Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Абе ситуацията е малко деликатна...


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 14 January 2005 - 12:11 AM

Значи става въпрос, че си харесвам едно момиче и то доста го харесвам и ми се ще да й кажа утре (имам среща с нея). Проблемът е там, че тя скоро се раздели с приятеля си и така да се каже още й държи влага и не искам да я ударя по погрешка в раната. Кажете хора какво да правя :) ? Да й кажа ли или не. На нея й минава, но все още я боли когато се сети.

Edited by James Hetfield, 14 January 2005 - 12:14 AM.


#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 14 January 2005 - 09:15 AM

Просто й покажи, че ти си по-добър оня, с който е скъсала. Имам предвид в емоционално отношение. Направи така, че когато е с теб, последното нещо за което мисли да бъде оня...
Личен съвет:
Никога не казвай, че я ХАРЕСВАШ или "обичам те" преди поне 3 екшън срещи или преди да си я из**кал.


#3 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 14 January 2005 - 09:38 AM

знаеш ли жените малко по бавно преживяват разделите. ако един мъж се раздели с гаджето си - и да му е кофти не го показва и може доста бързо да се впусне в следваща връзка, но при жените е по-бааааааавноооо.
затова покажи и интереса си. накарай я да се почувства на седмото не*е. направи така че да се забавлява с теб. и малко по малко след няколко срещи можеш да и кажеш и други неща. но не прибързвай. ако те харесва тя ще остане с теб за по-дълго. така че не бързай. хубавите работи стават по-бавно. :)

#4 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 14 January 2005 - 04:40 PM

Благодаря за саветите, хора :)

#5 boi4ka

boi4ka

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 14 January 2005 - 06:45 PM

Значи става въпрос, че си харесвам едно момиче и то доста го харесвам и ми се ще да й кажа утре (имам среща с нея). Проблемът е там, че тя скоро се раздели с приятеля си и така да се каже още й държи влага и не искам да я ударя по погрешка в раната. Кажете хора какво да правя :) ? Да й кажа ли или не. На нея й минава, но все още я боли когато се сети.

<{POST_SNAPBACK}>

Здрасти ;) Подкрепям всички до тук и с риск да се повторя ще кажа,че не трябва в никакъв случай да бързаш :P
Излизайте,говорете,забавлявайте се,танцувайте,но в никакъв случай не и казвай на първа сраща ,че я обичаш/колкото и да е голямо желанието ти/
Просто и дай да разбере,че я харесваш и ти е приятно с нея......а и избягвай темата за бившия :P
Аз имах връзка с едно момиче което преди мен беше ходило с друг доста годинки и се наложи да я преследвам много време докаато разбере ,че наистина я обичам....но повярвай ми когато нещата си дойдоха на мястото беше наистина страхотно :) Обаче трябва да имаш търпение защото няма да ти е лесно :D И никога не забравяй ,че да кажеш на някого"ОБИЧАМ ТЕ"значи да избереш най-подходящия момент и да го направиш така,че човека до теб да види искреността ти ;)
Ако още когато седнете на кафе и започнеш с "обичам те"едва ли ще и стане много приятно,нека първо го почувства и тогава то ще дойде от само се*е си!
Айде бъди такъв какъвто си и успех!!!
Ааааааа и разкажи какво става разбира се!!!
Айде със здраве!!! :lol:

#6 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 15 January 2005 - 12:24 AM

I think the god damn mision is successfully completed damn it!!! :)
Видяхме се. Подарих й роза. Бяхме в рок кафе "ЛаВеле". Хубаво беше. Пийнахме по един бял ром. И някак си тя каточе ли усещаше, че аз искам повече от приятелство. Ние се познаваме от май месец, но чак сега - към средата на декември започнах да изпитвам по-сериозни чувства. Днес я накарах да забрави за бившият й приятел,с който сепознаваме. Тя е идвала в нас, предновогодишно пак се видяхме, миналата седмица бяхме в "О!Шипка" на пица. И всеки път когато се видиме и аз все повече и повече "затъвам". Сега мога да кажа със сигурност, че ме е врътнала шайбата, а също мисля, че и нея също. Не знам. Времето ще покаже. За сажаление ще се видим пак чак след проклетата сесия, щото на нас ни предстоят изпити (и двамата учим, аз - в НБУ, тя - в СУ) и това време ще ми се стори цяла вечност :) .

#7 Fatalnia

Fatalnia

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 16 January 2005 - 03:53 AM

Просто още едно мнение по темата - наистина смятам, че в такива ситуации не трябва да се бърза, но вярвам и в една друга максима -"Жената е най-уязвима, когато страда"...Възползвам съм се доста пъти от това...Точно сега темата си е доста актуална при мен. Днес забърсах една мадама, която наскоро е скъсала с гаджето си, с който са били 5 години. Работата е там, че с нея се познаваме от няколко дена. Идеата ми е, че всяка си е различна и за да имаш успех трябва да уважаваш нейната уникалност. При едни е по-добре да се изчака, други пък е хубаво да ги грабнеш и да не им даваш време да мислят дали не е по-добре да се върнат при бившия..просто да ги завладееш силно и на момента.

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 January 2005 - 03:14 PM

За сажаление ще се видим пак чак след проклетата сесия, щото на нас ни предстоят изпити (и двамата учим, аз - в НБУ, тя - в СУ) и това време ще ми се стори цяла вечност :) .

<{POST_SNAPBACK}>


и какво като сте в сесия все можеш да отделяш по час за да пиете по кафе...през два три дни....

напълно съм съгласна с Fatalnia и ако някой друг използва това време и слабоста на жената ти нямаш шансове...желязото се кове докато е горещо ...не че те карам да бързаш но поне подържай огъня и интереса и...

#9 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 18 January 2005 - 03:11 PM

Само има един малък прблем, че до преди 2 срещи тя гледаше на мен, като на най-добър приятел и сега й е малко странно. Може ли това да окаже някакво влияние? Щото аз вече й казах за какво става дума.

Edited by James Hetfield, 18 January 2005 - 03:11 PM.


#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 January 2005 - 04:41 PM

Само има един малък прблем, че до преди 2 срещи тя гледаше на мен, като на най-добър приятел и сега й е малко странно. Може ли това да окаже някакво влияние? Щото аз вече й казах за какво става дума.

<{POST_SNAPBACK}>


какво значи това че сега и е малко странно...кажи как е реагирала ти сам трябва да усетиш дали има положително или отрицателно въздействие това което си и казал....ако не си разбрал и ти самия си объркан това трябва да го разбереш от следващата среща ...
има три варианта
1.тя да се държи както до сега което означава че или иска тази връзка или още не е наясно...
2.да се държи по добре и да прояви повече интерес което означава че иска тази връзка ...
3.да се отдръпне ...което е лошия вариант който може да развали и приятелството ви...в този случай не я притискай и и дай повече време ако нагласата и към теб е по скоро положителна търпението ти ще е само в твой плюс....но тук мисля че трябва да и кажеш че няма да я притискаш и ще и дадеш нужното време за да разбере какво иска ...което не означава че срещите ви трябва да спрат напротив трябва да се виждате за да можеш да наклониш решението и в твоя полза...

#11 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 19 January 2005 - 01:10 AM

Осъществено е скачване.... :D :D :P :P ;) ;) :D :D B) B) B) B) :D :D :D :D
Днес пак се видяхме вечерта и тоя път имаше и целувки и "млясканици".... Само дето не се е***ме :P

Edited by James Hetfield, 19 January 2005 - 01:13 AM.


#12 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 19 January 2005 - 10:07 AM

Осъществено е скачване.... :D  :P  :P  :P  ;)  :D  :D  :D  B)  B)  B)  B)  :D  :D  B)  B)
Днес пак се видяхме вечерта и тоя път имаше и целувки и "млясканици".... Само дето не се е***ме :D

<{POST_SNAPBACK}>



B) супер
сега да ти пожелаем много щасливи и любовни мигове ;) :D

#13 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 19 January 2005 - 12:06 PM

Благодаря ;)
офтопик: Не затваряйте темата ако има нещо да се консултирам ;)

#14 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 22 January 2005 - 02:28 AM

Мммммммамка му.
До тук добре ама тя още е объркана. И напоследък не й се говори с никой. А като се видим наживо тя става много по-разговорчива и много по-отворена (не в оня смисъл). Кажете кво да правя. Аз мисля малко да й дам почивка да премисли какво иска и т.н. ;)

#15 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 22 January 2005 - 08:34 PM

нормално е да е объркана това не бива да те притеснява щом ти е дала шанс не виждам нужда да и даваш почивка точно когато си направил първата крачка ...
виж ти сам каза че сте в сесия нормално е да се поизнерви и да сменя настроенията си често...зареди се с търпение и бъди внимателен...

дал си малко инфорация и то противоречива...хем не и се говори хем като се видите става различна ....кажи нещо повече