Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Ти й даваш рози, а тя...


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 Wizi

Wizi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 16 November 2004 - 03:03 PM

аз ужасно много обичам цветята ще ми се някой ден да бъда затрупана от цветя просто така без повод ...да няма място по стаите от цветя...сигурно ще получа инфаркт от



... в такива моменти съжалявам, че подарих без повод това (171 парчета) на едно красиво момиче, като в резултат тя повече не се обади. :)
Кажи си адреса следващия път да не съжалявам така ;) .... все ще измислим какво да обясним на мъжът ти


Sorry за offtopic-a

Edited by Wizi, 16 November 2004 - 03:05 PM.


#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 November 2004 - 03:36 PM

не е възможно да има такива жени :D ...ужассссссссссссссс ;) ;) наистина е красива но не я разбирам :rolleyes:

а за адреса ...не се сърди но невярвам да ги пратиш а на мъжа си няма да се обяснявам ако получа нещо такова ...но верно ще умра няма да знам на кой свят съм :) ;) :D

Edited by diva orxideia, 16 November 2004 - 03:39 PM.


#3 Wizi

Wizi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 16 November 2004 - 03:58 PM

не е възможно да има такива жени  :) ...ужассссссссссссссс  :D  :D наистина е красива но не я разбирам ;)


Ако ще те успокои и аз не я разбрах, а както и споменах вече тя не се обади за да я разпитам... :rolleyes: Whatever....

а за адреса ...не се сърди но невярвам да ги пратиш.....


Беше само предложение, не бих си позволил без, пък и със, причина да подарявам цветя на женена мадама.


Както и да е, отклоних темата и ме е страх да не ми се карат вече...

Edited by Wizi, 16 November 2004 - 04:00 PM.


#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 November 2004 - 04:50 PM

Ако ще те успокои и аз не я разбрах, а както и споменах вече тя не се обади за да я разпитам...  :) Whatever....
Беше само предложение, не бих си позволил без, пък и със, причина да подарявам цветя на женена мадама.
Както и да е, отклоних темата и ме е страх да не ми се карат вече...

<{POST_SNAPBACK}>


БЕШЕ САМО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ?*?И КАКВО АКО ПРИЕМА ?*?ЧУВАШ ЛИ СЕ КАКВИ ГИ ПРИКАЗВАШ....ДОСТАТЪЧНО ИЗЛИШНО ...ДОРИ СМИСЪЛ НЯМА ...ЖАЛКО ЧЕ ТАКА РАЗВАЛИ ХУБАВАТА ТЕМА ...И БУИ ДОРИ МАЛКАТА НАДЕЖДА ЗА ОСТАНАЛИ ДИНОЗАВРИ...ХАЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ МЛАДЕЖО НЕ МИ ОТГОВАРЯЙ НА ПОСТА...БЕЗМИСЛЕНО Е....

МАСТЪР МОЛЯ ТЕ ИЗТРИЙ ПОСЛЕДНИТЕ ДРАСКАНИЦИ НЕКА ТУК ИМА САМО ИДЕИ БЕЗ ИЗЛИШНИ АЛА БАЛА ДРЪНКАНИЦИ ;)

#5 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 16 November 2004 - 05:28 PM

Здравейте мушици: ) , много кофти ми става когато момче даде от себеси нещо което мисли че ще зарадва даден човек а накрая .... нищо :)

#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 November 2004 - 05:44 PM

да...не си единствения натъжен :)

мисля че знам защо го е направила но е ужасно и студенокръвно да постъпваш така със който и да е дал ти част от се*е си по толкова нежен и красив начин...

#7 Wizi

Wizi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 16 November 2004 - 05:49 PM

много кофти ми става когато момче даде от себеси нещо което мисли че ще зарадва даден човек а накрая .... нищо :)


С риск да забъркам качествена каша на ептем грешното място...

За радост доста си далеч от случилото се при мен. Напълно съм сигурен, че резултат е имало и то яко мега положителен - и това вярвай ми ми е абсолютно достатъчно за да не се измъчвам повече след това! Това, че така са се развили нещата е решение, което аз респектирам от моя страна и за това и не се бъркам там повече.

Мастер, обещавам да не драскам повече на грешното място, сори отново....

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 November 2004 - 12:41 AM

Напълно съм сигурен, че резултат е имало и то яко мега положителен - и това вярвай ми ми е абсолютно достатъчно за да не се измъчвам повече след това!

<{POST_SNAPBACK}>



"в такива моменти съжалявам, че подарих без повод това..." цитирам те...

емоция е имало инъче трябва да си бездушен...но резултат няма ...за което ти съжеляваш че си направил това за нея защото си разбрал късно че тя няма да го разбере, оцени и не го заслужава....остава ти душевното удволетворение че все пак си направил това което искаш и колкото и да не го показва тя се е почуствала много специална което за един чуствителен човек какъвто въщност си ти и това е нещо...

#9 Wizi

Wizi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 17 November 2004 - 04:07 PM

за което ти съжеляваш че си направил това за нея защото си разбрал късно че тя няма да го разбере, оцени и не го заслужава....


Всичко пасва перфектно в описанието ти, но бих искал въпреки това да вметна първо, че според мен няма момиче, което да не заслужава такъв жест (стига с тази типична самокритика pls), и че не съжалявам за постъпката си.

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 November 2004 - 04:15 PM

оххх говорим на един и същ език по различни начини...защо извърташ сега сам каза че съжеляваш...това няма да го коментирам повече...ти си знаеш...

колкото до това дали го заслужава лили не...има жени които наистина не заслужават и това /не говоря за нея а по принцип/ дали тя го е заслужавала щом си го направил ДА ...дали тя го е разбрала ДА затова не се е обадила въпреки че можеше да каже поне едно БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО МИЛО...дали е го е оценила НЕ ако беше така ще има резултат и то положителен...

#11 lvn

lvn

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 19 November 2004 - 04:08 AM

Mnogo sa malko teq koito zaslujavat.
Az ako napravq takova ne6to da podarq tolkova cvetq na nqkoq az 6te se nakefq ot sebe si kuv sum gotin i 6tedur,tq ako 6te da se radva.
Vidqh q madamata ni6to osobeno ne e.
Jenite se interesuvat samo ot edni i su6ti ne6ta i ne mogat da poglednat v du6ata ti-smao tezi koito sa dostatu4no neprevlekatleni za da sa nejelani se opitvat.
Tova e gor4ivata istina.
No sa lukavi da-vinagi mogat da te prelustqt.trqbva da si jelezen ili..gei:)

#12 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 19 November 2004 - 09:00 AM

ей, какви са тези мисли. ама ти май си много черноглед. знаеш ли че май винаги се получава така. когато направиш нещо красиво за някой той не ти обръща внимание, ако ти не обръщаш внимание на някой той пък се опитва да те разбере. пфу ама че глупости. божеееееееееее ако на мен някой ми подари цветя направо се разтапям. обожавам гюрлюците. а пък такава кошница - майко мила сигурно ще умра от кеф. собственият ми съпруг за 13 години ми е подарил всичко на всичко 5 или 6 букета. а клиенти са ми подарявали много. особено на рожденият ми ден, малко магазини работят тогава, защото е националният ни празник, но нашият винаги работи. а собственото ми диване никога не ми е подарявал цветя даже и за рожденият ми ден.
един ден вървя по пазара на цветята и един мъж ми подари роза. просто ей така . когато се прибрах в къщи и казах на мъжът ми той не повярва. не можело да бъде. ама много е задръстен в някои отношения. пфу.........

#13 spliff

spliff

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 19 November 2004 - 03:28 PM

Аве човек..

аз определено бих подарил такъв букет, но само на едно момиче(познавам я от 2 години и е страхотна, харесвам всичко в нея). не бих го направил за някоя която не познавам добре и искам да я сваля.

кво трябва да си помисли тя?

ако те познаваше можеше да знае, че тези рози са израз на любовта която изпитваш към нея, но като не те знае не значат нищо.....
...възможно е да си някъв богат(или просто да имаш връзки в някой цветарски магазин:) и нон стоп да правиш такива подаръци наляво-надясно и да ч**аш наред. През главите на жените винаги минават такива неща.

Кво толкова си очаквал?а???

Не си ли чувал: Хубавите неща не стават бързо!

Не е толкова просто- купуваш 100 рози и 2 кутий презервативи и ч**аш цяла нощ! Ако мислиш че си заслужава ТРЯБВА ДА СЕ БОРИШ!!!

Тя определено е останала впечатлена и може би още имаш шанс, само че си вдигнал доста летвата...
..ако искаш съвет най-добре се изтупай и я покани на вечеря в някой ресторант, не бързай със свалките, дръж се се едно нищо особено не си искал да й кажеш с тея рози, не отваряй дума за тях, дръж се джентълменски и следващия път може тя да ти звънне.

#14 Wizi

Wizi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 19 November 2004 - 05:43 PM

Аве човек..

аз определено бих подарил такъв букет, но само на едно момиче(познавам я от 2 години и е страхотна, харесвам всичко в нея). не бих го направил за някоя която не познавам добре и искам да я сваля
.


Ти как точно разбра, че не се познавам с нея достатъчно и че не съм преценил дали си заслужава?!

кво трябва да си помисли тя?


Да си мисли, че нещата които ги мисля са на сериозно и че може да очаква само още по-готини неща да се случват между нас. Ти друго ли имаш предвид?

ако те познаваше можеше да знае, че тези рози са израз на любовта която изпитваш към нея, но като не те знае не значат нищо.....


Абе що се опитваш да гадаеш без грам идея, вместо да попиташ как аджеба седят нещата, а?

Познава ме достатъчно добре, споко. И предполагам точно защото е знаела, че са израс на чувствата ми към нея е реагирала по този начин.

...възможно е да си някъв богат(или просто да имаш връзки в някой цветарски магазин:) и нон стоп да правиш такива подаръци наляво-надясно и да ч**аш наред. През главите на жените винаги минават такива неща.


Не браточка, не съм някой си богаташ. Нещата са мноо по лесни: ставаш достатъчно рано за да си към 5.30 сутринта на верния пазар (забравих му името в момента, но едва ли и те интересува), отиваш при верния човек за да ти даде верната цена, стискате си ръцете и след 30мин минаваш да си вземеш букета. Catch my drift?

Кво толкова си очаквал?а???

Не си ли чувал: Хубавите неща не стават бързо!

Не е толкова просто- купуваш 100 рози и 2 кутий презервативи и ч**аш цяла нощ! Ако мислиш че си заслужава ТРЯБВА ДА СЕ БОРИШ!!!


Аре пак...........

Очаквах да има някаква реакция от сорта на "Лелеее, още не мога да се опомня, ти си човека - опекохме нещата, споко вече!" / "Супер, беше верния ход, евентуално още малко и ще ти дам база данни дали ще има нещо повече между нас." / "Сори пич, адски съм трогната и полъскана, но с теб не ме гонят мераци, различни от това да си останем добри приятели бла-бла-бла....".

След като не е се и обади дори явно не съм преценил достатъчно добре нещата и е имало и план Д, уви. Което мисля е глупаво, защото дори можеше да си "направи труда" да тества ситуацията още малко - не виждам какво би и коствало, но както и да е де.

Тя определено е останала впечатлена и може би още имаш шанс, само че си вдигнал доста летвата...


Тук съм съгласен с теб, но какво да се направи.... риска на професията! А дали има или няма шанс ще трябва тя да ми се обади да ми каже - всяко мое следващо действие според мен само вдига курса на акцийте без да се знае дали купуваме въобще. Или милиш друго яче!?

..ако искаш съвет най-добре се изтупай и я покани на вечеря в някой ресторант, не бързай със свалките, дръж се се едно нищо особено не си искал да й кажеш с тея рози, не отваряй дума за тях, дръж се джентълменски и следващия път може тя да ти звънне.


...... обмислях наиситна варианта да я поканя на вечеря и да я попитам, от чисто любопитство ако ще, какво се случи в крайна сметка, но от страх да не се получи това, което туко що написах мааалко по-горе, отпадна определено като желание.
Не съм загубил мерак да я гушкам по цял ден+нощ и да я гъделичкам с какви ли не пинизи, но единствено ако изведнъж тя поеме някаква такава странна инициатива, което ми се струва адски малко вероятно.


Леле вече сам се плаша колко комплицирано го направих, а от къде тръгна цялата история.... Изображение

Edited by Wizi, 19 November 2004 - 06:01 PM.


#15 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 19 November 2004 - 06:30 PM

абе пич защо се тормозиш а просто не и се обадиш?
това бездействие сигурно те убива.............
направи го по трудния начин. хвани бика за рогата.
обади и се и разбери...........