Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Моята история


  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#16 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 24 September 2008 - 01:51 PM

4 НЕ-та: НЕ може и НЕ трябва да ти бъде приятел! НЕ и давай повод да контактува с теб! НЕ се извинявай! НЕ си признавай!

Или...
НЕ те заслужава, НЕ те е заслужавала (друга възможност НЯМА да получи), НЕ мисли прекалено дълго за преживяното с нея, НЕ се отпускай (все ОЩЕ си И ВИНАГИ ще бъдеш... МЪЖ).

Edited by extigyro, 24 September 2008 - 01:54 PM.


#17 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 03 October 2008 - 07:30 AM

Здравей и от мен
Прочетох историята ти, и ти съчуствам и подкрепям. Всички сме попадали в подобни ситуациии. За съжаление любовта не става на сила. Просто някои хора не са един за друг. На всеки е трудно да приеме това. Ако нямаше подобни неща, нямаше да има подобни форуми. Имам една добра новина за теб - колкото и да се чувстваш зле, ще ти мине. За някои хора е различно, 1 седмица, месец до половин година, но ще ти мине със сигурност. Просто не трябва да се самообвиняваш и да продължиш старият си начин на живот. За да я забравиш по бързо изтрий и премахни всички неща които са те свързвали с нея. Не си и помисляй неща от сорта на "какво ще стане ако тя се върне при мен" и др. Ще видиш че ако мислиш позитивно, ще я забравиш много по бързо и ще срещнеш наистина момиче което те заслужава. Не си вкарвай и комплекса за единствената - няма такава жена. Намери си едно хоби с което да се развличаш. Излизай с приятели, не се затваряй вкъщи. Ако имаш разни стари познати, дето не си ги чувал отдавна - вижте се, излезте и т.н. В такива моменти човек се нуждае от истински приятели и от подкрепа.

#18 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 04 October 2008 - 10:03 AM

Имам двама познати,наборчета са,и двамата с по 3 годишни връзки.
Единия гонеше неговата си бивша,близо половин година,през която доста глупости извърши,само за да върне приятелството си с нея,но реши,четака не може повече,и трябва да смени начина си на живот.Махна се от града и сега е доста напред,работи лека и престижна работа,кола си купи,мисли да си взима и имотче,дори си намери и друга по-сериозна приятелка.

Другия,не го преживя,и още продължава да следи своята "приятелка",той става в 4:30 сутринта да я изпраща на работа,баталяса се за нея с 10 бона заем,вече няма свой живот,нито приятели,не мисли реално,живее буквално във някакъв филм,а тя продължи напред,без да го забелязва какво прави за нея,използва го както си иска,смени около 10-тина гаджета за година.Това продължава от преди година и половина,до днес

Ти като кой искаш да си?

#19 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 04 October 2008 - 10:25 AM

Хаха-ужас! Тия хора не са добре, нямат ли малко самочувствие?

#20 Trunki

Trunki

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 04 October 2008 - 10:40 AM

Здравей и от мен
Прочетох историята ти, и ти съчуствам и подкрепям. Всички сме попадали в подобни ситуациии. За съжаление любовта не става на сила. Просто някои хора не са един за друг. На всеки е трудно да приеме това. Ако нямаше подобни неща, нямаше да има подобни форуми. Имам една добра новина за теб - колкото и да се чувстваш зле, ще ти мине. За някои хора е различно, 1 седмица, месец до половин година, но ще ти мине със сигурност. Просто не трябва да се самообвиняваш и да продължиш старият си начин на живот. За да я забравиш по бързо изтрий и премахни всички неща които са те свързвали с нея. Не си и помисляй неща от сорта на "какво ще стане ако тя се върне при мен" и др. Ще видиш че ако мислиш позитивно, ще я забравиш много по бързо и ще срещнеш наистина момиче което те заслужава. Не си вкарвай и комплекса за единствената - няма такава жена. Намери си едно хоби с което да се развличаш. Излизай с приятели, не се затваряй вкъщи. Ако имаш разни стари познати, дето не си ги чувал отдавна - вижте се, излезте и т.н. В такива моменти човек се нуждае от истински приятели и от подкрепа.



Естествено,че като първият.Ама на думи всеки е силен тука....

#21 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 04 October 2008 - 07:48 PM

Естествено,че като първият.Ама на думи всеки е силен тука....

И точно тези, които сме "силни на думи тука", ТИ помагат да откриеш верния ПЪТ, да излезеш от това СЪСТОЯНИЕ.
И, да, пак заповядай.
Някой ден.

Edited by extigyro, 04 October 2008 - 07:49 PM.


#22 Cybershot

Cybershot

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 72 Мнения:

Posted 04 October 2008 - 08:17 PM

Exort, добре дошъл! :huh: Както винаги думи на място :huh:
Както се казва на където той е тръгнал, ти от там се връщаш :D

Изображение

#23 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 04 October 2008 - 08:41 PM

И точно тези, които сме "силни на думи тука", ТИ помагат да откриеш верния ПЪТ, да излезеш от това СЪСТОЯНИЕ.
И, да, пак заповядай.
Някой ден.


никой тук не може да му помогне :huh: защото не е готов...
за да се промени, трябва да го иска...а той нито приема, нито предава...
ще е готов да продължи, когато утихне болката или когато някой много близък му забие един, два яки шамара...

Е...аз си споделих...не,че олеква и нещо се промени....към добро..но имах нуждата да го споделя на някого.
Благодаря на тези,които изгубиха няколко минути от времето си да да прочетат тези редове,благодаря и на тези,които сега ще почнат да ме ругаят.Заслужавам това.Желая ви всичко добро приятели.


а и според мен, той не търси помощ, просто имаше нужда да излее някъде болката си...

сърказма ти е излишен :huh:

Изображение


на теб пък какъв ти е проблема :D

#24 Trunki

Trunki

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 04 October 2008 - 09:05 PM

само аз мога да си помогна,но това не става с вълшебна пръчица и за няколко седмици...

#25 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 12:08 AM

само аз мога да си помогна,но това не става с вълшебна пръчица и за няколко седмици...

Не става и,като търсиш отговори в интернет по лични въпроси

#26 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 12:14 PM

сърказма ти е излишен :huh:

Преценявам сам.



Не става и,като търсиш отговори в интернет по лични въпроси

Или по-скоро да умееш да различаваш правилните и да имаш волята да ги приложиш.

Edited by extigyro, 05 October 2008 - 12:17 PM.


#27 Trunki

Trunki

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 12:19 PM

почна да се изкривява темата..всеки има моменти на слабост...не ме карайте да показвам и другия момент..на ярост..защото почнахте да ме ядосвате бе копелета...аз да не съм ви авер,че да ми казвате кое е правилно и кое не?споделих с вас и не съм искал помощ...няма смисъл да нападате и т.н...половината от тук или сте обратни или просто не можете да обичате.или може би мразите жените...е съжалявам...аз ги обичам...просто спрете и толкова.

#28 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 12:32 PM

Тук съм по препоръка на един приятел,който ми сподели,че след тежък за него момент е намерил утеха и помощ в този форум.



Благодаря на тези,които изгубиха няколко минути от времето си да да прочетат тези редове,благодаря и на тези,които сега ще почнат да ме ругаят.Заслужавам това.Желая ви всичко добро приятели.



споделих с вас и не съм искал помощ...няма смисъл да нападате и т.н...половината от тук или сте обратни или просто не можете да обичате.или може би мразите жените...е съжалявам...аз ги обичам...просто спрете и толкова.

Самосъжалението започва да се измества и да отива на втори план. Това е добре. Само не го замествай с

..ярост.

И аз съм изпадал в ситуация много близка до твоята преди доста време, и аз бях като смазан, и аз преливах от ярост на моменти... и насочих тази ярост в посоката, която желаех и която в този момент беше крайно необходима, за да бъда успешен в друго отношение... докато изчезна и самата ярост !

Edited by extigyro, 05 October 2008 - 12:33 PM.


#29 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 05 October 2008 - 03:01 PM

Преценявам сам.
Или по-скоро да умееш да различаваш правилните и да имаш волята да ги приложиш.

знаеш ли кво...взе да ми писва от философските ти изказвания!!!!! много!!!
айде да слезеш малко на земята, щото до вчера нещата бяха други а?**?

защото почнахте да ме ядосвате бе копелета...

и мен ме дразните!!! и си е прав човека да се нерви....

Самосъжалението започва да се измества и да отива на втори план. Това е добре. Само не го замествай с И аз съм изпадал в ситуация много близка до твоята преди доста време, и аз бях като смазан, и аз преливах от ярост на моменти... и насочих тази ярост в посоката, която желаех и която в този момент беше крайно необходима, за да бъда успешен в друго отношение... докато изчезна и самата ярост !


на тва му викам СЛЕД ДЪЖД КАЧУЛКА!!!!
ВЗЕМИ СИ ВИЖ ПО ГОРНИТЕ ИЗКАЗВАНИЯ И ГИ СРАВНИ С ТВА...ай сега изводите си ги направи сам!!!

ПС- ако имаш реплики, дуплики и възражения, пиши на ЛС!!!

ако нямате с кво да помогнете на пича, по добре не пишете в темата!!!
тея ГРЪМКИ слова типични за митинг, си ги знаем ... а на чужд гръб и сто тояги са малко...

ама хайде да ти е вътрешно на теб...и тогава да видя колко време ще ти отнеме, да се вкараш в релси...
как пък станахте такива философи и такива машини?!?!!?!!?!!

ЧОВЕКА ИМА СЪРЦЕ!!! ДА, ПРЕДСТАВИ СИ И ГО БОЛИ! И ЩЕ МУ ОТНЕМЕ ВРЕМЕ, НО ЩЕ ВЛЕЗЕ В РЕЛСИ! /няма къде да ходи.../

#30 Trunki

Trunki

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 05 October 2008 - 07:21 PM

благодаря ти ....много си права ....а бе който ми говори тука колко е голям и не го е*е за тези неща......просто или лъже или не знае какво е....тези хора мога само да ги съжалявам.