Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Втора среща и само целувки по бузката...


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 asu

asu

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 22 December 2015 - 02:19 AM

Здравейте, запознах се с една много приятна мацка в тиндър и от чатче на чатче се срещнахме миналата седмица. Много приятно изглеждащо момиче, тихичка и доста скромничка по моя преценка (поне така се държи), възпитана и с много приятна усмивка (която ме спечели)...
Водих я на екшън среща с билярд (на който я разбих), електронни игри и много смях...

Днес (4-5 дена по-късно) втора среща и я водих да стреляме с пистолети (защото на първата доста се впечатли от стрелбите в една ел. игра) - изпукахме по 1-2 пълнителя и отидохме в едно доста приятно местенце да пием по чай и откарахме в приказки поне 2 часа. Естествено през цялото време бях кавалер (отваряне на вратите на колата, плащане на сметката и не съм си ровил с нокти в ушите и носа :D )

Имаше кино - прегръща ме, аз я прегръщам, слага си галвата на рамото ми, водя я за ръка, ходим хванати под ръка, пляснах я по дупарката и още....

Проблема е че не ми даде да я целуна - всъщност още на първата среща я водих в лабиринта за стрелба с лазерни пушки - разходихме се, разказах и за играта и по едно време спряхме в тъмницата тръгнах да я целувам но направи лек отклон.... и си викам 'айде няма да бързам'.

Днес в приятното заведение (на барбарони се бяхме излегнали по земята, чайче... романтика) и в един момент и отместих косата докато ми говореше и тръгнах да я целувам ... и пак отклон и ме попита дали мога да почакам... да не бързам - казах и че мога да опитам но вероятно няма да ми се получи и сигурно ще опитам пак (с шеговит тон)... естествено пробвах пак като я закарах до тях но пак греда... Благодари ми за "прекрасната вечер" и си тръгна.

Големи хора сме (аз съм на 32 тя на 25) и от доста години не ми се е случвало такова дърпане та се чудя, нормални ли са такива отклони на втора среща ? Означават ли тия отклони че не и харесвам достатъчно или са някакви шит тестове или де да знам....? Даже почвам да се чудя дали да продължавам да се занимавам...въпреки че доста ми харесва и ще продължа като че ли... 


Edited by asu, 22 December 2015 - 02:25 AM.


#2 asu

asu

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 28 December 2015 - 01:16 AM

Ако може някой с права да я изтрие, благодаря!



#3 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 29 December 2015 - 10:49 AM

На мен ми изглежда като съвсем нормално, има и такива момичета (което е нещо хубаво). Ако и на третата среща не се стигне до целувка, тогава можем да обсъдим по-сериозно ситуацията.

 

Възможно е да си има и приятел и да е в процес на обмисляне дали да се разделя с него.

От мен да знаеш - не ти трябва жена, която изневерява с теб, ако искаш нещо сериозно. Момичето вероятно ти е направило услуга, като те е забавило, защото някой ден ти може да си от другата страна. :)



#4 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 25 March 2016 - 04:33 AM

Е прегръщал си я, пляскал си я по дупето - пак си направил нещо за 2 срещи, според мен имаш много големи очаквания за бърз секс от запознанство в чатове... отделно че  си и найс гай (доброто момче, по-големия батко развеждач и плащач)... нема как на 3тата среща да я ч**аш ако това искаш, има и разлика 7г... така смятам аз


Edited by Johnny Strong, 25 March 2016 - 04:33 AM.


#5 Alextpph

Alextpph

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 12 October 2017 - 08:54 AM

За малко да бъдем и "посветени" Още една среща там и ще трябва да търсим иконки на бял и черен рицар, дракон и т.н. Но добре се получи наистина..