Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Моята история


  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#31 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 08:15 PM

Който говори че ей така лесно може да се забрави жената която си обичал - или не е обичал истински, или е коравосърдечен тип, който няма да срещне радостта от любовта.
Наистина това не може да се забрави лесно. Но все пак не биждай съфорумците, все пак всеки се опитва да ти помогне (макар и не по най-добрият начин) да я забравиш.
Не си мисли че си уникален и че ти си единственият на който се случва - всеки преминава малко или много през това. Ако ти е прекалено тежко - говори си с приятели, с роднини, с псхилог ако трябва - ще видиш че ще ти олекне, дори ще ти омръзне да прикзваш за нея в даден етап. Аре горе главата и ще видиш че всичко ще се оправи.

#32 Trunki

Trunki

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 08:21 PM

е къде обидих някого?

#33 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 09:16 PM

Айде недей се правиш на света вода ненапита:

.защото почнахте да ме ядосвате бе копелета...аз да не съм ви авер,че да ми казвате кое е правилно и кое не?споделих с вас и не съм искал помощ...няма смисъл да нападате и т.н...половината от тук или сте обратни или просто не можете да обичате.или може би мразите жените.

Ти идваш тука да споделиш болката си, не всички могат да те разберат (понеже не са изпитвали подобно чувство), но все пак се опитват всички да ти помогнат, макр и не по най-правилният начин.
Не си мисли че ти си единственият - в момента и аз преживявам нещо подобно. Но като сме тъпи, като правим глупости и като се държим като пу*ки така ни се пада. Чети библията, чети мненията на потребителите, ако трябва чети и някой женски форум и ще разбереш наистина какво искат жените. Опасноста в случая е да не се превърнеш в ДЖ. Ако това стане, жените почват да ти се струват лесни и предвидими, и имаш чувството че никога няма да намериш истинстката.

#34 Trunki

Trunki

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 09:19 PM

Айде недей се правиш на света вода ненапита:

Ти идваш тука да споделиш болката си, не всички могат да те разберат (понеже не са изпитвали подобно чувство), но все пак се опитват всички да ти помогнат, макр и не по най-правилният начин.
Не си мисли че ти си единственият - в момента и аз преживявам нещо подобно. Но като сме тъпи, като правим глупости и като се държим като пу*ки така ни се пада. Чети библията, чети мненията на потребителите, ако трябва чети и някой женски форум и ще разбереш наистина какво искат жените. Опасноста в случая е да не се превърнеш в ДЖ. Ако това стане, жените почват да ти се струват лесни и предвидими, и имаш чувството че никога няма да намериш истинстката.


прочетох я...но леко....как да ти кажа....аз не мога да ненавиждам ценните неща в живота и да не ги забелязвам...а за мен жените са от най-ценните.жените са си жени...без тях не може...а аз имам сърце...което в момента страда....само когато болката спре...тогава бих изпитал отново чистото чувство,което ме доведе до тук..

#35 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 09:39 PM

Жените са най-хубавото нещо на този свят. Нежни, добри, естествени..... Всяко нещо което ги различава от мъжете ми харесва. (Може би аз съм малко изкривен поради многобройните лагери, спортни събития съблекални и др. неща(Участвам в най-различни спортни състезания))
Спокойно пич - ще я позабравиш... Просто приеми факта че си се провалил с нея, и не е станало както трябва. Направил си грешки за които само ти си си виновен!. Не си мисли че си единственият тук който преживява подобни неща. Аз съм на същото дередже - само дето не се оплаквам толкова, и оставям на времето да промие раната. С моята бяхме стигнали почти до женитба, но нещо се срути.... И ся си е ебало мамата... ама какво да правя - няма да тръгна да се самоубивам....

#36 Trunki

Trunki

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 09:44 PM

Жените са най-хубавото нещо на този свят. Нежни, добри, естествени..... Всяко нещо което ги различава от мъжете ми харесва. (Може би аз съм малко изкривен поради многобройните лагери, спортни събития съблекални и др. неща(Участвам в най-различни спортни състезания))
Спокойно пич - ще я позабравиш... Просто приеми факта че си се провалил с нея, и не е станало както трябва. Направил си грешки за които само ти си си виновен!. Не си мисли че си единственият тук който преживява подобни неща. Аз съм на същото дередже - само дето не се оплаквам толкова, и оставям на времето да промие раната. С моята бяхме стигнали почти до женитба, но нещо се срути.... И ся си е ебало мамата... ама какво да правя - няма да тръгна да се самоубивам....


тука не позна!не съм виновен за нищо и не съм се провалил!Грешките не са в мен и аз не се чувствам виновен!аз също не съм тръгнал да се самоубивам,но няма да се чувствам виновен за нещо,което не съм направил.вината е в нея както тя ми каза....но мен не спира да ме боли..и не спирам да мисля за нея и да я искам до се*е си.

#37 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 10:04 PM

Всъщност провалил си се. Имал си таква жена и не си успял да я задържиш на своя страна (разбира се ако жената е курва и лека никога не може да я промениш и задържиш) Но едва ли е била такава. Просто си се превърнал в доброто кученце което задоволява всяко нейно желание. Повярвай ми - това дейстава много зле на жените. Дори и най-простите селянки като усетят подобно държание почват да се правят на велики. Вината е в теб, че не си успял да събудиш истинският, женският интерес към теб. Нали знаеш -ако гледаш еднообразни тъпи американски филми - винаги им предвиждаш края.
До тук добре, но най-важното нещо според мен е да бъдеш обичан. Ако тя не се интересува от теб и не те обича...... Явно не те залужава...

#38 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 10:25 PM

Всъщност провалил си се. Имал си таква жена и не си успял да я задържиш на своя страна (разбира се ако жената е курва и лека никога не може да я промениш и задържиш) Но едва ли е била такава. Просто си се превърнал в доброто кученце което задоволява всяко нейно желание. Повярвай ми - това дейстава много зле на жените. Дори и най-простите селянки като усетят подобно държание почват да се правят на велики. Вината е в теб, че не си успял да събудиш истинският, женският интерес към теб. Нали знаеш -ако гледаш еднообразни тъпи американски филми - винаги им предвиждаш края.
До тук добре, но най-важното нещо според мен е да бъдеш обичан. Ако тя не се интересува от теб и не те обича...... Явно не те залужава...


... и точно тук идва идеята, че сърцето е най-ценното нещо което имаш... не го хаби... за всяка срещната... не се самозалъгвай... пазиго, защото сам знаеш - адски много боли :)

с времето и опита ще осъзнаеш колко кристално ясни и правилни са нещата които си прочел :)

"добрите се учат от собствените грешки, а великите от грешките на другите"

#39 mmilev

mmilev

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 10:32 PM

бате, кво да ти кажа... не си заслужава да хабиш повече време по нея... можеше до сега поне 2-3 да си свалил :) и да се съберете пак ще се разделите до 1 месец, тя е различна ти също!!! ходи на фитнес забивай се с мацки навсякъде... след 4-5 момичета ще видиш как единственото което ще искаш да и кажеш е че си щастлив и без нея :) жени много - и трябва да си нахален ама много с тях до крайност!!! иначе се погубваш!!!

#40 Trunki

Trunki

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 10:33 PM

АМИН! :)

#41 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 06 October 2008 - 04:32 PM

Трунки, аз разбирам до голяма степен, как се чувстваш. Със сигурност не на 100 %, затова и всички сме различни, индивидуални.

Но аз няма да ти дам женска плът, с която да задоволиш незадоволените сексуални нагони; няма да ти дам женска гръд, от която да смучеш и утолиш жаждата за самосъжаление. Опитах се и продължавам да правя само едно. Давам шамарите необходими да се събудиш, затварям вратата към самосъжалението, ругая те, за да проумееш реалността. Давам моята истина (обективна или не за теб). Това правим всички тук.


А дали ТИ ще бъдеш като повечето или ще проумееш нещо от всичко това...

изборът е само и единствено твой.

#42 Trunki

Trunki

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 06 October 2008 - 04:34 PM

явно времето,което мина не е достатъчно,че да се оттърся от всичко това..

#43 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 06 October 2008 - 06:06 PM

Пич, що не земеш да се стегнеш? Ама верно. Не било минало времето да се отърсиш от това, не било минало времето за еди-какво си, съдбата е виновна... Я стига си хленчил! Ходи си гледай живота, никой тука няма да го направи вместо теб.

#44 Trunki

Trunki

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 06 October 2008 - 06:26 PM

че кой ти казва,че не го гледам бе пич?ти кой точно беше да ми казваш къде да ходя и какво да правя?не споделих ли,че тези от вас ми стоят на едно интимно място?не се ли усещате тука "силните мъже" колко сте я закъсали?писна ми на ... от такива като те*е,които са ебахти силните и твърди мъже:)евала бе пич....а сега ти иди някъде...да ти кажа ли къде или ще се сетиш и сам?изтрийте тази тема и да ви олекне..защото вече ме дразните...като не ти харесва...не чети бе....Мъж!

#45 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 06 October 2008 - 06:51 PM

Я каква поезия се вихри тук! Насълзиха ми се очите.

Още един нервен изблик и ще трия. Без предупреждение.