Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Моята история


  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#61 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 07 October 2008 - 02:01 AM

не е всеки.аз не знам кое е добре за мен в момента и дали въобще има добре.

Колко познато <_<
mmilev,по-скоро му е първата любов

#62 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 07 October 2008 - 10:26 AM

Не знам, но стана голям сериал, ненужно...

#63 Trunki

Trunki

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 07 October 2008 - 03:27 PM

и неуместен и леко глуповат въпрос ми се струва...мерси,че ме подцени и си помисли,че човек на 25 почти за първи път си има приятелка<_<

#64 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 07 October 2008 - 11:07 PM

да трие,че да няма недоволни.писна ми да обеснявам и да чета "силните мъже"....подяволите,че я обичам толкова....подяволите,че съм такъв и че липсата и на всякъде....подяволите и на мене си ли да кажа?да живея за кафетата и за е*ането (извинявайте за израза) с няколко кухи лейки?бях такъв,ама на 16:)

Хайде ве ман, цял живот вашите с амброзия ли са те хранили? Гризнал си малко от горчивото. Знам, че боли. Много! Как само ми се иска да ми повярваш, че имаш вродената си дарба да се погледнеш отстрани и да пречупиш всичко това през други очила.Познавам двама-трима доста мъдри емоционално хора. Един от тях е в този сайт. Така ми се искаше да мога да погледна през неговите/нейните <_< очи света. Пак ще съм си аз след това, само че ще видя нови хоризонти и ще видя колко безпредметни са били отрицателните ми чувства.Ти си свободен, ти можеш всичко. Ти можеш да имаш и много и малко жени, секс, успехи, пари и т.н. Дори нещо повече, можеш да си промениш критериите за твоето щастие. В момента страдаш защото сегашните ти критерии ти налагат да страдаш. Просто си забравил че си роден СВОБОДЕН и не си искаш свободата. Не забравяй, че и ТЯ първата, втората, третата както и всяка с пореден номер, и ТЯ Е СВОБОДНА. Всичко останало са нашите криво построени въздушни замъци.Мен, нелепо е да твърдиш, че твоето щастие е зашито за нейните чувства. Знам че го знаеш и знам че чувстваш точно обратното.

Трудно ти е да преодолееш липсата. Свикни с идеята че тя не е твоя. Всичко е приключило. Поучии се от грешките си на това което си направил. И Гледай назад.

Мъдро, но искам да добавя нещо. Не свиквай с никаква идея. Идеята е да не виждаш или да престанеш да виждаш липсата и. Не се бори с нея, защото самата борба автомачитно признава авторитета на другата страна. А ти нямаш нужда от чужд авторитет, нямаш нужда да се съобразяваш с някого или да свикваш с (липсата на) някого. Не знам дали се изразявам добре. Ако можеш да забравиш, че тя съществува и да престанеш да се чудиш какво прави тя в този момент- дали си мисли за теб докато се гушка с другия. Побесняваш от това последното, нали? Ми който и човек да си го помисли, ще побеснее. ЗАТОВА не го мисли, не го приемай! ПЪЛЕН ИГНОР.Можеш да се поучиш от грешките си, които си направил само в момента, в който можеш да отидеш и да я целунеш за да и благодариш (питай NGR как стават тия работи). Докато още те боли, не се прави на мазохист.И гледай напред.P.S. Много се чудя дали да постна написаното по-горе.

и неуместен и леко глуповат въпрос ми се струва...мерси,че ме подцени и си помисли,че човек на 25 почти за първи път си има приятелка:(

Споко, никога не е късно да ... :D :lol: :huh:Айде, по-весело ;)

#65 Trunki

Trunki

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 07 October 2008 - 11:42 PM

Колко познато <_<
mmilev,по-скоро му е първата любов



тука почнахте много да мислите вместо мен..един да беше познал поне..

#66 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 08 October 2008 - 07:30 PM

тука почнахте много да мислите вместо мен..един да беше познал поне..

Нямаше да се коркаш толкова,ако ти се е случвало и друг път такова нещо,нямаше да се чудиш как да се измъкнеш от тази ситуация,а щеше да действаш както при първия ти път.
Както казват старите хора"Не питай старило,питай патило" <_<

#67 Atanas Sotirov

Atanas Sotirov

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 08 October 2008 - 10:50 PM

Мнението е изтрито. Ако ти е нервно, не го показвай тук.

Edited by NRG, 09 October 2008 - 06:49 PM.


#68 Trunki

Trunki

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 08 October 2008 - 11:07 PM

Мнението е изтрито. Ако ти е нервно, не го показвай тук.

Edited by NRG, 09 October 2008 - 06:50 PM.


#69 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 08 October 2008 - 11:37 PM

Пророних сълза докато четях темата. Ти докосна моята душа.

Не, наистина, какво целиш с темата? Ако е само да си споделиш мъката и да ти олекне - разбирам, но не е това мястото, тъй като хората тук не са свикнали да се примиряват със злощастията, сполетели ги. Затова не могат да те разберат. Аз мога да те разбера, просто такъв е типа характер на този вид хора. Но ако си с такъв характер, това не ти пречи да се пречупиш и да постигнеш много.

Ако си тук за да преодолееш кризата, за да се осъвършенстваш, да докажеш на се*е си че си стойностен човек - на правилното място си. Просто трябва да преглътнеш малко криво разбраната си гордост и да приемеш критиката. Може да ти изглежда злонамерена, а може и всъщност да е, въпросът е че ти трябва да преосмислиш всяко казано нещо, независимо казано като критика, съвет или подигравка. След преосмислянето можеш да го приемеш или отхвърлиш. Зависи от твоето мислене, хакратер и т.н. Въпросът е да се размислиш над казаните неща съвсем честно, безпристрастно и като оставиш всички други фактори в страни - хапливост, сатира, подигравателност на коментраите - остави всичко настрана и вникни в същината на това, което казват. Във всяка шега(подигравка, критика и прочее) има (най-малко) по капка истина. Ако видиш истината безпрострастно и си извлечеш поуката от нея - ще се осъвършенстваш.

Времето лекува. Като преживееш девойката, направи ми услуга, макар да съм анонимник от някакъв интернет форум, и взле отново и си прочети темата. Прочети моето мнение и реши отново какво искаш да правиш от там насетне.

Айде със здраве.