Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Бързото свършване...


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#91 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 08 July 2007 - 12:51 AM

Здравейте ,
аз искам да попитам по един въпрос ,може да ви се стори смешен ама на мен не ми е .А бе хора нали пениса трябва да се забелва и да му се вижда цялата глава или греша , при секс нали също трябва да е така .Ако не е така кажете как стоят нещата че нещо съм объркан
чао и мерси предварително


въпроса ти никак не е смешен
принципно доста момчета имат този проблем ...така нареченото заголване започва още като се роди детето (когато е на месеци) и продължава доста дълго...ако процеса не се следи строго самата кожа много бързо залепва за главичката на члена и той не може да се заголи при което се налага хирургическа намеса ...освен ако когато детето започне да маструбира не се оправи само...болезнено но ...трябва
честно казано аз доста време се измъчих със сина ми (три пъти го заголваха...просто е ужасно болезнено ...да не разказвам ) накрая един хирург каза че юздичката на члена му била къса и за това колкото и да го заголвам кожата залепва пак ...срязаха я леко (при една спешна операция ...получи торзио ) и от тогава наистина нещата са много по добре ...има някакво много минимално залепване което вече не е проблем

та...съвета ми е обърни се към хирург и ако се налага манипулация ... помисли за отстраняване на част от кожата на члена т.е. в спокойно състояние на члена тя само го покрива, но не виси
лично аз съжалявам че не бях наясно когато се наложи спешната операция...ако знаех щях да направя и това

дано не съм те стреснала и дано проблема ти не е сериозен
все пак не е за подценяване защото ще окаже влияние на сексуалния ти живот ...
успех :)

#92 YAVOR

YAVOR

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 09 July 2007 - 09:35 PM

Знаеш ли какво установих че когато е в спокойно положение се заголв абез проблем,но да го кажа така когато е над**вен не иска тясна е кожата просто не разбирам защо така

#93 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 10 July 2007 - 08:21 AM

Здравейте ,
аз искам да попитам по един въпрос ,може да ви се стори смешен ама на мен не ми е .А бе хора нали пениса трябва да се забелва и да му се вижда цялата глава или греша , при секс нали също трябва да е така .Ако не е така кажете как стоят нещата че нещо съм объркан
чао и мерси предварително


ми по принцип така тряа да е. аз си спомням, че преди адски много години ходих на доктор за нещо такова. беше неприятно, но честно казано хич не си го спомнях - адски малък съм бил. ся се сетих, ама като се замисля даже не знаех за кво точно става въпрос и не съм сигурен дали беше затова. абе така или иначе в началото като почвах да лъскам на 12-13 години и не ми се заголваше главата докрай, ама се оправи за месец-два. имам мъгляв спомен, че тогава бях гледал някво тийн предаване за здравословни проблеми и на доктора му зададоха същия въпрос. той каза, че кожичката по принцип е достатъчно широка да се изтегли, но ако това не стане се отстранява оператично. не било нищо страшно, ама е гадно, щото ще си резак. все пак успех! дано не се стигне дотам. казвам ти - при мен се оправи за 2-3 месеца с мастурбация.

#94 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 10 July 2007 - 09:42 AM

Знаеш ли какво установих че когато е в спокойно положение се заголв абез проблем,но да го кажа така когато е над**вен не иска тясна е кожата просто не разбирам защо така


разбрах те...особенно на върха е така стегната че едвам излиза нали ...
френската любов е много трудна и ужасно незадоволителна в такива случаи...жената се изморява само да го държи заголен

първо отиваш на уролог за консултация и след това на хирург ...това с маструбиране няма да се оправи

#95 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 10 July 2007 - 12:14 PM

разбрах те...особенно на върха е така стегната че едвам излиза нали ...
френската любов е много трудна и ужасно незадоволителна в такива случаи...жената се изморява само да го държи заголен

първо отиваш на уролог за консултация и след това на хирург ...това с маструбиране няма да се оправи


зависи от кога е така. при мен беше абсолютно същото, но може би като главичката се оголва и скрива често, както при мастурбация, тя се разпъва. при мен поне така стана.

#96 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 11 July 2007 - 09:54 PM

Да и аз съм съгласен с гладиатора :) Така е. Всичко си е до психика. Аз мога да свърша и за 3 минути, издържал съм и 2 часа. Не трябва просто, докато го правите да го мислиш. Тогава става наистина много много бързо. Преодолей това. Мисли за нещо друго. Не мисли по време на секс за секс. Иначе като си намажеш главичката с Лидокаин една такава изтръпва и много бавно се свършва, защото почти нищо не се усеща. Твоя кеф се разваля обаче доста. И няма някви странични ефекти от това, мисля че не е и скъпо, но най-вече си преустрой психиката. С времето ще стане. Ще се научиш да се сдържаш. Айди успех ! ;)

#97 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 12 July 2007 - 12:17 AM

зависи от кога е така. при мен беше абсолютно същото, но може би като главичката се оголва и скрива често, както при мастурбация, тя се разпъва. при мен поне така стана.


дали говорим за едно и също :) виждала съм нагледно такъв проблем и ...струва ми се невъзможно да се оправи с маструбиране
дано си прав ;)

#98 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 12 July 2007 - 09:03 AM

дали говорим за едно и също :) виждала съм нагледно такъв проблем и ...струва ми се невъзможно да се оправи с маструбиране
дано си прав ;)


ми дано съм прав ;)

само дето при мене имаше нужда от минимално разтягане. в случая не е точно така, като гледам. може би ако не започне да се оправя трябва наистина да посети лекар. и все пак е по-добре да не се налага рязане.

е, колега, някво раздвижване по проблема?

#99 shaman

shaman

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 12 July 2007 - 01:13 PM

Първо благодаря за отговора на моя въпрос. Сега за проблема с оголването на главичката: на 17 съм а преди 1 година имах точно този проблем както беше описан по горе. Члена, когато е в ерекция ми беше крив, защото не можеше да се заголи както трябва да не говорим при мастурбиране каква болка беше, да не говорим пък за секса :) > отидох на хирург и ми насрочиха операция. правих си там сички нужни изследвания и след 3 дена с пълна упойка ми отстраниха цялата кожичка и сега сичко е наред. Нищо страшно няма в операцията за 30 мин свършва и после се оправяш. Сега дори и в спокойно състояние си е оголена главичката. айде, Яворе, съвета ми е да отидеш на лекар ще те оправят за 3 дена

#100 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 16 July 2007 - 01:50 PM

абе Яворе, пич, верно, кажи кво стана. оправи ли се работата и как

#101 YAVOR

YAVOR

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 17 July 2007 - 09:39 PM

Не е още пробвам сам да се справя , обаче ме е страх от една работа . Както казах като се удърви не иска да се извади цялата глава ,та аз бих понапънал не ме е страх от болката ами да не се скъса кожата и да стане рядко и размазано .Панимайте ли

#102 Dreakon

Dreakon

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 17 July 2007 - 10:15 PM

Я тъкмо става въпрос за сех,имам усета че скоро ще ми излезе късмета и имам няколко въпроса за ...така наречения "Първи път" :) Моля дайте някакви насоки какво да правя,или по-точно какво да Не правя,някакви техники даже ако щете да не изглеждам се е едно е за пръв път,мацето да остане доволно :) Знам че трябвало да си спокоен и т.н. но предпочитам да ми каже някой който е го е правил,че тия които са ми го казвали не са барали женско ама са мн устати..сещате се...Предварително Благодаря. :)
П.С.YAVOR един френд имаше тоя проблем дето си писал над моя пост,и отиде на лекар,лекаря му казал да си хваща оная работа по-отдолу когато се самозодоволява и по-надолу да си дърпа кожата,с течение на времето тъканта се "намествала".Колко е вярно... незнам,но реших че може да ти помогне.Успех :)

Edited by Dreakon, 17 July 2007 - 10:21 PM.


#103 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 22 July 2007 - 12:55 PM

Не е още пробвам сам да се справя , обаче ме е страх от една работа . Както казах като се удърви не иска да се извади цялата глава ,та аз бих понапънал не ме е страх от болката ами да не се скъса кожата и да стане рядко и размазано .Панимайте ли


да, разбирам...

ами кво да ти кажа, щом досега няма подобрение наистина най-добре при доктор да идеш. при вс положения ще ти помогне повече от нас.

а и щом досега няма никакво развитие тва е най-добрия вариант

#104 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 06 August 2007 - 05:36 PM

Пичове, направили сте темата манджа с грозде...

#105 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 06 August 2007 - 11:22 PM

Здравейте на Всички.
Немога да разбера с какво съм наказан да е така.
На 19 год съм, имам приятелка...Нищо в нея не ме притеснява, не съм и стеснителен...
Обаче като вземем да правим секс се случва мноого лошо- 1-2-3 движения могат да ме свършат...Независимо при каква поза. Наистина недоумявам защо е така. Втория тек е приблизително същия...
Секс нормално дълго време сме получавали или ако след първия път продължа, ч**ам с мек докато заякне, за втор път, или (като последния път) чак третия тек. Но по първия начин- първо, че е неприятно по едно време, второ, че невинаги може да разчитам че ще стане, и трето- че е опасно заради спермата в презерватива.
Моля за почощ или съвет. И без да ми предлагате тези Durex Performa, ако обичате.
Благодаря Ви отсега.


Чувал съм за 2 малки водки и 1 шоколад преди акта. пробвай може и да ти подейства :rolleyes: