Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Годините ?


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 exact

exact

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 29 September 2008 - 11:55 PM

Какво мислите за годините, на които е нормално да започнеш да заговаряш момичета на улицата и като цяло "пикъпьорството" ? Аз съм на 17 и главно начина по който си намирам момичета е от училище, приятели на мои приятели, купони. Просто ми се струва доста позьорско да заговоря момиче на моите години. Едно, че поколението ми е толкова смахнато, че почти нормални момичета - няма, от друга страна девойчетата са още доста "зелени" и биха те помислили за смахнат (поне повечето). Мисля, че това е доста голяма "кастрация" - намалява ти се възможността да намираш нови приятели/ки. И да си дойдем на темата - докато бях на морето съвсем бях забравил за тези подробностти - лъжех на колко години съм, имах си и терен, плажа също е романтично място... нямах проблеми със това, но сега когато съм си в София, нещата са по доста по-различни - нямам терен, не съм изкарал книжка... Мисля, че нямам какво повече да обяснявам, вие как мислите ? Как може да се набави тази "кастрация" или да си действам както си знам - пък каквото ще да става :huh:
П.С. Обмислях наскоро вариянта - къде да има повече момичета на 1 място, ня моята възраст ? - в училище, е да но там можеш да "минеш" 1-2 после почват да те обсъждат и т.н. - знаете как е.

#2 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 30 September 2008 - 07:09 AM

Имам една идея за теб - съвсем случайно подочух, че в Студентски град е открит новият сезон. Разбирай първокурснички, второкурснички (18-20), които са ти съвсем "по мярка", имат си собствен терен и не се свенят да го използват. От теб се иска да си точен (като ника ти) и да имаш свободно време да действаш там :huh:

#3 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 30 September 2008 - 09:59 AM

Бих те посъветвал да си продължаваш да си намираш приятелки по същия начин. От училище. Приятелски кръг(винаги можеш да си намериш нови приятели, които да те запознават с нови приятелки, а те от своя страна - с други и т.н. и тн.). Много си прав във всичко, което каза. Ще те помислят за хахо, да това не трябва да те притеснява, но да вървиш и да заговаряш на улицата от 17 годиешн не е много добра идея. Може би веднъж-два пъти в седмицата, някое момиче, което много си харесал или някое момиче във заведение.. Другото е фалш. Трябва да поизчакаш още няколко годинки за да почнеш да се чудиш на кой от всичките тия номера да звънна....

п.п. това си е моето мнение, без 'бе ти лут ли си, кви ги дрнкаш, аз 'одя и пикапя от 15 годишен'

Edited by x3m, 30 September 2008 - 09:59 AM.


#4 exact

exact

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 30 September 2008 - 10:23 AM

Не бе, то всеки може да се мисли за какъвто си иска, просто гледам реалистично на нещата. Заговарял съм по-големи момичета от мен на улицата, и когато ти се налага постоянно да лъжеш и т.н. става гадно. Иначе работа когато не съм на училище и там се намират таланти (:
Не знам странно ми е, чувствам се един вид без никаква конкуренция в училище - прочел съм библията и ОМС и ... разбира се има и други добри но го правят по различен начин, липсва им смелост и т.н.
Иначе един път се заговорих с 1 момиче в един рейс, щото разни бабички само се бутаха и просто си полафихме, след месец се видяхме на 1 купон по случайност и си тръгнахме заедно (: Може би все пак си има начини и трябва да помисля малко повече, просто в случая е адски трудно да направиш ситуацията да изглежда "перфектна" заради пълната и неперфектност хаха май и сам няма да го разбера това :huh:

#5 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 30 September 2008 - 11:14 AM

Мисля че някой в този форум го беше написал. Няма перфектна ситуация. Има близко до перфектната, има далеч от перфектната, има максимум от ситуация. Първите 2 не те интересуват. Гониш само и единствено третата.

#6 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 30 September 2008 - 01:04 PM

exact, момичетата на нашата възраст ходят по купони, заглеждат се по онези, които могат да "изпият най-много", направят най-голямата глупост, пребият някого и т.н. Ако ги спрем на улицата и зад приказките се крие целта "Дай си телефона/Хайде да ходим някъде", най-много да ти каже "не" или да ти се изсмее в лицето. Кофти, но е така. Въпреки че вярвам, че ако подходиш с правилната нагласа, думи, глас, език на тялото, няма да имаш проблем. Но все пак. Заговарял съм момиче на над двадесет, и момиче на 15. Разликата беше че с първата говорихме около 10-15 минути (не ми даде телефон), а втората ми каза "Нямаш толко пари!", когато и казах "Здрасти, хайде да се снимаме :lol:". Може би ако се бях напил и повърнал пред нея, за да и направя смях, щеше и да ме гледа с повече уважение. Няма лошо да заговаряш момичета по-големи от теб. Лошото е, че когато разберат възрастта ни, отношението се променя - "Ооо, този хлапак. Поредният, който се ебава/не знае какво иска/мухльо.". Автоматично се поставят над теб, защото са по-големи. После ти трябва много време, за да ги убедиш в обратното, покажеш наистина кой си и т.н. Предполагам x3m има предвид същото - когато пораснем, ще ни приемат на сериозно, сериозните какички. Кофти, но факт. Това е моето мнение.


:huh:

Edited by Rolan, 30 September 2008 - 01:06 PM.


#7 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 30 September 2008 - 08:59 PM

Че на тази възраст не трябва ли буквално да се насирате от пиене,пушене,да плащате за курви и яко разврат с огромни групи разкрепостени момичета и момчета,ходите по дискотеки и кръчми,да се излагате,да повръщате,падате и ставате,да не мислите за последици...Те за техники на пикап мислят :lol:
Колко се е променил света :huh:

#8 exact

exact

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 30 September 2008 - 09:08 PM

Пич, всеки си има право на мнение и уважавам твоето, но мисля, че нещата не са точно така. Редките случаи, когато остана сам на купон са били когато съм бил много пиян и съм правил точно тези неща, които казваш, че привличат момичетата. Според мен проблема се корени в друго - повечето търсят "истинската любов" и точно сега е момента в който я "откриват" и след известно време остават с пръст в уста - тогава "поомекват" и стават за разговор на улицата. Дори и да има такива, които да търсят това,което казваш- има и много други, които се отвращават. Например 1 приятел се заби с най-яката мадама на купона, беше много МНОГО пиян, но не му личеше, не беше правил простотий за да я забие - просто стана ... но и простотията дойде тамън като отиваха към другата стая той се изповръща върху нея, всички момичета се смяха, но на никоя не беше интересен повече (разбираемо).

#9 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 30 September 2008 - 09:18 PM

Защо чета глупости?Защото съм глупак!

Какво има да чака?На колко трябва да станеш за да си с момиче?18,20,25...
Какво значи "на твоята възраст"?

Аз почнах от нищото.Бях на 16.Заговарях момичета на улицата,в даскало,в маркетите,по дискота,кафенета....навсякъде,непрекъснато...трябваше да пречупя шаблона в главата ми.Сега най-голямата част от момичетата с които съм спал са дръпнати от улицата-от скапаното нищо.

Били ненормални,пич,не се излагай.Всеки си има цака или всяка рано или късно кляка-ако не на моя на нечии друг.Щом някой друг може да я стърже,защо това да не си ти,или се смяташ за малък.На твоите години лъжех за възраста си и това ми беше достатъчно да преспа с доста по-големи от мен какички-не казвам че е правилно,но не ти пречи да пробваш.

Няма за къде да чакаш...колкото повече чакаш,толкова повече ще става по-трудно...

Не знам странно ми е, чувствам се един вид без никаква конкуренция в училище - прочел съм библията и ОМС и ... разбира се има и други добри но го правят по различен начин, липсва им смелост и т.н.


Хммм...без никаква конкуренция...интересно е това...

В даскало,пука ти дали ще те обсъждат,пука ли ти за тях си никой.

едит.Спри да се вземаш на сериозно-първата ти стъпка да ч**аш в даскало...

Edited by neglect, 30 September 2008 - 09:20 PM.


#10 exact

exact

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 30 September 2008 - 09:46 PM

Ч***л съм момичета от даскало и в даскало, ч***л съм и по-големи, лъжейки че съм колкото тях, това за конкуренцията е ... че съм в компанията, в която цялото даскало иска да бъде, всички момичета ни заглеждат и просто ми е доста голям плюс прочетеното. И не е въпроса, че ще те обсъждат, просто след като съм минал няколко момичета, не оставам незабелязан и неизкоментиран - за това и другите се "пазят". Въпроса беше специялно за заговаряниата на улицата/рейсове и т.н. но neglect мисля, че отговора ти беше изчерпателен и ти благодаря -> Щом не се получава, вината е си е в мен, убедил съм се че ВСИЧКИ (мъже,жени т.н.) лъжат и изневеряват, въпрос на време е. (:
Ако някой има да добави нещо да заповяда (:

#11 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 30 September 2008 - 10:34 PM

От кой град си?

Заговаряния,достатъчни са по 20-30 на ден.

Ако си от моя,лично мога да изляза с теб.

#12 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 01 October 2008 - 01:58 AM

Пише "София" бе братле, и в първия пост го пише, и за Студентски град му говоря... :huh:

#13 Happy_end

Happy_end

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 52 Мнения:

Posted 01 October 2008 - 08:29 PM

София.... Студентски град - добре. Ами в ш***ния гаден Пловдив , където ако не директно , то се познаваш с всеки чрез трети- четвърти човек. Получават се кофти ситуации.

#14 exact

exact

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 01 October 2008 - 09:27 PM

Пич, моля ти се не се оплаквай от Пловдив. Онзи ден бях там (както и много други пъти) имате най-готините пу*ки в цяла България (както и във Варна) На главната как цял ден не видях повече от 5 които да са грозни или дебели или да не са се натокали ... (:

#15 Cybershot

Cybershot

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 72 Мнения:

Posted 02 October 2008 - 04:09 PM

В Бургас е трагедия.