Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Първа среща


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 23 June 2015 - 01:43 PM

Здравейте хора,утре мисля да звънна на едно момиче да я поканя на среща и се чуда къде да я заведа(някъде с диванчета ли не знам-Ако ударите едно рамо и ми дадете съвет ще е супер),малко се притеснявам чуда се за какво ще си говориме на срещата и как да вкарам сексуалност в разговора.С няколко думи дайте съвет :D



#2 hristo00

hristo00

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 25 Мнения:

Posted 09 September 2015 - 02:29 PM

Това къде ще я заведеш зависи от това какво целиш да имаш с нея.



#3 hristomir

hristomir

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 09 October 2015 - 07:58 PM

Утре съм на среща с едно момиче, според вас трябва ли да й купя нещо, или не?



#4 Depp

Depp

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 10 October 2015 - 11:44 AM

Утре съм на среща с едно момиче, според вас трябва ли да й купя нещо, или не?

 

Не разбира се.Като и купуваш нещо, един вид я купуваш нея.Аз подарявам цвете само на 14ти февруари, 8ми март и рождения и ден.Евентуално ако е годишнина също може да я изненадаш.Но при теб до колкото разбирам е 1ва, 2ра среща, така че дръж печено и даже не плащай цялата сметка.



#5 hristo00

hristo00

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 25 Мнения:

Posted 11 November 2015 - 09:48 AM

Аз не съм на това мнение, ако и купиш цвете, показваш уважението си към нея.



#6 John Wilmot

John Wilmot

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 24 November 2015 - 02:12 AM

Ще помоля да създавате нови теми когато имате въпрос и да не пишете в на другите хора дискусиите с ваши запитвания! А отностно цветето- първите няколко срещи какъв е смисъла да го купуваш? Тя заслужила ли го е? Малко е натегаческо и може да остави грешно впечатление. Не й давайте цялото внимание на света от първите срещи. Малко мистика,малко романтика,закачка. Така трябва да бъдат нещата в началото. А отностно място за среща бих казал зависи как си пасвате с момичето. Ако смяташ,че нямате какво толкова да си кажете и не споделяте общи теми, я заведи на някое забавно и екшън място. На блъскащи колички ли ще е или боулинг примерно, аркадни игри и др. Но пък ако споделяте общи интереси и теми за разговор може да я заведеш на някое кафене с приятна атмосфера,с хубава гледка и просто да го давате много чил и да се наслаждавате на момента и да градите ''connection'' Към такива въпроси трябва да се реагира според ситуацията. Това е като във бизнеса- няма правилен и единствен отговор. Всяка ситуация е малко по различна сама по се*е си и изисква лично отношение. Надявам се съм помогнал :)



#7 vesko22

vesko22

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 13 December 2015 - 05:58 PM

На първа среща винаги е най-добре да се представиш с най-добрата си светлина, това ще определи какво ще се случи с вашите взаймоотношения в бъдещето, най-важното е да бъдеш кавалер и да бъдеш романтичен с нея.



#8 hristomir

hristomir

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 16 December 2015 - 05:46 PM

Така си е и след това вече си показваш магариите и тя или те търпи, или те зарязва :D



#9 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 25 March 2016 - 04:36 AM

Утре съм на среща с едно момиче, според вас трябва ли да й купя нещо, или не?

 

1 мерцедес ако и подариш мисля, че ще и хареса, ще я впечатли :D



#10 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 25 March 2016 - 10:19 PM

ОЩЕ ЛИ СТЕ ЖИВИ БЕ ХОРА....КАК Е ХАВАТА?