Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Най-очевидните пропуснати покани


  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#46 D3m0n44

D3m0n44

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 26 March 2008 - 06:08 AM

И аз имах 1 много гадна случка това се случи около 2 год не бях чувал за ДЖ.Значи бяхме се сабрали две момчета и две момичета в 1 приятелка в тях едните бяха двоика а аз със другото момиче бяхме "свободни" :unsure: доближихме 2 дивана и аз застанах точно срещу нея гледахме се еротично. И по 1 време усещам как неиния крак доближава моя ... и аз някакав вече започвам да загарям тя усеща и аз тогава си сложих крака на неината .... и започнах да я разтривам в кръгчета с палеца на крака ми и тя започна да загаря и тя и тогава чухме как саквартиранта и отива до кухнята и тя си махна крака и аз и викам "Искаш ли после да продалжим да се мачкаме в твоята стая" и тя просто ми каза "не, някои ще ни чуе" взех номера и всичко обаждам се кафета мафета лафове. И от толкова много кафета и глупости влязах във приятелската зона и си изпуснах шанса все още ми е гадно за това както каза мастер-дж "Приятелство – оставете тук всички свои надежди!"

#47 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 26 March 2008 - 10:39 AM

значи един мой случай:
лятото на един семинар по бойни изкуства. състава е следния - 6-7 момчета (и мъже) българи, 3-4 шотландци, повечето от които треньори, и най-важното - 20-25 рускини :P цялата работа продължава 6 дена. на втория ден някъде си набелязах едната от рускините и така - малко по малко си я коткам. беше зверски трудно, щото аз дума на руски не знам, а тя - на български. та със всички рускини мойте разговори - аз на български, те на руски. супер весело и малко по малко оная вижда, че имам интерес. явно имаше и тя.
на третия ден се събираме всички на барбекю в ботаническата градина във Варна. супер яко си изкарвам с всички и по едно време тая, дето си я бях набелязал ми вика нещо на руски. след 15 мин обяснения загрях, че ми казва "аз ще те уча на руски, ти мен - на български :unsure: " и аз вече :P , и отиваме двамата, разхождаме се. ама то ти казвам - нарисувана ситуация - една голяма луна, едно такова тихо, отдалечихме се от останалите и си лафим. по 10 минути ни трябват да се разберем кво се питаме, по още 10 - кво си отговаряме, обаче не ми пука, щото ни е супер весело. тука трябва да вметна, че бях на 18 ненавършени, а всички рускини са ни мислели за някакви 1-2 курс студенти, и по едно време вече почвам да я целувам а тя ми вика "на колко си години?" и аз преди да се усетя и викам "17" на нея мн бързо и охладня мерака, тя се оказа на 26.

на следващата вечер празнувахме РД на една друга рускиня в един ресторант. там - пиене, пеене, танци - пиянска история. мойта мацка съответно - замаяна и вече я водя да я прибирам към хотела. спираме се до един храст и - целувки, милувки... по едно време гледам рожденичката да се прибира сама. викам си "не моа я оставя сама да се прибере" и я извиках и тръгнах да ги прибирам двете. 10 сек по-късно осъзнах, че си отрязах квитанциите с другата рускиня, но здраве да е :lol: остана ми як спомен.

не знам колко ясно съм го написал, обаче надявам се да ви хареса :)

#48 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 28 March 2008 - 02:50 PM

Ееее всеки има по някоя запомняща се историика...Много "добри" пропуски има сабрани тука :) моя не е чак толкова ама си е мои и си ме дразни :unsure:
Та ето историйката:
Братовчедка ми имаше Р.Д. и се бяхме сьабрали голяма компания 1-2 двойки 7-8 момичета + още 2/само тея 2-те спознавах/ но от тези другите имаше 1 дето веднага ми грабна погледа...адска мацка 10/за мен/ та цялата вечер в крачмата си мятаме погледи/така се случи да е с/у мен а дайе и другите разбраха колко ми е навита щото братовчедка ми ме базика "много страстно се гледате с герито" /само аз незацепвам/ после се запознахме с нея и варвим към бара...и братовчедка ми гледах че си говорят с нея,после идва към мен и ми разправя че Тя си падала по мен и ако сам искал щели да станат нещата,ама аз глупака невярвам.В бара идва до мен,говорим си и аз щото си играех с 1 запалка правих там 1 номер...и искаше да я науча... показах и как става и супер радостна ме преграща и ме цунка по бузката :P и аз глупака нищооо..Като се сетя кав глупак съм бил и направо :lol:
Е тогава се борех с зъби и нокти за имиджа си на "доброто момче" ....

#49 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 31 March 2008 - 12:07 AM

buun според мен си постъпил правилно с двете рускини. Живеем в опасни времена и сама жена късно вечер е ПОТЕНЦИАЛНА жертва. Помисли - една вечер секс, а приятелката и пострадала някъде, дали си струва? И понеже много се успокои ще ти кажа, че е можело да си легнеш и с двете докато сте се изпращали. :)

#50 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 31 March 2008 - 10:37 PM

CHEPUT, от една страна е така, обаче пак си ме е яд :)
а да бях легнал с двете... не знам да има друг такъв случай. щото тогава бях девствен, та: първият ми път с 2, и то и двете с по 7-9 години по-големи от мене, че и рускини... така като го описвам още повече яд ме хваща :)

Edited by buun, 31 March 2008 - 10:41 PM.


#51 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 03 April 2008 - 03:05 PM

Снууп Дог разправяше, че първият му път бил с две жени. Не знам дали е вярно, но може и да е плащал.

#52 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 06 April 2008 - 12:32 AM

Снууп Дог разправяше, че първият му път бил с две жени. Не знам дали е вярно, но може и да е плащал.

<_< :D

#53 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 07 September 2008 - 08:15 PM

Ходих да оправям компа на една мацка кръгла 10-ка според всички стандарти и уж трябваше да чакаме няква нейна леля да дойде. Аз седа на компа той фикснат вече и нещо щракам... тя застана зад мен и почна да ме масажира по раменете ... аз като кръгло дърво... нищооо бацеееееее
Стоях цял ден от 10 до 4 в тях и не направих нищо. Дори през деня тя ми каза "Ако не бях обвързана (приятеля е италианец и е в италия) щяхме да правим секс, аз пак НИЩО. Ебати дървотооооо чеснооооооо, нямам коментар. Никва леля така и не дойде, всичко беше измислино, ама може ли да съм толкова тъп пфф......

Други 2 момичета една 10-ка другата 8-ца, ме викаха на кафе и то сигурно около 5-6 пъти, а аз не отидох с тях....
Когато бях на 16-17 с една кака невероятна 10-ка бяхме сами в тях, не помня защо бяхме само приятели. Бяхме на тъмно, беше седнала на стола и облегната на бюрото, познавахме се от бая време и й бях доста близък, правих й масаж на гол гръб тип дращене с нокти. Много я въздубих, виждах как едвам устискваше фронта и я попитах дали може да я целуна, тя засмяно метна "ама да не ми пуснееш езиик", целунах я нежно без език поради единствената причина, че нейното гадже е моят бест френд, който въпреки че сега стана на 21 е невероятно много ИНАТО AFC...
Е, все пак заради жени приятели не искам да губя.

#54 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 07 September 2008 - 09:15 PM

Добре, че нямам да казвам нищо по темата, освен че адски се забавлявам, докато я чета :)

#55 Razputin

Razputin

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 19 October 2008 - 08:02 PM

ХЕХЕХЕХ страшна тема спуках се от смях...Сега е и мой ред да ми се посмеете.
Та значи бях на 17 и имах една позната на 22 (КАКА) и се виждахме с нея ама си бяхме приятели де..пиехме кафенца.Както и да е една вечер тя дойде у нас.Бяхме аз тя и най-добрия ми приятел. Каката почна да си пиива подобаващо почна да се обръща към нас със baby ;) Ние седим и си пием и си говорим.Девойката извади някъв джоинт отнякаде и се и напушихме (демек утре всички щяхме да имаме оправдания) Накрая тя вика айде да ходим да си лягаме при което аз отидох в другата стая оправих и леглото а ние с моя човек отидохме да спим в хола. ХАХАХАХ да се ебем и у глупаците.Тя нещо намекна от рода "Еее ма аз при вас искам.." ние продължаваме да си прайм оглушки незнайно защо при положение че пичето беше просто невероятна аз още не осъзнавам къв идиот съм бил. Та както и да е...Ние си отидахме с моя френд като педераси точно легнахме и си заспахме. На сутринта изпратихме момата и почнахме да се чудим как може да сме такива идиоти.
Епизод 2 :)))) Пак с тая мацка отиваме на един купон...тоя път вече сме се надъхали ще я праскаме.Аз я хващам водя я в една стая...почваме да се целуваме...идва и моя човек..лягаме тримата събличаме я ние...МАцката се кефи възбудена всичко точно ИИИИИИИИ Некви идиоти (мои приятели което е по лошото решават да съботират тая работа) При което внасят на съседното легло един който го представиха за много пиян...на него нищо му нямаше само дето почна да ни заговаря и да дрънка некви простиии...после некъв друг влезна в стаята с едно фенерче с култовата фраза "ДАНИЕЛЕ СВАЛЯЙ ГАЩИТЕ ЩЕ ТИ ТЪРСЯ ГЛИСТИ...СЕГА Е КЪМ 24:00 ТЕ ТЪКВМО ИЗЛИЗАТ" след което девойката поиска да си ходи изпратихме я и като цяло КУР !!!!!!!!!! Та така пазете се от приоятели и не изпускайте удобни моменти.

#56 Happy_end

Happy_end

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 52 Мнения:

Posted 19 October 2008 - 09:18 PM

"ДАНИЕЛЕ СВАЛЯЙ ГАЩИТЕ ЩЕ ТИ ТЪРСЯ ГЛИСТИ...СЕГА Е КЪМ 24:00 ТЕ ТЪКВМО ИЗЛИЗАТ"


хахахаххахахахахахаха ;) :) :blink: :blink: :blink:
тва си представям ква ситуация е била :blink:


Айде и аз да се изкажа по темата. Преди около две години.... за първи път влизаме в Панета Пайнер и то на студентско парти на ПУ'то. Групичка от 3-4 момчета и също толкова момичета. Понеже нямаме години всички сме такива в еуфория и още от влизането се забиваме в центъра на дискотеката. Едни луди танци , ендо чудо.... Аз като се огледам повечето момчета си седят и си поркат и само мацките денсат. Танцуваме , танцуваме обаче наще момиченца решават , че е време да си тргват. И в момента , в който се изнасят , пред мен и единия авер застават две студенткииии.... и започват дасе кълчат яко и да се обръщат към нас :huh: :o . И ние тапаците се стреснахме и решихме и решихме, че трябва да идем до бара да поркаме... УЖАСТ просто , нали .

#57 SwappeR

SwappeR

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 29 December 2008 - 01:12 AM

И аз имам какво да ви разкажа ;)
В автобуса с двама авери пътуваме към студентски град, към боулинг-а. Приближава се до мен едно маце, от типа който харесвам - дребна и сладка, ослушва се, оглежда се и ме пита "Извинявай, ти знаеш ли къде се намира боулинга?" Аз и обяснявам, че там отиваме и ще и покажем. След малко влиза контрольор и тя стана много нервна. Без да я питам и подавам един билет, тя го дупчи и се спасява. После идва да ми благодари докато играехме, след това пък ми купи питие... И аз ТЪПАКА даже телефона не и поисках. Е - тогава бях в сериозна връзка и т.н., но нищо нямаше да ми стане ако поне и бях поискал телефона! Сега примерно можеше да ми влезе в употреба :lol:

#58 Sm1l3

Sm1l3

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 30 December 2008 - 02:43 AM

Да споделя и аз една ситуация която стана преди около 1 час и чак сега я загрях ;) (в момента когато стана това се шляпнах по челото и седях около 5мин така :lol: )

Та пием си нашета компания 15 човека от който 7 момичета аз естествено около женското и да забавлявам в още един от скучните дни покрай ваканциите им :) , всяка се хвърля на връта ми това онова , а аз си джокам вече 3-ти литрон като бездънна яма и тая дето най-много я желая (бившето и гадже дето са ходили 1год беше с нас) ми вика съвсем неочаквано , ^^^^^ хайде ставай да ходим се поразходим малко но аз без изобщо да разсъждавам и казвам , чакай отивам да изпикая 3те литра и идвам веднага :) докато пикая зад ъгъла ми светва и веднага се закопчавам (дори го прищипах и сега още боли ^-^) и отивам при нея и и казвам хайде готов съм , и тя ми казва не не дай малко да поостанем аз се очудих какво става , след това отиваме към тях всички да гледаме някой филм уж , а аз по пътя я прегръщам я целувам тя само се дърпа което ми стана още по странно , а когато отидохме от тях и когато свърши скучния филм и всички се изнесоха аз останах с нея и брат и , но той е мой човек, та излиза на мой сигнал от стаята и аз и казвам на нея по-рано искаше нещо да ми казваш и тя реагира така , да но нещо ми се доходи до 00 ей сега идвам и ще приказваме , чаках 2-3 мин идва и вика аз си лягам , а аз и казвам а какво щяхме да приказваме. Следователно тя казва , мисля да поспа прилоша ми а за приказките остави ги изтърва момента :) а тая беше яко готова личеше си и сега яко ме е яд ,че това става поне за 3-4 път да се прави на недостъпна , на нова година сме на парти в една вила с 30 човека ако и там не пусне не ме е*е ще изч^кам най-добрата и приятелка , поне да окротя големия ^-^ с извинения за правописа и многото запетай:) аривидерчи ! :)

#59 deanjelo

deanjelo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 14 February 2009 - 11:01 AM

Всъщност с всички тези истории, в които сте "отхвърлили" поканата за секс, вие ми връщате вярата в мъжете - нека жените разберат, че и те могатда бъдат отсвирени, че понякога трябва да се изпотят повече, за да получат това, което искат. Ако повечто мъже реагираха така, жените щяха да ни ценят повече. Лошото е, че когато вие сте пропуснали момента за секс, те са се насочили към някой друг, който веднага им е откликнал. Ако и той ги беше резнал, щеше да им светне лампичката, че и ние можем да играем твърдо, за да не се ебават с нас, когато ги желаем. Мъжете не сме единни, конкурираме се за жените и те ни работят по единично. А вижте те колко слидарни стават, когато се получи някакъв спор между мъж и жена. Веданга вземат позицията на жената, независимо колко различни са като светоглед. Половата принадлежност за тях е най-важната.
Знам, че стана много философско, което няма да се понрави на някой, но тогава си спомнете за единството:)

Ето и малко скромен материал от мен:
1. Варна и отивам да си купя билет за кино. Зад мен на опашката имаше една мацка с малко момче до нея, което й викаше "како", явно й беше братче. Още на опашката се почудих дали да я заговоря, но не го направих. Дойде ми реда да си купя билет - в цялата зала имаше заети само няколко места и аз си избрах едно съвсем изолирано място на по-горните редове. После излязох да се разходя, защото до филма имаше още половин час. Когато дойде времето, влязох в залата и си седнах на мястото. След малко идва мацката с детето и се оказа, че си е взела място точно до мен на целия празен салон. Беше съвсем ясно, че иска да се запознаем. През целия филм предъвквах разни фрази в ума си, с които да я заговоря, но така и не го направих. Дори си фантазирах как направо й пускам ръка без да й кажа нищо. Накрая лампите светнаха, спогледахме се като ставахме и аз тъкмо да изтърся нещо, тя се врътна и забърза към изхода. Беше май малко като обидена, задето не намерих кураж да й кажа нещо.

2. Като студент се запонах в дискотеката с една мацка, която страшно много харесвах. Определихме си неангажираща сраща за след ден-два пак в същата дискотека - в смисъл, че всеки ще дойде с компанията си и ще се видим пак там. Така и стана. След дискотеката тръгнах да я изпращам, беше един часа след полунощ. Стигнахме до квартирата й и тя ме попита искам ли да се кача горе на кафе. Аз приех. Когато влязохме обаче, се оказа, че съквартирантката й спи на другото легло и моята предложи да не светваме ламмпите, за да не я събудим. Окей. з се излегнах напреко на леглото й, нарочно като идея да имам готовност да я придърпам там в подходящ момент, а тя седна на стол срещу мен. Беше нормално да има някаква прелюдия преди да се хвърлим на леглото, защото почти не се познавахме. И така, седим на тъмно и си говорим тихо. И с течение на времето аз виждам, че мацката ми харесва с разсъжденията си, а не само с физиката си и започвам да си мисля: ако сега я изч**ам, сигурно ще ме помисли за използвач, като някой, който я търси само за секс, ще помисли, че не се различавам по нищо от другите мъже. Още повече, че съквартирантката й мърдаше на другото легло и това също ми се струваше причина да не я натисна - ще реши, че съм несъобразителен, дървеняк, който иска само да вземе своето... НЕ! Няма да й се пускам, нека разбере, че съм сериозен, че я ценя като личност, че мога да имам търпение за секс и такива разни наивни щуротии. Така си говирхме за живота до три часа без да й кажа и една интимна думичка, без да протегна ръка към нея. Тръгнах си с уговрката да й се обадя по телефона след 2 дни и да се видим. Когато й звъннах в уреченото време, тя ми каза: "имам други ангажименти за вечерта", което мен ме засегна страшно много - още бях много горд и със силно развито чувство на достойнство - обвиних я, че не си държи на думата (още не знаех, че за жените това е най-нормалното нещо), че не държи на мен, щом, при положение, че трябва да очаква обаждането ми, е приела други ангажименти и т.н. Накрая й казах, че повече няма да я търся, което тя прие с безразличие и така моята нагласа да имам сериозна връзка с нея се провали с трясък. После дълги години си мислех за нея като най-добрия шанс, който съм изпуснал да спя с едно изключително красиво момиче - бе направо звезда в средите ни. Историята е с продълцение - за да я подразня, година след това успях да напрая съквартирантката й свое гадже - същата, която спеше на другото легло. Това донякъде беше тъпо, защото тя беше 5ца към 4ка, но аз се насилвах да излизам с нея, за да дразня онази. Това имаше частичен успех. Три-четири годин след това попаднахме с красавицата на един купон и тя ме покани на блус. Тогава ми каза, че много съжалява, че нищо не се е получило между нас. В мен се появи малка искрица, че тази вечер нещо може да стане, но тя вече си имаше много сериозен приятел, за който скоро след това се ожени. Та в разгара на купона той се появи и си я взе.

Има и други истории, но стана дълго, нека да останат за друг път.

#60 Sektor2006

Sektor2006

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 16 February 2009 - 12:42 AM

Мдааа, това втората история е много тъжна, но какво да се прави продължаваш напред...хубав спомен, макар и със зрънце сол.

НЕ! Няма да й се пускам, нека разбере, че съм сериозен, че я ценя като личност, че мога да имам търпение за секс и такива разни наивни щуротии.


Голяма грешка, като го четох се сещам и за мои подобни мозъчни пръдни...ама такива грешки повече няма да правя. Надявам се.

И да добавя към темата - преди години на два пъти момиче пожела да спи с мен в едно легло...и спахме, а аз не и посегнах дори веднъж...ясно е, че останах на сухо, и след 2 седмици се разделихме. Сега ми е хем смешно, хем тъжно. :D