Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Сложен казус - или колко принципна може да бъде една жена?


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 drift_king

drift_king

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 01:21 PM

Привет на всички.

Попаднах на форума от един друг сайт, зачетох се и ми стана интересно.Към по-малките: има много верни неща написани тук, обаче само с четене не става! Практика му е майката! :unsure:

Та на моя въпрос - ситуацията е следната: имах приятелка, с която се разделих след 3 години и малко. Междувременно забелязах как ме гледа нейна приятелка.Лека полека нещата се задълбочиха с приятелката - кафенца, кръчми, дискотеки. И съответно погледи, закачки, танци... да ама.

Мога да я цитирам по памет: " и аз съм си го мислила ... аз и ти заедно ( придружено със замечтана усмивка) ... , но не мога - аз имам принципи. Тя ми е приятелка, а ти си и бивш. Нищо не може да стане."

Какво по дяволите.....?!?!?

Както и да е - след това се аз се върнах при бившата ( понеже беше по-лесно ), обаче тя продължава да ми пише, да се чуваме, засичаме се по заведенията - всеки от вас знае, че колкото и да пази дистанция, в един момент просто не става...

Случвало ли ви се е подобно нещо? Как постъпихте? Какъв беше резултата? Пък няма да е лошо и мен да ме посъветвате нещо.... по-объркан не съм бил скоро.... не мога да работя спокойно, да спя нормално ...

Е? Вие сте.

#2 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 01:45 PM

Е човек, разделил си се, после си се върнал, междувременно сте се задявали взаимно с приятелката й... ти какво искаш? Да загубиш и двете и като хора и като жени?

Раздели се с приятелката си, намери си чисто нова, или поне почни да търсиш. В някои от срещите с другата - може да й предложиш неангажиращо сексче - така и вълкът сит и агнето - цяло :unsure:

#3 drift_king

drift_king

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 01:56 PM

Е човек, разделил си се, после си се върнал, междувременно сте се задявали взаимно с приятелката й... ти какво искаш? Да загубиш и двете и като хора и като жени?

Раздели се с приятелката си, намери си чисто нова, или поне почни да търсиш. В някои от срещите с другата - може да й предложиш неангажиращо сексче - така и вълкът сит и агнето - цяло :)



искам приятелката .... хлътнал съм, влюбен съм - не е въпроса в секса ... жени за секс, колкото искаш....

now what? :unsure:

#4 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 02:10 PM

Ако са истински приятелки - няма да я имаш. Проумей го и продължавай напред към следващата.

#5 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 02:55 PM

Много ясно, че следващата! Това, което ти се върти в главата е курвенски номер.
Право е било момичето за това, което ти е казала. Приятелка на приятелка е кофти номер!

Edited by She, 17 September 2008 - 02:55 PM.


#6 drift_king

drift_king

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 03:18 PM

Много ясно, че следващата! Това, което ти се върти в главата е курвенски номер.
Право е било момичето за това, което ти е казала. Приятелка на приятелка е кофти номер!



на мен да ми се върти? а на нея? даваш едно известно време cancel, но тя продължава да търси контакт... а пък съвсем отделен е момента с това колко всъщност са приятелки и така нататък...

и идеята на темата беше по-скоро какво сте правили вие в такива ситуации....ако сте ги имали разбира се. :unsure: :unsure:

#7 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 03:20 PM

... въпреки това се случва... и то доста доста често

ако тя мисли че между вас всичко е приключило проблема ти ще е пъти по-малък... ама ти си се разделил с нея, после пак сте се събрали... трудно! постави се на нейно място... погледни нещата през нейните очи. така тя трябва да прави избор между теб и нея... ти сам каза жени за секс колкото искаш :unsure: мъжете едва ли са по-малко... защо да избира точно теб???

#8 drift_king

drift_king

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 03:36 PM

... въпреки това се случва... и то доста доста често

ако тя мисли че между вас всичко е приключило проблема ти ще е пъти по-малък... ама ти си се разделил с нея, после пак сте се събрали... трудно! постави се на нейно място... погледни нещата през нейните очи. така тя трябва да прави избор между теб и нея... ти сам каза жени за секс колкото искаш :unsure: мъжете едва ли са по-малко... защо да избира точно теб???


На мен лично по-скоро цялата история ми изглежда като " Хем ми се иска, хем не ми стиска" ..... незнам и аз - времето ще покаже. Пак да допълня - идеята беше по-скоро как бихте накарали една жена да прескочи принципите си?Да направи изключение? Да направи нещо за мъж, което никога не е правила? Щеше ми се около тия въпроси да поразсъждаваме..... това е повече в тематиката на форума, а не личните драми .... :unsure: :unsure: :unsure: :angry:

#9 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 September 2008 - 04:25 PM

На мен лично по-скоро цялата история ми изглежда като " Хем ми се иска, хем не ми стиска" ..... незнам и аз - времето ще покаже. Пак да допълня - идеята беше по-скоро как бихте накарали една жена да прескочи принципите си?Да направи изключение? Да направи нещо за мъж, което никога не е правила? Щеше ми се около тия въпроси да поразсъждаваме..... това е повече в тематиката на форума, а не личните драми .... :unsure: :angry: :o B)


ако е само за единия секс и тя е наясно - лошо няма / сега ще ме погнат/
да, правила съм го и не, не съжалявам, защото знам с кой /т.е. този мъж си е заслужавал, освен това е дискретен и никога не би злоупотребил - рядкост са тези хора в БГ/
в този смисъл, не знам до колко ти можеш да разчиташ на тази жена...а, ако се влюби, загубен си...

ако става дума за връзка...хмм гадничко /сам знаеш защо/

преди да решиш каквото и да е /вместо да оставяш това на времето/, искам да се замислиш - тя е като повечето жени, които не си имал т.е. там е тръпката ...в момента в който я имаш, всичко ще се промени

съвет - заложи на човека :unsure: секс за една вечер, не е проблем да си осигуриш

принципите са като задника ;) всеки си го има, но не го показва на всеки
изключения се правят, за хора които си заслужават /по принцип/
ако си го поставиш за цел, никак не е трудно да я извадиш от релси :unsure: http://donjuancentre...amp;#entry13577 ако знаеш как да правиш секс с мозъка й, можеш да си сигурен, че скоро тя ще се моли да правиш секс и с останалата част от нея… и то бързо!

а решението си е твое :unsure:

#10 drift_king

drift_king

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 05:22 PM

ако е само за единия секс и тя е наясно - лошо няма / сега ще ме погнат/
да, правила съм го и не, не съжалявам, защото знам с кой /т.е. този мъж си е заслужавал, освен това е дискретен и никога не би злоупотребил - рядкост са тези хора в БГ/
в този смисъл, не знам до колко ти можеш да разчиташ на тази жена...а, ако се влюби, загубен си...

ако става дума за връзка...хмм гадничко /сам знаеш защо/

преди да решиш каквото и да е /вместо да оставяш това на времето/, искам да се замислиш - тя е като повечето жени, които не си имал т.е. там е тръпката ...в момента в който я имаш, всичко ще се промени

съвет - заложи на човека :unsure: секс за една вечер, не е проблем да си осигуриш

принципите са като задника :unsure: всеки си го има, но не го показва на всеки
изключения се правят, за хора които си заслужават /по принцип/
ако си го поставиш за цел, никак не е трудно да я извадиш от релси :unsure: http://donjuancentre...amp;#entry13577 ако знаеш как да правиш секс с мозъка й, можеш да си сигурен, че скоро тя ще се моли да правиш секс и с останалата част от нея… и то бързо!

а решението си е твое :unsure:



Здрасти и на теб!

Въпроса не е в секса - знам как да получа секс ... или как да накарам една жена да откачи от възбуда...
въпроса е по-скоро ... лиричен - искрено се надявам и тя да мисли като теб.

Права си - тя е жена, която никога не съм имал - такава, с която можеш да говориш за какво ли не , такава, с която си допълвате думите, човек на място, която цени малките неща и жестове, човек, който стъпва здраво на земята и не хвърчи в облаците...

а това, честно казано на мен лично, смея да твърдя, не би ми омръзнало ...

По-горе написа: " в този смисъл, не знам до колко ти можеш да разчиташ на тази жена...а, ако се влюби, загубен си..."
какво имаш впредвид?

Незнам - въпреки, че ме отряза един път заради принципа " аз с бивши гаджета на мои приятелки нищо не правя", ТЯ ( не аз ) продължава да търси контакт - говорим всеки ден, обядваме заедно и тн...

Нещо не и разбирам играта ... а пък се чудя и защо се опитвам - Оскар Уайлд е казал - жените не трябва да бъдат разбирани, а обичани ...

Edited by drift_king, 17 September 2008 - 05:30 PM.


#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 September 2008 - 07:05 PM

Въпроса не е в секса - знам как да получа секс ... или как да накарам една жена да откачи от възбуда...

леко си протеворечиш

Незнам - въпреки, че ме отряза един път заради принципа " аз с бивши гаджета на мои приятелки нищо не правя"


въпроса е по-скоро ... лиричен - искрено се надявам и тя да мисли като теб.

Права си - тя е жена, която никога не съм имал - такава, с която можеш да говориш за какво ли не , такава, с която си допълвате думите, човек на място, която цени малките неща и жестове, човек, който стъпва здраво на земята и не хвърчи в облаците...
а това, честно казано на мен лично, смея да твърдя, не би ми омръзнало ...

риск печели, риск губи :unsure: избора е твой

в момента, хормоните ти бушуват и преценката ти не е съвсем трезва :unsure: но пък и чувството е готино ...

само веднъж, съм си позволявала да давам, подобен род съвети ...все още не знам, дали съвета ми е бил добър или лош, защото и човека все още не е наясно коя иска /въпреки, че вече живее с другата, все още тъгува по бившата си/

По-горе написа: " в този смисъл, не знам до колко ти можеш да разчиташ на тази жена...а, ако се влюби, загубен си..."
какво имаш впредвид?

това, че сегашната ти приятелка ще научи, по един или друг начин :unsure: тогава ще трябва да избираш с коя ще останеш

ТЯ ( не аз ) продължава да търси контакт - говорим всеки ден, обядваме заедно и тн...

Нещо не и разбирам играта ... а пък се чудя и защо се опитвам - Оскар Уайлд е казал - жените не трябва да бъдат разбирани, а обичани ...


за мен, тя те *изучава* и очаква твоя ход ...

сам го каза

всеки от вас знае, че колкото и да пази дистанция, в един момент просто не става...

в един момент, просто ще се награбите /лично мнение/ :unsure:

#12 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 08:32 PM

drift_king
Междудругото, готин ник :unsure: Девиза: С вратите напред, нали така :angry:
Та така...
1. Не се опитвай да и разбираш играта, защото в крайна сметка нищо няма да разбереш. Играй си твоята игра :unsure:
2. И без да казваш, че си се влюбил в нея то ти личи по начина по който пишеш за нея. Появят ли се изрази от сорта "взаимно се допълваме" и други от сорта работата е ясна :unsure:
А как ли изглеждаш когато сте 2-мата заедно, и тя не се ли възползва от това? Та тя ако иска нещо, принципите ли щяха да я спират?.
Така че ако искаш да се получи нещо на първо време се дистанцирай и се постарай да те види няколко пъти с някоя друга девойка...така че да усети че изпуска и последния влак. Тогава да видим какви са и истинските намерения :unsure:

И щом си те кефи действай не се ослушва и мисли много, защото няма кво ново да измислиш и най много да те заболи главата :o

Edited by Vasil_G, 17 September 2008 - 08:36 PM.


#13 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 09:35 PM

Понеже се чудиш - имаш нужда от шамар, не от съвет.
Кагато ти е казала, че си има принципи, научно казано... те е забила в трета глуха. Хвала на такива момичета! Чест, принципи, достойнство - всички те ни изграждат като личности и са показател за лидерство. Нарушиш ли ги, нарушаваш това, което си. Ето защо, не я карай/манипулирай да прави нещо, което не иска, не се впускай в латино сериал, а уважавай избора й.
Ако ТИ беше човекът с принципите, ако ти беше силната страна в тази ситуация - нямаше да имаш терзания и нямаше да искаш съвет.

#14 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 September 2008 - 11:07 PM

Кагато ти е казала, че си има принципи, научно казано... те е забила в трета глуха.


дам, сигурно затова го търси :unsure: трета глуха е опасно място :unsure:

#15 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 18 September 2008 - 12:09 AM

Че тя ти го е казала в почти прав текст: "кажи ми,че не греша,убеди ме" :unsure:
Ти какво очакваш,ентусиазма на старите ти гаджета ли?