Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Прав ли съм ?


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#16 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 01 October 2008 - 12:50 AM

Парите са опасно нещо в ръцете на някой,който не знае как да борави с тях.Всичките ми познати,които харчат от техните готови пари,сега са пропаднали наркомани,които се лутат безцелно в живота,останалите са мъртви :lol:
С други думи,не си ли ги изкараш сам парите,които харчиш,не видиш ли как се вадят,просто нямаш бъдеще :huh:




Напълно вярно! Абсолютно същото съм забелязал и аз... Макар хората да плюят по човека, че виждаш ли бил стиснат, че децата му едва ли не мизерствали защото работели за да си изкарват пари а той имал голямо богатство.... е да ама няма по пекани хора от 2-те му момчета!

Контрастът!! Двама братя...по-големия израснал почти в безпаричието на родителите си....интелигентен млад момък готов да се справи с всяка трудност на пътя му! Малкия...на 16 кара коли на които само каското им струва колкото колите на цяла фамилия обикновенни Български труженици....наркоман,пияница,курвар,комарджия....

Сами си правете изводите.... ако досега нямате такива то вече е късно, но все пак надеждата я има....

#17 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 03 October 2008 - 08:41 PM

Парите са опасно нещо в ръцете на някой,който не знае как да борави с тях.Всичките ми познати,които харчат от техните готови пари,сега са пропаднали наркомани,които се лутат безцелно в живота,останалите са мъртви :D
С други думи,не си ли ги изкараш сам парите,които харчиш,не видиш ли как се вадят,просто нямаш бъдеще :huh:

След като цяло лято изкарах по 15 часа на ден на работа,напълно съм съгласен. :lol: Трябва сам да ги изкараш,за да им знаеш цената.Иначе наистина помагат,но не като средство за сваляне,а като фактор да подобриш самия се*е си.Но никога не бих свърлял пари по момиче/жена,дори да имам с лопата да ги рина. sad3,respect! :huh:

#18 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 04 October 2008 - 01:49 AM

Но никога не бих свърлял пари по момиче/жена,дори да имам с лопата да ги рина.

Проблемът е, че по някое време трябва да се научиш да "хвърляш" пари по жена си/жените си ( "Да знаеш какви бутушки видях в ЦУМ"- ле-ле като го чуя това и посягам към торбата с шамарите ). Модел на обществото :D.
Освен ако не си изрод като Рокфелер. Той е бил луд фен. Планът му е просто гениален. Значи жени се за силно религиозна жена- само с тази стъпка си разрешава хиляди проблеми и проблемчета. След като укрепва семейния фронт ( подкрепа, грижа за него, деца, пълна липса на изневери ) се фокусира върху бизнеса си и овършава цяла Америка. В историята на човечеството това е най-богатия човек на земята (тогава долърът е бил доста по-скъп) Сред времето за многото бизнес Рокфелер винаги е намирал време да оцени и женската красота (работел е извъкласно, ах мръсникът!). Имал е всичко и е бил безкрайно стиснат. Ето Ви един работещ модел :huh:
Хмммм... дори си нямам на представа защо написах всичко това :huh:. Вече наистина се замислям да намаля медикаментите.

#19 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 04 October 2008 - 08:48 AM

Освен ако не си изрод като Рокфелер. Той е бил луд фен. Планът му е просто гениален.


Ако говориш за ябълките - Рокфелер е вземал една ябълка, продал я за повече пари, купил 2, продал ги и вземал 4, като междувременнио получава огромно наследство от чичо си...

И така се захваща с петролния бизнес...

Edited by x3m, 04 October 2008 - 08:49 AM.


#20 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 04 October 2008 - 09:19 AM

Един по-приятен и уместен пример - Бил Гейтс отдавна направи на децата си сметки с по 1 милион долара, които да могат да ползват, когато навършат 21 години. Всичките останали милиарди те дори няма и да ги помиришат.

Проблемът не е в парите, а в родителите. Не случайно по другите страни като станеш на 18 и меко казано те гонят от вас. Но ние все пак живеем в България - банановата република и 90+% от богатите хора тук са такива чрез изкуствени схеми, изпрани пари и престъпни деяния. Няма как техните деца да паднат по-далеч от дървото. И от това си патим всички ние.

Снощи бях на един макдоналдс, до мен седяха 5 момчета на по 18-19 години. 5 минути слушах разговорът им и ми прилоша: "Брато, миналият месец само за дрогата съм дал 2500..." :huh: "Е, копеле, ти си по-известна личност, аз само около 1000" ...

#21 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 04 October 2008 - 10:28 AM

ще прекъсна този разговор :huh: защото такава тема има http://donjuancentre...?showtopic=1046

да кажем, че едната забележка я направихте, къде са другите му грешки и как да ги оправи?

XaJTeR, ти май се отказа да пишеш по темата?

#22 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 04 October 2008 - 06:46 PM

Приемам забележката. Да се върнем на темата.
@XaJTeR, моля те, кажи нещо :huh:

#23 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 04 October 2008 - 08:39 PM

Проблемът е, че по някое време трябва да се научиш да "хвърляш" пари по жена си/жените си ( "Да знаеш какви бутушки видях в ЦУМ"- ле-ле като го чуя това и посягам към торбата с шамарите ). Модел на обществото :huh:.

Дори да си прав,още ми е рано! :huh:

#24 XaJTeR

XaJTeR

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 09 October 2008 - 10:01 PM

diva orxideia, какво да пиша? То стана... Темата се движи направо, супер ! <_<