Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Страх


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 nuk

nuk

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 02 November 2008 - 01:39 AM

Искам да ви питам нещо , за което се страхувам. Имам връзка от 8 месеца ... приятелката ми е напълно сигурна че я обичам , а това ме плаши. Сподели ми , че усеща че ще сме заедно завинаги. Мисли че никога не бих и изневерил... че не бих я зарязал никога ... знае че я обичам на 100% . А това еидн вид ме ужасява... Защото преди , когато не беше сигурна в любовта ми тя беше по мила , по бързо се размекваше един вид . А сега когато се скараме например тя знае че аз ще отстъпя и ще се обърна към нея първи.
Това ми е първата дълга връзка и искам да ви питам има ли опасност да се опасявам че нещатата ще стават по-зле. Или тази сигурност и доверие са нещо нормално?

#2 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 02 November 2008 - 04:23 AM

Споко. На колко си години? Май това няма значение. На път си да научиш нещо много, много полезно и това е какво ще се случи с теб. Качил си се на бързоскоростно влакче, което всъщност е най-прекрасното нещо, което може да ти се случи. Добрата новина е, че този който знае повече ще държи волана. Стискам палци това да си ти :ph34r:
Нека да повторя това което е споделила теб твоята приятелка. "Спокойна съм с теб. Мога да ти се доверя и да заспя. Не се притеснявам, че може да ми се случи нещо, защото знам, че аз мога да те контролирам. В теб не виждам предизвикателство.".
А сега дали е прекрасно да имаш доверие и сигурност. Да, прекрасно е, зависи в каква степен. Струва ли си партньора да заспива когато е с теб?

Евалата, една тема, която не е в стил "ми тя не ми дигна, сега какво да правя?".

Връщам се на темата. Тя знае какво иска, комфортно и е.

Защото преди , когато не беше сигурна в любовта ми тя беше по мила , по бързо се размекваше един вид . А сега когато се скараме например тя знае че аз ще отстъпя и ще се обърна към нея първи.


Въпросът тука е ти знаеш ли какво искаш??? Отговори си на този въпрос и после можеш да помъдруваш как да стигнеш до там.

Задай си следните въпроси. Страх те е да не я изгубиш? Дразниш се на това, че тя е сигурна теб? Страх те е за бъдещето с/без нея?
Ако имаш само едно "ДА", тогава да знаеш че светофара свети червено.

Работи през цялото време за СЕБЕ СИ. вЕрвай ми, ще имаш много "дълги" връзки, няма да е само една и моментите когато ще ти се иска да се издрайфаш няма да са само един. Ще раздаваш много много подаръци, ще раздаваш много чувства и емоции, ще се потиш над много жени (ще извършваш коитус) и като биеш чертата след всичко това ще разбереш, че през цялото това време ГЛАВНИЯ ГЕРОЙ СИ БИЛ ТИ.

Ще помоля и другите да си кажат мнението, моето го преценям като лишено от розови цветове.

П.С. Обикновено жените ВИНАГИ си мислят че знаят какво искат, евалата за което. В повечето случаи виждам мъжете в ситуацията на рибоци. Мъжете са така заети да крепят отношенията и да правят компромиси (нещо в стил- мога да я спечеля ако се държа добре с нея, въпреки че не виждам същото то нейна страна. аз съм задължен да го направя защото съм мъж. Така е.) , че в последствие загубват се*е си. А това е най-страшното. Тогава никой не те иска.

#3 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 02 November 2008 - 10:05 AM

Най-важното е да държиш на се*е си, да гледаш винаги първо се*е си. Ти да си "главния герой" както ти казаха. Правиш ли постоянно компромиси с нея значи не се уважаваш. Тя е по-важна от те*е. А аз мисля че, ако ти най-вече не мислиш за се*е си, няма просто кой друг да помисли. Не трябва винаги да даваш на момичетата всичко, което искат. Ставаш скучен и не си им никаква тръпка. Научи се да казваш "не" на жена. Не мисли че като се държиш с нея като с човек и и даваш всичко тя ще е луда по те*е. Това го има само във филмите. Избий си го от главата и вече звучи банално, но бъди МЪЖ. Нека усети силата ти. Не позволявай на чувствата, които изпитваш да те правят слаб и женствен. Ще загубиш. И все пак трябва някакъв баланс да има. С времето и опита трябва да се научиш. Успех :ph34r:

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 02 November 2008 - 11:35 AM

На колко си години? Май това няма значение.

има :ph34r:

Нека да повторя това което е споделила теб твоята приятелка. "Спокойна съм с теб. Мога да ти се доверя и да заспя. Не се притеснявам, че може да ми се случи нещо, защото знам, че аз мога да те контролирам. В теб не виждам предизвикателство.".
А сега дали е прекрасно да имаш доверие и сигурност. Да, прекрасно е, зависи в каква степен. Струва ли си партньора да заспива когато е с теб?

не знам защо си изкривил думите и така...може би ги пречупваш през собствения си неуспех ...
доверието и сигурността не са негативни явления ...не там е грешката му
грешката му е, че не се опитва да и покаже нейните собствени грешки...
това е социално явление...никой не обича да вижда грешките си и да ги признава /незрялост/

Въпросът тука е ти знаеш ли какво искаш??? Отговори си на този въпрос и после можеш да помъдруваш как да стигнеш до там.
Задай си следните въпроси. Страх те е да не я изгубиш? Дразниш се на това, че тя е сигурна теб? Страх те е за бъдещето с/без нея?
Ако имаш само едно "ДА", тогава да знаеш че светофара свети червено.

не, не е това въпросът :) въпроса е, как да запази това което е изградил
и тук започва най трудната част /от която се отказват повечето от вас...обикновенно казват - следващата моля и така признават, че са по слаби и не могат да владеят хауса/

Работи през цялото време за СЕБЕ СИ. вЕрвай ми, ще имаш много "дълги" връзки, няма да е само една и моментите когато ще ти се иска да се издрайфаш няма да са само един. Ще раздаваш много много подаръци, ще раздаваш много чувства и емоции, ще се потиш над много жени (ще извършваш коитус) и като биеш чертата след всичко това ще разбереш, че през цялото това време ГЛАВНИЯ ГЕРОЙ СИ БИЛ ТИ.

може ли да уточниш, какво означава да работи за се*е си? той кариера ли ще прави или ще гради /запазва/ отношения?
не разбирам, защо говориш за много жени...той в момента иска една

В повечето случаи виждам мъжете в ситуацията на рибоци. Мъжете са така заети да крепят отношенията и да правят компромиси (нещо в стил- мога да я спечеля ако се държа добре с нея, въпреки че не виждам същото то нейна страна. аз съм задължен да го направя защото съм мъж. Така е.) , че в последствие загубват се*е си. А това е най-страшното. Тогава никой не те иска.


до някъде съм съгласна ...
вярно е, че от много компромиси загубваш се*е си, загубваш мечтите и желанията си и вземаш общите т.е. тези на партньора...когато се обърнеш един ден, ще си кажеш - виж какво направих...аз съм си виновен...
компромиса винаги е стоял в основата на живота ...не е лошо да правиш компромиси, важното е да не ги правиш винаги и само за твоя сметка

ти ще искаш да излезеш с приятели, а тя ще мрънка или ще задава хиляди въпроси...ще рови из телефона ти, ще се превърне в надзорник вместо в любим...
тук съвета ми е, да изрязваш на време всички тези моменти с открити разговори т.е. поставяш началото на общите правила
-не ми рови в телефона, ако искаш да сме ок /същото важи и за мен/
-не ми задавай излишни въпроси, когато излизам с приятели - те са хората на които разчитам ежедневно /същото важи и за мен/
-когато имаме проблем, сядаме и говорим като възрастни - децата си крещят ...ти май вече не си дете? тогава ми дай смислени доводи за държанието си? а някога опита ли се да се поставиш на мое място? айде да видим как ще реагираш ти? /същото важи и за мен/
-искаш нещо - идваш и ми го казваш, не съм врачка и не чета мисли /същото важи и за мен/
-аз не съм робот т.е. не мога да ти давам винаги 100% от всичко което искаш...всеки си има добри и лоши моменти, опитай се да го разбереш и не ми скачай по главата в такива моменти...имам нужда от въздух /същото важи и за мен/

ако и двамата спазвате тези правила, живота ви ще се промени значително...защото спирате дребнавостите, които обикновенно съсипват една връзка...
************************************
Малките камъчета, преобръщат колата
Повечето хора ще кажат, че искат да са щастливи, но често те жертват щастието си, заради желанието да са прави.
Пътищата на хората се разделят, защото всеки счита своя за единствено прав.
Напредък е невъзможен без промяна, и онези, които не са способни да променят мисленето си не, могат да променят нищо.
Да се учиш - значи да се променяш.
Предимството е на страната на подготвения.
И никога не обещавай, ако не можеш да изпълниш!
Много е лесно да разрушиш нещо; да създадеш е възможно – ако събереш всичките си сили; но да го поддържаш – това е истинска задача.
И запомни - ръце правят, уста разваля!

Успех :)

#5 p1c00

p1c00

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 76 Мнения:

Posted 05 November 2008 - 04:15 PM

Аз ще те посъветвам да не си задаваш подобни въпроси като: Дали ще я загубя? , Колко още ще сме заедно? и т.н. Вие сте заедно от 8 месеца нали. Значи, че все пак вижда нещо у теб. Явно, че в началото е било по-забавно, по-мистериозно и т.н. С течение на времето особено в една връзка хората се отпускат. Може да сте си поумръзнали. Спомни си как я спечели, спомни си първите ви срещи. Опитай се да върнеш малко интригата. Накарай я да разбере, че не си пасивен във връзката ви. Най-важното не й давай да командва, напротив обърни нещата. Ако се скарате, дръж на своето. Най-лесния начин да омръзнеш на една жена е като се съгласяваш и се оставиш да те ръководи. Покажи и че си мъж. Изненадай я с нещо (малко романтика, малко страст, нещо ново). Поотдръпни се малко от нея. Занимавай се с твоите си неща, не я търси постоянно и определено не и показвай постоянно любовта си. Дай си повече време за самия теб. Нека тя да те търси. Можеш да излезеш с някои други момичета, просто така, да я подразниш, да разбере, че не е незаменима. Ще видиш как бързо ще се оправят нещата.

#6 nuk

nuk

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 05 November 2008 - 06:18 PM

Да прави сте и четиримата...
На мнението на Дива орхидея искам да и благодаря .. търсих точните думи за прекрасна връзка и сега ги знам !
p1c00 Така е и това почнах да променям в се*е си почнах да обърщам повече внимание на се*е си .. и знаеш ли какви думи чух скоро " Ти си друг човек" " за 8 месеца
все едно беше с маска" "толкова си се променил не мога да те позная"
Тези караници по един или друг начин намлят чувствата в мен , искам да съм с нея но това държание вече трудно го изтърпявам .. и ме е страх че някой ден ще ми писне и ще сложа КРАЙ колкото и да ми тежко ! Благодаря за разбирането!

#7 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 06:52 PM

Не се дръж като бита карта,отстоявай позицията ти,не и задоволявай всяка нейна прищявка а само,което иска истински.
Нека си се чувства сигурна в те*е,но и да е наясно,че не може да те манипулира