Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Какво обичате да правите ?!?!


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#16 fresh

fresh

    powered by fresh

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 175 Мнения:

Posted 27 September 2004 - 12:22 PM

ако се искаме ще се вземеме, кво лошо има, а пък ако искаш и ти СЕ ПООГЛЕДАЙ МАЛКО :unsure:

#17 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 27 September 2004 - 12:47 PM

хей, какви си ги дрънкате вие?
какво ще кажете за каране на картинг, скокове с бънджи или летене с делтапланер? :unsure:

#18 fresh

fresh

    powered by fresh

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 175 Мнения:

Posted 27 September 2004 - 12:55 PM

зависи с кой :unsure:

#19 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 27 September 2004 - 12:58 PM

интересува ме мнението ви , защото много искам да опитам но засега само картинги карам. за скока с бънджи още не мога да се престраша. а пък искам , искам.......

#20 fresh

fresh

    powered by fresh

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 175 Мнения:

Posted 27 September 2004 - 01:02 PM

абе мятай се смело, ако много му мислиш нищо не става(както и със свалките де)

#21 Messer

Messer

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 28 September 2004 - 01:25 PM

На въпроса със скока бънджи:
Той скока с бънджи, много прилича на скока без бънджи само дето при първия имаш "долна мъртва точка", а при втория имаш много долна, много мъртва точка. Не ви го препоръчвам. Препоръчвам ви друго, имам един принцип че всеки има право да си строши главата както си иска и колкото пъти си иска и никой няма право да го съди защо е постъпил така. Абе ако ще скачате скачайте, че се образува опашка...
Много би ми се искало да ме повозят на МиГ-29 (знам, колко много не знам за да искам да го подкарам сам, но знам също че ако успея все пак, първото баирче е МОЕ!)

#22 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 28 September 2004 - 09:14 PM

И аз съм се навил за бънджи, но не знам къде има в София.

#23 fresh

fresh

    powered by fresh

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 175 Мнения:

Posted 29 September 2004 - 10:09 PM

е точно в София няма никъде,има на мостовете на магистрала Тракия

#24 lady_oscar

lady_oscar

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 04 October 2004 - 02:13 PM

хей, какви си ги дрънкате вие?
какво ще кажете за каране на картинг, скокове с бънджи или летене с делтапланер? ;)

Скокът с бънджи е много приятно преживяване!:D не се изисква никаква подготовка, а само малко приключенски дух. аз съм скачала само веднъж , и си мислех, че сигурно повече няма да искам...обаче веднага след като се метнах под моста, викайки "Супер!" и "жестоко!" исках пак да го направя...;) Неприятното на тия преживявания, е че изискват и известна инвестиция :) Бънджито например е 30 кинта и не мое всяка седмица да се харчиш за това. ;)

#25 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 04 October 2004 - 02:22 PM

абе трябва да се престраша. а пък с толкова ангажименти на главата ми няма да има опасност да се разоря. ако успея поне един път до края на годината да отида ще е върхът. а между другото имам мераци и за пейнтбол.

#26 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 06 October 2004 - 11:23 AM

Сега аз ще ви кажа какво обичам да правя-след цялата дълга и напрегната седмица обичам събота и неделя да се събираме приятели в някои от нас с 3-4 литра бира и да гледаме мачовете става мноо яко хем може да си псуваш наволя :) то не че и в училище не може и не го правя ама... :P

#27 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 06 October 2004 - 11:29 AM

аааа между другото всички ли сте женени в тоя форум бе ? Всички с мъже с жени с деца лелеееии а пак още искате мм незнам как да го кажа.Не ви ли омръзна тоя секс бе аз като стана колкото вас на 60-70 години сигурно ще ми е писнало вече :)
П.С Todor не се обиждай ама твоя аватар ми прилича на някав изверг от японско аниме секс филмче и следователно съм си изградил няква такава несъзнатена представа за те*е :P

#28 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 06 October 2004 - 11:51 AM

абе пич, какви ги дрънкаш???
60-70години. ние повечето сме в разцвета на младоста си на около 30години.
едва ли дядо ти ще влезе в този форум. :)

#29 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 06 October 2004 - 08:45 PM

Кажете какво най много обичате да правите и дали имате време за него
Аз например обичам да ръчкам по компа когато ми остане свободно време , а инече обичам и други неща ама нема много време за тях :)(

Обичам да се събуждам със усмивка после пускам музика и правя кафе това са нещата без които немога през деня....инъче обичам да гледам и филми но не остава много време....морето ми е слабост обичам да карам джет а зимата ски мога да не слизам от тях цял ден страхотно е...обожавам да танцувам и да се забавлявам ...обичам и да чета но не сладникави романи а по скоро нещо наистина ценно което си заслужава вниманието...ами това е май казах повечето любими неща ооооо остана само едно но сигурно се сетихте кое е....от онези три неща аха точно това :P

#30 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 07 October 2004 - 05:42 PM

Е да де тва беше базик но с толкова много женени аз се чуствам малко сам тука жалко че орхидеята е вече женена :unsure:.И между другото защо да не можеше да влезне и дядо ми беше много готин бог да го прости :)