Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Има ли промяна в играта ?


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#16 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 16 October 2008 - 10:48 AM

Да по-приктити са били наистина. Така е. x3m казваш че не е било така едва ли не. От къде го знаеш това нещо, щом казваш че всички възрастни това говорят и няма защо да не им вярвам. Щом мислиш че политиците ни не крадат кой знае колко повече значи наистина си яко в матрицата. Изкарваш ли си хляба сам ?! Знаеш ли как става ?! В провинцията знаеш ли каква е ситуацията ?! Знаеш ли че всичко, което е построено сега е от едно време и нашите политици, които изобщо не крадат го продадоха за жълти стотинки и си напълниха джобовете и много хора останаха без работа. Аз съм бил малък в ония години, но мога да направя разлика между един човек, който е възпитан тогава и един сега. Разликата е от земята до небето. И тогава е имало всичкото, което сега го има, но не в такива количества. Аз съм сигурен че са се брояли на пръсти пиклите на по 12-15 години, които не спират да си го слагат всяка вечер с различни - къде за пари, къде за кеф. Или разни пикльовци, които на по 14-15 години се напиват почти всяка вечер, пушат трева и т.н. И после какви сме пичове само. Вижте ни ! Има и много други примери. Така че се замисли и ти излез от матрицата и не говори празни приказки че едва ли не всичко е същото !

#17 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 16 October 2008 - 10:57 AM

мога само да ти се усмихна ;)

просто защото си разбрал всяка една моя дума по погрешен начин. Сигурно се изисква услие...

#18 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 16 October 2008 - 11:04 AM

Възможно е. Обесни тогава по-добре, за да те разбера.