Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Какво обичате да правите ?!?!


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#31 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 26 October 2004 - 08:41 AM

защо сам толкова ли си малък. според мен си на 15-16 години. е хубаво е да си говориш с по-големи от теб за да можеш да научиш това-онова. :)

#32 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 October 2004 - 03:14 PM

Е да де тва беше базик но с толкова много женени аз се чуствам малко сам тука жалко че орхидеята е вече женена

а сладък няма нищо вечно знам ли дано не го усетя но ...
ама как така сам я се огледай виж каква лудница сме тук само ;) :P нищо че сме женени тук е купона включвай се :lol:

#33 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 03 January 2005 - 02:21 AM

Много неща обичам да правя. Да свиря на китара, да пия биричка с френдовете, да моделирам разни неща на компютърна графика и разбира се всичко това (без свиренето) под звуците на нещо велико от типа Metallica. Без музика не мога да живея. :blink:

#34 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 24 May 2005 - 01:41 AM

Обичам да се разбивам на компа, без значение дали на игри или в некой форум.Много се кефя на тренировките по Wing Tsun.През лятото заедно със семейството отиваме в Странджа, там леля ми има вила до една река.Направо да си умреш от кеф!Тотално откъсване от реалността и релакс сред природата.Има още, ама ме марзи да пиша. :)

#35 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 04 June 2005 - 10:04 AM

Аз лично искам да:ЯМ,правя СЕКС,Джъткам компа,Тренирам,Карам си пистарката и разхождам договете ми :) обаче не мога да правя всичко :)

#36 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 06 July 2005 - 05:19 PM

Ми кво обичам да правя...
Ядене, пиене, тия пет-шест неща... Последното по няколко пъти :lol:

Иначе много ми се скача с парашут, ма не знам къде :lol: Иначе било много яко... Е след като се престрашиш първия път. После се "пристрастяваш" :lol:

#37 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 07 July 2005 - 12:55 PM

а между другото имам мераци и за пейнтбол.

Ако още имаш мераци давай да ходим :lol:
Аз иманалата седмица ходих с приятелката ми и още 10-ина приятели - беше много забавно! :lol:
16 лв. - пълна екипировка (само обувки трябва да имаш :lol: ) и 100 топчета в пълнителя.

#38 Vlad

Vlad

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 07 July 2005 - 01:51 PM

Обичам да се събуждам със усмивка после пускам музика и правя кафе това са нещата без които немога през деня....инъче обичам да гледам и филми но не остава много време....морето ми е слабост обичам да карам джет а зимата  ски мога да не слизам от тях цял ден страхотно е...обожавам да танцувам и да се забавлявам ...обичам и да чета но не сладникави романи а по скоро нещо наистина ценно което си заслужава вниманието...ами това е май казах повечето любими неща ооооо остана само едно но сигурно се сетихте кое е....от онези три неща аха точно това  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Като гледам и във форума обичаш да пишеш :lol:

#39 Dqvol4etoF

Dqvol4etoF

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 12 September 2005 - 10:47 PM

Обичам да правя много неща!Обичам да слушам музика,да гледам филмчета,да зяпам някои интересни сайтчета.Да излизам с приятели,с гаджето,на диско да ходя,обожавам да танвувам...Някой път нямам достатъчно свободно време за тези неща,но понякога се намира


#40 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 12 September 2005 - 11:58 PM

[offtopic]
Аххх, Dqvol4etoF, тоз ник ми е много познат! :blink:
Ако се сетиш кой съм - значи си момичето, за което си мисля... ако ли не - не се познаваме. :blink:
[/offtopic]

#41 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 13 September 2005 - 12:41 AM

Като гледам и във форума обичаш да пишеш :blink:

<{POST_SNAPBACK}>


това чак сега го виждам ....ммм да :blink: обичам да пиша и не само тук... :blink: така се разсейвам и разтоварвам :)

#42 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 30 December 2005 - 10:19 PM

аз много обичам да играя футбол...тва ме прави може би най-щастлив.С хората с които ритаме сме приятели и няма по-добър начин от този за разтоварване.Колелото-също.Зажалост то не е с права рамка и не може да се возят мацки на него,но както и да е-то вече кола ше карам,пък с колелета се занимавам :P но едва ли има нещо по-романтично и по-яко от тва да караш колело през нощта или сред природата.Много обичам през лятото за да не е студено да отида на купон с колело и да въртя педалите към нас в 3-4 часа през нощта,когато слънцето се кани да изгрява,много е яко.Само че като съм пиян и тръгна с колелото,седи глей филм :P
А тва за вилата и реката в планината дето CHEPUT го каза много ме кефи.Трябва и аз така,точно преди да отида на море да отида някъде,съвсем сам или с наще за седмица или за няколко дена,просто да се откъсна от реалността и след това да отида на море,с мисълта че съм си почивал предостатъчно и на морето да не спя въобще ама въобще.А и от друга страна да знам какво ме чака като се върна в софията-скуката на вилата обаче без красивата природа:) :) има логика,нали ;)

#43 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 22 April 2007 - 09:08 AM

Аз пък в свободното си време играя на компа, свиря на гайда, ходя на фитнес, събираме се с приятели... е*е все готини неща :D