отпада.....също отпада варианта в които ходя директно до тях тя като доиде тук в града е при техните а баща и е ченге и аз като ходих последния пат като ходих до тях и исках да говоря с нея леко се поскарах с него така че едва ли ще ме приемат с отворени обятия
имам и телефона и е-маила даите съвет какво да правя или пък може би да се опитам да инсценирам случаина среща?

Edited by rukspin, 01 June 2005 - 09:06 AM.


#12 MuTaKa

MuTaKa

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 01 June 2005 - 10:02 AM

Много ясно че няма да можеш да се държиш типично "Playboy-ски" щом имаш толко дълбоки чувства.. никой не може...
Търси връзки.. щом си се скарал със сестра й, майка й и там до 9то коляно сички тях ги остави.. предполагам имате общи познати. Някой път като е в града направи така, че да излезете компания.. Тя не е задължително да знае че и ти ше си там. Като се видите на нея ше й е неудобно да стане и да си тръгне веднага, въпреки че ше й се иска:)) Дръж се приятелски. Недей да обръщаш внимание само на нея.. говори си и с компанията и между другото по някое време се премести до нея и я заговори за общи работи.. как е, що е, как върви ученето.. обръснала ли си е краката... ей такива подобни.
Направи така че да се видите още 1-2 пъти така в компания като за 2рото излизане и се обади ти.. важното е през цялото време да се държиш неангажиращо.. ако почнеш от началото да и се обясняваш колко много я обичаш - край! Като се видите така няколко пъти в компания, накрая я покани да се видите и да изпиете по едно кафе някъде.. просто така... да се видите..
Като се видите, а ако направиш нещата които ти казвам както трябва ще се видите 184%, по някое време, ако тя не повдигне въпроса, а шанса да го повдигне е малък:), посочи примерно едно дърво и кажи "гледай колко е красиво това дърво".. като го погледне.. след 5 секунди я питай защо се е получило така между вас... може да се почувства малко конфузно тя, ма по-добре тя отколкото ти;))).. най-вероятно ше се замисли, няма да каже нищо веднага.. тогава ти почни да говориш.. кажи й:

това което се е случило между вас значи много за те*е.. било е много красиво и ако зависи от те*е никога е нямало да свърши.. НО! понеже ти, освен че я харесваш страшно много като жена, държиш на нея и като човек и приятел.. страшно много искаш да бъдеш с нея, но не желаеш да я натоварваш с твойте влюбености и т.н...

разбираш ли ме... говори й така че да разбере колко много я харесваш и искаш, но да разбере и че ти няма да я караш да бъде нещо, което тя самата не желае...

... после млъкваш.. усмихваш се и сменяш темата... някоя не толкова сериозна, но интересна за нея.. ти я познаваш и знаеш какво и е интересно, не аз... от тука нататък целта ти е да си тръгнеш колкото се може по-бързо.. кажи и че тия дни, ако иска, ше и звъннеш да се видите пак..

УСЛОЖНЕНИЯ: понеже аз съм гении;))) и това което ти написах е генялно, има вероятност да ти се хвърли на врата още посредата.. не й казвай че я обичаш.. ако тя ти каже че те обича й кажи: "Благодаря ти! Ще направя всико възможно да ти покажа аз колко много те обичам!".. и се усмихваш... ма това деклариране "ОБИЧАМ ТЕ!"... поне на мене последния път ми се е*а майката...

********************************************************************
.. еми това е... надявам се да ти помогна.. все пак имай предвид че не познавам мацката, нито те*е.. и ако има някой тук, който да знае наистина как да я спечели - това си ти!!!

#13 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 01 June 2005 - 02:37 PM

Mitak brilianten si priznavam te moje bi i az ako ne q obi4ax o6te 6tqx da izmislq ne6to takova no nali znae6 nie vlubenite sme s rozovi o4ila ina4e otstarni situaciqta lesno se vijda kakva e.....ideqta ti e super oba4e ima problem nikoi ot moite poznati ne podarja vruska s neq poneje tq nali u4i v drug grad i nqma kak nito pak az podurjam s neinite ......ima samo 1 mom4e koeto mi be6e aver predi i mi e sased oba4e toi ako q pokani tq 6te si pomisli 4e ili q svalq ili 4e az sam go nakaral......q si predstavi ako se navie i ako si e mislela 4e q svalq posle kato se poqvq az kakvo stava....samo lo6o za men :) no kato gledam tova mai mi e edinstveniq variant ili pak da i napi6a pismo ili slu4aina sre6ta (koeto 6te e dosta trudno) po telefona nqkak si ebavka.......plz hora help naistina se pobolqm ot lubov bas lovq 4e i vseki se e 4ustval taka pone vednuj..pomognete

#14 MuTaKa

MuTaKa

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 01 June 2005 - 04:52 PM

Абе човек.. не отхвърляй сяка идея... тука няма хора с магически пръчки дето да кажат ХОП! и тя да се върне... все 5 човека общи познати ше имате отнякъде дето да се съберат... още повече че нея като я няма в града и се появи и който и да я покани ше и каже че просто одавна не са се виждали, ше е голяма компанията дето ше излизате и така... не би трябвало да го свързва веднага със свалка.. намери момиче дето да и се обади...

"Не проклинай обстоятелствата.. Промени ги!!!
За да се изправиш на крака в този живот, стани и
потърси условията които искаш... ако не можеш да ги
намериш - СЪЗДАЙ ГИ!!!"

#15 rukspin

rukspin

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 15 June 2005 - 05:21 PM

писах и на пощата 2 писма през 1 ден...вече 1 седмица мина и все още нямам отговор.....тя е от хората които през 1-2 дена си проверяват пощата така че е 99 % че ги е прочела ще изчакам още 2-3 дена преди да се откажа и да се опитам да я забравя.....мн ми е болно поне 1 отговор да беше пратила ..... и това момичето което навремето ми казваше че ме обича повече от всичко сега дори не си прави труда да ми пише....мисля да се откажа но е много трудно да спра да мисля за нея...излизам и с други момичета и просто виждам как за мен те са нищо пред нея.....някои ако има съвет ще съм му благодарен......аз нищо не измислям...... :angry: