Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Има ли значение бройката?


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 blam

blam

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 13 October 2008 - 07:01 PM

Дали има значение бройката или е статистика по-скоро служеща за попълване на самочувствието ? Наблюденията ми сочат по -скоро към второто ,че всички робуват по-скоро на цифрите ,за да бъдат по някакъв начин успели в нещо ,поне за мен е така ,защото не съм от онези които държат да са най- големите свалячи и да разказват истории за това какви са пичове,не базирам самочувствието на това колко мацки съм "оправил" ,звучи ми тъпо обаче за много други явно е много важно ,не знам просто ми се вижда глупаво объркано и безсмислено може и да не съм прав ,просто никога не съм разбирал тези човешки стремежи ,не че не съм търсил момиче за една нощ ,но никога не ми е било приоритет ,явно не ги схващам тези неща ,сигурно съм емоционален инвалид . Просто си мислех и после написах ,ако ви се стори тъпо просто не обръщайте внимание .

#2 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 13 October 2008 - 07:23 PM

Хора много, характери също.
Само ще ти кажа, че тия дето много се хвалят са въздух под налягане :)
Не е важно дали си бил с една, сто, хиляда и т.н., важното е това което правиш да ти носи удоволствие на теб самия. А това което разказват другите....еми приеми 10% от нещата за истина, всичко друго е преувеличение.
enJoy

#3 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 13 October 2008 - 09:46 PM

Не.

Истинският мъж се отличава не по бройката, а по жените, които говорят и си спомнят за секса с него, дълго време след като ги е... "оправил".
В болното ни общество, нищо чудно скоро да въведат стандарт ISO 6969 - Ако боднеш 50 сладурани, значи си пичът на пичовете!

#4 blam

blam

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 15 October 2008 - 09:12 PM

Съгласен със казаните от вас неща - просто човек не трябва да се води по "модата" и да превръща интимнят си живот в безсмислен грайнд ,освен ако това наистина го кефи ;)

#5 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 20 October 2008 - 01:23 PM

Ето моята гледна точка. В един филм - "Снайперист" двама снайперисти си говорят. Единия няма и едно убийство а другия има 75. Цитирам по памет:
- Имаш 75 потвърдени убийства. Топва с амного лица за помнене...
- Погребваш ги в дъното на душата си. Единствено първото убийство има значение.


Същото е така да се каже и при мен. Не гледам бройката. За мен първата има по-специално значение. След нея дали ще дойдат 3 или 30 - все тая.

Edited by James Hetfield, 20 October 2008 - 01:23 PM.


#6 p1c00

p1c00

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 76 Мнения:

Posted 05 November 2008 - 04:18 PM

Не е важна бройката, важни са спомените :blink: Но все пак, колкото повече жени дойдат на погребението ти опечалени, толкова по-добре :)

#7 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 06:46 PM

Има,за интригантите :)

#8 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 06:47 PM

Дали има значение бройката или е статистика по-скоро служеща за попълване на самочувствието ?

И двете са от значение.. самоче бройката е важна, за да придобиваш нови умения и да преоткриваш нови наслади.. като научаваш нови неща се чувстваш по-удовлетворен и по-уверен, а оттам това повлиява и на самочувствието ти! Не става дума да се самоизтъкваш пред останалите, а да ставаш все по-добър :)

#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 07:40 PM

имат ли значение изминатите километри за уменията на един шофъор?

#10 GATS

GATS

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 08:06 PM

Според мен качеството е по-важно от количеството. Какво предпочиташ: Да си бил с три ангела или с 10 дявола? :) Мисля, че Мастър ДЖ беше казал "...с какво тя би те направила по-добър"(цитат по памет). Забавлявайте се и извлечи максимална полза от този цене опит. :)

#11 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 08:12 PM

имат ли значение изминатите километри за уменията на един шофъор?

Да,опита е по-голям и реакциите стават все по-бързи,навременни и адекватни :)

#12 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 13 November 2008 - 10:57 AM

защото не съм от онези които държат да са най- големите свалячи и да разказват истории за това какви са пичове
не базирам самочувствието на това колко мацки съм "оправил"
звучи ми тъпо, обаче за много други явно е много важно
не знам просто ми се вижда глупаво объркано и безсмислено
може и да не съм прав, просто никога не съм разбирал тези човешки стремежи
не че не съм търсил момиче за една нощ, но никога не ми е било приоритет
явно не ги схващам тези неща ,сигурно съм емоционален инвалид.

не си емоционален инвалид /много крайни мисли/, а нормален човек :)

не знам защо, в БГ хората градят самочувствието си на чужд гръб /аз оправих тази, после онази...много съм добър.../
самочувствието, трябва да е следствие на нещата които си постигнал, малките или големи победи над самия се*е си и възможностите си

явно тук говорим за едно друго самочувствие...аз по скоро бих го нарекла увереност ...да знаеш как, какво, кога...
и в този смисъл - да, опита има значение /стига да не е твърде повърхностен/


Не е важно дали си бил с една, сто, хиляда и т.н., важното е това което правиш да ти носи удоволствие на теб самия.


аз разбирам какво искаш да кажеш, но смятам, че реално има значение дали си бил само с една или с повече
иначе си прав :) и със сто да е бил, ако чрез опита не става по добър и повтаря все едни и същи грешки...

Не.
Истинският мъж се отличава не по бройката, а по жените, които говорят и си спомнят за секса с него, дълго време след като ги е... "оправил".
В болното ни общество, нищо чудно скоро да въведат стандарт ISO 6969 - Ако боднеш 50 сладурани, значи си пичът на пичовете!

ще ме извиниш, но за мен истински мъж не означава незабравим секс, а нещо много повече от секс :D ;)
иначе знам защо го казваш, но не можем да отречем, че с количеството идва и опита
наясно съм, че звучи гадно, но съпоставяйки един мъж, който е бил само с една /или без нея/ и друг, който има опит...
да, опита в леглото може да бъде придобит и по други начини, но практиката си остава практика ...

имат ли значение изминатите километри за уменията на един шофъор?

разцепваш мрака с тва сравнение, но да :D има /аз затова не карам :D липсва ми опита, а не обичам да играя ролята на камикадзе :D и без друго ги има достатъчно на пътя.../

Според мен качеството е по-важно от количеството. Какво предпочиташ: Да си бил с три ангела или с 10 дявола? ;) Мисля, че Мастър ДЖ беше казал "...с какво тя би те направила по-добър"(цитат по памет). Забавлявайте се и извлечи максимална полза от този ценен опит. :D


вярно е :D качеството е по важно
аз предпочитам дяволета :D да се държим прилично и в леглото...хммм не ме кефи като опция :P
/иначе, разбрах какво искаш да кажеш, но не бих сравнявала мръсните си мисли с ангелски ;) /

#13 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 13 November 2008 - 08:09 PM

разцепваш мрака с тва сравнение, но да :P има /аз затова не карам ;) липсва ми опита, а не обичам да играя ролята на камикадзе ;) и без друго ги има достатъчно на пътя.../


Не съм по темата но направо ще откача... От най-любимото ми занимание вземам да се отвращавам от шофирането :)

Толкова много некадърници, асове и всички тръгнали...да се надпреварват към Орландовци.... Е честито ТОЙ СТИГНА ПРЕДИ ВАС..... ВИЕ ГО ОТКАРАХТЕ ТАМ БЕЗ ДОРИ ДА РАЗБЕРЕ..... :)

Аз ли... аз съм глупак, спазвам правилника/не ми се смейте много, срам ме е
:D

вземете пример от Орхидеята /

Бройката.... има и винаги ще има. Винаги след 20-тата винаги ще има още 1-а която се чуди какво толкова са намерили останалите и ще пробва 100% . На някой му звучи гадно нали? Казват му реалност.

Друг е въпросът, че голяма част от 20-те после си казва "Пфу тоя само дето е готин". Какво мислят всъщност... НЕ ЗНАМ
Опитът е по важен, казвам ти, с 5 да си бил но опитът си е казал думата, то поне 2-е от тях ще ти званкат като си го търсят/по добре с някой проверен/ :D а дали е така? реалните случки показват това!

Edited by don_garson, 13 November 2008 - 08:09 PM.


#14 blam

blam

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 17 November 2008 - 02:42 PM

Добре де ,след като бройката е важна за опита ,колко би била нормалната такава да речем преди 30 години ,без изсилвания - чисто статистически ,ако искате може да споделите вашият "резултат" и да кажете, до колко ви е помогнал като цяло ,достатъчно ли е ,не е ли ;)

Edited by blam, 17 November 2008 - 02:43 PM.


#15 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 November 2008 - 04:14 PM

Добре де ,след като бройката е важна за опита ,колко би била нормалната такава да речем преди 30 години ,без изсилвания - чисто статистически ,ако искате може да споделите вашият "резултат" и да кажете, до колко ви е помогнал като цяло ,достатъчно ли е ,не е ли ;)


Прекаляваш! Искаш от нас, да ти направим несъществуваща статистика!?! Нямам тефтерче! Не записвам бройки! Тъпо е! Гадно е!

Когато станеш добър в заговарянето, в разговорите, в леглото и където си помислиш...ей тогава можеш да кажеш - имам опит ...

нямам думи...

Edited by diva orxideia, 17 November 2008 - 04:14 PM.