Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

101 романтични идеи


  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#16 Original_Sin

Original_Sin

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 13 January 2005 - 12:57 PM


Всъщност линка е:
http://www.free-eboo...antic_Ideas.pdf
и е пълен с една камара и изтъркани идеи, но за това пък има и доста добри предложения сред тях, така че... да живее романтиката :P :)
Проблемът, както винаги е не дали и къде ще го намерите, а дали ще го прочетете и още повече - направите за някого :)


#17 Fatalnia

Fatalnia

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 13 January 2005 - 01:28 PM


Всъщност линка е:
http://www.free-eboo...antic_Ideas.pdf
и е пълен с една камара и изтъркани идеи, но за това пък има и доста добри предложения сред тях, така че... да живее романтиката :P :)
Проблемът, както винаги е не дали и къде ще го намерите, а дали ще го прочетете и още повече - направите за някого :)

<{POST_SNAPBACK}>

Гарантирам ти, че и горният бачка :P

#18 Attractor

Attractor

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 13 January 2005 - 09:03 PM

Подозирам, че номер 7 ще е да поръчаме да доставят цветя на работното и място, което не само ще я зарадва, но й ще предизвика вниманието на колегите й и това ще още повече ще увеличи радостта от цветята.


Това съм го правил и наистина доставя доста радост. В моя случай поръчах по Интернет да доставят по куриер на работното място на една моя бивша приятелка в щатите малко дръвче в саксия (бонзай) за Свети Валентин. В текста, който трябваше да напишат, нарочно не сложих името си. Когато тя ми се обади и ми честити Свети Валентин, при мен беше вечер и усетих, че беше леко разочарована, че не съм се сетил за нея на Свети Валентин, а при нея беше ден и тя още не беше отишла на работа. Когато ми се обади на другия ден, ми каза, че някой й е подарил много готино дръвче в саксия, но не може да разбере кой е, колегите и също се чудят кой и го е подарил и започна да гадае кой от колегите й може да е. (В същия ден един от колегите й  беше подарил някаква роза с похлупак за Свети Валентин). Изключваше аз да съм й пратил дръвчето, защото й имах само домашния, но не и работния адрес (аз го намерих в Интернет). Аз пък започнах да я разпитвам какво е дръвчето, готино ли е, колко е голямо, харесва ли й, кой ли може да й го е подарил и т.н. Когато най-накрая я попитах дали е прочела внимателно инструкциите за отглеждане, зацепи, че аз съм й го пратил и радостта и беше бая голяма, моята - също:)

#19 chopin_si.v

chopin_si.v

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 14 January 2005 - 07:01 PM

Прекрасно,но защо например не помислим как
да изненадаме с нещо романтично и половинките
си от мъжки пол ! Аз лично сам си поставила за цел
постоянно да шашкам моето мишле и май за
сега се справям добре.Вчера например го повиках
изненадващо в къщи.Посрешнах го с две чаши вино и
искусителен поглед.Бях облечена в черен потник със
сребристи нишки и доста изрязано гръцко диколте,и една
черна поличка(бях ги купила специално за случая).
Седнахме да си поприказваме като през цялото време
той се чудеше какво точно става.В един момен откри,
че бях пропуснала да си сложа каквото и да било бельо и...
картинката му се проясни
:)

#20 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 19 January 2005 - 12:00 AM

бавно е зацепил.......... но все пак ;)

#21 boi4ka

boi4ka

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 19 January 2005 - 06:38 PM

Привет :P
Това може да мине и за идея.........хахахах........та смятам тия дни да я поканя в къщи под предлог че не ми се излиза,и преди това да напълня спалнята с балони и то така че да не може да се влиза ;) доста надуване ще падне обаче твърдо съм решил да го направя и мисля че ще се шашне ;)
След такива изненади обикновенно секса е страхотен,само не знам как ще се търкаляме в тия балони а и нашите са в другия край на къщата/държа да отбележа ,че си имам собствено голямо легло а не говоря за спалнята на нашите/
И друг път сме го правили като са си били в къщи.....малко е гадничко и притеснително ама...... :P нема начин!
Та ако някой има опит в нещщо подобно ,нека сподели :D
Ай със здраве!!!
p.s.мога ли по някакъв начин да ги надувам с помпа тия пущини,че незнам иначе дали после ще съм на тая планета ако го правя с уста :D :D :D

#22 chopin_si.v

chopin_si.v

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 19 January 2005 - 06:50 PM

Дам,струва ми се че ще стане с помпа.
Трябва само малко изобретателност и въображение
за да направим живота си по-лек! ;)
Идеята си я бива ,въпреки че е малко детинска...
Ако разолагаш с повече финанси може да го направиш
и с рози(или ако знаеш кои са любимите и цветя) ;)

#23 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 19 January 2005 - 07:32 PM

да напълня спалнята с балони и то така че да не може да се влиза :D доста надуване ще падне обаче твърдо съм решил да го направя и мисля че ще се шашне :P

<{POST_SNAPBACK}>


супер :D мен много ме кефи идеята ... само че сладурче не е нужно чак толкова много балони че да не може да се влиза остави място и за действие :P но нека и количеството си го бива...а това че идеята е детинска ми незнам може и да е аз не съм дете и въпреки това би ме изкефило ;) :P

колкото до легло с рози ;) :D идеята е страхотна ...стига да можеш да си го позволиш финансово...бих добавила пръснати навсякъде в стаята малки ароматни свещички и нежна музика :D :D

Edited by diva orxideia, 19 January 2005 - 07:34 PM.


#24 boi4ka

boi4ka

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 20 January 2005 - 08:50 AM

:P хехехех,абе аз не мисля ,че е детинска идеята и даже това да има много балони/ама наистина много/беше един от замислите :D В смисъл ,че да правим секс и да пукаме балони едновременно............малко откачено и не толкова рамантично обаче просто ще е незабравимо!!! ;)
След това където ида видиш повечко балончета винаги първата ти мисъм а и нейната ще е за тази вечер!
Що се отнася до розите,малко са скъпички иначе това е най-добрия вариант!За съмата за която ще напълня стаята обаче,спокойно мога да си резервирам някоя стаичка на тихо местенце и да си я изненадам пак с балоните :D :D :D ...........разбира се музика,свещи,вино за повишаване на апетита ;) ох айде че се отплеснах,бъдете здрави всички и очаквам идеи,усмивка :P

#25 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 20 January 2005 - 03:15 PM

оооооо идеята за балони е супер. само че я обясни по-подробно как смяташ да я съчетаеш "много балони" и "много свещи". някак не ми се връзват двете работи.
иначе може да се съчетаят свещите, музиката, шампанското със някакъв мъничък и много нежен подарък. наскоро видях в един магазин за бельо разкошни прашки с нещо висящо на тях. на едните имаше плюшено сърчице което свири, на другите огромна панделка с перлички по краищата, на третите имаше мъничко плюшено зайче и все такива щуротийки - всички те са опаковани в прозрачни кутийки сърчица върху които пише "обичам те". дамата на сърцето ти може и никога да не ги обуе, но ще ги пази вечно /разбира се ако се впечатлява от такива дребни неща/.
имам и други идеи, но просто сега нямам време да пиша...
чао и успех ;)

#26 boi4ka

boi4ka

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 20 January 2005 - 11:23 PM

оооооо идеята за балони е супер. само че я обясни по-подробно как смяташ да я съчетаеш "много балони" и "много свещи". някак не ми се връзват двете работи.
иначе може да се съчетаят свещите, музиката, шампанското със някакъв мъничък и много нежен подарък. наскоро видях в един магазин за бельо разкошни прашки с нещо висящо на тях. на едните имаше плюшено сърчице което свири, на другите огромна панделка с перлички по краищата, на третите имаше мъничко плюшено зайче и все такива щуротийки - всички те са опаковани в прозрачни кутийки сърчица върху които пише "обичам те".  дамата на сърцето ти може и никога да не ги обуе, но ще ги пази вечно /разбира се ако се впечатлява от такива дребни неща/.
имам и други идеи, но просто сега нямам време да пиша...
чао и успех  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Мдам,наистина ще е трудно да има много балони и свещи едновременно ;) ;) :D :D ще ме извинявате,но понякога когато пиша и си ги представям нещата и като се отплесна .........и става една каша :D ................после като го чета и си се смея сам/а и вие сигурно/
За подаръка мисля,че на 99% от жените ще им е наистина приятно!
За жената е важно да се чувства обичана и от време на време без повод да и правиш такива изненади и да и показваш обичта си :P
Някъде четох за спрейове с които се надуват балони и които имат различни аромати!По късно когато се пукат и всеки мирише различно,хитро а?!?Благодаря за поправката :P Чао за сега,усмивка :P

#27 KHAN

KHAN

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 28 August 2005 - 04:47 PM

Та винаги съм си мислел да го направя ама не съм успявал. Идеята е следната
Кпуваш 9 рози намираш 8 лапета и им даваш по една и докато се прибира от някъде я работа я нещо друго да идва едно лапе и да и подарява розата без да казва нищо. Ти я чакаш пред тях или където отива с последната роза в ръка

Или да си е в тях и по същия начин през определено време да и звънят на вратата и да и подаряват една роза и ти най накрая цъфваш с последната

Edited by KHAN, 28 August 2005 - 04:49 PM.


#28 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 29 August 2005 - 12:41 AM

Та винаги съм си мислел да го направя ама не съм успявал. Идеята е следната
Кпуваш 9 рози намираш 8 лапета и им даваш по една и докато се прибира от някъде я работа я нещо друго да идва едно лапе и да и подарява розата без да казва нищо. Ти я чакаш пред тях или където отива с последната роза в ръка

Или да си е в тях и по същия начин през определено време да и звънят на вратата и да и подаряват една роза и ти най накрая цъфваш с последната

<{POST_SNAPBACK}>


:) :) харесва ми

Attached Files

  • Attached File  BR4.jpg   88.81К   54 downloads

Edited by diva orxideia, 29 August 2005 - 12:43 AM.


#29 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 29 August 2005 - 02:44 AM

хахаха - всичко което прочетох мн ме изкефи,но се 4удя какво ли ще стане ако вместо балони и цветя си напалните стаята с една карица конски лайна и пуснете 4 кофи със червейчета - хахахах,само като си представя физиономоята на момичето,като види тая гледка и може да получа инфаркт от смях :) :) B)

#30 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 29 August 2005 - 02:56 AM

Впрочем съм голям романтик :)))
Та като стана въпрос за рози...:)...последния път подарих на приятелката си една голяма червена роза,като предварително бях сложил във цветчето и един пръстен.Казах и : "Заповядай мое сладурче,тази розичка е за теб,помириши това цветче и кой знае,ако го поогледаш по добре може голяма радост то да ти донесе" - B) и както се досещате,всичко свърши с happy end

Attached Files