Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

101 романтични идеи


  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#31 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 02 September 2005 - 04:47 PM

И кво - оженихте ли се? :) B)

Иначе тая простотия с лайната дето я изръси - ROFL! :)

#32 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 03 September 2005 - 12:42 AM

И кво - оженихте ли се? :)  :D

Иначе тая простотия с лайната дето я изръси - ROFL! :)

<{POST_SNAPBACK}>


не сме се оженили още B) ама живеем заедно :P - пък и в близките 7-8 години немисля да се женя B)

и ко..простотията с лайната не те ли кефи B) :ph34r: :) :D ;)

#33 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 08 September 2005 - 03:53 PM

Ами тук също има доста интересни идеи...

Lovingyou

Тази с вентилатора ми се вижда много приятна :unsure:

#34 Fei

Fei

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 21 September 2005 - 05:56 PM

Имам нужда от вашите съвети.От седмица ходя с едно момче и след няколко дни той има рожден ден та се чудя какво да му подаря.Тук има доста добри идеи,но тъй като ние сме в началото на връзката си не ми вършат работа. :)

#35 chopin_si.v

chopin_si.v

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 25 September 2005 - 05:47 PM

Ето една идея,която смятам за подходяща за случая
стига да знаеш къде живее твоя човек :P
Преди известно време беше рожденния ден на любимия ми
човек.Исках да направя нещо различно,за това поръчах
седем червени рози(хубаво е да са колкото се може повече,но
това зависи изцяло от желанието и финансовото ти състояние) :) .
В града,където живея,в цветарските будки предлагат и услугата
"разнос по домовете".Не знам как е в другите градове,но можш
да помолиш някоя приятелка или приятел,когото той не познава,
да му ги достави анонимно. :P
Исках да сабудя въображението му,за това не сложих
картичка,а го оставих в неведение няколко минути.След това
му пратих поздравителен SMS.Тои ми се обади веднага и беше
очарован :)

#36 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 27 September 2005 - 11:51 AM

Абе цветята се подаряват на жени. Ние мъжете много не се впечатляваме от розички. ;)
Подари му нещо практично, от което знаеш, че той има нужда. B)

#37 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 01 October 2005 - 10:08 AM

И тъй като розите станаха доста разпространени тук.Една моя малка идея.
Измислете първо едно послание да речем "Обичам те моя сладка Вики" или да речем нещо друго.След като се го измислили го разделете на срички или на букви за предпочитане е да е на срички защото иначе става много трудно за разгадаване.пример:О-би-чам т-е мо-я ма-л-ка Ви-ки това е прост пример.(не съм усъвършенствал идеята още хрумна ми на момента ;))
След като се радлелили посланието го напишете на малки лисчета ароматизирани с розов аромат.Купете толкова рози на колкото лисчета сте написали посланието.След това прикрепете по 1 лисче на 1 роза незнам обаче как да е прикрепено с тиксо не мисля че ще е много подходящо но като няма друго.След като се сложили лисчетата на розите.Аранжирайте един букет или ако неможете отидете в магазина да Ви ги направят.Така готово след като букета е готов напишете на голямо листче(казвам голямо защото трябва да е по голямо от другите) "Любовен пъзел".И и изпратете букета сигурен съм че ще забележи листчетата и ще ги отвори и ще започне да сглобява пъзела B) B)

Доста подробно го обясних. ;)

#38 Fei

Fei

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 01 October 2005 - 01:37 PM

Само ,че аз питах за интересен подарък на момче,а не за момиче. ;)

#39 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 02 October 2005 - 05:25 AM

Ами кой е казал че съм ти предложил моята идея ;) но за момче не мисля че знам сега ще помисля.Само че е 6 и половина сутринта а съм на компа от 4

#40 Fei

Fei

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 02 October 2005 - 01:59 PM

mircpolice айде ,ако имаш някаква идея за подарък за момче казвай,че остават 2 дни до рождения ден на приятеля ми ,а нямам идея какво да му подаря ;) B)

#41 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 03 October 2005 - 06:19 PM

Може да ти се стори перверзно или да кажеш че всички момчета мислим еднакво.Но не е така просто ти казвам идея която със сигурност ще го иненада или зарадва.
Ще го поканиш у васш ще си облечена в обикновенни дрехи под който обаче се крие секси белио.Ще му приготвиш вечеря и ще се нахраните на маса със свещи и вино.после ще погледате телевизия и ти ще му кажеш "искаш ли да ти покажа нещо" когато той каже "да" ти ще си свалиш дрехите и ще изиграеш един стриптииз.Той доста ще се разгорещи и ще се нагабите.това ще е вечер която ще помните.А ако си още малка или просто не ти се прави секс.Не го познавам момчето и ми е трудно но ако пуши може да му подариш некви стилни пури или цигари а може и ниргеле ;)
а ако не пуши.Може ида му купиш една бутилка Ballan Times май тка се пишеше :0 незнам ще ме улеснищ ако кажеш какви сам у интересите.

#42 Wizi

Wizi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 21 January 2006 - 05:07 PM

Малко пред история. Тя на 28, аз на 25... Аз уча в Германия, та си живее и работи в София. След дъъълго ходене по мъките МЕСЕЦИ наред (пак стотици рози, а тук вече ме зная няколко с една подобна история) успях да докарам нещата до хепи енд, но това беше сега покрай нова година когато за пореден път бях във ваканция и за 2-3 седмици в София, та нямаше много време за задълбочаване. Та от както съм се прибрал обратно в Германия поддържаме контакт почти всеки ден по телефона, СМС и емайли... Първото ОК, но другите две са прекалено "плоски"... Събуждам се онзи ден и ми хрумва да и запиша клипче с уеб камерката ми на което и казвам колко ми липсва, че много я целувам и прегръщам. По една случайност се получи едно чудесно, доста свежо, 30 секундно клипче, не толкова ангажиращо (гледах да съм внимателен, че са 3 мацки в офиса където работи и е ясно че и 3те ще го гледат...), леко смешно и въпреки това явно достатъчно романтично, защото резултата беше точно попадение в 10та! :) Като резултат си имам един прекрасен емайл, който си пазя като ми причернее от простотията тук да си го отворя.

Та така....

#43 bizgainer

bizgainer

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 26 January 2006 - 05:26 PM

[Mod. Edit] (vbTheKing) - Мнението е изтрито! Писането на кирилица е задължително!

Edited by vbTheKing, 26 January 2006 - 06:00 PM.


#44 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 04 May 2007 - 08:59 PM

В главата ми е една идея. Луксозна опаковка, добре завита кутия- добре украсена и нашарена, стилна в която при отваряне ще има какъвто се сетите стилен пълнеж и на дъното едно жълто паве от тези покрай нароното събрание с надпис на него "нека любовта ни бъде толкова здрава колкото е това паве. Просто искам да ти кажа ОБИЧАМ ТЕ СВЕТЛЕ. БЪДИ ДО МЕН". Точно в момента в който вече иска да ти строши павето в главата и се чуди дали да ти се радва или да ти се накара се изважда същата опаковка по възмоност в умален вид (а може и след това да видиш реакцията и).Втория подарък е пак същата купийка само че в умален размер и вместо паве вътре има някакво немного скъпо бижу като обици или няква верижка поглежда се съответната дама и се казва "Това паве беше картичката, а това е подаръка. Обичам те слънце" прегръдка, целувка или квото там дойде и импровизация.

Скоро мога да го направя това- обещавам да кажа резултата.

#45 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 24 June 2007 - 03:01 PM

#6
Вземи книгата, която тя чете, отвори там, докъдето е стигнала и с МОЛИВ подчертай букви в някой параграф, който й предстои да прочете скоро. Нека подчертаните букви формират примерно "Обичам те". Например:

Подчертаното ще зачовърка любопитството й и с малко повече късмет тя ще извади буквите и ще си ги запише. Можеш да закодираш и някое по-дълго съобщение, за да се потруди тя пвоече...

Брат, днешно време никой не чете - ;))), :blink:(!!!