Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да убием срамежливкото в нас?


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#1 flashed

flashed

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 09 September 2008 - 10:11 PM

ПОМОЩ!!!
Имам спешна нужда от операция от срам! Никой в родата не е толкова срамежлив, а като че ли срамът на всичките е събран в мен. Нов съм и тепърва изучавам Библията, моля споделете вашия опит в това как сте се отървали от срама.
Всички мнения и съвети са добре дошли

#2 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 09 September 2008 - 10:29 PM

За мен да те е срам, означава, че не си достатъчно уверен в се*е си. Поработи в/у това и съм сигурен, че няма да ти пука много много какво ще стане ако кажеш/направиш еди какво си. Поработи в/у характера си, гласа си, стойката и езикът на тялото. Това ще те накара да се почувстваш по-уверен и сигурен в се*е си. Но най-вече поработи върху мисленето и характера си.

#3 Magnificent

Magnificent

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 11 September 2008 - 11:29 AM

Имам една статия за тоя проблем. Помня ,че някой бе дал линк в този сайт. Намери ме по скайп и ще ти я пратя. mrfenrir

#4 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 11 September 2008 - 08:13 PM

Защо не я постнеш тук?

#5 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 11 September 2008 - 10:07 PM

Редовната употреба на ефервесцентни таблетки мултивитамин, разтворени във вода 11°С, помага в борбата със срама.
Ако при теб не помогне, създай си личен живот. Сиреч, върши неща, от които се чувстваш дисциплиниран, уверен и щастлив. Тогава няма да имаш време да се срамуваш.

#6 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 11 September 2008 - 11:11 PM

Повярвай в се*е си и да не ти пука за чуждото мнение!

#7 Гост

Гост

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 20 September 2008 - 02:04 PM

Работи над самочувствието си. Повярвай си. <_<

#8 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 23 September 2008 - 08:13 AM

И аз преди бях притеснителен и по-свит, но като започнах да тренирам добих увереност, самочувствие. Вече не ми пука от нищо и от никой и си мисля че от тренировките като ми се качва тестостерона съм по-решителен. Вече действам без изобщо да го мисля, да се притеснявам, срамувам и т.н. и т.н. На мен това ми помогна. Успех !

#9 Pepon

Pepon

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 12 October 2008 - 11:59 PM

Това не е лесен и кратък преход...попринцип повечето хора са срамежливи по-природа и попринцип повечето с течение на времето се отварят!Създай си собствен свят,среда от приятели,събирайте се!Ходете наляво-надясно!С времето всичко се нарежда...А конкретно за срама-траен лек няма...купи си някое ново парцалче,пийни и почувстваш ли се гъзар значи си на прав път!Ще се усетиш...с времето ще ходиш по-уверено и гордо,няма да ти пука кой какво мисли!Когато се почувстваш така,значи вече си една крачка напред!

#10 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 13 October 2008 - 07:33 PM

Това не е лесен и кратък преход...попринцип повечето хора са срамежливи по-природа и попринцип повечето с течение на времето се отварят!Създай си собствен свят,среда от приятели,събирайте се!Ходете наляво-надясно!С времето всичко се нарежда...А конкретно за срама-траен лек няма...купи си някое ново парцалче,пийни и почувстваш ли се гъзар значи си на прав път!Ще се усетиш...с времето ще ходиш по-уверено и гордо,няма да ти пука кой какво мисли!Когато се почувстваш така,значи вече си една крачка напред!

Абе защо се опитвате с алкохол да си излекувате срама :) Ок, ще има ефект...час, два и край. На другия ден пак същия :)
Първи основен и единствен принцип за мен е да не ти пука...кво щяла да си помисли или кво щяла да каже. От такива размисли най много да ви заболи главата, друг ефект няма да има.

#11 Pepon

Pepon

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 27 October 2008 - 12:09 AM

Абе защо се опитвате с алкохол да си излекувате срама :angry: Ок, ще има ефект...час, два и край. На другия ден пак същия :lol:
Първи основен и единствен принцип за мен е да не ти пука...кво щяла да си помисли или кво щяла да каже. От такива размисли най много да ви заболи главата, друг ефект няма да има.


Съгласен съм...това е най-доброто...но като за начало с алкохола се поотпускаш...виждаш какво е да не ти пука...

#12 mnk

mnk

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 30 October 2008 - 09:11 PM

Съгласен съм...това е най-доброто...но като за начало с алкохола се поотпускаш...виждаш какво е да не ти пука...



Съмнявам се да не е усещал въздействието на алкохола още :ph34r:

#13 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 30 October 2008 - 10:28 PM

Съмнявам се да не е усещал въздействието на алкохола още :ph34r:

Усещал съм го доста пъти :) Но ако отидеш клатушкай се при някоя мадама и смърдиш на алкохол шанса ти е отрицателен :)
хахах тая събота действието се развива в пловдивска дискотека. Седим си ние на бара и си поркаме, на 5 метра от мене 3 мацки се качили така малко на височко в близост до Dj-я, и по едно време гледам един препуска през диското към тях...леко клатушкайки се. И стига нашия до тях и се опитва да се качи, е да ама не. Като се спъна, едни кълбета едни чудесии...бая смях ми стана :)

#14 DoN kRisKo (the clan boy)

DoN kRisKo (the clan boy)

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 26 November 2008 - 08:51 PM

Абе пич срамът е едно от МНОГОТО предизвикателства към едно момиче повярвай ми!Знам че е срамно но какво ти пука човек ?!? Правиш каквото ти е на ум и тва е . Другото само се подрежда.

















K R I S T H E K I L L E R

Edited by DoN kRisKo (the clan boy), 26 November 2008 - 08:52 PM.


#15 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 31 January 2009 - 01:09 PM

Срама се убива с практика, а за да не ти пука трябва да си минал през много неща