Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Най-очевидните пропуснати покани


  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#16 Peter valchev

Peter valchev

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 10 April 2007 - 11:51 PM

Хаха ох леле хора пунках се от смях докато четох историйте ви , но няма как немога да не се сдържа и аз ако не пусна някоя моя изданка.:D
А ето я и нея :
Значи аз съм на рожден ден на приятел и сме се сабрали с компания ... На мястото се харесахме с едно момиче което в последствие на купон-а попийнахме(дори момичето това целеше да ме хване алкохола, понеже пиеше в минимални количества ).Та в следствие на почерпките аз намалям алкохола и лягам на едно от леглата в стайте в апартамента ... Веднага след това момичето легна до мен ( пред мен ) и започнахме да си говорим .
В един момент тя се обръща с гръб и дупе към мен като умишлено белюто и беше изкарано отвън ,а аз в този момент може би спекох ... и просто си играех с дистанционното на телевизора и гледах Анимал планет . ;) :D :D :lol: :lol: :lol:

Edited by Peter valchev, 10 April 2007 - 11:52 PM.


#17 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 01 May 2007 - 12:43 PM

От няколко дни посещавам форуа и само чета , чета , чета. Но след толкова четене имам нужда и аз да споделя нещо. Преди около 4 седмици излизам на дискотека с 2 комшийки и няколко приятели ... голяма компания едната комшийка я харесвам ... както и да е но тя си гони някой си там и докато танцувахме го видя и отиде при него... Стана ми много гадно и тръгнах към бара в дискотеката да си поръчам пще едно.. по пътя срещам един приятел който се оказа че има рожден ден и е на маса с много приятелки И както и да е наля ми едно , две ,... и докато пием и сме се заприказвали оттдавна не се бяхме виждали гледам едно момиче до мен ме преследва с поглед и на пияна глава казвам се... приятно ми е тя ми казва и на мен запознава се... Беше ми много гадно от това което е станало преди броени минутки и и викам без да се усетя аз се прибирам и тръгвам да се изкачвам по стъпалата . Стигам почти до таксито и виждам че върви след мен. Обръщам се и и казвам идва ли ти се на гости да направя по едно кафе :D И тя се качва стигнах до нас слязох запалих една цигара викнах и такси и се прибрах да спя. :angry: Дано не е много объркано. Когато изтрезнях осъзнах какво съм изпуснал. ;) Не се смейте много ... .тя сама си написа номера на мобилния ми. Сега като четох вашите преживявания се зачудих дали да не и се обадя. Ама след месец :blink: какво ли ще си помисли.

#18 Peter valchev

Peter valchev

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 03 May 2007 - 10:41 PM

Неее недей след месец но около седмица може да и одариш една шайба да се чуете и ... доваршите това което сте започнали :D

#19 vesko

vesko

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 05 May 2007 - 01:56 AM

Здравейте пичове! На скоро открих сайта и сега реших да напиша и аз нещо в него...беше тази нова година и като всяка нова година всички го ударихме на алкохол, тазнци, че някои и на други работи :D Както и да е..седя си аз на терасата и си пуша пиян кат кирка и тогава идва едно момиче ама една глава по-ниско и 2 метра по-широко..Заприказвахме се и по едно време я гледам как очите й шарят около устните ми..и кво пък толкоз Нова година все пак .. тръгнахме да се целуваме..добре че бях адски пиян и заспах не много дълго след това, че ако бях направил нещо повече с нея нямаше да мога да се погледна ..на сутринта се събудих с ръка в гащите и страшен махмурлук..аверите после не спираха да ме бъзикат за "касапския вкус" :blink: Та и тази история може да спадне към гафовете :angry:

#20 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 12 May 2007 - 12:20 AM

забавна тема... ето я и последната ми голяма издънка: голяма компания пием. Две Теодори (и двете 10тки). Руса и черна. Говора си с русата...
тя: ми ти нищо не предлагаш... мн си несериозен!
аз: ау в живота ми има две имена дето ми бъркат в здравето, нервите и сърцето!
тя: и кои са те?!
аз: Силвия и Теодора :lol:
тя: и коя избираш?! мене или нея(русата или черната теодора)?!?
аз: ....... (бях хлътнал по черната и нея исках, в краина сметка си замълчах)
тя: оффф, ти си ебати чекиджията... и кво и харесваш на тая.... :)

за съжаление обаче нещо не излезе и с черната... наруших си принципите мн и ми завъря главата и...

аре кажете не съм ли зле?!

#21 vesko

vesko

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 16 May 2007 - 12:12 AM

Не мисля, че си зле човек..на всеки се случва да хлътне по-сериозно..ако питаш мене по-важното е да не повтаряш грешките си...ама в крайна сметка кой може да каже перфекната формула за това хем да си хлътнал, хем да се държиш по-отвисоко без да прекаляваш естествено...така че..късмет със следващите Силвии и Теодори :)

#22 Nawe

Nawe

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 27 May 2007 - 10:46 PM

:P Вашата не е лесна, ама мойта е направо трагична. Най-голямата издънка според мен беше преди 1 година и половина г/д. Тъкмо бях приет в 1 фирма и ве4ерта бяхме на бар с приятели. Пиинали и тн, това е ясно. Аз влизам в бара и още от вратата някакво непознато момиче ми се хвърля на врата и тръгва да ме целува и прегръща. Аз шах и мат такъв дръпнах се и тръгвам към нашата маса в другия край. Тази върви след мен, аз тотално се шашнах и й казах да излезем вън да говорим. Излизаме и протече следния разговор:
аз: познаваме ли се от някъде ?
тя: ти не ме знаеш, ама аз теб те познавам !
аз: ( още по-опулен ) от къде ме познаваш ?!
тя: спомни си къде празнува 18-тия си рожден ден ( действието в момента се развива януари месец, рожденния ми ден е октомври )
аз: еми незнам на купон в нас, да не си била там ? ( имаше много непознати )
тя: не, не, не спомни си с ващте къде го празнува
аз: еми ... в 1 ресторант ...
тя: бяхте в ресторант "Българи" ти, ваще, онова момче от твойта компания и неговите родители.
аз: B) тотален мат в 2 хода. Викам й, ти да не работиш там ?
тя: да, и от тогава се надявах да те засека някъде.
аз: ок, ей сега идвам.
И черта да ме няма, отидох и се скрих при едни познати вътре. Честно казано сега се смея, ама тогава я помислих за психопатка ... :P

#23 Corwin

Corwin

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 28 May 2007 - 09:58 AM

:( Вашата не е лесна, ама мойта е направо трагична. Най-голямата издънка според мен беше преди 1 година и половина г/д. Тъкмо бях приет в 1 фирма и ве4ерта бяхме на бар с приятели. Пиинали и тн, това е ясно. Аз влизам в бара и още от вратата някакво непознато момиче ми се хвърля на врата и тръгва да ме целува и прегръща. Аз шах и мат такъв дръпнах се и тръгвам към нашата маса в другия край. Тази върви след мен, аз тотално се шашнах и й казах да излезем вън да говорим. Излизаме и протече следния разговор:
аз: познаваме ли се от някъде ?
тя: ти не ме знаеш, ама аз теб те познавам !
аз: ( още по-опулен ) от къде ме познаваш ?!
тя: спомни си къде празнува 18-тия си рожден ден ( действието в момента се развива януари месец, рожденния ми ден е октомври )
аз: еми незнам на купон в нас, да не си била там ? ( имаше много непознати )
тя: не, не, не спомни си с ващте къде го празнува
аз: еми ... в 1 ресторант ...
тя: бяхте в ресторант "Българи" ти, ваще, онова момче от твойта компания и неговите родители.
аз: :( тотален мат в 2 хода. Викам й, ти да не работиш там ?
тя: да, и от тогава се надявах да те засека някъде.
аз: ок, ей сега идвам.
И черта да ме няма, отидох и се скрих при едни познати вътре. Честно казано сега се смея, ама тогава я помислих за психопатка ... :P

и да е психопатка, какво? Секса си е секс. Друг е въпроса ако не е ставала.

Преди години съм на 8ми декември някъде из страната с колегите. Вечерта на празника - пили сме МНОГО, и по някое време вечерта към 3-4 през нощта се озоваваме в мойта стая - аз с две момичета. Правистки от Софийския - и двете очевидно много навити. Направо се виждах как си лягам и с двете. Тъкмо почваме да се заиграваме и влиза колегата, който е с мен в стаята. И аз разбираш ли като добра душа му отстъпих едното момиче:P Вярно тази, която остана с мен беше 9ка, а другата едва 6-ца, но пък можех още тогава да съм с две жени B)

#24 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 03 August 2007 - 01:46 AM

аз пък един път отидох в женския пансион към 1 часа вечерта (там е забранено да ходят момчета през вечерта). Бях с един приятел Д и отидохме при две п***и и почнахме да играем белот четворка. По едно време едното момиче А изчезна някъде и останахме само аз, П и съученика ми Д. Хубу ама по едно време приятелката на Д го извика при нея и той отиде и останахме само аз и П. Тя ми вика айде да си лягаме и тя легна в леглото по сутиен и бикини :) и вика там ли ще стоиш още и аз се съблякох и останах по боксерки и скочих в леглото като атомна бомба ;) и така аз си гледах телевизор и тя започна да ме целува и аз и отговорих целувахме се около 10 мин и аз си казах време е и посегнах да брякна отдолу ама се оказа на червено ;) ;) колко се разочароах тогава ....... :( ама тя ме задоволи със една прекрасна .... сещате се (:lol: о----: )

Edited by elfish, 03 August 2007 - 01:49 AM.


#25 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 03 August 2007 - 10:24 AM

elfish, това не е никаква пропусната покана :)

моята е следната - още бях "доброто момче", девствен, с една мацка излизахме няколко пъти. един път почнахме да се натискаме в колата, правих й френска. в един момент тя каза "ако беше някой друг, досега да ме е изч**ал".

аз, понеже не съм такъв "гадняр", който да иска да се възползва от нея, само поклатих глава с разбиране, което трябваше да значи "дааа, другите са такива гадняри. добре, че попадна на мен. аз не съм такъв и не бих го направил" :-D

#26 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 03 August 2007 - 07:35 PM

Когато ходих за 2 - 3 път на дискотека бях в едно село на един панаир. Там вечерта в един ресторант се засякох отдалече с едно момиче от училище, което ми беше направило впечатление. После забих към дискотеката, но бях с някои роднини (така е тогава бях с придружител) в дискотеката фул, жени, музика, аз стоя и само се ядосвам, защо не дойдох сам сега не ме изпускат от очи и в един момент видях това момиче - в средата на дансинга около нея няколко момчета и тя яко се врътка. По едно време осъществихме контакт с очите тя заряза момчурляците и се приближи към мен. Започна да танцува с гръб точно пред мен, като постоянно ми хвърляше погледи през рамо. А аз само стоях и си мислех, защо по дяволите не дойдох сам и ме беше срам да предприема действия пред очите на "надзирателите". В крйна сметка на мацката и писна да ме "подканва" и зачезна в мазалото от хора. После двама бабити се заблъскаха с едни бутилки и се изнесохме от дискотеката. Извод - тая мацка почти сигурно си е легнала с някой вечерта а аз останах да се тюхкам, но ме беше срам да действам пред роднините.

#27 BanKai

BanKai

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 19 November 2007 - 01:45 AM

бати яките гафове :) реших и аз да споделя моя :(
моя е по скромен :) та наливаме с мойте хора на рд-то на един от тях и по едно време довтасаха мацки :) разбирасе на градус вече не съм това което ме гледат през дена и т.н.Почваме да танцуваме по масово и една от мацките ми мета погледи и аз на нея :( 5-6 танца направихме и после се забих в съседната стая да спя.На сутринта я гледам до мене легнала съм си я гушнал(си викам бах мамка му ма после спокоен както аз така и моя к**) и като се събуди се качи в/ъ мен и почна ми се натиска ,а аз разбира се рядко отказвам :( така извесно време и тамън мислех да закарам ръката й към к**а ми и се разхлопаха врати и сичко се събоди и само с натискане си останах

#28 Sektor2006

Sektor2006

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 19 November 2007 - 08:22 AM

Тоя е съвсем пресен...миналата седмица пътувам в един асансьор. И някаква мацка, дето ми беше хванала окото в коридора и тя в него. И ме заговаря, почваме да си говорим, излизаме на улицата и изведнъж се оказва, че сме в една посока, вървим си приказваме си, кеф. И стигаме до една улица и тя пита откъде може да си вземе такси. Няма проблеми, показвам й. И вече както се разделяме и тя ми подава ръка, "Казвам се еди как си, ти как се казваш?". Казвам и аз. И тук идва позора - оставих я да си тръгне без изобщо да я попитам за координати...нищо! Умрях от яд после. Ама тъй ще си е...като съм нерешителен.

#29 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 19 November 2007 - 07:28 PM

....Ама тъй ще си е...като съм нерешителен.

offtopic...
Човек може да се научи на абсолютно всичко, включително и да е по-решителен. Няма за какво да се тревожиш, просто умножи опитите и алфа-поведението във взаимоотношенията с мацките.

#30 bakxys

bakxys

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 19 November 2007 - 11:48 PM

не е точно по темата но пак е гаф.
Прибираме се пеша аз и тя от едно заведение малко почерпении двамата - втора среща.
тя: студено ми е.
погледнах я не и беше студено.
аз: амиии??( разбрах я какво иска да я прегърна, но не го направих)
След малко тя пак.
тя: студено ми е.
аз: ( прегръщам я ) Така добре ли е?
Вървяхме прегърнати леко поклащайки се и аз си мислех къде да го направим. У тях - изключено, у нас - далеко е, май ще е някъде по пътя.
Стигаме до една чешма. Аз съм жаден.
аз: жаден съм ще пия.
тя нищо. Изправям се и тя ме гледа странно и ми вика.
тя: хайде нама ли да пиеш?
аз шах и мат.
аз: току шо пих.
тя: пий пак.
аз: добре.
навеждам се да пия за да спечеля време и разбирам, че тя ми е ядосана че не съм направил нищо до този момент. изправям се и .
аз: какво искаш?
тя: няма ли да ме целунеш?
аз: (мълча)
хванах я с една ръка зад главата а с другата за рамото и почнах да я масажирам бавно като я гледах в очите и усещах как ескалира момента. приближих се бавно и започнахме да се целуваме бясно. реших ще го направим тук. плъзнах едната си ръка надоло и и бръкнах в дънките и и ооле беше без бельо. пуснах си бавно пръста надолу м/у бузките и и кккрррааааййййй
Тя се дръпна и ме погледна странно.
аз: какво стана?
тя: ами ти ми бръкна отзад.
аз: аз искам да ти бръкна и на друго място.(лека усмивка)
тя се врътна и си тръгна. Мисля бързо. тичам и я настигам. слагам ръка на рамото и ...
аз: чакай малко извинявай ако съм те обидил нещо ама ти започна.
тя: не си виновен ти.
аз: добре де какво искаш все пак.
тя: незнам.
слагам ръка на рамото и правя крачка напред. тя стои. добре. навеждам се и пак се целувамв лудо и пак крайй. тръгна си. оставих я.
останахме приятели. за проткола тя си имаше гадже ама нещо не им вървеше работата. след няколко месеца тя има рожден ден азсе обаждам и и го честитя и тя ме кани. добре отивам и се забавлявам. идва момента в който си тръгваме всички заедно.
тя: ще останеш ли?
аз: не утре съм на работа.

Винаги има втори шанс. От теб зависи как ще го приемеш.