Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как?


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Cybershot

Cybershot

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 72 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 07:25 PM

Това не е по регламент. Не е нормално да започвам тема с толкова неясно заглавие. Сега в главата ми е по неясно, повярвайте. Случката няма да я разказвам, сходна с още 300 000 чешита, които се опитват малко от малко да са ДЖ-и ама са спънати дивашки. Що ли? Ми щото не можем да се контролираме. Искам да разбера КАК да кажа СЛЕДВАЩАТА, след тази която заслужава? Какво трябва да осъвършенствам, за да мога подсъзнателно и съзнателно да приключа с една жена? КАК ДА Я ПРЕМАХНА? Не трябва да звучи като "Как да я забравя или как да не я обичам" Аз не я обичам. Просто тя е единствената в живота ми (от жените) която ми обръща някъкво внимание. Оставил съм пикапьорството, защото работя върху Visual Rating-а и си мисля че колкото и да не е от значение, външния вид е едно добро оръжие. Та както и да е. Въпроса ми е какво трябва да осъвършенствам, за да мога да овладея чуството на липса на 100% още в момента в който си кажа СЛЕДВАЩАТА. Искам да бъда робот, искам да изключа крушката на която пише името и.

С тази тема, искам да обявя пред всички които я четете, че аз не съм никакъв пикапьор . Аз съм някакъв несериозен тип, който предпочита малко но сигурно. Страх ме е да бъда това което искам. Искам да съм алфа, и започвам да напредвам. Днес, след доволно количество скапано и некоректно отношение, аз си казах СЛЕДВАЩАТА, макар че не я виждам в близкото бъдеще. Това за мен беше като едно ново начало - да отхвърлиш горчивата вода за да откриеш сладката, макар че би пил и горчива. Преди да я отрежа, си казах, или веднъж за винаги ще спра да бъда мекошав, или винаги ще бъда сам. Днес тя ми каза "Изчезвай". Знаех че с нея нямам бъдеще, и знаех защо. Въпроса е в това, че направих една крачка напред към алфа частиците в себеси. Премахнах я от SKYPE. Това беше един от малкото начини по които си комуникираме, защото се виждаме прекалено рядко и аз все пак имах някакви надежди. Знам че скайп и всякви месиндъжри и телефони и писма са абсолютна лапешка дебилщина, знам че проблема е в мен, но аз по принцип се страхувам най много от самотата, но днес, просто направих това което ми каза Алфа. Аз я блокирах. Тя беше единствента ми надежда в близките няколко месеца, или може би година, макар че не я харесвах - достатъчно беше да ми обръща внимание... Представяте ли си колко съм издребнял? През живота си имам 3 сета, от които последния 3-ти беше сета който ме кара да продължа да мечтая за момента в който ще бъда по превлекателен и ще осъвършенствам алфа човека в мен. С тази тема искам само да ми отоговорите на това за овладяването. Не очаквам критики приятели, виждам се какъв несериозен човек съм, виждам как не уважавам себеси, как потъпквам достойнството си, как неуспеха ми се дължи на добротата и нуждата от чуства. Но аз съм такъв, лишен от малък, и сега явно имам нужда от нещо бурно, но... Искам да бъда друг. Искам да бъда алфа.

Ще опитам да бъда алфа дори с цената да бъда сам. Или поне алфа до толкова че да запазя малкото достойнство което ми остана в BIOS-а.
Малко по леко е.

#2 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 07:59 PM

Няма такъв филм, когато говорим за връзки. Има го само, когато говорим за чук и бег варианта.

А ти, иначе, чудесно си се справил. Сега остава да поработиш върху се*е си и не само да извлечеш поуката от тази ти връзка, но и да я приложиш на практика в бъдещите си взаимоотношения с нежния пол :unsure:

Ако се замислиш, освен химията, първоначалното привличане и пеперудите в стомаха, дали една жена е за теб и я искаш решаваш по редица други фактори - ум, среда, възгледи, положение, переспектива и т.н. Когато тези фактори говорят против - първите три са лесни за успокоение, просто разсъждавай малко повече по въпроса и не се вкарвай в меланхолични изпълнения и драми - щом има много против, значи тя просто не е за теб и точка!

#3 Cybershot

Cybershot

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 72 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 08:39 PM

Включи ми се нейна приятелка в скайпа/ или самата тя. Започна да ми обяснява колко съм значел за нея и колко искала да съм се върнал, и как съм бил ценен за нея и как и как и колко и какво и НАПРАВО ИМ СПРЯХ ТОКА И НА ДВЕТЕ И ГО НАПРАВИХ САМО ЗАРДИ ТОЗИ ШИБАН ПОСТ И ЗАРДИ АЛФА ЧАСТИЦИТЕ. Искам да бъда този който никога не прави компормис със себеси.

Edited by Cybershot, 17 September 2008 - 08:41 PM.


#4 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 18 September 2008 - 11:32 AM

Браво, поздравявам те за твърдостта! Като за начало си определи някакво време, през което ще издържиш БЕЗ НЕЯ, без никакви знаци, следи и спомени от нея.
Относно това как да я премахнеш съзнателно и подсъзнателно от се*е си, ако разбереш ми кажи и на мен :unsure:
Единственото, което ми идва на ума е времето, просто трябва време да минава, време, през което да има много други и нови хора около теб. А пък и за да отвориш нова врата първо трябва да затвориш плътно старата и да спреш да гледаш в нея.

#5 drift_king

drift_king

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 18 September 2008 - 01:27 PM

браво, пич! аз не устисках достатъчно много време и не успях да дам тотал игнор!

#6 Cybershot

Cybershot

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 72 Мнения:

Posted 18 September 2008 - 01:52 PM

Аз лично се опитах да убия "Тази болест" докато е още нищожна, докато не се е развила, защото съм сигурен, че ако не я бях резнал сега, щеше да съм влюбен като куче след 2 месеца. Щото много обичам да си набия филмите точно за момичета които не харесвам, ама нали ми обръщат внимание и... Кво да ви кажа, има още доста да тренирам, дано напредна по скоро. :unsure: Благодаря ви за подкрепата.

#7 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 18 September 2008 - 04:00 PM

Да прав си че трябва да се контролираме и да не ставаме "влюбени идиоти", да не ставаме женствени и т.н. и т.н. Аз лично за да се контролирам, да си пазя сърцето, силата и т.н. всички мисли, амбиции и всичко го отправям към нещата, с които се занимавам. Трябва да намериш такива неща, които истински да те влекат, да изпитваш страст като ги правиш, да ги обичаш истински. Аз мисля за тия неща, а не за жени. Пък като не мислиш за приятелката си и като не и обръщаш много внимание тя е луда по те*е. Пък те*е ти е все едно и се държиш мъжки. Но все пак в една връзка трябва да се правят и компромиси. Трябва и за нея да мислиш, но трябва да се научиш да балансираш и да не става така ти само да даваш пък насреща нищо. Трябва да държиш на се*е си, да се уважаваш. Няма по-важен от теб ! Това нещо поне при мене работи. Единствения му недостатък е че не можеш да изпитваш кой знае какви чувства, които ти искаш. Но според мен поне не са ти и нужни. И бъди по твърд ! Ако си мекошав пред жена просто няма да стане. Отстоявай позициите си, за да те уважават ! Научи се да казваш НЕ на жена ! Бъди МЪЖ !

#8 Cybershot

Cybershot

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 72 Мнения:

Posted 18 September 2008 - 04:30 PM

Гадно е без чуства приятел. Все едно няма нищо. Как да ти кажа... Тва ме изпълва с енергия.

#9 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 September 2008 - 05:54 PM

Искам да разбера КАК да кажа СЛЕДВАЩАТА, след тази която заслужава? Какво трябва да осъвършенствам, за да мога подсъзнателно и съзнателно да приключа с една жена? КАК ДА Я ПРЕМАХНА? Не трябва да звучи като "Как да я забравя или как да не я обичам" Аз не я обичам. Просто тя е единствената в живота ми (от жените) която ми обръща някъкво внимание.

как така заслужава, не я обичаш и в същото време пишаш как да я забравиш?!? странно ми е..
твоя филм ми е объркан...
когато не ти дреме за някой, най лесно е да го забравиш ...т.е. тук, явно не е така, щом задаваш такъв въпрос...
в същото време, казваш, че не я обичаш?
омазано ми е :unsure:

Въпроса ми е какво трябва да осъвършенствам, за да мога да овладея чуството на липса на 100% още в момента в който си кажа СЛЕДВАЩАТА. Искам да бъда робот, искам да изключа крушката на която пише името и.

робот? т.е. егоист? не ти го препоръчвам :unsure: а и ти сам не го искаш...по долу се вижда ;)
чувството на липса, никога не може да е на 100%, защото всеки си има своята уникалност, която друг трудно може да запълни...

Гадно е без чуства приятел. Все едно няма нищо. Как да ти кажа... Тва ме изпълва с енергия.


Страх ме е да бъда това което искам. Искам да съм алфа, и започвам да напредвам. Днес, след доволно количество скапано и некоректно отношение, аз си казах СЛЕДВАЩАТА

няма нищо лошо да си алфа, но не губи човешкото в се*е си :unsure: мъжа е мъж, не когато наранява

Искам да бъда друг. Искам да бъда алфа.

няма нищо лошо в това което искаш :unsure:

Включи ми се нейна приятелка в скайпа/ или самата тя. Започна да ми обяснява колко съм значел за нея и колко искала да съм се върнал, и как съм бил ценен за нея и как и как и колко и какво и НАПРАВО ИМ СПРЯХ ТОКА И НА ДВЕТЕ И ГО НАПРАВИХ САМО ЗАРДИ ТОЗИ ШИБАН ПОСТ И ЗАРДИ АЛФА ЧАСТИЦИТЕ. Искам да бъда този който никога не прави компормис със се*е си.

малко съжаляваш за това или...?
без компромис...да, има неща, с които не бива да се правят компромиси...от друга страна, компромиса е в основата на почти целия ни живот ...

Аз лично се опитах да убия "Тази болест" докато е още нищожна, докато не се е развила, защото съм сигурен, че ако не я бях резнал сега, щеше да съм влюбен като куче след 2 месеца. Щото много обичам да си набия филмите точно за момичета които не харесвам, ама нали ми обръщат внимание и...

най напред, поработи върху комплексите си, породени от това, че не се харесваш достатъчно, не се обичаш и не се уважаваш ...

как можеш да се влюбиш в жена, която не харесваш? все нещо трябва да има за да се влюбиш?
не съди хората по външноста им :angry: тя е преходна...другото остава...
важното е, да си щастлив :o щастието включва много фактори B)

#10 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 19 September 2008 - 12:36 AM

Пусни се по течението и не му мисли много <_<
Помагаш ли си,като се самосъжаляваш?

#11 sandokan

sandokan

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 27 December 2008 - 12:31 AM

Човек, 48 поста имаш и си отворил 3 сета? Не прекарвай толкова време пред екрана и излизай навън! Намери си уинг! Нямаш идея колко забавен може да е пикапа. Сет,сет,сет,сет,сет...

#12 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 29 December 2008 - 12:13 AM

Стегни се,хвани се в ръце.Всеки ден наблягай на нещо различно от твоята душевност.Променяй се малко по-малко,защото ако опиташ изведнъж,ще ти е трудно,освен ако не си с желязна воля.Ще видиш как бавно по-бавно се променяш.Излез сред хората и си ИГРАЙ играта!!!
С многото практика идва и опита.Важното е ,че си се осъзнал на време.Първата стъпка към решаването на един проблем е да признаеш,че го има.

Хайде успех!!!

EF