Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Шампионска лига


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#16 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 11 May 2006 - 10:59 PM

Аз мога да ви кажа що съм левскар-щото дядо ми е левскар,баща ми и той,и аз също.Само че ако те бяха цесекари,и аз шях да съм.Тва е ясно като бял ден.
Но просто веднъж усетиш ли духа и тръпката от тва да си част от агитката...и някак си ти ляга на сърцето тва чувство... и не можеш да си предадеш отбора ,който толкова те е радвал.Ето тая година примерно полудех бате!Преди като зехме титлата и купата...и т.н. и т.н.Та ей за тва съм фен на Левски.

#17 MeRLiN

MeRLiN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 38 Мнения:

Posted 13 May 2006 - 02:36 PM

Не съм казвал "всички", а "почти всички" - има разлика.
Освен това, ти можеш да ми дадеш толкова "смислени, реални" доводи защо си фен на ЦСКА, колкото (също толкова субективни) доводи може да даде един заклет левскар относно това защо е фен на Левски!

На въпрос "защо си фен на еди кой си отбор?" можеш да получиш толкова безмислени отговори, колкото и да на въпроса "Защо, по дяволите, си тровиш здравето като пушиш по 2 кутии цигари на ден?!".
Ако мислиш, че можеш да ми дадеш някакъв смислен отговор на горните въпроси - давай. :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>


vbTheKing, мисля,че имам смислен отговор,но да го напиша ще означава да продължа тоя безсмислен спор.Като прочетох пак първото си мнение видях,че май малко съм попрекалил,но не с цел да се заяждам или нещо подобно.Аз съм много запален ЦСКАр,но не съм лумпен,който да си избира приятелите според клубната им принадлежност.Имам много приятели левскари и често се бъзикаме помежду си,но всичко в рамките на нормалното.Направих грешката,че написах такова заядливо обръщение към хора,които не ме познават още.Така че кво ше кажеш да спрем :angry: . Май тва е решението.

Аз по навик си споря с левскари по форуми,но този форум е с друга насоченост.Нали тук трябва да си лафим,да се кефим и да си даваме полезни съвети.


А така и не разбрах ти за Левски ли си?
Ако си за тях,то да знаеш,че разбираш повече от жени :D ;) :P

#18 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 14 May 2006 - 11:22 PM

Така че кво ше кажеш да спрем  :) 

Спираме! B)

А така и не разбрах ти за Левски ли си?
Ако си за тях,то да знаеш,че разбираш повече от жени  ;)  :P  :)

<{POST_SNAPBACK}>

:D
За Левски съм... но съм толко запален левскар, че съм ходил точно на един техен мач (и изобщо на футболен мач), гледам само дербитата "Левки - ЦСКА" и чат-пат като играем срещу чужденци. :unsure: :rolleyes: :)

#19 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 17 May 2006 - 11:17 PM

Ам искам да кажа че и аз съм от Барса и винаги са ме кефили много...но зажалот съм голям пророк и според мен Арсенал ще бият :o  дано да не бият аз ще стискам палци за Барса пък ако Барса бият-радвайте се и ме плюйте :P

<{POST_SNAPBACK}>

ЛЕЛЕЕ,добре че не се оказах прав :) ЧЕСТИТОО!!! :) :lol: :lol: :lol: :lol: :)
ШАМПИОН НА ИСПАНИЯ
ШАМПИОН НА ЕВРОПА
ТЕ ТАВА Е БАРЦЕЛОНАААА :lol: :lol: :lol:

#20 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 18 May 2006 - 04:45 PM

Само Барса Champion! Много се изкефих на победата.По едно време се бях отчаял, че няма да бият,но това е голямия отбор.Две положения и два гола.(е имаха още едно две положения ама те не бяха толкова чисти,само гредата може би) :lol: :lol: :lol:

#21 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 24 May 2006 - 10:25 PM

Cska champioa ale ale ale,ale ale ale,ale ale ale!!!