Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

101 романтични идеи


  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#46 irena87

irena87

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 13 September 2007 - 11:41 AM

Такам...едно старо гадже ме беше изненадал много приятно...след работа дойде да ме вземе и ми се обади като беше пред офиса и каза:"Ела,и следвай знаците на съдбата"...и слизам,аз и тръгвам към колата,и той:"Леко,леко,ще настъпиш един от знаците.Погледнах надолу,и видях,че беше направил пътечка от бонбони(тези за които умирам)която естествено водеше към него :blink: ...наскоро ми изпрати в къщи едно голямо сърце от балони.

Мъжете имате въображение...винаги има начин да накарате една жена да се чувства единствена.

#47 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 31 March 2008 - 10:36 PM

Gotina temi4ka...nz kakvo 6te kajete za tova,no na 14 Fevruari edin fr re6i da iznenada priqtelkata si.Nqkade kam 11 si govoreha i toi i kaza,4e za nego Sv.Valentin e basi tupiq i komersialen praznik i priznava na 14 samo Trifon Zarezan(e,ako priqtelkata mu ne mu be6e tolkova zaribena moje6e naistina da e zarqzan :) ) i q nakara na 14 da se osvobodi za da izlqzat da kupi vino za ve4erta.Doide 14,toi izbqga ot daskalo,otide v neinoto u4ili6te(be6e i vzel podaruk i vze edna tonkolona,4rez koqto pusna da sviri tqhnata pesen i q iznenada v 4as).Predstavete si neinata iznenada v tozi moment :)

#48 RAWRRR

RAWRRR

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 11 May 2008 - 06:45 PM

#6
Вземи книгата, която тя чете, отвори там, докъдето е стигнала и с МОЛИВ подчертай букви в някой параграф, който й предстои да прочете скоро. Нека подчертаните букви формират примерно "Обичам те". Например:

Подчертаното ще зачовърка любопитството й и с малко повече късмет тя ще извади буквите и ще си ги запише. Можеш да закодираш и някое по-дълго съобщение, за да се потруди тя пвоече...

Хах... правили а ми такава изненада... само че беше малко по-сложно... ;)
Та въпросната книга щеше да бъде в мен да я чета, след човека направил изненадата...
На всяка страница завършваща на 7, беше подчертана последователно буква, образувайки "Обичам те"...
Като 7 е любимото число на любимия ;)

Останах очарована... и се усмихвах, четейки въпросната книга... чиято тематика нямаше нищо общо :P

и останалите предложония са страшно мили... биха трогнали абсолютно всяко женско сърце, колкото и дребни да са ;)


#49 Lolly

Lolly

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 31 July 2008 - 08:12 PM

Не знам дали някой все още отваря тази тема, но наистина имам нужда от оригинални идеии :) :rolleyes: Не че съм напълно лишена от въображение....
С приятеля ми имаме годишнина и изпитвам леки затруднения в избора на подарък или изненада. Иска ми се някой мъж да си каже какво би му харесало или жена да сподели нещо, което вече е правила и резултатът е ясен :P :P
Ще съм ви задължена !

#50 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 01 August 2008 - 12:00 AM

Не знам дали някой все още отваря тази тема, но наистина имам нужда от оригинални идеии :) :rolleyes: Не че съм напълно лишена от въображение....
С приятеля ми имаме годишнина и изпитвам леки затруднения в избора на подарък или изненада. Иска ми се някой мъж да си каже какво би му харесало или жена да сподели нещо, което вече е правила и резултатът е ясен :P :P
Ще съм ви задължена !

Подари му нещо,което харесва,и не би очаквал от те*е да му го подариш. ;)

#51 Cybershot

Cybershot

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 72 Мнения:

Posted 01 August 2008 - 01:47 AM

Начи аз бих се изкефил, ако приятелката ми подари карловска луканка с двулитровка бира и някъв готин сос :)

#52 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 01 August 2008 - 01:06 PM

Не знам дали някой все още отваря тази тема, но наистина имам нужда от оригинални идеии :) :rolleyes: Не че съм напълно лишена от въображение....
С приятеля ми имаме годишнина и изпитвам леки затруднения в избора на подарък или изненада. Иска ми се някой мъж да си каже какво би му харесало или жена да сподели нещо, което вече е правила и резултатът е ясен ;) :P
Ще съм ви задължена !


Знаеш ли... наскоро един колега ми каза, че е подарил на приятелката си статуя на полу гола жена. Ако имаш възможност, поръчай една такава статуя и накарай скулптора да гравира твоето лице в/у това на статуята. Или намери статуя на двама влюбени и гравирай лицата на двама ви в/у тези на статуята. :P Аз бих се зарадвал много.


:P

#53 zduhi

zduhi

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 23 August 2008 - 11:37 PM

Идеята с мечето на мастер дж е уникална.Ще я приложа съвсем скоро :angry:

#54 newbie DJ

newbie DJ

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 25 November 2011 - 03:00 PM

Брат, днешно време никой не чете - )), (!!!



Напротив има хора който го правят :) може и да ме сметнете за глупак, но аз чета и го намирам за доста полезно


№7 Ако сте заедно от по дълго време или живеете заедно покани я в библиотека (скрий във един кашон някакъв домашен любимец или нещо за което тя ти е говорила толкова мн време, че харесва Например малък кокер шпанйол ) и кажи че търсиш някаква книга, помоли библиотекарката да донесе кашона с книгите в който мисли че е и накрай приятелката си да я потърси :)

ако не ви допада кажете

Edited by newbie DJ, 25 November 2011 - 03:01 PM.


#55 vikitoppd

vikitoppd

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 10 June 2012 - 01:42 PM

Романтика....в днешно време мъжете са лишени от нея.Ще ви дам идеи за романтични подаръци-1.Миналата година за Св.Валентин подарих на моя приятел украсена кошница в черно и червено,а вътре сладки неща за хапване,които той харесва,презерватив естествено и пожелание.2.За Нова година му подарих кашон с шоколади-цял месец му държеше сладост.3.Тази година честваме годишнина от връзката ни-изпратих му покана по пощата за романтична вечер,наех апартамент за една вечер,поръчах торта с формата на сърце,купих му книгата "Кама Сутра",ще сложа ароматни листенца по леглото и т.н.4.За рожденния му ден го водих на масаж-беше много доволен.......

#56 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 30 July 2012 - 01:02 PM

за мен това са простотии... лигави и детски истории... хора на над 20г ако ги правят...

#57 nikito80

nikito80

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 18 August 2012 - 03:08 PM

преди месец мойта имаше рожден ден и се чудех с какво да я изненадам,прибвах се от работа по рано и навсякъде из апартамента посипах листенца от цветя, и малки бележки,на които пишеше най различни неща.Но всяка една водеше до другата и така докато не дойде и до последната ,която беше закичена върху мен :chicken: :dancing:  ,
постарах се да запиша всички нейни любими песни и да вечеряме на фона им.А след това няма нужда да разправям :happy2: :happy2: :happy2: