Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как би постъпил ТИ?


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 13 October 2008 - 08:50 PM

Проблема е следния: Срещам се с едно момиче, две години по-малко от мене, супер много си допаднахме. Бяхме излизали 3 пъти като аз я поканих на всичките срещи, прекарвахме си приятно, забавно, смяхме се, много яко... И тук се случи нещо дето немога да си го обясня - последната среща тя ми покани да излезим на другия ден - до тук добре, разбрахме се всичко ОК...и проблема е там, че тя не дойде на срещата, която самата ТЯ беше организирала и гадното е, че бе не предупреди...за закаснение или каквото и да било...стана ми гадно, че не намери начин да ме предупреди или да ми се извини...
В момента телефона и е развален и няма нет и нямам никаква връзка с нея..освен една нейна приятелка...
btw: след като ми каза, че иска да се видим в края на 3тата среща я прегрънах...не исках да влизам в графа "приятели"

Така...не искам да минавам на следващата, защото харесвам момичето. Как трябва да се държа с нея след като ми се извини? Или ако не ми се извини? Не искам да оставам пасивен, кое ще е най-доброто действие, което мога да предприема в момента?

Edited by Fr33st1leR, 13 October 2008 - 08:57 PM.


#2 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 14 October 2008 - 12:33 AM

Може момичето да не иска да се задълбочава във връзка,както ти искаш,и си и го показал.
Обади и се,срещнете се отново,ако тя поиска и не я гледай от ниско.Ако не иска-NEXT ;)

#3 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 14 October 2008 - 05:59 AM

Не мислех да се задалбочавам и аз във връзка, поне на този етап, защото се срещахме на седмица по един път и нямах намерение да бързам. Не виждам смисъл, защо не е дошла на среща, която тя е уредила?

#4 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 14 October 2008 - 10:09 AM

Проблема е следния: Срещам се с едно момиче, две години по-малко от мене, супер много си допаднахме. Бяхме излизали 3 пъти като аз я поканих на всичките срещи, прекарвахме си приятно, забавно, смяхме се, много яко... И тук се случи нещо дето немога да си го обясня - последната среща тя ми покани да излезим на другия ден - до тук добре, разбрахме се всичко ОК...и проблема е там, че тя не дойде на срещата, която самата ТЯ беше организирала и гадното е, че бе не предупреди...за закаснение или каквото и да било...стана ми гадно, че не намери начин да ме предупреди или да ми се извини...
В момента телефона и е развален и няма нет и нямам никаква връзка с нея..освен една нейна приятелка...
btw: след като ми каза, че иска да се видим в края на 3тата среща я прегрънах...не исках да влизам в графа "приятели"

Така...не искам да минавам на следващата, защото харесвам момичето. Как трябва да се държа с нея след като ми се извини? Или ако не ми се извини? Не искам да оставам пасивен, кое ще е най-доброто действие, което мога да предприема в момента?


Е да те попитам тогава, нейната връзка с теб каква е и как би могла да те предупреди за евентуален проблем със срещата ви?... ;)

#5 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 14 October 2008 - 01:32 PM

Еми три дена след срещата...има начини според мен

#6 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 14 October 2008 - 01:52 PM

Е щом е три дни след това - значи си пълен пас - ако се обади - обади, ако не се обади - нейна си работа. Ако ти почнеш да я търсиш сега само ще се мориш за глупости.

Изчакай я. Ако се извини - прецени по причината как да се държиш. Ако не се извини спокойно можеш саркастично да го подметнеш на раздяла при следващата ви среща и направи срещата "внезапно" да се смали по време. Покажи й, че с теб подобни "ебавки" не вървят, защото иначе и занапред ще има такива.

#7 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 14 October 2008 - 06:27 PM

в края на 3тата среща я прегрънах...не исках да влизам в графа "приятели"

За три срещи няма целувка ?!?


Е щом е три дни след това - значи си пълен пас - ако се обади - обади, ако не се обади - нейна си работа. Ако ти почнеш да я търсиш сега само ще се мориш за глупости.

Подкрепям напълно с малко уточнение. Darkrage e 100-процентово прав, ако ти 100-процентово обективно си описал всичко... имаш ли да добавиш нещо за самата среща след 3 дни размисъл ?

#8 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 14 October 2008 - 09:31 PM

extigyro... няма за къде да бързам, искам по-дълга връзка

Благодаря за съветите..

#9 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 15 October 2008 - 12:09 AM

extigyro... няма за къде да бързам, искам по-дълга връзка

Братле, след три срещи, при които сте само двамцата (а и да не сте) и нито целувка... Не дълга, ами ник'ва няма да видиш.

#10 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 15 October 2008 - 12:59 AM

Тя те е резнала,а и да не е просто нямаш истинско продължение.По принцип бих изиграл такъв сет с малко повечко въображение,просто заради сета-найстина обичам заплетени такива,но не смятам,че имаш реална възможност.

Току що направих целувката на 4тата среща,така че всичко зависи от момичето и от стила.Целувката въпреки след толкова говорене си дойде натурално.Моля ви,не налагайте шаблони...

#11 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 15 October 2008 - 01:27 PM

Резна ме, не е голяма работа, правят се и грешки и минавам на следващата ;)