Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Нещо съм се разпърдел


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 16 November 2004 - 04:38 PM

Тея дни нещо съм си загубил стейта. Едното момиче с което съм нещо много взе да ми влиза под кожата. Тя се влюби в мен защото бях плейбой за нея и това я възбуждаше въпреки че не й харесваше. Приложи стандартна женска тактика номер 6 и почна да постига това което искаше - да ме упитоми. Даже от две седмици не съм се виждал с други момичета. Ужас! На един купон тази събота натиснах едно момиче и тя ми се скара и аз се извиних. Не мога да повярвам. Почва и да ми пука за това дали ще я загубя. Топя се!

Кажете какво да правя. Вие тук имате опит с дългите връзки. Мен рекорда ми е 4,5 месеца и наближава да бъде счупен. Не знам какво да правя. Да се упитомявам ли или да продължавам да се бунтувам. Като и играя по свирката и е доволна, но после губи интерес. Иначе като я игнорирам и се здухва и е тъжна. На няколко пъти ми казва че ме обича, аз нищо не й отговарям и това я натъжи много. После като последен глупак тръгнах и аз да й демонстрирам обич и работата се разпърде. Не че е станало нещо, но преди копнееше да ме види, а от една седмица минава със суха целувка. Най - радикалното и ефективно решение е да скъсам с нея и да си продължа с някое друго момиче. Доста са на опашката. Проблема е че някакси верно ми е влязла под кожата и не искам да се разделям с нея.

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 November 2004 - 05:02 PM

лошо няма че си хлътнал и че мадамата ти е влязла под кожата чуството е прекрасно но може да бъде и много жестоко ....загубил си контрола а това е най лошото което можеш да направиш не винаги игнорирайки жената печелиш напротив това може да я отблъсне внимавай със игнора той трябва да е със мярка...ако си сигурен че тя те харесва /както е във случея / трябва да я държиш в напрежение и тя да не се чуства съвсем сигурна със теб тогава няма как да загуби интерес и нещата ще вървят ...това съвсем не означава да я игнорираш просто и покажи че не е единствена но е по специална от другите което в никакъв случай не и дава привилегия да се отпуска защото в следващия момент другата ще заеме мястото и....

сега недей да махаш със ръка и да казваш слудващата защото не си мъж който лесно се предава но това не означава че трябва да я гониш ...покани я и се забавлявайте някъде нещата сами трябва да се оправят не ги насилвай не показвай безразличие но покажи цялата си светлина на ДЖ и мъж....няма как да не стане...

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 November 2004 - 05:15 PM

незнам защо когато се влюбим се държим така идиотски като децата...не говоря в случея за теб Тоше...със всички е така дори да не искат да го признаят ...и това идва от страха да не загубиш това което усещаш а то е щастие...и от това си идиотско държание и от страха оплескваме нещата...губим контрола ...
има една песен в която се пее така..."любовта е като сянка гониш ли я бяга ...а когато ти бягаш любовта /сянката/ те гони" намериш ли хармонията ще вървиш до нея и тя до теб...
за да върнеш контрола просто се отпусни не се напрягай покажи че тя означава нещо за теб но по начин който не звучи отчаяно ...и не забравяй да се забавляваш това е в основата ...спомни си как и със какво си я впечатлил ...върни лентата и започни от там ...а когато нещата пак тръгнат нормално не забравяй и момента със оплескването не допускай да се стигне пак до там...

#4 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 16 November 2004 - 10:07 PM

Прецени няколко неща:
1. Какво харесва тя у теб и ако "й пристанеш" това нещо няма ли да изчезне от теб (примерно това, че си плейбой) - ако е така, най-лесният начин да я изгубиш след 1 месец макс е да станеш влюбено гълъбче и да гледаш през 5 мин дали не е тъжна.
2. Прецени доколко си заслужава нещо повече с нея. Прецени дали тя може да ти даде нещо повече като личност.
3. Прецени какво искаш ти. Ако не искаш ЛТР, няма смисъл д апробваш, след това ще е по-лошо.
4. Прецени дали няма да има нкакви "странични ефекти" - това зависи доста от нея. Ще е тъпо ако ти се сърди примерно като излизаш с приятели и така почнеш да ги губиш 1 по 1, или престанеш да правиш много от любимите ти неща...
5. Тествай доколко е либерална. Идеалният начин е да имаш ЛТР с либерална мадама и така да не ти е проблем да излизаш и с други. Аз имах такава връзка 8 г. и това е наистина идеалният вариант. Ако е много ревнива, виж дали не може да се направи нещо, иначе лично за мен положението е зле :)

Абе в крайна сметка, теглиш чертата и смяташ кое е повече: + или -

#5 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 17 November 2004 - 11:25 AM

Обесних аз цялата ситуация на орхидеята и с нея стигнахме до заключението че момичето се е сдухало че ми се обяснява в любов, а аз не й отвръщам. Това нема да се реши с влажен поглед и махане с опашка. В никакъв случей.
Аз си продължавам с подвизите, живея си както мен си ми харесва и си връщам силата.

Този петък правим 4 месеца с нея. До скоро даже не знаех на коя дата сме "тръгвали", така че това дето съм и го приготвил ще е голяма изненада. Та плана е: правя й страхотна романтична изненада завършваща с як секс, показвам се в светлина в която досега не ме е виждала - да имам чувства, минава й тъгата, връщам си силата и фрейма на плейбой и проблема е решен. Ситуацията е под контрол. Като свърши всичко ще постна репорт. Обещава да е интересен и показателен.

#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 November 2004 - 11:46 AM

супер това вече си ти :) ...в петък ще е лесното после идва по трудната част на която контрола не бива да изпускаш тя вече ще знае че ти имаш чуства слабост или просто ти е добре със нея това не означава че неможеш да я държиш в напрежение просто ти трябва да определяш правилата и да дърпаш конците без да показваш безразличие /казах ти за моята подобна ситуация .../ знам че не е лесно но можеш да го постигнеш...най лесно е да спечелим някоя жена но по трудно е да я задържим /поне докато го искаме/
успех с нетърпение чакам да пишеш пак...

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 November 2004 - 12:21 PM

master-dj :)
това което казваш ОК но той няма да се жени за нея просто иска да влезе пак в релси и да не се чуства като победен а да държи контрола ..така че докато си задава всички тези въпроси дали си заслужава и какви са плюсовете и минусите той може и да изживее любовта си или влечението си към тази жена ...все пак е на 19г тепърва ще среща още много жени...

#8 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 17 November 2004 - 03:58 PM

Целият въпрос е много философски всъщност. Иде реч за този обратен момент в който осъзнаваш че ролите почват да се сменят и губиш контрол над нещата. Това е като лавина. Снега се трупа, трупа и по едно време става толкова много че изведнъж се стоварва върху теб с огромна сила. Не е въпроса до конкретното момиче. Старашното е не в развитието на връзката ми с нея, а в това че губя фрейма и стейта си. Губя това състояние на мислите което ме е карало да се чувствам свободен, щастлив и силен. Искам да си върна фрейма без просто да бягам от проблема. Искам да няма напрежение. Нали знаете. Всичко се стреми към минимална енергия. Когато около мен се натрупа непрежиние и енергия аз гледам да я отсвободя, защото продължи ли да се трупа в един момент ще ме погуби.

#9 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 November 2004 - 04:32 PM

точно за това говоря ...това ти трябва сега

колкото до дългите връзки /по горе някъде беше задал този въпрос но сметнах че не това е проблема ти затова не писах .../ там нещата са по сложни /защото сами ги усложняваме / дори любовта да е силна и двамата да сте наясно със това да няма скрито покрито и всичко да върви перфекто за съжаление идва момент в който си казваш "тя/той е моя/мой и винаги ще е до мен" ГРЕШКА която води много проблеми и счупени късчета които когато осъзнаеш проблема се опитваш да залепиш но никога няма да са така перфектни както преди ...извода и за дългата и за късата връзка е просто не занимарявай отношенията си не ги оставяй на течението ако те са важни за теб /ако е само секс нещата са ясни и много по прости / във която и да е от двете връзки трябва да има емоция тръпка страст дори малко напрежение стимул да се бориш за човека до се*е си ...
затова всъщност момента на влюбването и самото начало са така естествени и носят наслада защото не се бориш със страховете си а просто изживяваш и правиш това което искаш докато не паднеш в капана на любовта тогава се чустваш като риба на сухо искаш да задържиш половинката страхуваш се да не я загубиш задаваш си хиляди въпроси докато нещата просто се случват...и губиш контрола а със това и равновесието си ставаш уязвим и допускаш много грешки...

#10 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 16 December 2004 - 12:23 PM

Лелееееее Тоше щом и ти си се разпърдел на къде отива света ? :blink:

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 28 December 2004 - 08:28 PM

Лелееееее Тоше щом и ти си се разпърдел на къде отива света ? :blink:

<{POST_SNAPBACK}>



ейййййййййй сладурче няма нищо по естествено от това всеки в един момент да изтърве контрола важно е да си признаваш да слушаш сърцето си и да можеш да си върнеш загубеното....нали знаеш приказката "не е важно колко пъти ще паднем важното е всеки път да се изправяме " "всички сме хора и нищо човешко не ни е чуждо " :lol: Тошето е страхотен и можеш да научиш много от него стига сте се яли ;) аз почти мога да гарантирам че е вещ в доста неща нищо че е на 18 повярвай по добър е от доста мъже на 30 .... е не че съм пробвала но една жена ги усеща тези неща ;)