Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Абе ситуацията е малко деликатна...


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#16 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 23 January 2005 - 12:31 AM

Ами наистина е така. На живо е по-сговорчива от ICQ. Сега наистина е объркана, нали споменах, че раздялата с предишния още държи влага. Освен това сесията допълнително я напряга. На нея не й се говори в отделни периоди, а не постоянно. Ние пак си говорим, но тя мрази чата и затова наживо е по-сговорчива.

#17 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 23 January 2005 - 05:34 PM

Ами наистина е така.  На живо е по-сговорчива от ICQ.  Сега наистина е объркана, нали споменах, че раздялата с предишния още държи влага. Освен това сесията допълнително я напряга. На нея не й се говори в отделни периоди, а не постоянно.  Ние пак си говорим, но тя мрази чата и затова наживо е по-сговорчива.

<{POST_SNAPBACK}>


не виждам нищо тревожно за сега съвсем нормално е не винаги да ти се чати пък било то и със човек със който по принцип ти е приятно...не се напрягай толкова и не го мисли ...карай по спокойно и като свърши сесията и страстите се укротят а настроенията не се менят така често вече ще си наясно с положението...не си насилвай главицата с лоши мисли ;) просто сега не е момента ...виж когато свърши сесията ще остане само още един проблем в главата и /старата връзка / и дали тя ще задържи мислите си за нея или ще се чуства добре и сигурна с теб зависи само от теб тогава трябва да направиш така че да чака с нетърпение всяка ваша среща ...да завъртиш света и така че когато е с теб да е щастлива и да се забавлявате заедно а когато те няма ти да присъстваш трайно в мислите и.... ;) сега се успокой и ако има друго пиши пак

#18 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 13 February 2005 - 01:41 AM

Хюстън имаме проблем! Нещата не вървят на добре. Има опастност и то голяма да ме отблъсне. Май прекалих с чувствата, защото при мене или всичко или нищо. Ако ще се влюбвам, то ще е прекалено силно, даже отблъскващо силно. Прекалено съм чувствителен и това е качество което много ми вреди. Помогнете моля. Не искам да я изгубя. :( :( :( :unsure: :unsure: :( :( :( :(

Edited by James Hetfield, 13 February 2005 - 01:46 AM.


#19 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 14 February 2005 - 02:54 PM

знаеш ли, не мога да си обясня защо, но винаги всичко се повтаря по един и същи начин. значи когато ти преследваш настървено - обектът ти бие дузпата и ти разгонва фамилията. когато теб те преследват - ти пък губиш интерес. значи какъв е извода - траеш си и се правиш на луд / може отвътре да изгаряш, да откачаш / но външно - хич да не ти пука. това е съветът ми. колкото и да ти е трудно това е пътя.
това важи еднакво и за мъжете и за жените. и най-вече се изпробва постоянно и се доказва постоянно. не мога да кажа защо става така. може би всеки човек е едно голямо магаре и прави всичко наопаки или просто човешката психика в последните години се е извратила, но от опит мога да твърдя позицията си и това, че тя работи безотказно.
успех и чакаме развръзката :unsure:

#20 ivanix

ivanix

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 15 February 2005 - 11:43 PM

знаеш ли жените малко по бавно преживяват разделите. ако един мъж се раздели с гаджето си - и да му е кофти не го показва и може доста бързо да се впусне в следваща връзка, но при жените е по-бааааааавноооо.
затова покажи и интереса си. накарай я да се почувства на седмото не*е. направи така че да се забавлява с теб. и малко по малко след няколко срещи можеш да и кажеш и други неща. но не прибързвай. ако те харесва тя ще остане с теб за по-дълго. така че не бързай. хубавите работи стават по-бавно. :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>


такава глупост не съм чел досега..хахаха
мен ме напуснаха преди 2 месеца и още ми е толкова зле че умирам всеки ден..и цял живот ще страдам..мамка ви на вас жените, никва жал за вас и въобще не ми се правете на невинни, вие сте точно като нас . ни по добри ни по лоши.

#21 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 17 February 2005 - 05:50 PM

ооооо не моето момче, тук не си познал - жените могат да бъдат мнооогооо по-добри или по-лоши от вас. а могат да бъдат и зле възпитани също като теб. има една стара приказка - на каквото си постелеш на такова ще легнеш.
не е зле за в бъдеще да си озаптиш малко езика. никой тук във форума не е казал че трябва да се съгласяваш с постовете на потребителите.
НО ДОКОЛКОТО СИ СПОМНЯМ НЯКЪДЕ ПИШЕШЕ, ЧЕ Е РЕДНО ДА НЕ ПИШЕШ ПРОСТОТИИ И ДА ОБИЖДАШ ОСТАНАЛИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ.
имаш собствено мнение - добре. не се покрива с друго мнение - нормално е.
ама да пишеш глупости - просто е извън добрия тон. :unsure: :unsure: :(

#22 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 24 February 2005 - 04:37 PM

Трийте темата! :( :( :unsure:
Не стана работата. Не се получи нищо. Трийте ш*баната тема! :( :( :unsure:

#23 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 26 February 2005 - 01:00 PM

Ооооооооф :unsure: ! Хииииииииляди дяволи. Тоя сдух ся ще ме държи докат' не намеря друга.

#24 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 13 May 2005 - 03:06 PM

Малко със закъснение се намесвам, ама от доста време не бях влизал тук...

в твоя случай - СЛЕДВАЩАТА!

няма какво да се сдухваш... не е била достатъчно добр аза теб...

#25 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 14 May 2005 - 10:01 AM

Вече си имам нова. Запознахме се на концерта "Цвете за Гошо". Вчера се се видяхме и уж да я изпратя до тях ама си останахме на една пейка в площадката между нейния и съседния блок. Говорихме си, галехме се, целувахме се и се чудехме как маааму стара се намерихме....

#26 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 14 May 2005 - 10:02 AM

Можете да триете темата. Тя се отнася за предишното момиче.