Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

специално за жените посещаващи форума


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 08 January 2005 - 12:20 PM

МЪЖКИ МАНИФЕСТ (окончателна версия-един път и завинаги!)
/ 12.03.2003



Скъпи жени, госпожици, приятелки, годеници, съпруги и т.н.,

1. Ако считате, че сте дебели, това най-вероятно е вярно. Не ни питайте постоянно, ние няма да ви дадем удовлетворителен отговор!

2. Ако искате нещо, то просто го кажете. Нека изясним-ние сме прости. Ние не разбираме деликатните, заобиколни въпроси. Намеците не работят при нас-също и очевидните такива! Просто кажете това, което искате!

3. Когато задавате въпрос, на който не очаквате отговор, не се учудвайте че получавате отговор, който не искате да чуете.

4. Ние сме прости. Когато ви молим да ни подадете филийка хляб, ние нямаме предвид нищо по-различно от това, което ви казваме. Това не е упрек, че хлябът не е на масата. Няма нито скрити тълкувания, нито обвинения! Ние наистина сме прости.

5. Ние сме прости. Няма никакъв смисъл да ни питате за какво си мислим. В 96,5% от времето ние си мислим за секс. Не, ние не сме нерези, това просто ни харесва най-много!

6. Ние сме прости. Понякога ние не мислим за вас. И в това няма нищо лошо. Молим да свикнете с тази мисъл. И да не ни питате за какво си мислим, освен ако не сте готови да водите разговор за политика, икономика, философия, поркане, цици, задници и/или коли.

7. Петък /Събота/ Неделя=плюскане=приятели=футбол пред телевизора=бира=лоши маниери. То е като пълнолунието или приливите и отливите-неизбежно.

8. Пазаруването не ни доставя удоволствие. И никога, никога няма да ни достави удоволствие!

9. Когато излизаме някъде, трябва да знаете че каквито и парцали да сте сложили отгоре си, те ви стоят чудесно. Кълнем се!

10. Имате достатъчно дрехи и обувки. Сълзите са изнудване! Това, че ще се разорим, не може да бъде доказателство за нашата любов.

11. Повечето мъже имат по три чифта обувки. Повтаряме: ние сме прости. Как изобщо стe стигнали до идеята, че би могло да ни хрумне кои точно обувки измежду вашите 30 чифта ще ви стоят най-добре?

12. Простите отговори като “Да” или “Не” са напълно достатъчни, и то без значение какви са въпросите!

13. Ако имате проблем, ни помолете да ви помогнем да го разрешите. Не ни молете да ви съчувстваме, както правят това вашите приятелки.

14. Главоболие, което трае 8 седмици, не е никакво главоболие. Вървете на лекар!

15. Ако сме казали нещо, което може да бъде изтълкувано по два различни начина, единият от които ви обезпокоява или ви прави нещастни, ние сме имали предвид другото тълкувание!

16. ВСИЧКИ мъже виждат само в 16 цвята. Прасковата е плод, а не цвят!

17. А що за цвят е кайсията (каисията?) и как, по дяволите, се пише тази дума?!?

18. Бирата ни харесва по същия начин, по който на вас ви харесват чантите. Вие не го разбирате. Ние също не го разбираме.

19. Когато ви питаме дали “има нещо” и вие ни отговаряте “не”, ние ви вярваме и се държим така, сякаш наистина няма нищо и всичко е в ред.

20. Не ни питайте дали ви харесваме. Бъдете сигурни, че не бихме стояли при вас, ако не ви харесвахме.

21. Основното правило, за каквото и да става дума и дори при сянка от съмнение, е: Не усложнявайте нещата! НИЕ НАИСТИНА СМЕ ПРОСТИ!!!

МОЛЯ ДА РАЗПРОСТРАНИТЕ ТОЗИ МАНИФЕСТ ИЗМЕЖДУ КОЛКОТО Е ВЪЗМОЖНО ПОВЕЧЕ ЖЕНИ, ЗА ДА МОГАТ ТЕ ДА НИ РАЗБЕРАТ ЕДИН ПЪТ ЗАВИНАГИ.

МОЛЯ СЪЩО ТАКА ДА РАЗПРОСТРАНИТЕ МАНИФЕСТА ИЗМЕЖДУ КОЛКОТО Е ВЪЗМОЖНО ПОВЕЧЕ МЪЖЕ, ЗА Д А УЗНАЯТ ТЕ ЧЕ НЕ СА САМИ В ТЯХНАТА БОРБА!

#2 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 08 January 2005 - 12:56 PM

Да живее мъжът на новото хилядолетие




Момичета,

Кажете на приятелите си, че мъжът на 90-те е мъртъв. Да живее мъжът на новото хилядолетие!

Ето какъв е той всъщност, дами ....

Ако мислиш, че си дебел, значи си. Не ме питай. Прави гимнастика! Аз също правя!
Научи се да се справяш със седалката в тоалетната: ако е вдигната просто я свали!
Рожденни дни, годишнини, Св. Валентин не са тест за това кой е най-добрият подарък … за пореден път. И все пак - купувай ми от време на време по едно цвете!
Понякога не мисля за теб. Преживей го. Същото е разрешено и на теб.
Събота = футбол, друг спорт. Нека така да бъде. За теб, не и за мен.
Пазаруването не е спорт. Нека всеки от нас има своите интереси!
Каквото и да облечеш е ОК. Наистина. Остави също така моя избор на мен.
Казвай си, когато искаш нещо. Намеците не вървят. Същото ще правя и аз.
'Да', 'Не' и 'Mмм' са идеални отговори.
Главоболие, което трае 17 месеца е проблем. Отиди на лекар.
Няма нужда майка ти да е наш най-добър приятел. Нито пък моята.
Нали и двамата знаем, че връзката ни няма да е никога такава, каквато бе през първите два месеца.
Нищо, казано преди повече от 6 месеца не може да се цитира в спор. След 19 ч. не се спори.
Ето така ще можем да живеем по-добре ;)

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 08 January 2005 - 01:27 PM

мила ти пак разби... ;) ;) самата истина мъжете мънкат и увъртат а ние сме директни и казваме това което искаме но те само слушат а не ни чуват...тук се губи и диалога....ето защо не се разбираме...

1,когато аз искам секс отивам и го награбвам а когато той иска ме пита "ще правим ли нещо" е вече отговарям не на диета си...бий чикии...
2,сутрин като стана си оправям леглото а когато става той го оставя така като че ли в къщата има прислуга...
3,хвърлените дрехи и чорапи из къщата вече са като неизменно украшение в интериора докато не мина да ги събера и да ги струпам в личното му пространство...
4,когато имам най много работа той гледа мач вместо да взема да ми помогне пък било и за нещо елементарно...
5,когато се къпе банята става като море след буря..ама не я мие той така че кво му пука мамка му....за тоалетната и седалката изобщо няма да говоря писна ми...
6,всяка божа вечер му гледам гърба в леглото ...баси забравих как изглежда лицето му...
7,обувките никога не са на мястото си...
8,и когато вдигна ръце и си гледам собствения кеф ме вини ...казва ти заряза всичко и мен и къщата ...ми мамка му само той ли ще лежи по диваните и ще си гледа мача...в крайна сметка защо да си вземаш жена в къщи след като дори не я задоволяваш ако поне това правиш тя ще се чуства малко по добре не като част от прислугата ти...
ТАКА ЧЕ МИЛИ МЪЖЕ ЗАМИСЛЕТЕ СЕ...АКО ИСКАТЕ ЩАСТЛИВА ЖЕНА ДО СЕБЕ СИ КАК ЩЕ СЕ ДЪРЖИТЕ С НЕЯ ....АКО СИ ТЪРСИТЕ ЧИСТАЧКА ПОНЕ СИ ПЛАЩАЙТЕ ЗА УСЛУГИТЕ И НЕ И ДРЪЖТЕ СМЕТКА ЗА ТОВА ЧЕ Е КРИВА КАТО ЛИМОН...

#4 Original_Sin

Original_Sin

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 08 January 2005 - 02:25 PM


Материалът, който мога да добавя като тема за мъже е:


БЕЛЕЖКИ ПО ЖЕНСКА ЛОГИКА.
©Д.В.Беклемишев


Ако приятели, го разберете ще приемете диалога с женския пол като нещо наистина смислено. Никой не е виновен, че възприема нещата по свой си начин, стига да не пречи на личните "работи".
Момичета, кой каза, че един футболен мач си заслужава изгубени часове пред телевизора?
Гледам по някога българите, но нека ми простят всички, че незнам имената и номерата на повечето ;)
... и кой каза, че бирата става за пиене?!?!?! ;)
За това, което казва "дивата орхидея" няма да коментирам, защото ще се превърне в личен разговор...
Предлагам материалите от статията да се разпечатат и разлепят, понеже... мъжете, които коментираме едва ли се наемат да ги четат ;)

..И все пак - успех на българския тим на световното по футбол.

Edited by Original_Sin, 08 January 2005 - 02:27 PM.


#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 08 January 2005 - 02:29 PM

ей сладурче ;) никой не казва тук че всички мъже са такива слава на бога има и страхотни мъже....инъче до сега да съм обърнала резбата ако има и свестни жени край мен ;) ...че Зизи ми е далече :D :D ;)

#6 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 26 January 2005 - 08:27 PM

Некои истини за женките.


КАКВО КАЗВАТ ЖЕНИТЕ И КАВО ВСЪЩНОСТ ИМАТ ПРЕДВИД:
"Трябва ни" означава "Искам".
"Прави кавото искаш" означава "После ще си платиш за това".
"Чух шум" означава "Забелязах, че си заспал".
"Обичаш ли ме" означава "Ще си поискам нещо скъпо".
"Трябва да поговорим" Означава "Трябва да ти се оплача".
"Тази вечер си много романтичен" означава "Винаги ли мислиш само за секс?".
"Закачи картината тук" означава "Закачи картината там".
"Не крешя" означава "Крещя, защото мисля, че е важно".
"Задникът ми дебел ли е" означава "Кажи ми че съм красива".
"Наистинали изглеждам добре в тази рокля?" означава "Отдавна не сме се карали".
"Не, може и пица" означава "Стиснат глупак".
"По-скоро те възприемам като брат" означава "Сексапилен си като рапан".
"Ти не си виновен" означава "Ти си виновен".
"Прибързваме" означава "Няма да спя с теб, докато не разбера дали онзи във фитнеса си има гадже".
"Съжалявам" означава "Ще съйаляваш".
"Готова съм след минутка" означава "Изчакай още час".
"Подът в кухнята се чисти ужасно" означава "Искам нова къща".
"Картината не е добра" означава "Веднага я оправи".
"Да" означава "Не".
"Не" означава "Не".
"Може би" означава "Не"
:)

#7 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 13 June 2005 - 06:24 PM

ей сладурче  :D никой не казва тук че всички мъже са такива слава на бога има и страхотни мъже....инъче до сега да съм обърнала резбата ако има и свестни жени край мен :angry: ...че Зизи ми е далече :D  ;)  :ph34r:

<{POST_SNAPBACK}>




лелееееееееее това сега го видях :D ами маце какво да ти кажа - къде са страхотните мъже че не ги виждам нещо напоследък /с малки изключения :( /......
а ти кога ще ми дойдеш на гости? :D

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 13 June 2005 - 09:38 PM

лелееееееееее това сега го видях :D  ами маце какво да ти кажа - къде са страхотните мъже че не ги виждам нещо напоследък /с малки изключения :D /......
а ти кога ще ми дойдеш на гости? :lol:

<{POST_SNAPBACK}>



:D:wub:леле ми...мммммммм ще се самоубия вече :angry: :ph34r: :D незнам ...сега при мен е лудницаааааааааа едвам намирам време да ям и да пия кафе :lol: пък финансиите ...факккк :( ще ти кажа на уше ;)

#9 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 14 June 2005 - 05:15 PM

Ами както е казал Гьоте: "Пътят към ада е застлан с добри намерения" та и ние мъжете така... Опитваме се да направиме всичко както искате, е не винаги :angry: и после все бъркаме... В повечето случаи мъжът трудно разбира намеците и не предприема нищо защото не е сигурен дали е разбрал правилно... Глупаво е... но си е така :(

Имаше някаква връзка между разхвърляността на мъжете и възприятията, в смисъл че мъжете просто "не виждат" колко е разхвърляно... А какво да кажа за ония педанти които държат на абсолютния ред, има и такива, е много изнервящо е...

Все пак трябва да поемем отговорност и да се опитваме да ви разберем по-добре, да ви помагаме повече... Лошото е че добрите ни намерения изкарват ден до пладне и особено ако неистовите усилия (от мъжка гледна точка) да угодиш на една жена не дават резултат веднага си казваш "Майната му..." и даваш напред... И нищо не променяш...

Имах един приятел, той се бъзикаше че гейовете били най-добре защото си нямало работа със жени...

Ама аман от педали! :ph34r:

Важното е и двете страни да се стремят към взамно приемане... Иначе... какво... раздяла...

#10 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 14 June 2005 - 08:38 PM

ееееееее не тука вече чашата преля, жена ще пуска тема "Мъжки манифест" !
И от чие име я пускаш ? От това на мъжете ? хаха, та вие дори не знаете какво искате от един мъж........
Ох направо е абсурдно :angry:
Прочетох първите 3 точки и избеснях...... какви са тези глупости ?
Няма нишо вярно в тях. Лелеле какви работи се пишат и то тук , форума Дон Жуан...... ох предлагам тази цялата тема да се ИЗТРИЕ :ph34r:

#11 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 15 June 2005 - 08:12 AM

олееееееееееееее ама ти какво от майтап не разбираш ли.... :angry:
и още нещо баш си е вярно всичко. ако ти си от малкото мъже които не мислят така евала, ама много се съмнявам .... :ph34r: :( :D ;) :D
и защо да не пусна темата - като не ти харесва не пиши....
на мен ми е забавно и това е :D

#12 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 15 June 2005 - 05:02 PM

ееееееее не тука вече чашата преля, жена ще пуска тема "Мъжки манифест" !
И от чие име я пускаш ? От това на мъжете ? хаха, та вие дори не знаете какво искате от един мъж........
Ох направо е абсурдно  :ph34r:
Прочетох първите 3 точки и избеснях...... какви са тези глупости ?
Няма нишо вярно в тях. Лелеле какви работи се пишат и то тук , форума Дон Жуан...... ох предлагам тази цялата тема да се ИЗТРИЕ  :(

<{POST_SNAPBACK}>


леле злато ти нещо си изнервен ;) знаеш че тук всички се разбираме :angry: аз не видях нещо лошо в манифеста особенно ако го приемаш на шега... и ако не се лъжа защото съм много уморена и го четох два пъти заради теб но не виждам защо се ядосваш този манифест е в защита на мъжете :D

виж другото което аз съм писала си е лично за моя мъж и всякакви прилики кък действителни лица и събития е просто съвпадение :D ...ако някой се познае сори ама тва е за мъжа ми :D и още нещо верно дразни :lol: така че виж тук някой мъже може да се позамислят :D

#13 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 15 June 2005 - 06:55 PM

виж какво изнамерих специално за да се усмихнеш ;)

как да задоволим жената....

Гали я,хвали я ,глези я ,вдишвай я ,вкусвай я ,масажирай я ,оправи разни неща по къщата,бъди отзивчив,прави и серенади и комплименти,подкрепяй я ,утешавай я ,омагьосвах я ,размивай я ,предразполагай я,успокоявай я ,стимулирай я ,обожавай я ,не забелязвай тук таме тлъстинките и ....прегръщай я ,възбуждай я ,укротявай я ,защитавай я ,обаждай и се по телефона,предугаждай желанията и ,изглаждай недоразуменията,прощавай и помагай и ...забавлявай я ,очаровай я ....печели за нея....угаждай и ...бъди внимателен,обличай я ,хвали се с нея,закачай я,лъскай я ,...мечтай за нея....възнаграждавай я , доставяй и радост,задоволявай я ,...притискай я в прегръдките си...идеализирай я ,боготвори я....

Как да задоволяваме всеки път мъжа....

Появи му се гола. :D :angry:

леле колко малко искаме ние и колко много вие аааааа хахааааааа :D :ph34r: лоши такива :D жените де :(

#14 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 06 July 2005 - 04:17 PM

По въпроса за мъжкия манифест...


Статийката не е моя ,но яко ме накефи. :lol: И така...

1. Осми март да се премести на 29 февруари.Все пак може да се понесе веднъж на четири години
2. Пластичните операции за увеличаване на бюста да минат към безплатните здравни пътеки
3. За зачатие на дете да са необходими един мъж и четири жени


4. За да предпази партньорката си от забременяване да е достатъчно по време на секс да кръстоса палци зад гърба си
5.Всички жени да имат едно и също име ..за простота в общуването
6. Всички жени да са алергични към злато ,кожи и скъпоценни камъни
7. Банския да бъде идеален костюм за бизнес дамите.А и не само за тях...
8. За да се разкопчее сутиена да е достатъчно само лесно да му духнеш
9. Всяка жена да има цикъл веднъж годишно...по времето когато откриват риболовния сезон
10.Косъмчетата от гърба и носа да могат леко да се трансплантират на главата
11. Да може да регулира по собствено желание ерекцията и дължината на члена си както звука от приемника в офиса си
12.Автомагистралите да нямат ограничения и да се строят във формата на гигантски овал
13. Във всеки бар да има възглавници за тези ,които не се канят да тръгнат оттам
14. Мъжете също да изпитват множествен оргазъм
15. В женския нос да има специални филтри срещу мириса на бира, пот и лук.
16. Да се изобретят чорапи, които да съществуват само като чифт. Оставени на различни места, те енергично да пропълзяват един до друг.
17. Веднъж в месеца всеки да има разрешено по трудовото законодателство право да запали офиса си.
18. Вратовръзката да може да не се завързва, а колана - да не се стяга.


заб: Статията е взета от http://www.myjavaser...r/jokes.jsp?i=4