Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Бързото свършване...


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#76 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 16 December 2005 - 08:20 PM

И аз имам този проблем и няма какво да си оправям психиката защото просто съм сигурен, че ще свърша бързо...

Какво значи "да си сигурен"?! :rolleyes: Ти си убеден, че ще се изпразниш бързо? АМИ ТОЧНО ТОВА Е ПСИХИЧЕН ПРОБЛЕМ, бе пич! Ти като си мислиш, че ще свършиш бързо и то става така. Това е.

НЕ смятам и че съм за уролог, защото не съм болен!

Урологът може да ти помогне с ТВОЯ ПРОБЛЕМ дори той да не е болест и ти да не си болен!

Имаш две възможности:
1. Да питаш по форуми, да четеш някакви си глупости писани от незнам си кой и да си убеден, че не си болен и че ти няма нищо на психиката (ама нали знаеш, че и лудите си мислят, че не са луди).
2. Да отидеш при специалист, който ще ти даде най-добрият съвет как да разрешиш проблема си. Какъв специалист - сексолог. А от тук нататък той ще те насочи към уролог, психотерапевт или какъвто друг ти е нужен.

#77 bboy

bboy

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 16 December 2005 - 08:34 PM

Какво значи "да си сигурен"?! :rolleyes: Ти си убеден, че ще се изпразниш бързо? АМИ ТОЧНО ТОВА Е ПСИХИЧЕН ПРОБЛЕМ, бе пич! Ти като си мислиш, че ще свършиш бързо и то става така. Това е.

Урологът може да ти помогне с ТВОЯ ПРОБЛЕМ дори той да не е болест и ти да не си болен!

Имаш две възможности:
1. Да питаш по форуми, да четеш някакви си глупости писани от незнам си кой и да си убеден, че не си болен и че ти няма нищо на психиката (ама нали знаеш, че и лудите си мислят, че не са луди).
2. Да отидеш при специалист, който ще ти даде най-добрият съвет как да разрешиш проблема си. Какъв специалист - сексолог. А от тук нататък той ще те насочи към уролог, психотерапевт или какъвто друг ти е нужен.

пффф...

#78 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 16 December 2005 - 08:56 PM

:rolleyes:
Искаш да ми кажеш, че избираш вариянт 1 ли? Окей, ти си решаваш! УСПЕХ! :blink:

#79 bboy

bboy

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 16 December 2005 - 09:11 PM

Ами дам... по простата причина, че това не е еденичен случей! По-горе пище "всеки трети мъж"! Значи може би някой знае... нужно ли е да занимвам сексолог като толкова много хора имат същия проблем
Все едно като всеки втори пуши и аз ако съм пушач, който иска да спре цигарите да ходя на консултант. По-добре е да се консултирам с някой, който е спрял вече цигарите! Даже много повече ще науча от него, а не от някой, който го е учил на теория...

П.П. задръсти темата с твойте негативни и подигравателни постове!

#80 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 16 December 2005 - 09:41 PM

По-горе пище "всеки трети мъж"! Значи може би някой знае... нужно ли е да занимвам сексолог като толкова много хора имат същия проблем

Всеки пети се налага да бъде опериран от апендицит. Значи може би някой знае как да си го извадиш сам... нужно ли е да се занимават хирурзите с няква подобна глупост след като толкова хора имат подобен проблем (вкл. аз и сестра ми сме оперирани от това)? :blink:

Все едно като всеки втори пуши и аз ако съм пушач, който иска да спре цигарите да ходя на консултант. По-добре е да се консултирам с някой, който е спрял вече цигарите! Даже много повече ще науча от него, а не от някой, който го е учил на теория...

Все едно като всеки човек боледува, някои по няколко пъти годишно, ти се разболяваш и да ходиш при личния си лекар... хаха СМЕХ! Че кой прави така! Много по-добре си е да извадиш рецептата от миналата година и да си купиш Ospamox 500 mg и да пиеш по 1 на 8 часа или пък да попиташ някой приятел, който наскоро е прекарал някакъв грип с какво се е лекувал... даже от него много повече ще научиш за това как да си излекуваш точно твоята болест, отколкото да отидеш при специалист, който го е учил на теория, има дългогодишна практика и стотици излекувани пациенти... по-добре си е разбира се.... само ми е жал за лекарите, щото ако всички почнат да мислят като теб и те ще умрат от глад. Добре че народа още не се е осъзнал колко е преебан да ходи по доктори и да се занимава с глупости, като може да пита по форумите... все някой е имал същия проблем. :rolleyes:

P.S. Въпросния пушач, за който говориш в примера си, той поне не е ли ходил на консултант, че да ги откаже? Или и той е питал някой, който вече ги е отказал? ха, ми че те тия консултанти каква работа вършат бе?! :D

#81 bboy

bboy

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 16 December 2005 - 09:53 PM

Хехе мммдам добре ги съпоставяш: Операция от апендисит/за щастие не съм има проблем с апендикса и дано да нямам.../ -- Проблем със свършването бързо...
Само да те светна, че едното е до ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ХЕРУРГИЧЕСКА НАМЕСА, а другото до тренировка, до практика и до упражняване на казаното от НЯКОЙ ДРУГ/дали ще е специалист или някой, който е имал същия проблем и го е преодолял не ме интересува!/
И ти кво като те усетиш съвсем лека болка в гърлото тичаш по доктори ли? Или пък като видиш на термометъра едно 36.8 - айдееее "при личния, че умирам!"?
Ааами не е ли по-лесно:
1. при леки/а може и не чак толкова леки/ болки в гърлото:
а. много чай;
б.Нео англин може;
в.Трахизан може;
г. Дори един черен Холс може!
2. А при температура
а. един парацетамол...
б. ацефеин;

#82 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 16 December 2005 - 10:17 PM

Всичко може.
Действай както мислиш, че е най-добре за теб. Аз предпочитам да си платя и да отида при специалист, който е завършил висше образование по тая специалност и има дългогодишен опит в областта, отколкото да питам Пенчо и Генчо как са се излекували от същия (а може би не същия, но поради некомпетентност да си мисля, че е същия!) проблем!
Ти като искаш да си спестиш някой лев, като те мързи да отидеш или те е срам да признаеш проблема си пред специалиста - може да питаш и баба си за някой от нейните илачи.

когато успееш да стигнеш от 3-4 минути до половин час без да ходиш на специалист, без да ползваш техниката на PC-мускула и т.н. - напиши един пост тука да се похвалиш... :rolleyes:

#83 Fen

Fen

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 17 December 2005 - 01:19 PM

bboy, виж тая книга: http://www.data.bg/f.php?fid=5875649
Почнах да я чета и откривам много истини в нея. Кофти е, че е на английски...

#84 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 17 December 2005 - 04:12 PM

izpolzvai hap4eta anafrenil 5-6 4asa predi sex.poiaviavat se niakoi strani4ni efekti no ne se pritesniavai.ako ne idi na sexolog, no vnimavai s hap4etata.


Вие ти се свят,повишаваш кръвното,не ти се яде.Цената им е 10 лв.

<{POST_SNAPBACK}>



Никът ти наистина отговаря на това,което говориш.

#85 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 17 December 2005 - 04:25 PM

Немога да разбера с какво съм наказан да е така.
На 19 год съм, имам приятелка...Нищо в нея не ме притеснява, не съм и стеснителен...
Обаче като вземем да правим секс се случва мноого лошо- 1-2-3 движения могат да ме свършат...Независимо при каква поза. Наистина недоумявам защо е така. Втория тек е приблизително същия...

<{POST_SNAPBACK}>


Абе пич,ти ми напомняш на онзи от Американски пай 1...
Щом си пробвал всички пози и пак не се получава...до сега е трябвало да потърсиш специалист по тези работи...Има мн хора в днешно време занимаващи се с такива проблеми,вярвам,че ще ти помогнат. :rolleyes:

#86 shaman

shaman

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 04 July 2007 - 07:53 PM

Въпреки че темата е малко стара реших да не правя нова и да си задам въпроса тук. Някои може ли да ми каже колко е нормалното времетраене на половия акт преди яекулация. С една дума колко време "трябва" да издържи партнъора. Също така колко време горе долу трябва да издържи мъжа доакто мастърбира, ако не иска да свърши бързо разбира се, защото аз вече се обърках :) . Плс дайте ми отговор че ако имам проблем ще се хвърля от 19 етаж :)

#87 ivo_amp

ivo_amp

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 05 July 2007 - 08:29 AM

Здравейте на Всички.
Немога да разбера с какво съм наказан да е така.
На 19 год съм, имам приятелка...Нищо в нея не ме притеснява, не съм и стеснителен...
Обаче като вземем да правим секс се случва мноого лошо- 1-2-3 движения могат да ме свършат...Независимо при каква поза. Наистина недоумявам защо е така. Втория тек е приблизително същия...
Секс нормално дълго време сме получавали или ако след първия път продължа, ч**ам с мек докато заякне, за втор път, или (като последния път) чак третия тек. Но по първия начин- първо, че е неприятно по едно време, второ, че невинаги може да разчитам че ще стане, и трето- че е опасно заради спермата в презерватива.
Моля за почощ или съвет. И без да ми предлагате тези Durex Performa, ако обичате.
Благодаря Ви отсега.


Здравей.Аз имах същия проблем преди време но може би с времето или възрастта нещата си дойдоха на мястото. Проблема обаче беше според мен че просто от доста време бях с това чмомиче и тя вече не се се възбуждаше както в началото. Ти не го усещаш но определено това има огромно значение. После бях с няколко други момичета и се оказа че проблема не е в мен. Като начало ти препоръчвам да си купуваш от презервативи Sportex които имат и пакетчета лубрикант вътре. просто ще имате още едно забавление докато я мажеш. Освен това всичко е в мозъка. Не вярвам някаквиупражнения на мускула да помогнат . Просто трябва да се отпуснеш и да спрлеш да мислиш за това че свършваш бързо. Успех

#88 YAVOR

YAVOR

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 05 July 2007 - 08:59 PM

Здравейте ,
аз искам да попитам по един въпрос ,може да ви се стори смешен ама на мен не ми е .А бе хора нали пениса трябва да се забелва и да му се вижда цялата глава или греша , при секс нали също трябва да е така .Ако не е така кажете как стоят нещата че нещо съм объркан
чао и мерси предварително

#89 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 05 July 2007 - 10:18 PM

Сега ще ти кажа нещо което помага. :) 1-во с времето ще почнеш по бавно да свършваш.. естествено и да се възбуждаш по малко... Това е нормалко. А за сега ще те посъветвам нещо . Всичко е на психична основа... Примерно аз ако си мисля за секс по време на секс и се отпусна много мога за 3 мин да свърша първия път ако си мисля за някоя гадост примерно си представя нещо гнусно и мога да го удължа и повече от час без да свърша за което някой много ми се радват :) зависи от мадамата последната ако някой е чел темата аз помолих да я делнат за сервитиорката :) то тогава ми беше за последно преди около седмица щото я оставих ;) реших да я изненадам мислех че 6te и е приятно като минаха около 30 мин ми вика моля те свършвай че не съм свикнала на повече от 5 мин и бившия ми за 2 - 3 свърваше... хаха че така някой се кефят други не толкова но важна е нагласата ся вярно че не е приятно да си мислиш за гадости но ако върши работа що не.... дори можеш да поговориш с нея за проблема който тя знае но да експерементираш и ако много те възбужда спираи за по 5 - 6 секунди после продължаваш... с времето ще свикнеш... Въпрос на тренинг..

#90 YAVOR

YAVOR

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 06 July 2007 - 11:45 PM

ок за това но ме интересува друго за това колко трябва да се забелва разбираш ли