Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Защо спрях да бъда Дон Жуан


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 15 September 2008 - 12:17 AM

Знам колко много "обичаме" дългите постове, затова ще бъда прецизно кратък, представящ моята гледна точка.

Чета материали за НЛП и speed seduction от няколко години, и това промени живота ми. Първата година само четях и анализирах, и правих плахи опити да свалям момичета, после всичко се разви много бързо. Имах страхотни преживявания, и разбрах че всеки го може. Аз не съм Брад Пит, не съм и Джим Морисън. Почнах от нулата. Сега имам всичко.

Независимо кога започвате, винаги може да наваксате бързо !!! Сега имам благоразположението на много момичета. Но не ги искам. Не искам да съм Дон Жуан.

Причината е че срещнах момиче, с което съм от почти година. Страхотно момиче, което никога не би ме напуснало, не би ми изневерило, и би ми простило всичко. И причината е че съм много добър. Във всичко. НЛП ме направи непобедим. Сега имам достъп до неограничен страхотен секс, който винаги е по мой сюжет. Това ми излиза почти безплатно, и имам много време за се*е си. Дали я обичам - не знам. Всеки който практкува НЛП спира да усеща влюбеност, което е КЛЮЧЪТ към ежедневното прекрасно настроение. Влюбвал съм се, дори когато практикувах НЛП. Не ми хареса. Влюбиш ли се - забрави я. Сега не мога да се влюбвам. И ми харесва, и ставам все по-добър. Кариерата ми дръпна феноменално, и вече мога да мечтая за върховете в сферата си. И знам че никое момиче не би се отказало от това.

SS може да те научи всяка жена да се чувства единствена и специална в очите ти. SS може да ти даде достъп до огромно количество момичета.

Но аз не ги искам. Искам НЕЯ. Сложих край на това да съм Дон Жуан. Сложих го, задоволен от женско внимание, и победил комплексите си. Не искам да се хваля, не това е целта. Откриете ли я - останете с НЕЯ.

ТЯ може да ви разбере, ТЯ може да ви прости всичко, с НЕЯ сексът е божествен, НЕЙНОТО лице е невероятно, НЕЙНОТО тяло е стегнато, НЕЙНАТА хигиена е безупречна, НЕЙНИЯТ интелект е колкото твоя, НЕЙНАТА кариера е добра (или ти ще я мотивираш да я подобри и тя ще го направи).

ЕТО КАКВА Е ВРЪЗКАТА МЕЖДУ НЛП И СКОРОСТНОТО СЪБЛАЗНЯВАНЕ !!!! - Със SS можеш да съблазниш много момичета, и откривайки тази, която е най-близо до идеала ти, с НЛП можеш да я направиш ОЩЕ ПО-БЛИЗКО ДО ИДЕАЛА СИ !!! Можеш да я мотивираш да е по-красива, по-амбициозна, по-забавна. Ако си я съблазнил и тя те обича, ТЯ ЩЕ ГО НАПРАВИ !!!

Дали това е екологично? ОПРЕДЕЛЕНО ДА !!! Моята приятелка откакто е с мен, скочи във всичко , в което исках - стана по-красива, има много бърз прогрес в кариерата, стана още по-забавна, И ПРАВЕЙКИ ВСИЧКО ТОВА МЕ ОБИЧА ОЩЕ ПОВЕЧЕ !!!! А тя харесва в се*е си промяната, и обожава начина, по който възприема света откакто е с мен.

Не ме разбирайте погрешно, не се изтъквам. Това е разказ как от комплексиран депресар, се превърнах в желан и ухажван мъж. СЛЕДВАЙТЕ МОЯ МОДЕЛ, И СВЕТЪТ ЩЕ ВИ ПРИНАДЛЕЖИ !!!

Обръщам се към всички, които вървят по моя път - ако сте изпуснали "специалната" жена, значи не е тя. Няма специална жена изобщо! Аз греших много по пътя си. Наистина много. Когато срещнете момиче с което сексът е невероятен, а диалогът на вашата класа - останете с НЕЯ!!!! Тунинговайте я!!!

Ако сте по-млади от мен (на 24 години съм), не ме слушайте!!! Живейте, изч**айте целия град! Бъдете на върха!!! И не наранявайте, НЛП работи повече ако решенията ви са екологични. Желая успех на всички!

Edited by Coldplay, 15 September 2008 - 12:26 AM.


#2 Trunki

Trunki

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 15 September 2008 - 12:41 PM

Иска ми се да мисля като теб :unsure:

#3 TheDarkSide

TheDarkSide

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 15 September 2008 - 01:53 PM

Респект! Пости ти ми хареса!

#4 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 15 September 2008 - 02:39 PM

Хахахах, готино! Звучи като реклама на съмнителен продукт от неизвестен производител :P
Да живее НЛП :unsure: :) :)

#5 camaron

camaron

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 15 September 2008 - 05:47 PM

Интересно  :unsure: остава да изч**ам целия град, хаха. :)

Малко повече инфо как си интегрирал НЛП толкова добре?

#6 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 15 September 2008 - 07:29 PM

Ако сте по-млади от мен (на 24 години съм), не ме слушайте!!!

Да, разбирам. Току-що загубих минута и четвърт... на 2* съм...

#7 Cybershot

Cybershot

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 72 Мнения:

Posted 15 September 2008 - 08:06 PM

"Страхотно момиче, което никога не би ме напуснало, не би ми изневерило, и би ми простило всичко" От тук нататък спирам да чета.

#8 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 16 September 2008 - 12:40 AM

Coldplay,изпуснал си козите,ако ме разбираш.Оттук нататък само се залъгваш,че НЛП е ти помага-напротив!
Връзката между двама се прави от двама
Пиша ти не за друго,ами защото знам от да речем,собствен опит

#9 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 16 September 2008 - 08:22 AM

Май бая си се надърпал :unsure: смени дилъра :)

#10 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 16 September 2008 - 10:09 AM

:unsure:

Да, разбирам. Току-що загубих минута и четвърт... на 2* съм...



Защо? Какво мислиш ти по въпроса?


Cybershot
"Страхотно момиче, което никога не би ме напуснало, не би ми изневерило, и би ми простило всичко" От тук нататък спирам да чета.


Защо? Какво мислиш ти по въпроса?


sad3
Coldplay,изпуснал си козите,ако ме разбираш.Оттук нататък само се залъгваш,че НЛП е ти помага-напротив!
Връзката между двама се прави от двама
Пиша ти не за друго,ами защото знам от да речем,собствен опит


Защо? Какво мислиш ти по въпроса? Какъв е Твоят опит



Silent^Boy^ Публикувано днес, 09:22
Май бая си се надърпал смени дилъра

AA?? :)



Някой случки напоследък ми навяват мисълта, че започнеш ли да прилагаш НлП върху момичето с което сте заедно, НЕтрябва да спираш тъй като нещата започват да излизат извън контрол. Може и да греша или вероятно не прилагам правилно програмрането и при "пауза" нещо се обърква....

Edited by don_garson, 16 September 2008 - 10:12 AM.


#11 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 16 September 2008 - 07:52 PM

Здравей Coldplay

Вече рядко пиша в този форум. Понеже и аз знам колко обичат всички дългите постове ще се постарая да не се уливам....

Преди време за бях заел да изчета литературата на пазара която е от т.н. група манипулативна психология.... Един човек ме видя, погледнаме и и каза "зачел си се в нещо което трябва да внимаваш....", усмихнах се и продължих нататък.... След време имах поглед над много неща.... Познай- започнах да се развивам, от смотняка станах малко по добър... Преживях сериозна връзка която ме приземи... Разбери едно- в момента си на върха, имаш това което си искал, стигнал си едно ниво което те изпълва с емоции, кара те да бъдеш щастлив, вече си личи че препълваш от енергия.... Виждал съм не един или двама такива души, и аз съм бил в това състояние... С много добри намерения ти го казвам.... Внимавай като си на върха... Там има много ветрове да те бият, върха той е тесен- трудно се задържа човек, НА върха си САМ. Виждал съм хора на върха- губят си приятелите, губят човешкото в се*е като се изкачат, губят нормалните неща които са били даденост...

Стараеш се.... подрал си правилните думи... удебелил си важните участъци.... развил си много добре таматиката.... искаш да споделиш всичко.... чудиш се сигурно защо има някой негативни отговори... познай... върни се в дон жуан библията и прочети главата "да си перфектен е скучно"... Разбери защо ти казвам че на върха или с пикап теорията можеш да загубиш всичко човешко в теб във зваимоотношенията... Не се вижда човешкото с пикъп теория... Това за мене дразни...

Спомена инвестиране.... за мен това е тема от която се интересувам... Предполагам че си чел поредицата богат татко беден татко.... ако не си има една много умна фраза казана от човека написал въпросната поредица, а тя е внимавай кой каниш в главата си.... Чел съм ДЖ библията, учил ме е колега който стриптизыорките го водят и го черпят по баровете- натурален съблазнител който грам не го вълнува теорията и съм се пробвал да го разбера пикапа... знаеш ли каква е разликата? Че зад теорията не виждаш човек. Че като кажещ че някоя има мръснишко излъчване е едно, а че е 8мица носи друг заряд, губи се човещкото. Разбираш ли какво искам да ти кажа?.... Разбираш ли че ти си си поканил в главата хора които са разработили система как да и свалят гащичките а не натуралите. Разбери че можеш да загубиш човешкото в се*е си при взаимоотношенията. Да станеш социален робот. Ако си чел "играта" вече знаеш за какво ти говоря....

Просто дълга реч за да ти кажа внимавай като си на върха... Боли много....

А и като се замисля натурала който го черпят стриптизыорките би казал че колкото и да си напреднал в играта никога не е късно да се появи синдрома единствената, независимо колко си добър....

Успех...

#12 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 16 September 2008 - 09:09 PM

Някой случки напоследък ми навяват мисълта, че започнеш ли да прилагаш НлП върху момичето с което сте заедно, НЕтрябва да спираш тъй като нещата започват да излизат извън контрол. Може и да греша или вероятно не прилагам правилно програмрането и при "пауза" нещо се обърква....

Точно това имам в предвид :)
Иначе,откакто се помня,така извъртам нещата,че в 90% от случаите са в моя полза,така ме е научил живота.
Никакви литератури не съм чел,дори не знаех,че има и такава наука,в този форум го научих :unsure:
Едит: С две ръце подкрепям пича отгоре,много точно го е казал :)

Edited by sad3, 16 September 2008 - 09:11 PM.


#13 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 16 September 2008 - 09:18 PM

Страхотен пост, Piron ! Харесва ми стила ти, и силата на думите ти!

Успех на всички!

#14 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 17 September 2008 - 08:42 PM

Първо - здравейте на всички отново! А по темата:


Не се филмирайте, момчета! Твърде насериозно взимате нещата. Живейте си живота и не се интересувайте колко сте напреднали. Това е твърде субективно, най-малкото. Карайте си ваш'та и просто се изправяйте пред всеки нов проблем. С две думи - жийвете си живота.

Когато се натъкнете на проблем(разбити, от някоя LTR, някоя мацка, която не можете да имате) посрещнете го с достойноство, поучете се от грешките си и бързо преминете нататък. Прекалено размишляване, философстване и задълбочаване в нещата, било то анализиране на ситуацията или колко напред сте стигнали не ви помага! Прекалено фимиране винаги е вредно! А и в крайна сметка, колкото и да си добър, винаги може да си повече от това, което си в момента.

Edited by x3m, 17 September 2008 - 08:51 PM.


#15 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 18 September 2008 - 06:32 PM

Здравей Coldplay

Вече рядко пиша в този форум. Понеже и аз знам колко обичат всички дългите постове ще се постарая да не се уливам....

Преди време за бях заел да изчета литературата на пазара която е от т.н. група манипулативна психология.... Един човек ме видя, погледнаме и и каза "зачел си се в нещо което трябва да внимаваш....", усмихнах се и продължих нататък.... След време имах поглед над много неща.... Познай- започнах да се развивам, от смотняка станах малко по добър... Преживях сериозна връзка която ме приземи... Разбери едно- в момента си на върха, имаш това което си искал, стигнал си едно ниво което те изпълва с емоции, кара те да бъдеш щастлив, вече си личи че препълваш от енергия.... Виждал съм не един или двама такива души, и аз съм бил в това състояние... С много добри намерения ти го казвам.... Внимавай като си на върха... Там има много ветрове да те бият, върха той е тесен- трудно се задържа човек, НА върха си САМ. Виждал съм хора на върха- губят си приятелите, губят човешкото в се*е като се изкачат, губят нормалните неща които са били даденост...


И аз вече пиша рядко във форума, защото просто не ми остава време. Съгласен съм с теб Piron.

Coldplay внимавай да не паднеш от върха, а най-вече ако си се променил там и се спрял да се развиваш, защото ще е трудно да станеш от Земята и да почнеш пак да се качваш към върха, въпреки че знаеш пътя натам :unsure: (Пожелавам ти да се задържиш там колкото искаш, все пак това зависи само от теб)

Поздрави

Когато се натъкнете на проблем(разбити, от някоя LTR, някоя мацка, която не можете да имате) посрещнете го с достойноство, поучете се от грешките си и бързо преминете нататък


Напълно съм съгласен и с теб. Обаче не само при този случай, който си описал трябва да го посрещнем с достойнство. При всички ситуации без значение колко са ни накърнили егото трябва да продължим с високо вдигната глава. Защото ако стоиш и четеш само този форум няма да постигнеш това, което искаш (е, аз искам да стана безсмъртен, ама по никакъв начин няма да стане това :unsure: )

Edited by eLfisH, 18 September 2008 - 06:36 PM.